Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:45 Nauči voljeti
- 03:09 Vijesti iz kulture
- 03:16 Prizma (multinacionalni magazin)
- 04:01 Veterani mira
- 04:36 Junaci hrvatske Banovine - Mile Blažević Čađo
- 05:33 TV kalendar
- 05:48 Pozitivno
- 06:22 Izgubljena u romanci (3)
- 07:11 Izgubljena u romanci (4)
- 08:01 Ilegalni ljubavnici
- 10:00 Zagreb (Dubrava): Misa (prijenos)
- 11:24 Biblija
- 11:38 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 HAK - Promet info
- 12:26 Plodovi zemlje
- 13:22 Zadar: More
- 13:57 Oblačno s ćuftama
- 15:28 Udomi me (1)
- 15:58 Mir i dobro
- 16:23 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:49 Volim Hrvatsku (11)
- 18:08 Superpotjera
- 18:58 Vrijeme
- 19:00 Dnevnik 2
- 20:07 Loto 6
- 20:15 Veliki svjetski gradovi s Joannom Lumely (Rim)
- 21:05 Slučajne bogatašice
- 22:40 Dnevnik 3
- 23:01 Vijesti iz kulture
- 23:13 Opstanak: Odlazak - Njemačka (dokumentarna serija)
- 01:25 Razbijač 2: Naplata
- 03:10 Klinka špijunka
- 10:45 Klinka špijunka
- 12:45 Izbor
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:10 Pepeljugina priča
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:15 Hladna istina
- 22:05 Bogovi Egipta
- 00:35 Prisila na brak
- 02:40 To je Voyo
- 02:45 RTL Danas
- 03:55 Kraj programa
- 04:20 RTL Danas
- 05:30 Top.HR
- 06:25 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (25)
- 06:45 Štrumpfovi (52)
- 07:00 Večera za 5 VII (10)
- 08:10 Večera za 5 VII (10)
- 09:15 InDizajn s Mirjanom Mikulec XXV (2)
- 09:50 TV prodaja
- 13:50 To je Voyo
- 13:55 Poruka u boci
- 16:30 RTL Danas
- 16:40 Imaš poruku
- 19:00 RTL Danas
- 22:25 Fatalni preljub
- 05:13 Sportsko srce: Robert Pečnik (8)
- 05:27 Betty i njezine dijagnoze VII (3)
- 06:13 Gran Hotel (14)
- 07:02 Poslovni plan
- 07:33 Fino i vino
- 08:11 Ljubav u hladnom podneblju (2)
- 09:37 Gospođica Marple (3)
- 04:00 Čovjek protiv divljine IV (3)
- 04:45 Čovjek protiv divljine IV (4)
- 05:45 Kraj programa
- 06:00 Gorski liječnik VII (serija)
- 06:35 Gorski liječnik VII (serija)
- 07:25 Inspektorica Marie Brand (21)
- 09:05 TV izlog
- 09:15 Inspektor Rex IX (3)
- 10:05 TV izlog
- 10:25 Inspektor Rex IX (4)
- 11:15 TV izlog
- 11:35 Inspektor Rex IX (5)
- 12:35 TV izlog
- 12:50 Cobra 11 XVI (14)
- 13:40 Cobra 11 XVI (15)
- 18:00 Čuvarica svoje sestre
- 19:55 Sherlock Holmes: Igra sjena
- 22:00 Isplata
- 04:35 CSI XIII (1)
- 05:20 Kraj programa
- 05:30 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 05:55 Top.HR
- 06:50 Vatre ivanjske (15)
- 07:45 Vatre ivanjske (16)
- 12:15 TV prodaja
- 12:30 Gradi(ONA) III (lifestyle emisija)
- 13:05 TV prodaja
- 13:20 To je Voyo
- 13:25 Teorija velikog praska IV (Implementacija gnua)
- 13:55 Teorija velikog praska IV (Reakcija na zaruke)
- 14:25 Dva i pol muškarca VI (7)
- 14:45 Dva i pol muškarca VI (8)
- 15:15 Prijatelji IX (11)
- 15:45 Prijatelji IX (12)
- 00:17 Audicija
- 01:52 Specijalni odred Z
- 03:25 Dugi vikend
- 04:57 Džamonja
- 05:45 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:07 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Lavopitanje
- 06:36 Tik Tak (27)
- 06:41 Susjedstvo tigrića Daniela (77)
- 06:55 Susjedstvo tigrića Daniela (78)
- 07:09 Pjesmica Be be be be
- 07:11 Jojo i prijevozna sredstva: Vlak
- 07:16 Pikvikići (26)
- 07:32 Mališani: Dora - Mala kuharica
- 07:34 Bluey II (33)
- 07:41 Hej Dagi (1)
- 07:49 Krceki: Trubator
- 07:56 Krceki - pjesmica: Sramežljivko
- 07:59 Pocoyo IV (31)
- 08:06 Juhuhu
- 08:08 Kockice brojalice IV (1)
- 08:14 Pepa Praščić II (8)
- 08:19 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (6)
- 08:24 Šašavi hotel (35)
- 08:35 Pjesmica Palačinke
- 08:40 Tupikova stijena (33)
- 08:47 Dinoranč (32)
- 09:01 Taina i čuvari Amazonije (18)
- 09:12 Psići u Ophodnji III (Psići Jedva Spašavaju Dannyja / Psiću Spašavaju Tulipane)
- 09:36 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:49 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (45)
- 10:00 Pjesmica Ro ro rođendan
- 10:02 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 10:29 Pjesmica Be be be be
- 10:32 Bluey II (33)
- 10:39 Hej Dagi (1)
- 10:46 Krceki: Trubator
- 10:53 Krceki - pjesmica: Sramežljivko
- 10:55 Mališani: Pavo - U vrtu
- 10:58 Kockice brojalice IV (1)
- 11:03 Pikvikići (26)
- 11:17 Pjesmica Palačinke
- 11:20 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (6)
- 11:25 Šašavi hotel (35)
- 11:36 Roko zvrk (50)
- 11:51 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:54 Mališani: Frane i Matija - Moj psić
- 11:57 Snažni mali Bheem - specijal (3)
- 12:04 Susjedstvo tigrića Daniela (77)
- 12:17 Susjedstvo tigrića Daniela (78)
- 12:32 Pjesmica Be be be be
- 12:35 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 13:00 Juhuhu
- 13:04 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 13:27 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 13:54 Klasici narodu (Homer ’Odiseja’)
- 00:01 Dnevnik 3
- 00:19 Vijesti iz kulture
- 00:26 Fino i vino
- 00:57 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Eko zona (565)
- 01:34 DW: U dobroj formi
- 02:00 Vijesti flash
- 02:10 Ljudi koji mijenjaju vrijeme: Ispod vodopada (dokumentarna serija)
- 02:41 Pregled dana
- 03:26 DW: Shift
- 03:39 Dnevnik 3
- 03:57 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Bez komentara
- 04:15 Prizma (multinacionalni magazin)
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 #REPORTAŽE: Terapija pisanjem (dokumentarna reportaža)
- 05:37 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 DW: Shift
- 06:22 Bez komentara
- 06:23 Veterani mira
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 Prometej
- 07:55 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Kultura
- 12:30 Studio 4
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: U fokusu
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Kultura
- 16:40 Poslovne vijesti
- 16:45 Potrošački kod
- 17:10 Prizma (multinacionalni magazin)
- 17:55 Bez komentara
- 18:00 Romano Bolković - 1 na 1: Mišel Jakšić (talk show)
- 18:50 Bez komentara
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 20:00 HAK - Promet info
- 20:01 Nedjeljom u 2: Snježana Banović
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Studio 4: U fokusu
- 00:31 Gradionica vrtova - Roberto (dokumentarna serija)
- 00:59 Slatka kuharica - Trogir (5)
- 01:25 Volim životinje ZOO: Igranje životinja
- 01:37 Jojo i prijevozna sredstva: Raketa
- 01:43 Čarobna ploča - Svijet oko nas (4)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:10 Baština u objektivu: Tvrđava sv. Mihovila
- 02:15 Dnevnik 2
- 03:07 Normalan život: Književnice s invaliditetom
- 03:44 #REPORTAŽE: Nikola bivši ovisnik (dokumentarna reportaža)
- 03:47 Tea Mamut: Crumble od breskvi i borovnica
- 03:53 Vijesti na engleskom jeziku
- 08:12 Samo lagano
- 08:39 Slatka kuharica - Međimurje (6)
- 09:07 Jojo i prijevozna sredstva: Raketa
- 09:13 Najbolji dan: Jakov (2)
- 09:21 Tata i ja: Kućica za psa (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 09:32 Volim životinje - Moj ljubimac: Vid i ljubimci
- 09:42 #REPORTAŽE: Nikola bivši ovisnik (dokumentarna reportaža)
- 09:46 Moja priča (1)
- 09:54 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Pasjača - Konavoske stijene (49)
- 12:02 Zabranjeno smijanje
- 13:34 Dolina sunca (60)
- 16:12 Samo lagano
- 16:39 Slatka kuharica - Međimurje (6)
- 17:07 Jojo i prijevozna sredstva: Raketa
- 17:13 Najbolji dan: Jakov (2)
- 17:21 Tata i ja: Kućica za psa (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 17:32 Volim životinje - Moj ljubimac: Vid i ljubimci
- 17:42 #REPORTAŽE: Nikola bivši ovisnik (dokumentarna reportaža)
- 17:46 Moja priča (1)
- 17:54 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Pasjača - Konavoske stijene (49)
- 20:02 Zabranjeno smijanje
- 21:34 Dolina sunca (60)
- 00:45 Tanka linija smrti
- 03:05 Čovjek bez tijela
- 04:55 Ljubavni život (9)
- 05:25 Ljubavni život (10)
- 06:05 Mladi Rock (11)
- 06:25 Neplanirana ljubav na sjeveru
- 08:10 Udovice
- 10:45 Veliko srce
- 13:05 Božić u Brambleu
- 14:55 Ad Astra
- 17:30 Romeo i Julija
- 20:00 Kuća Izazova
- 22:00 Marvinova soba
- 00:15 Tragač (13)
- 01:05 Dva i pol muškarca VII (12)
- 01:35 Dva i pol muškarca VII (13)
- 02:00 Dva i pol muškarca VII (14)
- 02:25 Dva i pol muškarca VII (15)
- 02:50 Dva i pol muškarca VII (16)
- 03:15 Dva i pol muškarca VII (17)
- 03:50 Kosti III (15)
- 04:30 Kosti IV (1)
- 05:15 Kosti IV (2)
- 06:00 Simpsoni XXIV (6)
- 06:25 Simpsoni XXIV (7)
- 06:45 Lucifer III (10)
- 07:40 Lucifer III (11)
- 08:30 Lucifer III (12)
- 09:25 Kosti III (15)
- 10:20 Kosti IV (1)
- 11:15 Kosti IV (2)
- 12:10 Dva i pol muškarca VII (12)
- 12:40 Dva i pol muškarca VII (13)
- 13:05 Dva i pol muškarca VII (14)
- 13:35 Dva i pol muškarca VII (15)
- 14:00 Dva i pol muškarca VII (16)
- 14:30 Dva i pol muškarca VII (17)
- 15:00 Jadni Joe
- 17:05 Simpsoni XXIV (8)
- 17:35 Simpsoni XXIV (9)
- 18:05 Lucifer III (13)
- 19:00 Lucifer III (14)
- 20:00 Lucifer III (15)
- 21:00 Podzemni svijet: Krvavi ratovi
- 22:55 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 23:20 911 VII (4)
- 00:05 Raymond VI (humoristična serija)
- 00:30 Raymond VI (humoristična serija)
- 01:00 Uvod u anatomiju IX (12)
- 01:55 Uvod u anatomiju IX (13)
- 02:40 Uvod u anatomiju IX (14)
- 03:35 Buntovnica (8)
- 04:20 Zašto žene ubijaju II (5)
- 05:10 Zašto žene ubijaju II (6)
- 06:00 Buntovnica (8)
- 06:40 Uvod u anatomiju IX (12)
- 07:30 Uvod u anatomiju IX (13)
- 12:05 Djevojka mog prijatelja
- 14:15 Zašto žene ubijaju II (5)
- 15:15 Zašto žene ubijaju II (6)
- 16:15 19. postaja VII (9)
- 17:05 Uvod u anatomiju XX (9)
- 18:00 Vampirski dnevnici II (3)
- 19:00 Vampirski dnevnici II (4)
- 20:00 Osveta na visokim petama
- 00:00 Završni udarac VII (17)
- 00:55 Završni udarac VII (18)
- 01:50 Grantchester VI (4)
- 02:55 Alex Hugo II (2)
- 04:35 Zločinački umovi XII (19)
- 05:20 Zločinački umovi XII (20)
- 06:00 FBI IV (16)
- 06:45 FBI IV (17)
- 07:35 Grantchester VI (4)
- 08:35 Dvojac V (6)
- 09:45 Scuola i Lisica (5)
- 10:55 Ubojice među nama (19)
- 11:20 Završni udarac VII (19)
- 12:15 Završni udarac VII (20)
- 13:10 FBI IV (18)
- 14:00 FBI IV (19)
- 14:55 Grantchester VI (5)
- 16:00 Dvojac V (7)
- 17:00 Scuola i Lisica (6)
- 18:15 Zločinački umovi XII (21)
- 19:05 Zločinački umovi XII (22)
- 20:00 FBI VI (9)
- 21:00 CSI: Las Vegas III (6)
- 21:55 Alex Hugo III (1)
- 00:10 Leptir
- 02:20 Djevojka koja se igrala vatrom
- 04:38 Kolaž program
- 06:30 Eric Clapton: Život u 12 taktova
- 08:55 Tarzan
- 10:45 96 sati
- 12:35 96 sati: Istanbul
- 14:20 96 sati: U bijegu
- 16:20 Robin Hood
- 18:25 Šefica
- 20:15 Anna
- 22:25 Paranenormalna aktivnost
- 01:10 Zlato
- 03:10 Kolaž program
- 09:00 Sektor 8
- 10:40 Povratak heroja
- 12:15 Istina
- 14:20 Knjiga ljubavi
- 16:10 Kin
- 17:55 Tuljani specijalci
- 19:30 Velike oči
- 21:15 Parker
- 23:10 Nakon vjenčanja
- 00:05 Oldboy
- 02:20 Zemlja junaka
- 04:16 Kolaž program
- 07:55 Pakleni val
- 09:55 Power Rangers
- 12:10 Opsadno stanje
- 14:15 Umobolnica na osami
- 16:25 Genijalni umovi
- 18:10 Podivljalo more
- 20:00 Underworld
- 22:10 Underworld 2
- 00:15 Tajne i laži savršenog zločina
- 02:00 Leatherface: Početak
- 03:28 Kolaž program
- 08:40 Pompeji
- 10:30 Oto: Istraživač dubina
- 12:10 Zabranjena ljubav
- 16:00 Svemir između nas
- 20:30 Tvornica zločina
- 22:25 Projekt: Titan
- 00:30 100 metara
- 02:15 Djelatnik mjeseca
- 03:58 Kolaž program
- 09:00 Ljubav bez granica
- 11:10 Hrabri Pero
- 12:20 Savršen plan
- 14:05 Mala Italija
- 15:45 Pas
- 17:25 Upute nisu uključene
- 19:25 Što žene žele
- 21:30 Zavedi Me Ako Možeš
- 23:30 Bez kormila
- 00:50 Crni petak
- 02:37 Djeca čovječanstva
- 04:22 Kao ovce među vukovima
- 06:00 Blagdanska harmonija
- 07:52 Petar Zecimir
- 09:26 Obiteljska pravila
- 13:40 Tenet
- 16:11 Maloljetnici
- 17:50 Jurski svijet: Pad Kraljevstva
- 20:02 Veliki bjegunac
- 21:36 Zmajeva kuća II (2)
- 22:43 Beckyn gnjev
- 00:41 Spy/Master (6)
- 01:26 Ratnik III (6)
- 02:21 Četiri Dobra Dana
- 04:00 Jastog
- 06:00 Čudesne zvijeri: Dumbledoreove tajne
- 08:26 Rachel se Udaje
- 13:10 Društvena mreža
- 15:16 Shazam! Bijes Bogova
- 17:26 Taksisti
- 21:26 Zatvorski blok 99
- 23:41 Velika II (8)