Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:14 Potjera
- 00:58 La Promesa II (73)
- 01:55 Sisi II (3)
- 02:38 Srca divljega Pantanala (73)
- 03:22 Dr. Beck: Poremećaji mokrenja
- 03:57 Vijesti iz kulture
- 04:04 Skica za portret (Honore Daumier)
- 04:16 Fotografija u Hrvatskoj
- 04:31 Kulturna baština: Zadarski forum, 1.dio
- 04:46 Vrtlarica: Intenzivni vrt - hlađenje (10)
- 05:14 Lidijina kuhinja: Mesno-riblji jelovnik VII (dokumentarna serija)
- 05:38 Vrijeme ljubavi (65)
- 06:30 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:58 Brza jela Mary Berry (Rim)
- 10:31 Vrtlarica: Intenzivni vrt - zaštita (11)
- 11:03 Dr. Beck: Aritmije
- 11:42 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:30 Vrijeme ljubavi (66)
- 13:24 La Promesa II (74)
- 16:19 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:16 Metropolitanci (3)
- 22:25 Otvoreno
- 23:02 Dnevnik 3
- 23:27 Vijesti iz kulture
- 23:39 Maryland: Unutar zatvorskih zidova
- 04:05 Astro savjetnik
- 05:05 IN magazin
- 05:35 Kraj programa
- 05:40 Dnevnik Nove TV
- 06:45 Inovator Rusty III (Liamova velika pustolovina / Rustyjeve izletničke zgode)
- 07:10 Najbolje godine (47)
- 08:15 Najbolje godine (48)
- 09:20 TV izlog
- 09:40 IN magazin
- 10:20 TV izlog
- 10:35 Mostovi života (7)
- 11:35 Zlatni kavez II (66)
- 12:40 Divlje srce (11)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (11)
- 14:35 Supertalent X (8)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:05 Mostovi života (8)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (67)
- 21:30 Divlje srce (12)
- 23:15 Večernje vijesti
- 23:40 Snimka seksa
- 00:55 To je Voyo
- 01:00 Zločinački umovi XI (Savršena budućnost)
- 01:45 Zločinački umovi XI (Prijevoz)
- 02:30 RTL Danas
- 03:40 Kraj programa
- 06:10 RTL Danas
- 07:30 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (14)
- 07:55 Štrumpfovi (41)
- 08:10 RTL Direkt
- 08:45 Dođi, pogodi, osvoji III (20)
- 09:35 Monk III (G. Monk uzima svoj lijek)
- 10:25 Monk III (G. Monk i ribica)
- 11:20 TV prodaja
- 11:35 Čikaška hitna III (Sve zatvori)
- 12:30 Čikaška hitna III (Zamaskirani vrag)
- 13:30 To je Voyo
- 13:35 Skriveno u raju (27)
- 14:35 Večera za 5 VII (2)
- 15:45 Blago nama (44)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (21)
- 17:50 Večera za 5 VII (3)
- 19:00 RTL Danas
- 20:15 Skriveno u raju (28)
- 21:25 Viola boje mora (3)
- 22:30 RTL Direkt
- 23:15 Bojni brod
- 00:49 Nijemi svjedok XXIII (4)
- 01:49 Art a la carte
- 02:19 Glazba, glazba
- 02:49 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:10 Sportsko srce: Matea Parlov Koštro
- 05:26 Korak do neba VI (8)
- 06:23 Veličanstveni hotel (3)
- 07:11 Ljepota ljubavi
- 04:00 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 04:45 Larin izbor (51)
- 05:25 Larin izbor (52)
- 06:25 Kraj programa
- 06:30 Snaga obitelji (102)
- 07:00 Hamburg 112 (17)
- 07:45 Hamburg 112 (18)
- 08:30 Gorski liječnik VI (serija)
- 09:20 TV izlog
- 09:40 Gorski liječnik VI (serija)
- 10:30 TV izlog
- 10:50 Larin izbor (53)
- 11:30 TV izlog
- 11:55 Larin izbor (54)
- 12:25 TV izlog
- 12:50 Detektiv Kalle (8)
- 13:40 Inspektor Rex VIII (13)
- 14:35 Hamburg 112 (19)
- 15:25 Hamburg 112 (20)
- 22:30 Tijelo je dokaz II (13)
- 23:30 Navy CIS XX (1)
- 00:15 Samo hrabro (humoristična serija)
- 00:45 Samo hrabro (humoristična serija)
- 01:00 To je Voyo
- 01:10 Crvena linija (3)
- 01:55 Crvena linija (4)
- 02:45 Specijalizant VI (5)
- 03:25 CSI XIV (18)
- 04:05 CSI XIV (19)
- 04:45 Kraj programa
- 07:30 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:55 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 10:05 TV prodaja
- 10:20 K.T. 2 (Oteta torba)
- 10:45 TV prodaja
- 11:00 Krv nije voda IV (27)
- 11:50 TV prodaja
- 14:05 Dva i pol muškarca V (4)
- 14:35 Dva i pol muškarca V (5)
- 15:05 Prijatelji VIII (13)
- 15:25 Prijatelji VIII (14)
- 15:55 Specijalizant VI (dramska serija)
- 22:15 Teorija velikog praska IV (Neobična zamjena)
- 22:45 Dva i pol muškarca V (6)
- 23:05 Dva i pol muškarca V (7)
- 23:30 Prijatelji VIII (15)
- 23:55 Prijatelji VIII (16)
- 04:05 Svijet klasike: Uroš Lajovic i finalisti Natjecanja Matačić
- 04:36 Izvan formata: Moda kao život
- 05:08 Knjiga ili život: Dora Šustić, Tea Tulić i Swami Gyaneshwar Puri
- 05:44 Sve o životinjama (dokumentarna serija za djecu)
- 06:08 Kraljevi među životinjama (18)
- 06:35 Juhuhu: Oblaci
- 06:38 Tik Tak (16)
- 06:43 Susjedstvo tigrića Daniela (55)
- 06:55 Susjedstvo tigrića Daniela (56)
- 07:07 Pjesmica Papučice
- 07:10 Jojo i prijevozna sredstva: Raketa
- 07:16 Pikvikići (15)
- 07:32 Mališani: Paula - Sok od naranče
- 07:35 Bluey II (22)
- 07:42 Hej Dagi III (40)
- 07:49 Krceki: Snjegomat
- 07:56 Krceki - pjesmica: Pametnica
- 08:00 Pocoyo IV (19)
- 08:10 Kockice brojalice III (20)
- 08:15 Pepa Praščić (49)
- 08:20 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (8)
- 08:26 Šašavi hotel (24)
- 08:37 Pjesmica Zum zum zum
- 08:41 Tupikova stijena (22)
- 08:48 Dinoranč (21)
- 09:01 Zvrko ide u Okido II (8)
- 09:13 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (34)
- 09:24 Pjesmica Pusa
- 09:26 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:53 Pjesmica Papučice
- 09:56 Bluey II (22)
- 10:03 Hej Dagi III (40)
- 10:10 Krceki: Snjegomat
- 10:17 Krceki - pjesmica: Pametnica
- 10:19 Mališani: Dan - Vrtlarenje
- 10:22 Kockice brojalice III (20)
- 10:27 Pikvikići (15)
- 10:42 Pjesmica Zum zum zum
- 10:44 Pepa Praščić (49)
- 10:49 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (8)
- 10:54 Šašavi hotel (24)
- 11:05 Roko zvrk (39)
- 11:19 Dinoranč (21)
- 11:31 Pjesmica Pusa
- 11:33 Mališani: Lav - Mali majstor
- 11:36 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:43 Snažni Mali Bheem II (20)
- 11:49 Susjedstvo tigrića Daniela (55)
- 12:01 Susjedstvo tigrića Daniela (56)
- 12:15 Pjesmica Papučice
- 12:17 Istraži svijet IV (igrana serija)
- 12:39 Odred za čuda II (serija za djecu)
- 13:00 Juhuhu
- 13:02 Sve o životinjama (dokumentarna serija za djecu)
- 13:26 Kraljevi među životinjama (18)
- 13:55 Sirova koža VIII (11)
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:21 Vijesti iz kulture
- 00:28 Bez komentara
- 00:30 Treća dob
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Sarajevo 84 OI (dokumentarna reportaža)
- 03:55 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:31 Eko zona (563)
- 04:56 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Sarajevo 84 OI (dokumentarna reportaža)
- 06:13 DW: Shift
- 06:25 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:13 Vijesti iz kulture
- 07:20 Vrijeme RH danas
- 07:21 Vrijeme Europa danas
- 07:23 Vrijeme Svijet danas
- 07:28 Bez komentara
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:32 Vrijeme Svijet danas
- 08:34 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:32 Vrijeme Svijet danas
- 13:34 Kultura
- 13:44 Poslovne vijesti
- 13:48 Studio 4: Znanost
- 13:56 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:32 Vrijeme Svijet danas
- 14:34 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:32 Vrijeme Svijet danas
- 15:34 Studio 4: U fokusu
- 15:54 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:27 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 A sada Vlada: Branko Bačić
- 16:54 Kultura
- 17:04 Poslovne vijesti
- 17:08 Bez komentara
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Manca (3)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Rijeka
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Sigurnost djece na internetu (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Plodovi zemlje
- 20:55 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: U fokusu
- 22:42 DW: U dobroj formi
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 01:23 Pozitivno
- 01:53 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Seka Drašan - Lastovo (59)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:10 Baština u objektivu: Sustipan
- 02:16 Dnevnik 2
- 03:10 Hrvatska danas
- 04:40 #REPORTAŽE: Jyrki (dokumentarna reportaža)
- 04:45 #FINO&JEFTINO: Tartufi
- 04:50 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:59 Bajkovita Hrvatska: Manastir Krupa - Manastir Uspenja Presvete Bogorodice - Krupa (17)
- 05:05 Otvoreno
- 05:37 Izradi sam: Hranilica za ptice
- 05:41 Knjiga ili život: Milan Rakovac i August Cesarec
- 06:14 Hrvatska moj izbor: Šupica i Godec
- 06:39 Bilješke o jeziku: Forenzična fonetika
- 06:59 Abeceda zdravlja: Niski krvni tlak
- 07:08 Izradi sam: Posude od glinamola
- 07:13 Moja priča (1)
- 07:17 Suvremenici: Andrija Mutnjaković (dokumentarni film)
- 07:47 Stipe u gostima VI (humoristična serija)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:10 Baština u objektivu: Sustipan
- 10:16 Dnevnik 2
- 11:10 Hrvatska danas
- 12:40 #REPORTAŽE: Jyrki (dokumentarna reportaža)
- 12:45 #FINO&JEFTINO: Tartufi
- 12:50 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:59 Bajkovita Hrvatska: Manastir Krupa - Manastir Uspenja Presvete Bogorodice - Krupa (17)
- 13:05 Otvoreno
- 13:37 Izradi sam: Hranilica za ptice
- 13:41 Knjiga ili život: Milan Rakovac i August Cesarec
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:10 Baština u objektivu: Sustipan
- 18:16 Dnevnik 2
- 19:10 Hrvatska danas
- 20:40 #REPORTAŽE: Jyrki (dokumentarna reportaža)
- 20:45 #FINO&JEFTINO: Tartufi
- 20:50 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:59 Bajkovita Hrvatska: Manastir Krupa - Manastir Uspenja Presvete Bogorodice - Krupa (17)
- 21:05 Otvoreno
- 21:37 Izradi sam: Hranilica za ptice
- 21:41 Knjiga ili život: Milan Rakovac i August Cesarec
- 01:05 Elitni ubojice
- 03:00 Flash VIII (17)
- 03:50 Cura na lošem glasu
- 05:20 Mladi Rock (7)
- 05:40 Mladi Rock (8)
- 06:00 Novi kralj komedije
- 07:35 Pirati! Banda nepoželjnih
- 09:25 Karate Kid 3
- 11:50 Anakonda
- 13:35 Madagaskar 2
- 15:40 Karate Kid
- 18:10 Tata od formata
- 20:10 Flash VIII (18)
- 21:05 Godzilla
- 23:55 Uhvatite Cartera
- 00:20 Teorija velikog praska XII (12)
- 00:45 Crna lista VIII (20)
- 01:35 Magnum P.I. (9)
- 02:25 Škorpion IV (dramska serija)
- 03:15 Castle VII (23)
- 04:00 Castle VIII (1)
- 04:45 Castle VIII (2)
- 05:40 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:00 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca IV (23)
- 06:50 Dva i pol muškarca IV (24)
- 07:10 Teorija velikog praska XII (11)
- 07:40 Teorija velikog praska XII (12)
- 08:05 CSI: Miami IX (3)
- 09:00 Izgubljeni III (3)
- 09:55 Castle VIII (3)
- 10:50 Castle VIII (4)
- 11:45 Castle VIII (5)
- 12:35 Goruća zemlja II (4)
- 13:30 911 VII (3)
- 16:15 Crna lista VIII (21)
- 17:10 Magnum P.I. (10)
- 18:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 19:05 CSI: Miami IX (4)
- 20:00 Izgubljeni III (4)
- 21:00 Goruća zemlja II (5)
- 22:00 La Brea III (3)
- 22:55 Dva i pol muškarca V (1)
- 23:25 Dva i pol muškarca V (2)
- 23:55 Teorija velikog praska XII (13)
- 10:10 New Amsterdam V (10)
- 11:05 Specijalizant VI (10)
- 12:00 K vragu i ljubav
- 16:10 Dobri doktor VI (20)
- 17:00 Posljednja crta obrane (5)
- 17:30 Posljednja crta obrane (6)
- 17:55 Mlađa VII (humoristična serija)
- 18:30 Mlađa VII (humoristična serija)
- 19:05 New Amsterdam V (11)
- 22:00 19. postaja VII (8)
- 22:55 Chicago u plamenu II (dramska serija)
- 23:50 Dinastija V (15)
- 00:00 Bull (2)
- 00:55 Plava krv VII (12)
- 01:50 Plava krv VII (13)
- 02:40 Ubojice među nama (14)
- 03:05 Završni udarac V (8)
- 03:55 Završni udarac V (9)
- 04:40 NCIS New Orleans VI (12)
- 05:20 Mentalist IV (21)
- 06:00 Istražiteljica
- 06:55 Frankie Drake istražuje (2)
- 07:50 Završni udarac V (8)
- 08:50 Završni udarac V (9)
- 09:50 Ubojice među nama (15)
- 10:20 Bull (2)
- 11:15 NCIS New Orleans VI (12)
- 12:10 Will Trent (8)
- 13:10 FBI: Najtraženiji V (4)
- 14:10 FBI: International (9)
- 15:05 Mentalist IV (22)
- 16:05 Istražiteljica
- 17:10 Frankie Drake istražuje (3)
- 18:10 Plava krv VII (14)
- 19:05 Plava krv VII (15)
- 20:05 NCIS New Orleans VI (13)
- 21:00 Will Trent (9)
- 22:00 CSI: Las Vegas III (5)
- 23:00 FBI: International (10)
- 01:15 Mrak film 5
- 02:40 Silk Road
- 04:43 Kolaž program
- 06:05 Mamin novi frajer
- 07:55 Samac
- 11:35 Odmetnici
- 15:30 Non stop
- 17:30 Dobro srce
- 19:25 Seinfeld VII (5)
- 19:50 Seinfeld VII (6)
- 20:15 Bijesan
- 21:55 Kuća od karata IV (serija)
- 22:40 Kako Bog zapovijeda
- 00:45 Jackie
- 02:25 Kolaž program
- 09:00 Neizbježno
- 10:35 S druge strane ulice
- 12:15 Life
- 14:10 Neočekivano putovanje
- 16:05 Zaljev Tišine
- 17:40 Čarobni prolaz
- 22:15 Zero Days
- 00:25 James protiv budućeg sebe
- 02:15 Humans III (3)
- 03:05 Humans III (4)
- 04:05 Kolaž program
- 07:35 Nikita
- 09:45 Još si tu
- 11:35 Ostavljeni
- 13:40 Dvostruka igra
- 15:35 Enderova igra
- 17:40 Crveni repovi
- 20:00 Ledeni ubojica
- 21:45 Ledeni ubojica: Povratak
- 23:40 Noćni jahači
- 00:40 Noć morskih pasa
- 02:05 Slavuj
- 04:19 Kolaž program
- 08:20 Marica i Ivica
- 09:55 Crvencipelica i 7 patuljaka
- 11:30 Sve će se promijeniti
- 13:15 Divna stvorenja
- 15:30 Izum
- 17:00 Zatočena
- 18:40 Jednaki
- 20:30 Gospodin Brooks
- 22:35 Teddy
- 00:40 Prevaranti, lopovi i ubojice
- 02:20 Kolaž program
- 09:00 Ca$h
- 10:45 Sapphires
- 15:35 Navijačice
- 17:10 Obitelj bez kočnica
- 18:50 Jack i Jill protiv svih
- 20:20 Danny Collins
- 22:10 Seinfeld VII (5)
- 22:35 Seinfeld VII (6)
- 23:00 Goli singularitet
- 00:45 Sin
- 02:45 Beckyn gnjev
- 04:11 Astronaut
- 06:00 Dina: Drugi dio
- 08:45 Hollywood: Na snimanju XXI (24)
- 09:16 Put Izvrsnosti
- 11:07 Shazam! Bijes Bogova
- 18:12 Perzijska Verzija
- 20:03 Duhovi otoka
- 21:56 Zmajeva Kuća II (1)
- 22:56 Crni petak
- 00:17 Plava Tableta
- 01:45 Mrtvi ne umiru
- 03:31 Delirij
- 09:50 Izgubljeni Kralj
- 11:36 Bolje stvari III (7)
- 12:03 Bolje stvari III (8)
- 12:31 Boja purpura
- 14:51 Gaga Chromatica Ball
- 16:41 Wonder Woman
- 20:01 The Last of Us (Rodbina)
- 21:00 Klub Zillion
- 23:15 Industrija II (1)