Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:26 Maketa ljubavi
- 02:53 Vijesti iz kulture
- 03:00 Prizma (multinacionalni magazin)
- 03:36 Veterani mira
- 04:11 Zemlja ognja
- 05:06 TV kalendar
- 05:19 Izgubljena u romanci (1)
- 06:06 Izgubljena u romanci (2)
- 06:54 Sweet Charity (američki film (1969.) - Zlatno doba Hollywooda)
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:23 HAK - Promet info
- 12:29 Plodovi zemlje
- 13:25 Pula: More
- 14:00 Nedjeljom u 2
- 15:04 Planet u preobrazbi (dokumentarni film)
- 15:56 Mir i dobro
- 16:22 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:47 Volim Hrvatsku (11)
- 18:09 Superpotjera
- 18:58 Vrijeme
- 19:00 Dnevnik 2
- 20:07 Loto 6
- 20:16 Veliki svjetski gradovi s Joannom Lumely (Pariz)
- 21:10 Melodije Jadrana 2024.
- 23:30 Dnevnik 3
- 23:54 Vijesti iz kulture
- 00:30 U raljama zvijeri
- 02:10 Zauvijek tvoj
- 03:50 Astro savjetnik
- 10:25 Razmišljaj poput psa
- 12:25 Totalna zbrka
- 14:20 Monte Carlo
- 16:30 Sve što djevojka može poželjeti
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:10 Sve što djevojka može poželjeti
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:15 Starci 2
- 22:15 Legenda o Tarzanu
- 00:00 To je Voyo
- 00:10 Blackhat
- 02:35 RTL Danas
- 03:45 Kraj programa
- 05:25 RTL Danas
- 06:40 Top.HR
- 07:35 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (18)
- 08:05 Štrumpfovi (45)
- 08:15 Večera za 5 VII (4)
- 09:25 Večera za 5 VII (5)
- 12:20 Nizbrdo
- 14:05 To je Voyo
- 14:10 Anna i Kralj
- 16:30 RTL Danas
- 16:50 Anna i Kralj
- 17:20 Garfield
- 19:00 RTL Danas
- 20:15 Visoka nota
- 22:35 Ljubav je slijepa
- 00:35 Peti dan
- 01:38 Glazba, glazba
- 02:13 Glazba, glazba
- 02:42 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:03 Sportsko srce: Nikolina Šustić Stanković
- 05:20 Korak do neba VI (12)
- 06:21 Veličanstveni hotel (7)
- 07:09 Poslovni plan
- 07:38 Fino i vino
- 08:13 Samo ljubav
- 09:40 Gđica Marple (Leš u biblioteci)
- 14:27 Velečasni Brown III (2)
- 15:16 Narodni sportovi (1)
- 16:12 Narodni sportovi (2)
- 17:11 Valerian i grad tisuću planeta
- 04:15 Preživjeti divljinu III (Oregon)
- 05:00 Kraj programa
- 05:05 Larin izbor
- 05:20 Gorski liječnik VI (serija)
- 06:05 Gorski liječnik VI (serija)
- 06:50 Inspektorica Marie Brand (19)
- 08:30 Inspektor Rex VIII (13)
- 09:25 TV izlog
- 09:40 Inspektor Rex VIII (14)
- 10:40 TV izlog
- 10:55 Inspektor Rex VIII (15)
- 11:45 TV izlog
- 12:00 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 13:05 TV izlog
- 13:20 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 18:00 Step up
- 19:55 Sherlock Holmes
- 22:10 Smrtonosna zona
- 04:25 CSI XV (5)
- 05:00 Kraj programa
- 05:25 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 05:55 Top.HR
- 06:50 Vatre ivanjske (dramska serija)
- 07:45 Vatre ivanjske (dramska serija)
- 12:20 TV prodaja
- 12:35 Gradi(ONA) III (lifestyle emisija)
- 13:05 TV prodaja
- 13:20 To je Voyo
- 13:25 Teorija velikog praska IV (Uzbušenje od 21 sekunde)
- 13:45 Teorija velikog praska IV (Kompleksan dečko)
- 14:10 Dva i pol muškarca V (12)
- 14:35 Dva i pol muškarca V (13)
- 15:00 Prijatelji VIII (21)
- 15:30 Prijatelji VIII (22)
- 04:12 Buster
- 05:45 Kraljevi među životinjama (25)
- 06:09 Kraljevi među životinjama (26)
- 06:35 Juhuhu: Morski šapson
- 06:37 Tik Tak (20)
- 06:43 Susjedstvo tigrića Daniela (63)
- 06:54 Susjedstvo tigrića Daniela (64)
- 07:06 Pjesmica Papučice
- 07:09 Jojo i prijevozna sredstva: Vozila hitnih službi
- 07:15 Pikvikići (19)
- 07:30 Mališani: Dora - Mala kuharica
- 07:32 Bluey II (26)
- 07:40 Hej Dagi III (46)
- 07:47 Krceki: Brojobon
- 07:54 Krceki - pjesmica: Hrabrica
- 07:58 Pocoyo IV (24)
- 08:05 Juhuhu
- 08:07 Kockice brojalice III (24)
- 08:13 Pepa Praščić II (1)
- 08:18 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (12)
- 08:23 Šašavi hotel (28)
- 08:34 Pjesmica Palačinke
- 08:40 Tupikova stijena (26)
- 08:47 Dinoranč (25)
- 09:00 Taina i čuvari Amazonije (16)
- 09:12 Psići u Ophodnji III (Psići spašavaju Robo-saura / Psići spašavaju Filmski Festival)
- 09:35 Zvrko ide u Okido II (12)
- 09:48 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (38)
- 09:59 Pjesmica Pusa
- 10:01 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 10:28 Pjesmica Papučice
- 10:31 Bluey II (26)
- 10:39 Hej Dagi III (46)
- 10:46 Krceki: Brojobon
- 10:53 Krceki - pjesmica: Hrabrica
- 10:55 Mališani: Pavo - U vrtu
- 10:58 Kockice brojalice III (24)
- 11:03 Pikvikići (19)
- 11:16 Pjesmica Palačinke
- 11:19 Pepa Praščić II (1)
- 11:24 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (12)
- 11:29 Šašavi hotel (28)
- 11:40 Roko zvrk (43)
- 11:55 Pjesmica Pusa
- 11:57 Mališani: Frane i Matija - Moj psić
- 12:00 Snažni Mali Bheem II (24)
- 12:07 Susjedstvo tigrića Daniela (63)
- 12:18 Susjedstvo tigrića Daniela (64)
- 12:32 Pjesmica Papučice
- 12:35 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 13:00 Juhuhu
- 13:03 Kraljevi među životinjama (25)
- 13:27 Kraljevi među životinjama (26)
- 13:55 Klasici narodu (A. Christie ’Leš u biblioteci’)
- 23:30 Brži i žešći
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:21 Vijesti iz kulture
- 00:28 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 01:35 DW: U dobroj formi
- 02:01 Vijesti flash
- 02:11 Bez komentara
- 02:16 Alpe Dunav Jadran
- 02:45 Pregled dana
- 03:30 DW: Shift
- 03:43 Dnevnik 3
- 04:04 Vijesti flash
- 04:14 Prizma (multinacionalni magazin)
- 04:49 Bez komentara: V. Westwood - Aukcija
- 04:54 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 #REPORTAŽE: Slijepi profesor (dokumentarna reportaža)
- 05:39 Vijesti iz kulture
- 05:46 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 DW: Shift
- 06:22 Bez komentara
- 06:24 Veterani mira
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:24 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 Prometej
- 07:54 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:29 Vrijeme RH danas
- 08:30 Vrijeme Europa danas
- 08:32 Studio 4
- 08:56 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:29 Vrijeme RH danas
- 09:30 Vrijeme Europa danas
- 09:32 Vrijeme Svijet danas
- 09:34 Bez komentara
- 09:38 Studio 4
- 10:00 Bez komentara
- 10:02 Vijesti
- 10:24 Vrijeme RH danas
- 10:26 Vrijeme Europa danas
- 10:27 Vrijeme Svijet danas
- 10:29 Bez komentara
- 10:32 Studio 4: Sport
- 10:40 Bez komentara
- 10:42 Poslovne vijesti
- 10:46 Bez komentara
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:32 Vrijeme Svijet danas
- 11:34 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:22 Kultura
- 12:28 Bez komentara
- 12:32 Studio 4
- 12:52 Bez komentara
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 13:55 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 14:55 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: U fokusu
- 15:55 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:27 Vrijeme Svijet danas
- 16:29 Kultura
- 16:36 Bez komentara
- 16:40 Poslovne vijesti
- 16:43 Bez komentara
- 16:45 Potrošački kod
- 17:10 Prizma (multinacionalni magazin)
- 17:45 DW: Shift
- 18:00 Romano Bolković - 1 na 1: Ivan Penava (talk show)
- 18:51 Bez komentara
- 18:52 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:52 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 20:00 HAK - Promet info
- 20:01 Nedjeljom u 2
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Studio 4: U fokusu
- 22:20 Zemlja ognja
- 23:12 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Pula: More
- 23:58 Bez komentara
- 00:28 Slatka kuharica - Varaždin (1)
- 00:53 Volim životinje ZOO: Prehrana životinja (8)
- 01:05 Jojo i prijevozna sredstva: Brod
- 01:11 Čarobna ploča - Svijet oko nas (3)
- 01:26 Skica za portret (Petar Barišić)
- 01:36 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Maslenički most - Maslenica (56)
- 01:41 Kulturna baština: Šibenska polja
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:10 Baština u objektivu: Šibenska polja
- 02:15 Dnevnik 2
- 03:06 Normalan život: Ludruga
- 03:41 #REPORTAŽE: Konjički klub (dokumentarna reportaža)
- 03:45 Izradi sam: Oslikavanje
- 03:50 Vijesti na engleskom jeziku
- 03:57 Sedamdeset i dva dana
- 08:16 Slatka kuharica - Brač (3)
- 08:42 Jojo i prijevozna sredstva: Vozila hitnih službi
- 08:48 Najbolji dan: Matija (1)
- 08:57 Tata i ja: U parku znanosti (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 09:07 Volim životinje: Moj ljubimac - Luka i Fifa
- 09:17 #REPORTAŽE: Konjički klub (dokumentarna reportaža)
- 09:21 Izradi sam: Oslikavanje
- 09:26 Skica za portret (Secesija u Osijeku, namještaj i moda)
- 09:36 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Brod Peltastis - Krk (55)
- 09:41 Kulturna baština: Starogradsko polje
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:10 Baština u objektivu: Šibenska polja
- 10:15 Dnevnik 2
- 11:06 Normalan život: Ludruga
- 11:41 #REPORTAŽE: Konjički klub (dokumentarna reportaža)
- 11:45 Izradi sam: Oslikavanje
- 11:50 Vijesti na engleskom jeziku
- 11:57 Sedamdeset i dva dana
- 13:27 Dolina sunca (57)
- 16:16 Slatka kuharica - Brač (3)
- 16:42 Jojo i prijevozna sredstva: Vozila hitnih službi
- 16:48 Najbolji dan: Matija (1)
- 16:57 Tata i ja: U parku znanosti (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 17:07 Volim životinje: Moj ljubimac - Luka i Fifa
- 17:17 #REPORTAŽE: Konjički klub (dokumentarna reportaža)
- 17:21 Izradi sam: Oslikavanje
- 17:26 Skica za portret (Secesija u Osijeku, namještaj i moda)
- 17:36 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Brod Peltastis - Krk (55)
- 17:41 Kulturna baština: Starogradsko polje
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:10 Baština u objektivu: Šibenska polja
- 18:15 Dnevnik 2
- 19:06 Normalan život: Ludruga
- 19:41 #REPORTAŽE: Konjički klub (dokumentarna reportaža)
- 19:45 Izradi sam: Oslikavanje
- 19:50 Vijesti na engleskom jeziku
- 19:57 Sedamdeset i dva dana
- 21:27 Dolina sunca (57)
- 01:30 Povratak u zemlju zombija
- 03:35 Klijent
- 05:35 Mladi Rock (8)
- 06:00 Odbjegla božićna nevjesta
- 07:35 Božićna pripravnica
- 09:25 Klijent
- 11:55 Bliski odnosi
- 14:05 Neplanirana ljubav na sjeveru
- 15:55 Anakonda
- 17:50 G.I. Joe: Osveta
- 20:05 Udovice
- 22:45 Veliko srce
- 00:25 Tragač (12)
- 01:10 Dva i pol muškarca VI (24)
- 01:40 Dva i pol muškarca VII (1)
- 02:05 Dva i pol muškarca VII (2)
- 02:25 Dva i pol muškarca VII (3)
- 02:50 Dva i pol muškarca VII (4)
- 03:15 Dva i pol muškarca VII (5)
- 03:40 Kosti III (9)
- 04:30 Kosti III (10)
- 05:15 Kosti III (11)
- 06:00 Simpsoni XXIV (3)
- 06:25 Simpsoni XXIV (4)
- 06:45 Lucifer III (4)
- 07:40 Lucifer III (5)
- 08:30 Lucifer III (6)
- 09:25 Kosti III (9)
- 10:20 Kosti III (10)
- 11:15 Kosti III (11)
- 12:10 Dva i pol muškarca VI (24)
- 12:40 Dva i pol muškarca VII (1)
- 13:05 Dva i pol muškarca VII (2)
- 13:35 Dva i pol muškarca VII (3)
- 14:00 Dva i pol muškarca VII (4)
- 14:25 Dva i pol muškarca VII (5)
- 14:55 Oklada stoljeća
- 17:35 Simpsoni XXIV (5)
- 18:05 Lucifer III (7)
- 19:00 Lucifer III (8)
- 20:00 Lucifer III (9)
- 21:00 Underworld: Buđenje
- 22:50 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 23:15 911 VII (3)
- 00:00 Raymond VI (humoristična serija)
- 00:30 Raymond VI (humoristična serija)
- 01:00 Uvod u anatomiju IX (6)
- 01:55 Uvod u anatomiju IX (7)
- 02:50 Uvod u anatomiju IX (8)
- 03:40 Buntovnica (6)
- 04:25 Zašto žene ubijaju II (1)
- 05:15 Zašto žene ubijaju II (2)
- 06:00 Buntovnica (6)
- 06:40 Uvod u anatomiju IX (6)
- 07:35 Uvod u anatomiju IX (7)
- 12:00 Prekid
- 13:55 Zašto žene ubijaju II (1)
- 16:05 19. postaja VII (8)
- 17:05 Uvod u anatomiju XX (8)
- 18:00 Vampirski dnevnici (21)
- 19:00 Vampirski dnevnici (22)
- 20:00 Zločesta učiteljica
- 21:55 Raymond VI (humoristična serija)
- 00:55 Završni udarac VII (14)
- 01:55 Grantchester VI (2)
- 02:55 Alex Hugo (3)
- 04:35 Zločinački umovi XII (15)
- 05:20 Zločinački umovi XII (16)
- 06:00 FBI IV (12)
- 06:45 FBI IV (13)
- 07:35 Grantchester VI (2)
- 08:35 Dvojac V (4)
- 09:45 Scuola i Lisica (3)
- 10:50 Ubojice među nama (14)
- 11:20 Završni udarac VII (15)
- 12:15 Završni udarac VII (16)
- 13:10 FBI IV (14)
- 14:00 FBI IV (15)
- 14:55 Grantchester VI (3)
- 15:55 Dvojac V (5)
- 17:00 Scuola i Lisica (4)
- 18:10 Zločinački umovi XII (17)
- 19:05 Zločinački umovi XII (18)
- 20:00 FBI VI (8)
- 21:00 CSI: Las Vegas III (5)
- 21:55 Alex Hugo II (1)
- 00:15 Prijatelji
- 02:05 Bili smo vojnici
- 04:29 Kolaž program
- 06:00 16 blokova
- 07:55 Konferencija životinja
- 09:45 Moja stara gospođa
- 11:45 Svemir između nas
- 14:00 Žena u zlatu
- 16:00 Bogovi Egipta
- 18:15 Dan odluke
- 20:15 Moonfall
- 22:35 Snaga je u meni
- 00:30 Dva lica zakona
- 03:05 Kolaž program
- 12:45 Medvjedić Paddington 2
- 14:30 Plaćenici 3
- 16:30 Direktori na cesti
- 18:15 Janko Strižić Film: Farmageddon
- 19:35 Radioaktivna
- 21:25 Građani opasnih namjera
- 23:25 Samo more zna
- 00:00 Tajne i laži savršenog zločina
- 01:55 Šest metaka
- 03:58 Kolaž program
- 07:50 Tri tigra
- 09:55 Kolonija
- 11:50 Pokajnik
- 13:40 Slutnja
- 15:35 Prkos
- 18:00 Pakao na horizontu
- 20:00 Crna dalija
- 22:15 Boss Level
- 00:30 Oldboy
- 02:15 Čudovište
- 03:44 Kolaž program
- 09:00 Djetinjstvo vođe
- 11:10 Vik i čarobni mač
- 12:40 Tajni vrt
- 16:30 Max Steel
- 20:30 Žrtva
- 22:10 Snowpiercer
- 00:35 Što me više ignoriraš
- 02:10 Divlja ruža
- 03:54 Kolaž program
- 09:00 Hipohondar
- 10:50 Oto: Istraživač dubina
- 12:15 Moj pas Blesavi
- 14:05 Vrijeme ljubavi
- 15:50 Neslavno slavna Florence
- 17:40 Sve o meni
- 19:20 Red
- 21:10 Tully
- 22:45 Izgubljen u Londonu
- 00:46 Kriminalci na godišnjem
- 02:30 Inferno
- 09:30 Čudesni medenjaci
- 12:26 Emily
- 14:36 Dunkirk
- 16:26 Obitelj Hollar
- 17:56 Jurski svijet
- 20:01 Meni
- 21:51 Zmajeva kuća II (1)
- 22:50 Sin
- 01:00 Spy/Master (5)
- 01:50 Ratnik III (5)
- 02:52 Lov
- 04:26 Lady Bird
- 06:00 Čudesne zvijeri: Grindelwaldova zlodjela
- 10:26 Hotel Sinestra
- 11:50 Ave, Cezare!
- 13:37 To je divno!
- 16:57 Čovjek Zvan Otto
- 23:20 Velika II (7)