Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:43 Potjera
- 01:23 La Promesa II (32)
- 02:26 Srca divljega Pantanala (32)
- 03:14 Kod nas doma
- 03:59 Vijesti iz kulture
- 04:06 Dr. Beck: Inzulinska rezistencija
- 04:43 Skica za portret
- 04:53 Kulturna baština: Kastav
- 05:08 Treća dob
- 05:34 Vrijeme ljubavi (24)
- 06:26 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Zlatna liga: Lidija Komes i Ivan Goričanec
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:29 Vrijeme ljubavi (25)
- 13:20 La Promesa II (33)
- 16:21 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:21 Kod nas doma
- 20:15 U svom filmu: Tarik Filipović (8)
- 21:12 Senjorita ’89 (4)
- 22:10 Otvoreno
- 22:45 Dnevnik 3
- 23:06 Vijesti iz kulture
- 23:15 Razgovor s razlogom: Vernesa Smolčić
- 23:50 Kraljevstvo snova (Prvo poglavlje)
- 00:20 Večernje vijesti
- 00:45 Udovice
- 03:05 Cry Macho
- 04:45 Astro savjetnik
- 05:40 Kraj programa
- 05:45 Dnevnik Nove TV
- 06:35 Kung Fu Panda: legende o Fenomentastičnom II (26)
- 06:55 Nad lipom 35
- 07:55 Zauvijek susjedi II (47)
- 08:30 Zauvijek susjedi II (48)
- 09:10 TV izlog
- 09:25 Konak kod Hilmije (8)
- 10:20 TV izlog
- 10:35 IN magazin
- 11:15 Joker (40)
- 12:20 Survivor III (29)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Survivor III (29)
- 14:35 Kumovi III (81)
- 15:40 Kumovi III (82)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Joker (41)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Kumovi III (83)
- 21:20 Kumovi III (84)
- 22:25 Survivor III (30)
- 12:05 Blago nama (3)
- 12:50 San snova (140)
- 13:55 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 15:00 Brak na prvu IV (show)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 17:50 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 San snova (dramska serija)
- 21:25 Brak na prvu IV (show)
- 22:45 RTL Direkt
- 23:20 Prijatelji s odmora
- 00:17 Vera VII (serija)
- 01:50 Art a la carte
- 02:24 ’Ko te šiša II (Svačija zemlja)
- 02:52 Noćni glazbeni program - spotovi
- 14:20 Vera VII (serija)
- 16:00 TV kalendar
- 16:16 Tko navija zvizde - priča o Ljubi Stipišiću
- 17:15 Dom na kvadrat
- 17:48 Istrage prometnih nesreća
- 18:13 HAK - Prometna edukacija
- 18:22 Glas domovine
- 18:50 turizam.hrt
- 19:19 Hit dana
- 19:23 Obalom Devona i Cornwalla s Michaelom Portillom (Jedanaesti dan - Južni Devon)
- 20:15 Kraljevstvo snova (Prvo poglavlje)
- 21:09 Na obodu
- 22:51 Ray Donovan VII (7)
- 23:44 Vera VII (serija)
- 00:20 Bez traga III (20)
- 01:05 Bez traga III (21)
- 01:50 Mentalist III (20)
- 02:30 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 03:15 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 03:55 Ubojstvo prvog stupnja III (6)
- 04:35 Najbolje godine II (136)
- 05:25 Najbolje godine
- 05:30 Kraj programa
- 05:35 Nevjera (72)
- 06:20 Inspektor Rex V (11)
- 07:15 Inspektor Rex V (12)
- 08:05 Gorski liječnik XIII (3)
- 08:55 Gorski liječnik XIII (4)
- 09:45 TV izlog
- 10:10 Najbolje godine II (137)
- 10:30 TV izlog
- 10:55 Najbolje godine II (138)
- 11:10 TV izlog
- 11:35 Najbolje godine II (138)
- 12:15 Inspektor Rex V (13)
- 13:15 TV izlog
- 13:35 Inspektor Rex V (14)
- 14:30 Gorski liječnik XIII (5)
- 15:25 Gorski liječnik XIII (6)
- 16:20 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 17:20 Cobra 11 XVI (14)
- 18:15 Navy CIS LA VIII (15)
- 19:05 Navy CIS LA VIII (16)
- 22:35 Vatreni dečki (2)
- 23:25 Navy CIS XVII (17)
- 00:05 Alov svijet (3)
- 00:30 Alov svijet (4)
- 00:55 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 01:55 Škorpion IV (dramska serija)
- 02:40 Specijalizant V (21)
- 03:20 CSI XV (6)
- 04:05 CSI XV (7)
- 04:40 Kraj programa
- 07:00 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:25 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:55 InDizajn s Mirjanom Mikulec XXV (lifestyle emisija)
- 08:20 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:15 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 09:40 TV prodaja
- 09:55 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 10:25 TV prodaja
- 10:40 Krv nije voda II (63)
- 11:30 TV prodaja
- 11:45 Krv nije voda II (64)
- 12:35 TV prodaja
- 12:50 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 12:55 Teorija velikog praska X (21)
- 13:25 Teorija velikog praska X (22)
- 13:55 Dva i pol muškarca XII (2)
- 14:20 Dva i pol muškarca XII (3)
- 14:50 Prijatelji III (21)
- 15:15 Prijatelji III (22)
- 15:45 Specijalizant V (22)
- 22:05 Teorija velikog praska X (24)
- 22:30 Dva i pol muškarca XII (4)
- 22:50 Dva i pol muškarca XII (5)
- 23:10 Prijatelji III (23)
- 23:40 Prijatelji III (24)
- 00:36 Sin II (8)
- 01:19 Mayales - Katran Session 1&2
- 02:16 Garaža: Stonebride
- 02:46 Garaža: Vinyl Slang
- 03:19 Rani radovi: ”Još malo do Nove godine” XII (5)
- 03:44 Dan knjige 2024. (1)
- 04:16 40 godina klape Bonaca, Tvrđava Sv. Mihovil, Šibenik, 20.6.2020.
- 05:39 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 06:07 Kraljevi među životinjama (19)
- 06:34 Juhuhu: Dvorac za vrapce
- 06:36 Zvonkići (11)
- 06:49 Susjedstvo tigrića Daniela II (41)
- 07:01 Susjedstvo tigrića Daniela II (42)
- 07:13 Pjesmica Papučice
- 07:16 Jojo i prijevozna sredstva: Vlak
- 07:22 Pikvikići (10)
- 07:36 Mališani: Lav - Pranje zubi
- 07:38 Bluey (15)
- 07:45 Hej Dagi (32)
- 07:52 Krceki: Bicofiks
- 07:59 Krceki - pjesmica: Plačko
- 08:03 Pocoyo IV (13)
- 08:11 Kockice brojalice III (23)
- 08:17 Pepa Praščić V (18)
- 08:22 Simon (16)
- 08:27 Šašavi hotel III (18)
- 08:38 Pjesmica Zum zum zum
- 08:42 Tupikova stijena II (4)
- 08:49 Dinoranč (15)
- 09:03 Zvrko ide u Okido II (3)
- 09:16 Malo kraljevstvo Bena i Holly (29)
- 09:27 Pjesmica Pusa
- 09:29 Žar i čudovišni strojevi IV (Snježni obračun)
- 09:53 Pjesmica Papučice
- 09:55 Bluey (15)
- 10:02 Hej Dagi (32)
- 10:10 Krceki: Bicofiks
- 10:17 Krceki - pjesmica: Plačko
- 10:19 Mališani: Dan - Bojenje kućice za ptice
- 10:21 Kockice brojalice III (23)
- 10:26 Pikvikići (10)
- 10:40 Pjesmica Zum zum zum
- 10:42 Simon (16)
- 10:47 Šašavi hotel III (18)
- 10:58 Bitz i Bob (34)
- 11:10 Bitz i Bob (34)
- 11:15 Dinoranč (15)
- 11:27 Pjesmica Pusa
- 11:32 Mališani: Paula - Palačinke
- 11:35 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:42 Snažni Mali Bheem II (15)
- 11:48 Susjedstvo tigrića Daniela II (41)
- 12:00 Susjedstvo tigrića Daniela II (42)
- 12:14 Pjesmica Papučice
- 12:16 Andyjeve dinosaurske pustolovine (dokumentarna serija za djecu)
- 12:31 Najgora vještica III (igrana serija)
- 12:59 Juhuhu
- 13:01 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 13:29 Kraljevi među životinjama (19)
- 13:57 Sirova koža VI (30)
- 14:47 Stranputica
- 20:10 Art a la carte
- 20:40 Dan knjige 2024. (2)
- 21:10 ZagrebDox 2024. - Kronika
- 21:40 Izvan formata
- 22:11 Ida Lupino - gospoda i gđica Lupino
- 23:05 Doušnik
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Eko zona
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Digitalizirana arhiva (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Bez komentara
- 04:30 DW: Sutrašnjica danas
- 04:56 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:38 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Digitalizirana arhiva (dokumentarna reportaža)
- 06:13 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Studio 4: Kultura
- 12:30 Studio 4
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Sportske minute
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Eko zona
- 16:56 Studio 4: Kultura
- 17:06 Poslovne vijesti
- 17:13 Bez komentara
- 17:15 Hrvatska danas Rijeka
- 18:00 Hrvatska danas Zagreb
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Dizajnerica (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Romano Bolković - 1 na 1: Dr. Siniša Grgić (talk show)
- 20:55 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:19 Studio 4: Sportske minute
- 22:44 Glas domovine
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 04:04 #REPORTAŽE: Digitalizirana arhiva (dokumentarna reportaža)
- 04:08 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:16 Kod nas doma
- 05:02 Baština u objektivu: Muzej turizma
- 05:07 Otvoreno
- 05:38 Lijepom našom: Vodice (1. dio, skraćeni)
- 06:41 Studio 4: Znanost
- 06:50 Studio 4: Kultura
- 07:00 Počivali u miru II (dramska serija)
- 07:51 Na rubu znanosti
- 08:43 Bunarman
- 09:13 Otkrivamo Hrvatsku: Susak (engleska verzija)
- 09:38 Studio 4: Sport
- 09:46 I to je Hrvatska: Boćalište
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Dr. Beck: Inzulinska rezistencija
- 10:46 Dnevnik 2
- 11:39 Treća dob
- 14:41 Studio 4: Znanost
- 14:50 Studio 4: Kultura
- 15:00 Počivali u miru II (dramska serija)
- 15:51 Na rubu znanosti
- 16:43 Bunarman
- 17:13 Otkrivamo Hrvatsku: Susak (engleska verzija)
- 17:38 Studio 4: Sport
- 17:46 I to je Hrvatska: Boćalište
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Dr. Beck: Inzulinska rezistencija
- 18:46 Dnevnik 2
- 19:39 Treća dob
- 22:41 Studio 4: Znanost
- 22:50 Studio 4: Kultura
- 23:00 Počivali u miru II (dramska serija)
- 23:51 Na rubu znanosti
- 01:00 Leon Profesionalac
- 03:35 Kako postati Latino Lover
- 09:05 Zločesta učiteljica
- 10:55 Zamjena
- 13:00 Slobodni pad
- 15:05 Tropska grmljavina
- 17:15 Zabranjena ljubav
- 21:05 Svjetski rat Z
- 23:40 Čistač
- 04:00 Castle II (kriminalistička serija)
- 04:45 Castle II (kriminalistička serija)
- 05:40 Malcolm u sredini VI (12)
- 06:00 Malcolm u sredini VI (13)
- 06:25 Dva i pol muškarca XI (4)
- 06:50 Dva i pol muškarca XI (5)
- 07:15 Teorija velikog praska VI (Varijabla spojeva)
- 07:40 Teorija velikog praska VI (Fluktuacija odvajanja)
- 08:05 CSI: Miami VII (11)
- 09:00 Izgubljeni (11)
- 09:55 Castle II (kriminalistička serija)
- 12:35 Lucifer III (15)
- 13:30 Tragač (4)
- 16:15 S.W.A.T. IV (17)
- 17:10 Hawaii Five-0 IX (16)
- 18:05 Šifra zločina V (10)
- 19:00 CSI: Miami VII (12)
- 20:00 Izgubljeni (12)
- 21:00 Lucifer III (16)
- 00:55 Mamica VIII (9)
- 01:15 Mamica VIII (10)
- 01:45 Mamica VIII (11)
- 02:10 Mamica VIII (12)
- 02:40 Veze (4)
- 03:30 Zovite me Kat (9)
- 04:00 Zovite me Kat (10)
- 04:20 Zovite me Kat (11)
- 04:45 Zovite me Kat (12)
- 05:10 Veze (4)
- 06:00 Dobri doktor II (11)
- 06:40 Dobri doktor II (12)
- 07:30 Mamica VIII (9)
- 07:55 Mamica VIII (10)
- 10:15 Kućanice VIII (5)
- 11:05 Kućanice VIII (6)
- 12:00 Zovi mog agenta! III (2)
- 13:10 Dobra nevolja V (13)
- 14:15 Čikaška hitna VI (13)
- 15:15 Dobri doktor II (13)
- 16:10 Dobri doktor II (14)
- 17:05 Zovite me Kat (13)
- 17:35 Zovite me Kat II (1)
- 18:00 Zovite me Kat II (2)
- 18:35 Zovite me Kat II (3)
- 19:00 Kućanice VIII (7)
- 20:00 Kućanice VIII (8)
- 20:55 Zovi mog agenta! III (3)
- 00:55 Plava krv III (19)
- 01:50 Plava krv III (20)
- 02:35 Ubojice među nama (51)
- 03:00 Brokenwoodski misteriji VIII (4)
- 04:35 Čikaška policija X (17)
- 05:20 Mentalist II (3)
- 06:00 Život mi je ubojstvo II (7)
- 06:55 Smrt u raju XI (kriminalistička serija)
- 10:15 Navy CIS XIV (9)
- 11:10 Čikaška policija X (17)
- 18:10 Plava krv III (21)
- 19:05 Plava krv III (22)
- 00:30 Braća po krvi
- 02:25 Skejterice
- 04:21 Kolaž program
- 06:00 Ponoćno sunce
- 07:45 Žene vojnika
- 11:35 Doušnik
- 13:40 Ustav Republike Hrvatske
- 15:30 Mušketiri
- 17:30 Ponuda dana: Ljubav
- 19:15 Seinfeld IV (9)
- 19:45 Seinfeld IV (10)
- 20:15 Vice
- 01:00 Piskaralo
- 02:49 Kolaž program
- 09:00 Plavuša
- 10:35 Piece of my heart
- 12:35 Paradise Hills
- 14:15 Najtraženiji čovjek
- 16:20 S tobom zauvijek
- 17:50 Ratchet i Clank
- 19:20 Prkos
- 21:30 Takvima su nas napravili
- 23:10 Cijena istine
- 00:40 Nule i jedinice
- 02:20 Bosch (9)
- 03:05 Bosch (10)
- 04:01 Kolaž program
- 07:35 Različita
- 14:00 Putnici
- 18:10 Misija Sirija
- 20:00 Ledeni ubojica
- 21:45 Ledeni ubojica: Povratak
- 23:40 Propovjednik III (10)
- 00:30 Lovac
- 02:05 Noć u kojoj je nestao svijet
- 03:40 Kolaž program
- 08:55 Kolonija
- 12:20 Ostavljeni
- 14:20 Elita čarobnjaka
- 16:25 Vrata ratnika
- 18:20 Power Rangers
- 20:30 Trokut
- 22:20 Psiho Goreman
- 00:35 Kika
- 02:33 Kolaž program
- 09:00 Ljubavni napitak br. 9
- 10:40 Pogođen gromom
- 12:10 Sammy i prijatelji: Lov na bisere
- 12:25 Sammy i prijatelji: Zamka
- 12:40 Povratak heroja
- 14:15 Zvati se Kubrick
- 15:50 Muke s palcem
- 18:20 Kuća lude tetke
- 20:15 Profesorica engleskog
- 21:45 Seinfeld IV (9)
- 22:10 Seinfeld IV (10)
- 22:35 Četiri lava
- 09:06 Gurmani
- 14:35 Wonka
- 18:26 65
- 20:00 Pehist: Život i smrti Roberta Dursta II (1)
- 20:52 Male laži II (5)
- 21:40 Istina o meni
- 23:25 Neovisni kandidat
- 01:10 Papin Egzorcist
- 02:52 Freaky
- 04:32 Božić Kraljevića i Prosjaka
- 06:00 Batman: Kob Gothama
- 07:31 Zlatni dečko (1)
- 10:45 Sredina VII (17)
- 11:06 Sredina VII (18)
- 11:35 Samo nešto lijepo
- 15:20 Majka je nestala
- 17:10 Osam milja
- 19:01 Pravo na sreću
- 20:50 Ušutkavanje
- 22:26 Pozivnica za pakao