Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:11 Potjera
- 00:52 La Promesa II (80)
- 01:52 Sisi III (2)
- 02:41 Srca divljega Pantanala (80)
- 03:25 Dr. Beck: Bolesnik u kući
- 03:59 Vijesti iz kulture
- 04:06 Skica za portret
- 04:17 Fotografija u Hrvatskoj
- 04:27 Kulturna baština: Kneževi krčki
- 04:42 Vrtlarica: Hrana iz prirode (5)
- 05:10 Mary Berry: Kuhaj i podijeli (1)
- 05:39 Vrijeme ljubavi (72)
- 06:30 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:58 Mary Berry: Kuhaj i podijeli (2)
- 10:36 Svijet vrtlara XII (dokumentarna serija)
- 11:40 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:28 Vrijeme ljubavi (73)
- 13:21 La Promesa II (81)
- 14:23 U kuhinji kod Suzy: Teleća koljenica s povrćem
- 14:33 Savršeni planet (Sunce)
- 15:27 Biser našeg sela
- 15:49 turizam.hrt
- 16:19 HAK - Promet info
- 16:29 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:17 Metropolitanci (10)
- 22:47 Dnevnik 3
- 23:09 Vijesti iz kulture
- 23:23 Carstvo životinja
- 00:30 Izvan igre
- 02:30 Dah u tami
- 08:40 Najbolje godine (62)
- 09:45 TV izlog
- 10:00 Lud, zbunjen, normalan VII (10)
- 10:35 TV izlog
- 10:50 IN magazin
- 11:30 Mostovi života (14)
- 12:30 Zlatni kavez II (72)
- 13:40 Divlje srce (17)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (18)
- 15:35 Lud, zbunjen, normalan (8)
- 16:10 Lud, zbunjen, normalan VII (11)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:10 Mostovi života (15)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (73)
- 21:30 Divlje srce (18)
- 23:05 Izbor
- 01:20 To je Voyo
- 01:25 Zločinački umovi XII (Strašilo)
- 02:15 Zločinački umovi XII (Profiliranje 202)
- 02:55 RTL Danas
- 04:05 Kraj programa
- 06:05 RTL Danas
- 07:20 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (23)
- 07:40 Štrumpfovi (50)
- 08:00 RTL Direkt
- 08:35 Dođi, pogodi, osvoji III (27)
- 09:20 Monk IV (G. Monk udara glavom)
- 12:20 Čikaška hitna IV (Duhovi na tavanu)
- 13:15 To je Voyo
- 13:20 Skriveno u raju (34)
- 14:30 Večera za 5 VII (9)
- 15:40 Blago nama (51)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (28)
- 17:55 Večera za 5 VII (10)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (35)
- 21:30 Prisila na brak
- 23:45 Striptiz
- 00:01 Art a la carte
- 00:34 ’Ko te šiša IV (Noćne aktivnosti)
- 01:07 Glazba, glazba
- 01:42 Glazba, glazba
- 02:18 Noćni glazbeni program - spotovi
- 04:40 Sportsko srce: Dino Sinovčić
- 04:50 I to je Hrvatska: Dubrovačke zidine
- 05:04 Sportsko srce: Vanna Piccini
- 05:21 Betty i njezine dijagnoze VII (1)
- 06:07 Gran Hotel (12)
- 06:56 Gradski junak
- 20:00 EURO 2024 (emisija)
- 21:05 Arsène Wenger: Nepobjediv
- 22:46 Inspektor Morse VI (5)
- 00:20 Bez traga VI (8)
- 01:00 Crna Lista (Berlin (br. 8): Zaključak)
- 01:45 Mentalist (5)
- 02:25 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (5)
- 03:10 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 03:55 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 04:40 Larin izbor (65)
- 05:20 Larin izbor (66)
- 06:10 Kraj programa
- 06:15 Snaga obitelji (109)
- 06:50 Hamburg 112 II (9)
- 07:30 Hamburg 112 II (10)
- 08:20 Gorski liječnik VII (serija)
- 09:05 TV izlog
- 09:20 Gorski liječnik VII (serija)
- 10:15 TV izlog
- 10:30 Larin izbor (67)
- 11:20 TV izlog
- 11:35 Larin izbor (68)
- 12:35 TV izlog
- 12:50 Detektiv Kalle II (3)
- 13:40 Inspektor Rex IX (5)
- 14:35 Hamburg 112 II (10)
- 15:30 Hamburg 112 II (12)
- 18:10 Cobra 11 XVII (3)
- 19:05 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 20:00 Mentalist (6)
- 20:50 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (6)
- 21:45 Tijelo je dokaz III (10)
- 22:40 Tijelo je dokaz III (11)
- 23:35 Navy CIS XX (8)
- 00:00 Prijatelji IX (8)
- 00:35 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 01:05 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 01:30 To je Voyo
- 01:40 NCIS: Los Angeles VI (kriminalistička akcijska serija)
- 02:20 NCIS: Los Angeles VI (kriminalistička akcijska serija)
- 03:00 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:45 CSI XV (14)
- 04:25 CSI XV (15)
- 05:05 Kraj programa
- 07:15 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:40 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 10:10 K.T. 2 (Dogovor težak 10 milijuna)
- 10:40 TV prodaja
- 10:55 Krv nije voda V (1)
- 11:35 TV prodaja
- 11:50 Krv nije voda V (2)
- 12:30 TV prodaja
- 12:45 To je Voyo
- 12:55 Teorija velikog praska IV (Trik)
- 13:15 Teorija velikog praska IV (Zarnecki inkurzija)
- 13:45 Dva i pol muškarca VI (3)
- 14:15 Dva i pol muškarca VI (4)
- 14:45 Prijatelji IX (7)
- 15:20 Prijatelji IX (8)
- 15:40 Specijalizant IV (dramska serija)
- 04:25 Izvan formata: Meštrovićev paviljon
- 04:54 Knjiga ili život: Područje signala i Xi Chuan
- 05:28 Fotografija u Hrvatskoj: Fotografska obitelj Smokvina
- 05:45 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:08 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Jajazavac
- 06:37 Tik Tak (25)
- 06:42 Susjedstvo tigrića Daniela (73)
- 06:53 Susjedstvo tigrića Daniela (74)
- 07:06 Pjesmica Be be be be
- 07:07 Jojo i prijevozna sredstva: Podmornica
- 07:13 Pikvikići (24)
- 07:27 Mališani: Niko - Pospremanje cipela
- 07:30 Bluey II (31)
- 07:37 Hej Dagi III (51)
- 07:44 Krceki: Povećomat
- 07:51 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 07:54 Pocoyo IV (29)
- 08:05 Kockice brojalice III (29)
- 08:10 Pepa Praščić II (6)
- 08:15 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (4)
- 08:21 Šašavi hotel (33)
- 08:32 Pjesmica Palačinke
- 08:37 Tupikova stijena (31)
- 08:44 Dinoranč (30)
- 08:58 Zvrko ide u Okido II (17)
- 09:11 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (43)
- 09:22 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:24 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:52 Pjesmica Be be be be
- 09:54 Bluey II (31)
- 10:01 Hej Dagi III (51)
- 10:08 Krceki: Povećomat
- 10:15 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 10:17 Mališani: Juli - Puzzle
- 10:20 Kockice brojalice III (29)
- 10:25 Pikvikići (24)
- 10:39 Pjesmica Palačinke
- 10:41 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (4)
- 10:47 Šašavi hotel (33)
- 10:58 Roko zvrk (48)
- 11:11 Dinoranč (30)
- 11:23 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:27 Mališani: Andrej - Slikanje
- 11:31 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:38 Snažni mali Bheem - specijal (1)
- 11:44 Susjedstvo tigrića Daniela (73)
- 11:56 Susjedstvo tigrića Daniela (74)
- 15:30 Razgovor s Džamonjom
- 20:10 Peti dan
- 21:10 U umu čovjeka koji je ubio Johna Lennona
- 22:35 Glas obitelji Bélier
- 00:15 Dnevnik 3
- 00:36 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Šibenski speleolozi (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:31 DW: Global Us
- 04:57 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Šibenski speleolozi (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:09 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:21 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:24 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:32 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 08:55 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:32 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Kultura
- 13:43 Poslovne vijesti
- 13:47 Studio 4: Znanost
- 13:55 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:32 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 14:55 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:32 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Obrazovanje i znanost
- 15:56 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:24 Vrijeme RH danas
- 16:25 Vrijeme Europa danas
- 16:26 Vrijeme Svijet danas
- 16:29 Druga strana
- 16:54 Kultura
- 17:03 Poslovne vijesti
- 17:08 Bez komentara
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Miha (10)
- 17:18 Bez komentara
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Rijeka
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:58 HAK - Promet info
- 19:59 #REPORTAŽE: Šparoge (dokumentarna reportaža)
- 20:03 Bez komentara
- 20:05 Potrošački kod
- 20:32 turizam.hrt
- 20:58 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: Obrazovanje i znanost
- 22:36 Bez komentara
- 22:43 Hrvatska moj izbor: David i Damian
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 DW: Sutrašnjica danas
- 23:56 Bez komentara
- 00:43 Vrtlarica: Intenzivni vrt - Zagrijavanje
- 01:13 Bajkovita Hrvatska: Svetvinčenat - Savičenta - San Vincenti
- 01:19 Garaža: Motus
- 01:48 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Purara - Kornati (51)
- 01:53 Moja priča (2)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:10 Baština u objektivu: Tražeći glagoljicu
- 02:15 Dnevnik 2
- 03:05 Hrvatska danas
- 04:32 #REPORTAŽE: Kava (dokumentarna reportaža)
- 04:37 Tea Mamut: Choco mousse
- 04:46 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:54 Bajkovita Hrvatska: Nacionalni park Risnjak (28)
- 05:00 Otvoreno
- 05:31 Jedno djelo: Vojin Bakić: Svjetlonosni oblici (12)
- 05:39 Dolina sunca (58)
- 06:21 Art a la carte
- 06:51 Tea Mamut: Choco mousse
- 06:57 Moja priča (2)
- 07:02 Eko zona (565)
- 07:27 Koncert: To One - Lela Kaplowitz
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:10 Baština u objektivu: Tražeći glagoljicu
- 10:15 Dnevnik 2
- 11:05 Hrvatska danas
- 14:21 Art a la carte
- 14:51 Tea Mamut: Choco mousse
- 14:57 Moja priča (2)
- 15:02 Eko zona (565)
- 15:27 Koncert: To One - Lela Kaplowitz
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:10 Baština u objektivu: Tražeći glagoljicu
- 18:15 Dnevnik 2
- 19:05 Hrvatska danas
- 22:21 Art a la carte
- 22:51 Tea Mamut: Choco mousse
- 22:57 Moja priča (2)
- 23:02 Eko zona (565)
- 23:27 Koncert: To One - Lela Kaplowitz
- 02:00 Trag života
- 04:10 2 igrača
- 06:00 U naručju vještice
- 06:05 Mladi Rock (10)
- 06:25 Mladi Rock (11)
- 06:45 Čudovišna priča u Parizu
- 08:40 Hotel za pse
- 10:45 Ad Astra
- 15:15 Alvin i vjeverice
- 17:10 Samo ti
- 19:35 Ljubavni život (9)
- 20:15 Ljubavni život (10)
- 21:05 Romeo i Julija
- 23:30 Obožavatelj
- 00:20 Teorija velikog praska (2)
- 00:50 Crna lista IX (5)
- 01:45 Magnum P.I. (16)
- 02:30 Škorpion IV (dramska serija)
- 03:25 Castle VIII (21)
- 04:10 Castle VIII (22)
- 04:55 Mornarički specijalci (1)
- 05:40 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:00 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca V (13)
- 06:45 Dva i pol muškarca V (14)
- 07:10 Teorija velikog praska (1)
- 07:40 Teorija velikog praska (2)
- 08:05 CSI: Miami IX (10)
- 09:00 Izgubljeni III (10)
- 09:55 Krhotine (1)
- 10:50 Mornarički specijalci (2)
- 11:45 Mornarički specijalci (3)
- 12:40 Goruća zemlja II (10)
- 13:30 Duhovi III (1)
- 14:00 Duhovi III (2)
- 14:25 Dva i pol muškarca V (13)
- 14:55 Dva i pol muškarca V (14)
- 15:20 Teorija velikog praska (1)
- 15:50 Teorija velikog praska (2)
- 16:20 Crna lista IX (6)
- 17:15 Magnum P.I. (17)
- 18:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 19:05 CSI: Miami IX (11)
- 20:00 Izgubljeni III (11)
- 21:00 Slučajni milijunaš
- 23:00 Dva i pol muškarca V (15)
- 23:25 Dva i pol muškarca V (16)
- 23:55 Teorija velikog praska (3)
- 14:45 Mamica (20)
- 15:15 Dr. House (dramska serija)
- 16:10 Dr. House (dramska serija)
- 17:05 Posljednja crta obrane (19)
- 17:30 Posljednja crta obrane (20)
- 20:00 Novakinja: Federalni agenti (10)
- 21:00 Gradovi na papiru
- 00:00 Bull (dramska serija)
- 00:55 Plava krv VIII (4)
- 01:50 Plava krv VIII (5)
- 02:40 Ubojice među nama (21)
- 03:05 Završni udarac VI (7)
- 03:55 Završni udarac VI (8)
- 04:40 NCIS New Orleans VI (19)
- 05:20 Diplomat (4)
- 06:00 Léo Matteï, specijalna jedinica (1)
- 06:55 Frankie Drake istražuje (9)
- 07:50 Završni udarac VI (7)
- 08:50 Završni udarac VI (8)
- 09:50 Ubojice među nama (22)
- 10:20 Bull (dramska serija)
- 11:15 NCIS New Orleans VI (19)
- 12:10 Panhandle (2)
- 13:10 Smrtonosni tropi
- 14:10 FBI: International (15)
- 15:05 Diplomat (5)
- 16:05 Završni udarac VI (7)
- 17:10 Frankie Drake istražuje (10)
- 18:10 Plava krv VIII (6)
- 19:05 Plava krv VIII (7)
- 20:05 NCIS New Orleans VI (20)
- 21:00 Panhandle (3)
- 01:15 Crni dan u Parizu
- 02:45 Iskupljenje
- 04:43 Kolaž program
- 06:00 Ljubavni jackpot
- 07:50 Braća vjetra
- 09:45 Takav sam kakav sam
- 11:45 Putnici
- 13:45 Need for Speed
- 16:05 Ponoćno sunce
- 17:50 Bitka za Midway
- 20:15 Osnivač
- 22:25 Bratstvo Lopova
- 01:50 Ja, Tonya
- 03:49 Kolaž program
- 09:00 Odisej i otok magle
- 10:35 Misterij Henrija Picka
- 12:20 Izgubljeni grad Z
- 14:35 Signal
- 16:15 Izvan sebe
- 18:10 Kuća velikog mađioničara
- 19:30 Love & Mercy
- 21:30 Čuvaj me s leđa
- 23:25 Lav
- 00:20 Mrtva djevojka
- 02:05 Divlji bijes
- 03:53 Kolaž program
- 08:00 Otkrila sam špijuna
- 09:55 Spašavaj se tko može
- 11:55 Non stop
- 13:55 Zmajev poljubac
- 15:50 Odmetnici
- 20:00 Bus 657
- 21:45 Kuća od karata IV (serija)
- 22:35 Kuća od karata IV (serija)
- 23:45 Vlak za Busan
- 00:40 Gospodari pakla 4: Krvna veza
- 02:05 Gospođa Hyde
- 03:40 Kolaž program
- 08:55 Paradise Hills
- 10:40 Mali zmaj Kokos
- 14:30 Daleki rođaci
- 16:30 Colossal
- 18:30 Enderova igra
- 20:30 Riddick
- 22:40 Pakao pod morem 2
- 00:30 Mrak film 5
- 01:57 Kolaž program
- 09:00 Kaamelot
- 11:05 Gnomeo i Julija
- 14:05 Moja otkačena djevojka
- 15:45 Sad ili nikad
- 17:30 25 km/h
- 19:25 Ona je tako zabavna
- 21:00 Legende u Vegasu
- 22:45 Ništa nije vječno
- 00:22 Noć vještica
- 02:07 Papin Egzorcist
- 03:51 Prestiž
- 06:00 Majstorski Potez
- 07:38 Divlji valovi
- 09:01 Lignja i kit
- 10:21 The Flash
- 15:11 Mladi Sheldon VII (6)
- 15:36 Dobra Osoba
- 18:10 Majka je nestala
- 20:02 Noć vještica ubija
- 21:53 Odbjegli Django
- 00:32 Mariachi
- 01:56 Desperado
- 03:41 Bilo jednom u Meksiku
- 05:25 Hollywood: Na snimanju XXI (25)
- 06:00 Batman: Kob Gothama
- 07:31 Vitezovi zodijaka
- 09:27 Oblačno s ćuftama
- 10:55 Bolje stvari IV (9)
- 11:27 Bolje stvari IV (10)
- 12:00 Dina
- 14:35 Angry Birds Film
- 16:11 Oličenje Ljubavi
- 17:30 Fantastični gospodin Lisac
- 19:01 Dina: Drugi dio
- 21:45 Samaritanac