Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:07 Potjera
- 00:48 La Promesa II (87)
- 01:49 Kajanja gđice Austen (1)
- 02:33 Srca divljega Pantanala (87)
- 03:18 Dr. Beck: Glas
- 03:55 Vijesti iz kulture
- 04:05 Skica za portret
- 04:20 Fotografija u Hrvatskoj
- 04:30 Kulturna baština: Križevci
- 04:45 Vrtlarica: Paprike od A do Ž
- 05:14 Lidijina kuhinja: Maslinik VIII (dokumentarna serija)
- 05:38 Vrijeme ljubavi (79)
- 06:29 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Lidijina kuhinja: Izrada tijesta VIII (dokumentarna serija)
- 10:29 Vrtlarica: Sve boje graha
- 11:03 Dr. Beck: Zdravstvena savjetovališta
- 11:41 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:30 Vrijeme ljubavi (80)
- 13:24 La Promesa II (88)
- 16:22 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:16 Gora (hrvatska serija)
- 22:05 Otvoreno
- 22:40 Dnevnik 3
- 23:02 Vijesti iz kulture
- 23:15 Amerika, nacija oružja
- 01:20 xXx: Povratak Xandera Cagea
- 02:55 Csi: Cyber (5)
- 03:35 Astro savjetnik
- 04:35 IN magazin
- 05:05 Kraj programa
- 05:35 Dnevnik Nove TV
- 06:50 Looney Tunes show (14)
- 07:10 Looney Tunes show (15)
- 07:35 Najbolje godine (75)
- 08:30 Najbolje godine (76)
- 09:30 TV izlog
- 09:45 Lud, zbunjen, normalan (14)
- 10:30 TV izlog
- 10:45 IN magazin
- 11:30 Mostovi života (21)
- 12:35 Zlatni kavez II (79)
- 13:45 Divlje srce (24)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (24)
- 15:40 Lud, zbunjen, normalan (15)
- 16:15 Lud, zbunjen, normalan VII (18)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Mostovi života (22)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (80)
- 21:20 Divlje srce (25)
- 23:00 Večernje vijesti
- 23:25 Mrak komadi
- 00:15 Zločinački umovi XIII (Plavi anđeo)
- 01:00 Zločinački umovi XIII (Sretni udarci)
- 01:45 To je Voyo
- 01:50 Zločinački umovi XIII (Ubojita aplikacija)
- 02:30 RTL Danas
- 03:40 Kraj programa
- 05:10 RTL Danas
- 07:05 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (34)
- 07:30 The Smurfs (9)
- 10:00 Monk V (G. Monk ide u bolnicu)
- 10:50 TV prodaja
- 11:00 Čikaška hitna V (Neka Salomon odluči)
- 12:00 Čikaška hitna V (Bol je za žive)
- 13:00 Skriveno u raju (41)
- 13:30 To je Voyo
- 14:05 Večera za 5 VII (16)
- 15:30 Blago nama (58)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (35)
- 17:45 Večera za 5 VII (17)
- 19:00 RTL Danas
- 20:15 Skriveno u raju (42)
- 21:15 RTL Direkt
- 22:00 Hrabrost ratnika
- 23:45 Zločinački umovi XIII (Bunker)
- 00:30 Inspektor Morse VIII (3)
- 02:12 Art a la carte
- 02:42 ’Ko te šiša IV (Žigmund ima curu)
- 03:12 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:37 Betty i njezine dijagnoze VII (12)
- 06:24 Gran Hotel II (9)
- 07:13 Poljubac za kuhara
- 15:48 TV kalendar
- 00:20 Bez traga VI (15)
- 01:10 Crna Lista II (Bojnik (br. 75))
- 01:50 Mentalist (12)
- 02:30 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (12)
- 03:10 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 03:55 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 04:40 Larin izbor (79)
- 05:20 Larin izbor (80)
- 05:55 Kraj programa
- 06:00 Snaga obitelji (116)
- 06:30 Hamburg 112 II (23)
- 06:50 Hamburg 112 II (24)
- 07:40 Gorski liječnik VIII (serija)
- 08:35 Gorski liječnik VIII (serija)
- 09:30 TV izlog
- 09:45 Larin izbor (81)
- 10:40 TV izlog
- 11:00 Larin izbor (82)
- 11:25 TV izlog
- 12:50 Detektiv Kalle II (10)
- 13:45 Inspektor Rex X (4)
- 14:45 Hamburg 112 II (25)
- 15:35 Hamburg 112 III (1)
- 22:40 Zaboravljeni slučaj (12)
- 23:40 Navy CIS XX (15)
- 00:10 Prijatelji X (6)
- 00:35 Alov svijet (6)
- 01:00 Alov svijet (7)
- 01:20 To je Voyo
- 01:25 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:10 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:50 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:30 CSI XIII (18)
- 04:15 CSI XIII (19)
- 04:55 Kraj programa
- 06:35 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:05 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:35 InDizajn s Mirjanom Mikulec XXV (3)
- 08:10 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:05 K.T. 2 (Smrt je došla dva puta)
- 09:35 TV prodaja
- 09:50 K.T. 2 (Opasna bigamija)
- 10:15 TV prodaja
- 10:30 Krv nije voda VI (5)
- 11:20 TV prodaja
- 11:35 Krv nije voda (1)
- 12:25 TV prodaja
- 12:40 To je Voyo
- 12:50 TV prodaja
- 13:10 Teorija velikog praska V (Rješenja za odmor)
- 13:35 Teorija velikog praska V (Rothmanova dezintegracija)
- 14:00 Dva i pol muškarca VII (1)
- 14:30 Dva i pol muškarca VII (2)
- 15:00 Prijatelji X (5)
- 15:25 Prijatelji X (6)
- 15:55 Specijalizant IV (dramska serija)
- 22:20 Dva i pol muškarca VII (3)
- 22:45 Dva i pol muškarca VII (4)
- 23:10 Prijatelji X (7)
- 23:35 Prijatelji X (8)
- 04:04 Svijet jazza: Gang of three
- 04:36 Izvan formata: U potrazi za Ivanom
- 05:06 Knjiga ili život: Dražen Katunarić i Dalibor Šimpraga
- 05:44 Novi malci u divljini: Mlada gepardica Usana (dokumentarna serija)
- 06:35 Juhuhu
- 06:37 Tik Tak (36)
- 06:42 Susjedstvo tigrića Daniela (15)
- 06:54 Susjedstvo tigrića Daniela (16)
- 07:06 Pjesmica Be be be be
- 07:08 Jojo i prijevozna sredstva: Raketa
- 07:14 Pikvikići (35)
- 07:29 Mališani: Lav - Pranje zubi
- 07:31 Bluey II (42)
- 07:38 Hej Dagi (10)
- 07:46 Krceki: Kokotron
- 07:53 Krceki - pjesmica: Plačko
- 07:56 Pocoyo IV (40)
- 08:06 Kockice brojalice IV (10)
- 08:11 Pepa Praščić II (17)
- 08:17 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (2)
- 08:22 Šašavi hotel (44)
- 08:33 Pjesmica Palačinke
- 08:38 Tupikova stijena II (3)
- 08:45 Naprijed, Go Jetteri (9)
- 08:58 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:10 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (2)
- 09:22 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:24 Vlak dinosaura III (serija za djecu)
- 09:52 Pjesmica Be be be be
- 09:55 Bluey II (42)
- 10:02 Hej Dagi (10)
- 10:09 Krceki: Kokotron
- 10:16 Krceki - pjesmica: Plačko
- 10:18 Mališani: Dan - Bojenje kućice za ptice
- 10:20 Kockice brojalice IV (10)
- 10:25 Pikvikići (35)
- 10:40 Pjesmica Palačinke
- 10:43 Pepa Praščić II (17)
- 10:48 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (2)
- 10:53 Šašavi hotel (44)
- 11:04 Roko zvrk (7)
- 11:18 Naprijed, Go Jetteri (9)
- 11:29 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:33 Mališani: Paula - Palačinke
- 11:36 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:43 Snažni mali Bheem (9)
- 11:49 Susjedstvo tigrića Daniela (15)
- 20:10 Animatik
- 21:01 Atomska nada: Pokret koji se zalaže za nuklearnu energiju
- 21:53 Zbornica
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Eko zona
- 00:56 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Trendovi u cvjetnim dekoracijama (dokumentarna reportaža)
- 03:57 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 DW: Sutrašnjica danas
- 04:54 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Trendovi u cvjetnim dekoracijama (dokumentarna reportaža)
- 06:15 DW: Shift
- 06:27 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Kultura
- 13:45 Poslovne vijesti
- 13:50 Studio 4: Znanost
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Kultura
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Treća dob
- 16:55 Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Jan, Matija in Ines (17)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Trenirke (dokumentarna reportaža)
- 20:04 Romano Bolković - 1 na 1: Borut Pahor (talk show)
- 20:55 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: Kultura
- 22:35 Bez komentara
- 22:42 Glas domovine
- 23:06 Bez komentara
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:34 Hrvatsko podmorje: Kornati (dokumentarna serija)
- 01:04 Mir i dobro
- 01:34 I to je Hrvatska: Orgulje, pozdrav suncu
- 01:47 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Petrova seka - otok Mljet (42)
- 01:52 Baština u objektivu: Zadvarje
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Zagrebački parkovi
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:07 Hrvatska danas
- 04:37 #REPORTAŽE: Siromaštvo kod djece (dokumentarna reportaža)
- 04:42 Tea Mamut: Ledeni čaj
- 04:47 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:55 Bajkovita Hrvatska: Trogirska katedrala (40)
- 05:01 Otvoreno
- 05:31 Crno-bijeli svijet (serija)
- 06:17 Art a la carte (215)
- 06:47 Izvan formata: Beč - muzej grada
- 07:13 Sunčana strana Prisavlja - koncert grupe Pips, Chips & Videoclips (integralna verzija)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Zagrebački parkovi
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:07 Hrvatska danas
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Zagrebački parkovi
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:07 Hrvatska danas
- 00:45 Ostati mrtav
- 02:35 Srce na udici
- 04:20 Spaliti nakon čitanja
- 06:00 Nevolje s mr. Beanom
- 06:30 Stotina
- 07:10 Štrumpfovi
- 09:00 Salt
- 11:00 Veliki Lebowski
- 15:30 Arthur u zemlji Minimoya
- 17:40 Moja stara gospođa
- 22:20 Zmajev poljubac
- 00:20 Teorija velikog praska (16)
- 00:50 Crna lista IX (12)
- 01:40 Magnum II (akcijska/ kriminalistička serija)
- 02:25 NCIS: Havaji (4)
- 03:15 Krhotine (7)
- 08:05 CSI: Miami IX (17)
- 08:55 Izgubljeni III (17)
- 09:55 Krhotine (8)
- 10:50 Mornarički specijalci (16)
- 11:45 Mornarički specijalci (17)
- 12:40 Tragač (5)
- 13:30 Uzbuna: odjel nestalih osoba
- 14:25 Dva i pol muškarca VI (8)
- 14:50 Dva i pol muškarca VI (9)
- 15:20 Teorija velikog praska (15)
- 15:45 Teorija velikog praska (16)
- 18:05 NCIS: Havaji (5)
- 19:00 CSI: Miami IX (18)
- 20:00 Izgubljeni III (18)
- 21:00 Tragač (6)
- 22:00 911 VII (6)
- 22:55 Dva i pol muškarca VI (10)
- 23:20 Dva i pol muškarca VI (11)
- 23:50 Teorija velikog praska (17)
- 00:55 Plava krv VIII (18)
- 01:50 Plava krv VIII (19)
- 02:45 Završni udarac VII (kriminalistička serija)
- 03:30 Završni udarac VII (7)
- 08:55 Završni udarac VII (7)
- 10:00 Bull (dramska serija)
- 10:55 Navy CIS: New Orleans VII (6)
- 11:50 Djevojke na zadatku (1)
- 12:50 FBI VI (11)
- 13:50 FBI: International (20)
- 18:10 Plava krv VIII (20)
- 19:05 Plava krv VIII (21)
- 20:05 Navy CIS: New Orleans VII (7)
- 21:00 Djevojke na zadatku (2)
- 22:00 FBI: Najtraženiji V (7)
- 23:00 FBI: International (21)
- 01:10 Zločin u Georgetownu
- 02:50 Dar
- 04:52 Kolaž program
- 06:00 30 želja
- 07:55 Prava ubojstva: Misterij Aurore Teagarden
- 09:40 Hrabri Pero
- 11:10 Majstori iluzije
- 13:15 Paklena kuhinja
- 15:10 Istakni se
- 17:00 Majstori iluzije 2
- 19:20 Seinfeld VIII (3)
- 19:50 Seinfeld VIII (4)
- 20:15 Uz sve počasti
- 22:30 Kuća od karata V (serija)
- 23:25 Zločinački um
- 00:25 Treba ubiti Bona
- 02:22 Kolaž program
- 09:00 Košarkaške veteranke
- 10:40 Živjela Francuska!
- 12:25 U sebi
- 14:30 Sveti Vincent
- 16:15 Umobolnica na osami
- 18:10 Crvencipelica i 7 patuljaka
- 19:35 Utrka života
- 21:30 Fatalna
- 23:15 Bezvremenska Adaline
- 00:00 Capone
- 02:00 Bjegunci
- 03:43 Kolaž program
- 08:00 Crvena Joan
- 09:55 Misija
- 20:00 Pad Londona
- 21:50 Čin Hrabrosti
- 23:50 Ruke od kamena
- 00:45 Replikant
- 02:30 Dan živih mrtvaca
- 03:56 Kolaž program
- 09:00 Opsadno stanje
- 12:55 Sektor 8
- 14:40 Krhke duše
- 16:30 Himalaja
- 18:45 Moj anđeo
- 20:30 Zarobljenici uma
- 22:15 F 20
- 01:19 Kolaž program
- 09:00 Herb, glasnik Božji
- 10:50 Zaboravljeni princ
- 14:40 Tajne Azurne obale
- 16:15 Rezervni dijelovi
- 18:15 Ideš? Idem!
- 20:00 Spašavaj se tko može
- 21:55 Seinfeld VIII (3)
- 22:20 Seinfeld VIII (4)
- 22:45 Bože blagoslovi Ameriku
- 00:25 Odbjegli Django
- 03:06 Zdrpi i zbriši
- 04:46 Daniel
- 06:00 Romantično
- 07:41 Madagaskar: Ljubavna Groznica
- 08:05 Mačke
- 09:52 Hollywood: Na snimanju XXI (27)
- 10:18 Rujan
- 14:21 Birdman
- 16:21 Creed III
- 18:17 Prilagođavanje
- 20:01 Moj Dečko je Zvijezda III (6)
- 20:30 Turist II (4)
- 21:31 Muškarci
- 23:11 Zla Smrt: Buđenje
- 01:07 Preodgoj Molly Singer
- 03:03 Sisu
- 04:32 Ljubav u kavani
- 06:00 K vragu i ljubav
- 07:41 Dounia i princeza od Alepa
- 11:01 Prijatelji (3)
- 11:26 Prijatelji (4)
- 11:51 Jurski park 2
- 13:57 Jurski park 3
- 15:26 To je Moj Suprug
- 19:01 Samaritanac
- 20:42 Dina
- 23:12 Mašina