Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:15 Potjera
- 01:05 La Promesa II (84)
- 02:05 Sisi III (5)
- 03:00 Srca divljega Pantanala (84)
- 03:45 Dr. Beck: Komplikacije u trudnoći
- 04:20 Vijesti iz kulture
- 04:30 Kulturna baština
- 04:45 Vrtlarica
- 05:10 Mary Berry: Kuhaj i podijeli (5)
- 05:41 Vrijeme ljubavi (76)
- 06:30 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 10:00 Mary Berry: Kuhaj i podijeli (6)
- 10:30 Vrtlarica
- 11:00 Dr. Beck: Nesreće u prirodi
- 11:40 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:27 Vrijeme ljubavi (77)
- 13:20 La Promesa II (85)
- 16:22 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:13 Metropolitanci (14)
- 20:08 Loto 6
- 20:15 Antropocen - Uspon čovjeka: Zemlja (dokumentarna serija)
- 21:15 Sisi III (6)
- 22:10 Otvoreno
- 22:45 Dnevnik 3
- 23:04 Vijesti iz kulture
- 23:17 Libanon - između kaosa i posljednje nade
- 01:05 Bez sna
- 02:45 NCIS New Orleans VI (20)
- 03:30 CSI: Cyber (1)
- 04:15 Astro savjetnik
- 05:15 IN magazin
- 05:40 Kraj programa
- 05:45 Dnevnik Nove TV
- 06:50 Looney Tunes show (4)
- 07:10 Looney Tunes show (5)
- 07:35 Najbolje godine (69)
- 08:30 Najbolje godine (70)
- 09:30 TV izlog
- 09:45 Lud, zbunjen, normalan VII (14)
- 10:30 TV izlog
- 10:45 IN magazin
- 11:30 Mostovi života (14)
- 12:35 Zlatni kavez (76)
- 13:45 Divlje srce (21)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (21)
- 15:40 Lud, zbunjen, normalan (12)
- 16:15 Lud, zbunjen, normalan VII (15)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Mostovi života (19)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez (77)
- 21:20 Divlje srce (22)
- 23:00 Večernje vijesti
- 23:25 Hitch - Doktor za ljubav
- 00:50 To je Voyo
- 01:00 Zločinački umovi XII (U tami)
- 01:50 Zločinački umovi XII (Hell’s Kitchen)
- 03:00 RTL Danas
- 03:01 Broadcast pause 03:01-04:30
- 04:30 Kraj programa
- 05:10 RTL Danas
- 07:05 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (29)
- 07:35 The Smurfs (Gdje je Papa Štrumpf?/Tko je kršniji?)
- 08:00 RTL Direkt
- 08:30 Dođi, pogodi, osvoji III (31)
- 09:10 Monk V (G. Monk, privatni detektiv)
- 12:00 Čikaška hitna V (U Dolini sjenki)
- 12:45 To je Voyo
- 13:00 Skriveno u raju (38)
- 14:05 Večera za 5 VII (13)
- 15:30 Blago nama (55)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (32)
- 17:45 Večera za 5 VII (14)
- 19:00 RTL Danas
- 20:15 Skriveno u raju (39)
- 21:15 Viola boje mora (12)
- 22:30 RTL Direkt
- 23:00 Ružičasti Cadillac
- 00:15 Inspektor Morse VII (3)
- 02:00 Art a la carte
- 02:30 ’Ko te šiša IV (Brunov manevar)
- 03:00 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:25 Betty i njezine dijagnoze VII (7)
- 06:15 Veličanstveni hotel II (4)
- 07:05 Pastuh zvan Ponoć
- 14:20 Inspektor Morse VIII (1)
- 22:30 Wicker Park
- 00:35 Bez traga VI (12)
- 01:25 Crna Lista II (Dekabrist (br. 12))
- 02:00 Mentalist (9)
- 02:45 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (9)
- 03:20 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 04:00 Cobra 11 XVII (10)
- 04:30 Larin izbor (73)
- 05:05 Larin izbor (74)
- 05:10 Snaga obitelji (113)
- 06:00 Hamburg 112 II (17)
- 06:50 Hamburg 112 II (18)
- 07:40 Gorski liječnik VII (serija)
- 08:40 Gorski liječnik VII (serija)
- 09:30 TV izlog
- 09:50 Larin izbor (75)
- 10:40 TV izlog
- 11:10 Larin izbor (76)
- 11:25 TV izlog
- 12:50 Detektiv Kalle II (7)
- 13:45 Inspektor Rex X (1)
- 14:40 Hamburg 112 II (19)
- 15:35 Hamburg 112 II (20)
- 18:20 Cobra 11 XVII (11)
- 19:10 Cobra 11 XVII (12)
- 20:00 Mentalist (10)
- 20:55 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (10)
- 21:40 Zaboravljeni slučaj (5)
- 22:40 Zaboravljeni slučaj (6)
- 23:40 Navy CIS XX (12)
- 00:00 Jednorog II (humoristična serija)
- 00:25 Jednorog II (10)
- 00:50 To je Voyo
- 01:00 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 01:50 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:35 Specijalizant IV (7)
- 03:20 CSI XIII (8)
- 04:05 CSI XIII (9)
- 04:50 Kraj programa
- 06:35 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:05 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:35 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 08:10 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:00 TV prodaja
- 09:25 K.T. 2 (Ubojiti telefonski seks)
- 09:55 TV prodaja
- 10:10 K.T. 2 (Smrt tiranke)
- 10:40 TV prodaja
- 10:55 Krv nije voda V (9)
- 11:45 TV prodaja
- 12:00 Krv nije voda V (10)
- 12:45 TV prodaja
- 13:00 To je Voyo
- 13:10 Teorija velikog praska V (Otkriće)
- 13:35 Teorija velikog praska V (Fluktuacija)
- 14:00 Dva i pol muškarca VI (15)
- 14:30 Dva i pol muškarca VI (16)
- 15:00 Prijatelji IX (19)
- 15:25 Prijatelji IX (20)
- 15:55 Specijalizant IV (8)
- 22:20 Dva i pol muškarca VI (17)
- 22:45 Dva i pol muškarca VI (18)
- 23:10 Prijatelji IX (21)
- 23:35 Prijatelji IX (22)
- 04:00 Svijet jazza: Richard Galliano
- 04:37 Izvan formata: Ana Hušman
- 05:10 Knjiga ili život: Jenny Erpenbeck i Tena Lončarević
- 05:45 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:07 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Kad narastem
- 06:37 Tik Tak (31)
- 06:42 Susjedstvo tigrića Daniela (5)
- 06:53 Susjedstvo tigrića Daniela (6)
- 07:06 Pjesmica Be be be be
- 07:07 Jojo i prijevozna sredstva: Autobus
- 07:13 Pikvikići (30)
- 07:27 Mališani: Galadriel - Ručak s bebom
- 07:29 Bluey II (37)
- 07:36 Hej Dagi (5)
- 07:44 Krceki: Snjegomat
- 07:51 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 07:55 Pocoyo IV (35)
- 08:04 Kockice brojalice IV (5)
- 08:09 Pepa Praščić II (12)
- 08:14 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (10)
- 08:20 Šašavi hotel (39)
- 08:31 Pjesmica Palačinke
- 08:35 Tupikova stijena (37)
- 08:42 Naprijed, Go Jetteri (4)
- 08:55 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:08 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (49)
- 09:19 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:22 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:49 Pjesmica Be be be be
- 09:51 Bluey II (37)
- 09:58 Hej Dagi (5)
- 10:05 Krceki: Snjegomat
- 10:12 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 10:15 Mališani: Rino - Mali putnik
- 10:18 Kockice brojalice IV (5)
- 10:23 Pikvikići (30)
- 10:36 Pjesmica Palačinke
- 10:39 Pepa Praščić II (12)
- 10:44 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (10)
- 10:49 Šašavi hotel (39)
- 11:00 Roko zvrk (2)
- 11:14 Naprijed, Go Jetteri (4)
- 11:25 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:29 Mališani: Luna - Kolačići
- 11:32 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:39 Snažni mali Bheem (4)
- 11:45 Susjedstvo tigrića Daniela (5)
- 11:57 Susjedstvo tigrića Daniela (6)
- 14:00 Captain Newman, M.D.
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:31 Zadar: More
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Tiktokerice (dokumentarna reportaža)
- 03:55 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 DW: U dobroj formi
- 04:54 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Tiktokerice (dokumentarna reportaža)
- 06:13 DW: Shift
- 06:25 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Kultura
- 13:45 Poslovne vijesti
- 13:50 Studio 4: Znanost
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Zelena linija
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 16:55 Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Daniel (14)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Tina (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Globalna Hrvatska
- 20:45 Istrage prometnih nesreća
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: Zelena linija
- 22:42 DW: Global Us
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:15 Ernest Weissmann (dokumentarni film)
- 01:05 Prometej
- 01:30 Skica za portret (Zlatko Bourek)
- 01:39 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Vanji škoj - otok Mljet (46)
- 01:44 Kulturna baština: Sinj
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Varaždinske toplice
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:06 Hrvatska danas
- 04:37 #REPORTAŽE: Stanovi (dokumentarna reportaža)
- 04:42 Izradi sam: Podmetači
- 04:46 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:54 Bajkovita Hrvatska: Rastoke
- 05:01 Otvoreno
- 05:31 Tea Mamut: Koktel slastice
- 05:36 Što je klasik? (Krojačica života Dubravka Ugrešić)
- 06:08 Art a la carte (207)
- 06:38 (Re)kreativac: Biciklizam
- 07:03 Na rubu znanosti: Video-igre
- 07:50 Republika: Umijeće načina (dokumentarna serija)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Varaždinske toplice
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:06 Hrvatska danas
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Varaždinske toplice
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:06 Hrvatska danas
- 00:45 Tanka linija smrti
- 03:05 Annie
- 05:10 Stotina VI (3)
- 06:00 Stotina VI (1)
- 06:45 Stotina VI (2)
- 07:30 Alvin i vjeverice 2
- 09:15 Odbjegla nevjesta
- 11:25 Istina o mačkama i psima
- 13:20 Putnici
- 15:35 Štrumpfovi
- 17:45 Turist
- 19:55 Charliejevi anđeli
- 22:15 Rock’n’roll brod
- 00:15 Teorija velikog praska (10)
- 00:45 Crna lista IX (9)
- 01:35 Magnum P.I. (20)
- 02:25 NCIS: Havaji (1)
- 03:15 Krhotine (4)
- 08:05 CSI: Miami IX (14)
- 08:55 Izgubljeni III (14)
- 09:55 Krhotine (5)
- 10:50 Mornarički specijalci (10)
- 11:45 Mornarički specijalci (11)
- 12:40 Tragač (3)
- 13:30 La Brea III (5)
- 14:25 Dva i pol muškarca VI (2)
- 14:50 Dva i pol muškarca VI (3)
- 15:20 Teorija velikog praska (9)
- 15:45 Teorija velikog praska (10)
- 18:05 NCIS: Havaji (2)
- 19:00 CSI: Miami IX (15)
- 20:00 Izgubljeni III (15)
- 21:00 Tragač (4)
- 22:00 Duhovi III (3)
- 22:25 Duhovi III (4)
- 22:55 Dva i pol muškarca VI (4)
- 23:20 Dva i pol muškarca VI (5)
- 23:50 Teorija velikog praska (11)
- 00:00 Bull (dramska serija)
- 00:55 Plava krv VIII (12)
- 01:50 Plava krv VIII (13)
- 02:45 Završni udarac VI (15)
- 03:35 Završni udarac VII (kriminalistička serija)
- 10:00 Bull (dramska serija)
- 10:55 Navy CIS: New Orleans VII (3)
- 11:50 Panhandle (6)
- 12:50 CSI: Las Vegas III (7)
- 13:50 FBI: International (18)
- 18:10 Plava krv VIII (14)
- 19:05 Plava krv VIII (15)
- 20:05 Navy CIS: New Orleans VII (4)
- 21:00 Panhandle (7)
- 22:00 Smrtonosni tropi
- 23:00 FBI: International (19)
- 01:05 Slatko spavaj
- 02:45 Smisao života
- 04:44 Kolaž program
- 06:00 Mortdecai
- 07:55 Dječak Oluje
- 11:45 Zvijer
- 13:30 Stockholmski sindrom
- 15:15 I ja tebe volim
- 17:20 Hodajući kaos
- 19:20 Seinfeld VII (23)
- 19:45 Seinfeld VII (24)
- 20:15 Rambo 4
- 21:55 Kuća od karata IV (serija)
- 22:55 Crna Kutija
- 00:30 Ljubavnici
- 02:21 Kolaž program
- 09:00 Moja stara gospođa
- 10:50 Moj briljantni razvod
- 12:25 Meta
- 16:00 Ljubavnici
- 17:50 Pčelica Maja: Medene igre
- 19:10 Koliba
- 21:20 Braća iznad svega
- 23:00 Divna stvorenja
- 04:49 Kolaž program
- 11:45 Tajne petog staleža
- 14:05 Replike
- 16:00 Povratak ubojice mekog srca
- 17:55 Tajna jezera Devil’s Den
- 20:00 Slučaj iz zemlje duhova
- 21:45 Tajna Broja Sedam
- 00:10 Opasan um
- 01:50 Nebeski grabežljivci
- 03:28 Kolaž program
- 09:00 Vrata ratnika
- 10:55 Vulkan usred grada
- 12:40 Kolonija
- 14:30 Put na zapad
- 16:20 Veliko plavetnilo
- 18:45 Putovanje promjene
- 20:30 Boss Level
- 22:20 Opsjednuti
- 01:29 Kolaž program
- 09:00 Punom snagom, cure!
- 10:45 #ZaNju
- 14:35 Miris ruža
- 16:20 Volim, ne volim
- 18:05 Moje grčko vjenčanje
- 19:45 Moje grčko vjenčanje 2
- 21:25 Seinfeld VII (23)
- 21:50 Seinfeld VII (24)
- 22:15 Prvi put
- 23:55 Ljubav je slijepa
- 00:06 Dijada
- 01:32 Crne minute
- 02:58 Mrtvi ne umiru
- 04:40 Zlatni dečko (2)
- 06:00 Zaborav
- 08:06 Štrumpfovi 2
- 09:51 Kralj Charles III.
- 11:25 Veliki bjegunac
- 13:01 Gran Turismo
- 15:11 Za Sve je Kriv Mačak
- 16:56 Klupa uzvraća udarac 2
- 18:26 Dnevnik Pauline P.
- 20:02 Ta luda ljubav
- 21:57 Kad duhovi napadnu (Hotel Cecil)
- 23:21 Renesansni festival (1)
- 00:51 Fantazme (3)
- 01:22 Podmuklo: Crvena vrata
- 03:06 Soba smrti
- 04:31 Izokrenuti životi
- 06:00 Vanille: Karipska priča
- 06:31 Pikseli
- 08:16 Za Tebe u Našem Gradu Nema Mjesta
- 09:42 Mikado
- 11:15 Bolje stvari V (7)
- 11:55 Bolje stvari V (8)
- 12:31 Emily
- 14:42 Putovanje u Betlehem
- 16:21 Julia II (1)
- 17:06 Moja Lažna Žena
- 19:01 Dvije karte za Mars
- 20:36 Svi stari noževi
- 22:18 Turist II (3)
- 23:17 Moj Dečko je Zvijezda III (5)
- 23:40 Meni