Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:09 Bijela vrana
- 02:14 Veliki svjetski gradovi s Joannom Lumely (Rim)
- 03:03 Plodovi zemlje
- 03:55 Udomi me (1)
- 04:21 Sveti Ivo, evo nas! (emisija pučke i predajne kulture (2. dio))
- 04:51 Vijesti iz kulture
- 04:58 Skica za portret
- 05:13 Fotografija u Hrvatskoj
- 05:28 Mir i dobro
- 05:53 Zadar: More
- 06:28 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Mary Berry: Kuhaj i podijeli (3)
- 10:32 Vrtlarica: Intenzivni vrt - Zagrijavanje
- 11:04 Dr. Beck: Ožiljci
- 11:44 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:16 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:29 Vrijeme ljubavi (74)
- 13:18 La Promesa II (82)
- 16:21 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:14 Metropolitanci (11)
- 20:15 Savršeni planet (Vremenske prilike)
- 21:12 Sisi III (3)
- 22:05 Otvoreno
- 22:40 Dnevnik 3
- 23:01 Vijesti iz kulture
- 23:09 TV Bingo
- 23:41 Mračna strana sustava (dokumentarni film)
- 00:25 Karate Kid
- 02:45 Kralj Arthur: Legenda o maču
- 08:15 Najbolje godine (63)
- 09:10 TV izlog
- 09:25 Najbolje godine (64)
- 10:20 TV izlog
- 10:35 Lud, zbunjen, normalan VII (11)
- 11:20 IN magazin
- 12:00 Mostovi života (15)
- 12:55 Zlatni kavez (73)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (18)
- 15:45 Lud, zbunjen, normalan (9)
- 16:20 Lud, zbunjen, normalan VII (12)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:10 Mostovi života (16)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez (74)
- 21:25 Divlje srce (19)
- 23:05 Večernje vijesti
- 23:25 Turist
- 00:30 To je Voyo
- 00:40 Dobri dečki
- 02:15 RTL Danas
- 03:25 Kraj programa
- 10:00 Monk IV (G. Monk ide zubaru)
- 10:55 Monk IV (G. Monk u poroti)
- 11:45 TV prodaja
- 12:00 Čikaška hitna IV (Reci mi istinu)
- 12:50 Čikaška hitna IV (Nikad te neću pustiti)
- 13:40 To je Voyo
- 13:45 Skriveno u raju (35)
- 14:45 Večera za 5 VII (10)
- 15:45 Blago nama (52)
- 16:30 RTL Danas
- 17:05 Dođi, pogodi, osvoji III (29)
- 17:55 Večera za 5 VII (11)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (36)
- 21:20 Viola boje mora (9)
- 22:30 RTL Direkt
- 23:10 Žal
- 04:25 Čovjek protiv divljine IV (dokumentarna serija)
- 05:10 Kraj programa
- 06:10 Snaga obitelji (110)
- 07:35 Hamburg 112 II (11)
- 08:20 Hamburg 112 II (12)
- 09:05 Gorski liječnik VII (serija)
- 09:55 TV izlog
- 10:15 Gorski liječnik VII (serija)
- 10:55 TV izlog
- 11:15 Larin izbor (69)
- 11:45 TV izlog
- 12:05 Larin izbor (70)
- 12:45 TV izlog
- 13:05 Detektiv Kalle II (4)
- 14:00 Inspektor Rex IX (6)
- 14:55 Hamburg 112 II (13)
- 15:45 Hamburg 112 II (14)
- 20:00 Mentalist (7)
- 20:45 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (7)
- 21:35 Tijelo je dokaz III (12)
- 22:25 Tijelo je dokaz III (13)
- 23:10 Navy CIS XX (9)
- 00:20 Prijatelji IX (14)
- 00:45 Jednorog II (3)
- 01:10 Jednorog II (4)
- 01:35 To je Voyo
- 01:40 NCIS: Los Angeles VI (kriminalistička akcijska serija)
- 02:25 NCIS: Los Angeles VI (kriminalistička akcijska serija)
- 03:10 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:50 CSI XIII (2)
- 04:30 CSI XIII (3)
- 05:10 Kraj programa
- 06:35 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:05 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:35 K.T. 2 (Dogovor težak 10 milijuna)
- 07:45 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 08:10 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 08:35 K.T. 2 (Iznuda do smrti)
- 09:00 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:50 K.T. 2 (Iznuda do smrti)
- 10:20 TV prodaja
- 10:35 K.T. 2 (Grešna mladenka)
- 11:00 TV prodaja
- 11:15 Krv nije voda V (3)
- 12:00 TV prodaja
- 12:15 Krv nije voda V (4)
- 13:00 TV prodaja
- 13:15 To je Voyo
- 13:20 Teorija velikog praska IV (Sustanar)
- 13:40 Teorija velikog praska V (Skanak refleks analiza)
- 14:10 Dva i pol muškarca VI (9)
- 14:35 Dva i pol muškarca VI (10)
- 14:55 Prijatelji IX (13)
- 15:30 Prijatelji IX (14)
- 15:55 Specijalizant IV (dramska serija)
- 22:10 Teorija velikog praska V (Ekstrapolacija)
- 22:30 Dva i pol muškarca VI (11)
- 23:00 Dva i pol muškarca VI (12)
- 23:25 Prijatelji IX (15)
- 23:50 Prijatelji IX (16)
- 04:20 Vrijeme je za jazz: Obradović - Tixier Duo, Trokut
- 05:50 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:11 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Lumunada
- 06:36 Tik Tak (28)
- 06:41 Susjedstvo tigrića Daniela (79)
- 06:53 Susjedstvo tigrića Daniela (80)
- 07:05 Pjesmica Be be be be
- 07:07 Jojo i prijevozna sredstva: Bicikl
- 07:13 Pikvikići (27)
- 07:28 Mališani: Frane i Matija - Moj psić
- 07:30 Bluey II (34)
- 07:37 Hej Dagi (2)
- 07:45 Krceki: Klapatop
- 07:52 Krceki - pjesmica: Hvalisavac
- 07:55 Pocoyo IV (32)
- 08:05 Kockice brojalice IV (2)
- 08:10 Pepa Praščić II (9)
- 08:15 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (7)
- 08:21 Šašavi hotel (36)
- 08:32 Pjesmica Palačinke
- 08:36 Tupikova stijena (34)
- 08:43 Naprijed, Go Jetteri (1)
- 08:56 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:09 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (46)
- 09:20 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:23 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:51 Pjesmica Be be be be
- 09:53 Bluey II (34)
- 10:00 Hej Dagi (2)
- 10:07 Krceki: Klapatop
- 10:14 Krceki - pjesmica: Hvalisavac
- 10:16 Mališani: Gabriela - Sušenje rublja
- 10:20 Kockice brojalice IV (2)
- 10:25 Pikvikići (27)
- 10:39 Pjesmica Palačinke
- 10:41 Pepa Praščić II (9)
- 10:46 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (7)
- 10:51 Šašavi hotel (36)
- 11:02 Roko zvrk (51)
- 11:16 Naprijed, Go Jetteri (1)
- 11:27 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:32 Mališani: Noa - Pranje suđa
- 11:35 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:42 Snažni mali Bheem (1)
- 11:48 Susjedstvo tigrića Daniela (79)
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:29 Auto Market Magazin
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Treća dob
- 01:35 Potrošački kod
- 02:00 Vijesti flash
- 02:10 Bez komentara
- 02:15 Bibice - priča o Gradu
- 02:41 Pregled dana
- 03:26 DW: Shift
- 03:39 Dnevnik 3
- 03:57 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Junaci hrvatske Banovine - Mile Blažević Čađo
- 05:01 Vijesti flash
- 05:11 Bez komentara
- 05:15 DW: Global Us
- 05:41 Bez komentara
- 05:45 Vijesti iz kulture
- 05:52 Bez komentara
- 05:55 #REPORTAŽE: Teretana kao nova diskoteka (dokumentarna reportaža)
- 06:00 Vijesti na španjolskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:18 Bez komentara
- 06:20 DW: Shift
- 06:32 Bez komentara
- 06:33 Prometej
- 07:00 Vijesti flash
- 07:08 Poslovne vijesti
- 07:13 Vijesti iz kulture
- 07:23 Vrijeme RH danas
- 07:24 Vrijeme Europa danas
- 07:26 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara: Berlin, Njemačka - Prosvjed tisuća Iranaca nakon održanih predsjedničkih izbora
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Bez komentara: Kolumbija - Povorka ponosa
- 08:36 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:26 Vrijeme RH danas
- 09:27 Vrijeme Europa danas
- 09:29 Vrijeme Svijet danas
- 09:31 Bez komentara: Gdanjsk, Poljska - Rekordne temperature za ovo doba godine
- 09:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Kultura
- 12:28 Bez komentara
- 12:30 Studio 4
- 12:55 Bez komentara
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 13:55 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 14:53 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Dijagnoza
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 turizam.hrt
- 16:55 Kultura
- 17:03 Bez komentara
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Klemen (11)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Rijeka
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:52 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:58 HAK - Promet info
- 19:59 #REPORTAŽE: Tanja Baran (dokumentarna reportaža)
- 20:04 Bez komentara
- 20:05 Eko zona
- 20:30 Druga strana
- 20:57 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: Dijagnoza
- 22:35 Bez komentara
- 22:42 DW: Sutrašnjica danas
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:12 Samo lagano
- 00:39 Slatka kuharica - Međimurje (6)
- 01:07 Jojo i prijevozna sredstva: Raketa
- 01:13 Najbolji dan: Jakov (2)
- 01:21 Tata i ja: Kućica za psa (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 01:32 Volim životinje - Moj ljubimac: Vid i ljubimci
- 01:42 #REPORTAŽE: Nikola bivši ovisnik (dokumentarna reportaža)
- 01:46 Moja priča (1)
- 01:54 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Pasjača - Konavoske stijene (49)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Tvrđava sv. Mihovila
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:07 Nedjeljom u 2: Snježana Banović
- 04:06 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:14 Plodovi zemlje
- 05:04 Bajkovita Hrvatska: Đakovačka ergela lipicanaca (31)
- 05:10 Glas domovine (30.01.2024.)
- 05:32 Jelovnici izgubljenog vremena (Bob iz drugog svijeta)
- 05:51 Zadar: More
- 06:22 Otkrivamo Hrvatsku: Cres
- 06:47 Moje slike, moji snovi (Mirko Kipčić - arhitekt)
- 06:57 Abeceda zdravlja: Antimikrobna rezistencija
- 07:07 Moja priča (1)
- 07:12 Zabranjeno smijanje
- 00:00 Prošla noć
- 02:15 Tanka linija smrti
- 04:05 Slomljena krila
- 05:40 Mladi Rock (11)
- 06:05 Kasno navečer
- 07:55 Ups! Noa je otišao
- 09:40 Kung fu panda 2
- 11:25 Norbit
- 13:30 Romeo i Julija
- 15:55 Alvin i vjeverice 2
- 17:45 Briljantin
- 20:00 Zločesti Dečki
- 22:25 Međunarodna prijevara
- 00:15 La Brea III (4)
- 01:10 Dva i pol muškarca VII (18)
- 01:35 Dva i pol muškarca VII (19)
- 02:00 Dva i pol muškarca VII (20)
- 02:25 Dva i pol muškarca VII (21)
- 02:45 Dva i pol muškarca VII (22)
- 03:10 Dva i pol muškarca VIII (1)
- 03:40 Kosti IV (3)
- 04:25 Kosti IV (4)
- 05:15 Kosti IV (5)
- 06:00 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca V (15)
- 06:50 Dva i pol muškarca V (16)
- 07:15 Teorija velikog praska (3)
- 07:40 Teorija velikog praska (4)
- 08:05 CSI: Miami IX (11)
- 08:55 Izgubljeni III (11)
- 09:55 Krhotine (2)
- 10:50 Mornarički specijalci (4)
- 11:40 Mornarički specijalci (5)
- 12:40 Slučajni milijunaš
- 14:25 Dva i pol muškarca V (15)
- 14:50 Dva i pol muškarca V (16)
- 15:20 Teorija velikog praska (3)
- 15:45 Teorija velikog praska (4)
- 16:15 Crna lista IX (7)
- 17:15 Magnum P.I. (18)
- 18:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 19:05 CSI: Miami IX (12)
- 20:00 Izgubljeni III (12)
- 21:00 Tragač (1)
- 22:00 Uzbuna: odjel nestalih osoba
- 22:55 Dva i pol muškarca V (17)
- 23:25 Dva i pol muškarca V (18)
- 23:55 Teorija velikog praska (5)
- 00:05 Raymond VI (humoristična serija)
- 00:35 Raymond VI (humoristična serija)
- 01:00 Uvod u anatomiju IX (15)
- 01:55 Uvod u anatomiju IX (16)
- 02:35 Uvod u anatomiju IX (17)
- 03:20 Buntovnica (9)
- 12:00 Gradovi na papiru
- 14:00 Mamica (21)
- 14:20 Chicago u plamenu III (dramska serija)
- 15:15 Dr. House (dramska serija)
- 20:00 Novakinja: Federalni agenti (12)
- 21:00 Djeca Manhattana
- 00:55 Završni udarac VII (20)
- 01:55 Grantchester VI (5)
- 02:55 Alex Hugo III (1)
- 10:00 Bull (dramska serija)
- 10:55 NCIS New Orleans VI (20)
- 11:50 Panhandle (3)
- 15:05 Diplomat (6)
- 18:10 Plava krv VIII (8)
- 19:05 Plava krv VIII (9)
- 20:05 Navy CIS: New Orleans VII (1)
- 21:00 Panhandle (4)
- 22:00 FBI VI (10)
- 23:00 FBI: International (16)
- 23:55 Bull (dramska serija)
- 00:05 Paranenormalna aktivnost 2
- 01:30 Kule u zraku
- 04:10 Kolaž program
- 06:00 4 minute
- 07:50 Lumeni
- 09:40 Ups! Noa je otišao
- 11:25 Šefica
- 13:15 Anđeo čuvar
- 15:15 Dostavljač
- 17:15 Slatka mala tajna
- 19:25 Seinfeld VII (17)
- 19:50 Seinfeld VII (18)
- 20:15 Gringo
- 22:20 Kuća od karata IV (serija)
- 23:20 Prava Istina
- 01:00 Godina nasilja
- 03:06 Kolaž program
- 09:00 Elita čarobnjaka
- 11:00 Derišta
- 12:45 Velike oči
- 14:35 Paranoja
- 16:20 Nakon vjenčanja
- 18:15 Ratchet i Clank
- 19:45 Navijačice
- 21:15 Kolovoz u okrugu Osage
- 23:15 Snaga istine
- 00:10 Pobunjenik iz okruga Jones
- 02:40 Čistač
- 04:19 Kolaž program
- 12:10 Podivljalo more
- 14:00 Svi putevi vode u Miami
- 16:05 Ukleta kći
- 18:05 Transporter 3
- 20:00 Metak u glavu
- 21:45 Sabotaža
- 23:45 Snaga obitelji
- 00:10 Pakao na zemlji
- 02:35 Hardcore Henry
- 04:09 Kolaž program
- 09:00 Svemir između nas
- 11:10 Frka
- 15:10 Kuća duhova
- 16:55 Zaboravljeni princ
- 18:45 Igra strave
- 20:30 Ukleta kuća
- 22:25 Ispod kože
- 01:15 Bolničarka Betty
- 03:00 Danas nije moj dan
- 04:58 Kolaž program
- 09:00 Upute nisu uključene
- 11:00 Mali Nicolas
- 12:35 Sammy i prijatelji (Veliki odlazak)
- 12:50 Sammy i prijatelji (Velika mama)
- 13:05 Što žene žele
- 15:15 Streetdance All Stars
- 17:05 Bez kormila
- 18:55 Robot na štulama
- 20:30 Mjesto za nas
- 22:20 Seinfeld VII (17)
- 22:45 Seinfeld VII (18)
- 23:10 Zaljubljene ptičice
- 00:04 Lov
- 01:31 Loše Sjeme 2
- 03:00 Zmajeva kuća II (3)
- 04:04 Birdman
- 06:00 Čovjek Zvan Otto
- 15:07 Julia II (1)
- 15:50 Veliki bjegunac
- 17:26 Dolazak
- 19:20 Dina: Drugi dio
- 22:02 Zmajeva kuća II (3)
- 23:08 Industrija II (3)
- 00:42 Patriot
- 03:25 Roman J. Israel, Esq.
- 05:25 Hollywood: Na snimanju XXI (26)
- 06:00 Hotel Transilvanija
- 07:32 Djeca su dobro 2
- 11:21 Bolje stvari V (1)
- 11:57 Bolje stvari V (2)
- 12:26 Lady Bird
- 14:00 Reality Show Jerroda Carmichaela (5)
- 14:31 Mladi Sheldon VII (5)
- 14:51 Rujan
- 16:37 13 Života
- 19:01 Barbie
- 20:55 Priča o Duhu
- 22:26 Istina o meni