Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:18 Terminator: Spasenje
- 02:09 Julia II (2)
- 02:57 Ratnik III (8)
- 03:48 Gran Turismo
- 06:00 Charlie i tvornica čokolade
- 07:56 Obiteljska pravila
- 10:11 Teorija velikog praska VII (6)
- 10:36 Angry Birds Film
- 16:06 Naš barjak znači smrt (10)
- 16:45 Dalíland
- 18:20 Zločesta učiteljica
- 20:02 Djevojke II (1)
- 20:31 Djevojke II (2)
- 21:01 Zmajeva kuća II (4)
- 22:01 Industrija II (4)
- 23:03 Fantazme (4)
- 23:35 Sutrašnji rat
- 00:20 Nedostaci
- 01:55 Robocop
- 03:35 Zajednički Put
- 03:50 Sličiš Mi
- 05:25 Splashback
- 06:00 Antiskvoterica
- 07:35 Paloma
- 13:25 Carstvo svjetlosti
- 15:30 Ovo mjesto
- 16:55 Paloma
- 18:40 Trojke iz Bellevillea
- 20:00 Marginalci
- 21:40 Raj: Vjera
- 23:30 Muškarac
- 04:10 Na dokovima New Yorka
- 06:00 Dosta Je Laži
- 07:40 Buldog
- 09:15 Oderana
- 09:35 Oliver i Bazen
- 11:20 Mračna Casablanca
- 12:55 Kosa
- 15:00 Palme i dalekovodi
- 16:50 Buldog
- 18:30 Na Granici
- 20:30 Mreža
- 04:20 Kraj programa
- 14:20 Chicago u plamenu VI (9)
- 15:05 Chicago u plamenu VI (Potraga)
- 15:50 Cobra 11 XXV (16)
- 22:35 Manifest III (Dragocjeni teret)
- 23:20 FBI: Najtraženiji (1)
- 01:25 Ta luda vjenčanja
- 03:10 U okovima pakla
- 05:00 Rasvijetljeni zločin
- 07:00 Nevina strast
- 08:45 Muška intervencija
- 10:31 Sve za lovu
- 12:10 Policajac na dnu
- 13:56 Odbrojavanje
- 15:30 U okovima kartela
- 17:05 Saslušanje
- 18:36 Pustolovi
- 20:26 Opasno miran kraj
- 22:06 Na cesti
- 00:15 Početak
- 02:20 Priče koje se ne pričaju
- 04:00 Prvo zapleši
- 06:01 Početak
- 08:05 Pakleni Gibraltar
- 10:20 Haker
- 12:05 Na krilima orlova
- 14:00 Trijumf
- 16:00 Ja sam Zlatan
- 18:00 Otac i vojnik
- 20:15 Prije svega Miles
- 22:00 Somalijski ribari
- 00:40 Rat svjetova: Uništenje
- 02:30 Čudovišta od čovjeka
- 05:05 Ugriz II (Noćne more)
- 06:00 Ugriz II (Devet krugova)
- 07:00 Ugriz II (Noćne more)
- 12:00 Ledena oluja
- 14:00 Ugriz II (Mračne prakse)
- 15:00 Ugriz II (Strvinarova kći)
- 20:00 Ledena katastrofa
- 22:00 Terminator Genisys
- 01:41 Šifra: Vučji zov
- 04:56 Neonski Demon
- 07:00 Američka pastorala
- 08:56 Novak
- 12:30 Pazi što želiš!
- 14:20 Frantz
- 16:20 S ljubavlju, Marilyn
- 18:10 Hipnotizer
- 20:16 Nož u našim leđima
- 22:00 Povijest ljubavi
- 10:30 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 10:55 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 11:15 Bela lađa II (6)
- 14:15 Zbornica (41)
- 14:40 U klinču II (7)
- 15:25 Pevačica (kriminalistička dramska serija)
- 18:05 Bela lađa II (7)
- 18:55 Aviondžije (43)
- 19:20 Pevačica (kriminalistička dramska serija)
- 20:05 Kalkanski krugovi II (3)
- 20:55 Zbornica (42)
- 21:15 U klinču II (8)
- 00:40 Marina (telenovela)
- 01:20 Ljubavna zamka (20)
- 02:05 Ljubavna zamka (21)
- 02:50 Cijena strasti (romantična/ dramska serija)
- 03:35 Kraj programa
- 14:15 Ljubavna zamka (23)
- 14:55 Marina (telenovela)
- 15:40 Marina (telenovela)
- 20:10 Tri sestre II (romantična dramska serija)
- 21:00 Ljubavna zamka (24)
- 21:40 Ljubavna zamka (25)
- 01:00 Mehmed: Bir Cihan Fatihi
- 03:35 Prijatelji
- 04:30 Kalbim Ege’de Kaldi
- 05:20 Kirlangiç Firtinasi
- 06:15 Ljubav i ponos
- 07:05 Mehmed: Bir Cihan Fatihi
- 08:00 Život je ponekad sladak
- 08:50 Sudbina
- 09:40 Prijatelji
- 10:35 Kalbim Ege’de Kaldi
- 11:25 Kirlangiç Firtinasi
- 12:20 Ljubav i ponos
- 13:10 Mehmed: Bir Cihan Fatihi
- 14:05 Život je ponekad sladak
- 14:55 Sudbina
- 15:50 Prijatelji
- 16:40 Prijatelji
- 17:30 Kalbim Ege’de Kaldi
- 18:15 Kirlangiç Firtinasi
- 19:10 Ljubav i ponos
- 20:00 Mehmed: Bir Cihan Fatihi
- 20:50 Život je ponekad sladak
- 21:40 Sudbina
- 22:25 Mehmed: Bir Cihan Fatihi
- 23:15 Život je ponekad sladak
- 00:05 Ubijanje Eve II (8)
- 00:50 Pakleni red
- 02:25 Moj susjed je vampir
- 04:00 Wolf Warrior
- 05:25 Close Up III (7)
- 06:00 Zoom In (tick, tick… Boom!)
- 06:05 Zoom In (Cruella)
- 06:10 Najbolji Hollywoodski redatelji
- 06:40 Tigar i Zmaj
- 08:30 Legenda o Naga biserima
- 13:00 Profesori
- 14:25 San Ivanjske noći
- 16:15 Šaptač konjima
- 18:55 Holmes i Watson
- 22:00 9 metaka
- 23:25 Fatalni preljub
- 00:55 Kickboxer
- 02:30 Cake: Razlog za život
- 04:10 EKSPRES EKSPRES EKSPRES (1)
- 05:55 Coco prije Chanel
- 07:45 Marlowe, pas policajac
- 09:15 Dobiti Grace
- 11:05 Čarolija malina
- 14:00 Bračne svađe
- 15:20 Guido superstar: Guidov uspon
- 16:45 San o slavi
- 18:30 Dug put do kuće
- 20:00 Rocketman
- 22:00 Prevarantice
- 23:35 Portorikanske noći: Dnevnik opijanja
- 00:20 Banda iz Ossa
- 02:10 Lijepi ružni ljudi
- 03:50 EKSPRES EKSPRES EKSPRES (2)
- 05:20 Odlazak
- 07:00 Jack Hunter i izgubljeno blago Ugarita
- 10:10 Jack Hunter i rajska zvijezda
- 11:45 Žena, pištolj i rezanci
- 13:15 Kralj boraca
- 14:45 Željeznički tigrovi
- 16:45 Ben Hur
- 18:45 PLAN B (4)
- 19:30 PLAN B (5)
- 20:15 PLAN B (26)
- 21:00 Neobrazovani delinkventi
- 23:00 Igra sa vatrom
- 00:30 PLAN B II (1)
- 01:15 PLAN B II (2)
- 02:00 Kobni grijeh
- 03:30 Vodi se kao nestao
- 05:15 Stric Nino
- 06:55 KOBNO SPAŠAVANJE
- 08:25 Rat je završen
- 10:10 Dug put do kuće
- 11:40 Među lopovima
- 13:10 Pennyna sjena
- 14:50 Nas dvojica
- 16:15 Tajnik (1)
- 17:00 Tajnik (2)
- 17:45 BABA
- 22:35 PLAN B II (1)
- 23:20 PLAN B II (2)
- 00:25 Poslednji čovek na Zemlji
- 01:50 Flesh And Fury
- 03:10 The Stranger Within A Woman
- 04:50 No Drowning
- 05:10 Le Locataire
- 05:35 End of Program
- 06:00 Lassie - Obojena brda
- 07:10 Mohikanac
- 08:30 It’s a Joke, Son!
- 09:35 Abilene Town
- 12:50 Delicate Gravity
- 13:25 Day
- 14:45 The Harvest
- 16:00 The Hoodlum
- 17:00 31 Hours
- 17:25 Afrički krici
- 18:45 Fabiu
- 19:15 The Monopoly of Stupidity
- 19:35 The Fabulous Dorseys
- 21:00 Our Quarantine
- 22:25 Đavolje stvorenje
- 23:30 The Phantom of 42nd Street
- 09:45 Sportska priča
- 14:20 Školska liga, emisija
- 15:00 Svako ima svoj Everest AJB
- 15:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 16:00 Vijesti AJB
- 16:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 17:00 Bicklistička utrka kroz Kinu
- 19:00 Sportska priča
- 19:10 Mjesečnik lokalnog sporta, emisija
- 19:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 20:00 Vijesti AJB
- 20:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 21:00 TV Automagazin
- 21:30 Prema svjetlima Pariza - Damir Martin, razgovor
- 21:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 22:00 Vijesti AJB
- 22:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 23:00 Bicklistička utrka kroz Kinu