Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:11 Potjera
- 01:55 La Promesa II (76)
- 02:56 Srca divljega Pantanala (76)
- 03:41 Plesač dobrog srca
- 03:56 turizam.hrt
- 09:00 Dobro jutro, Hrvatska
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:22 HAK - Promet info
- 12:26 Veterani mira
- 13:06 Zemlja ognja
- 16:22 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:10 Vrtni spa
- 17:22 Izgubljena u romanci (1)
- 18:14 Izgubljena u romanci (2)
- 18:58 Vrijeme
- 19:00 Dnevnik 2
- 23:05 Dnevnik 3
- 23:29 Vijesti iz kulture
- 23:44 Ubij Irca
- 11:45 Max Steel
- 13:45 Razmišljaj poput psa
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:10 Dora istražuje izgubljeni grad
- 17:50 Provjereno
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:15 Beskonačni
- 22:20 Noć i dan
- 02:05 To je Voyo
- 02:10 Zločinački umovi XI (Počast)
- 03:00 RTL Danas
- 04:10 RTL Danas
- 05:30 Top.HR
- 06:30 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (17)
- 06:55 Štrumpfovi (44)
- 07:10 Večera za 5 VII (1)
- 08:20 Večera za 5 VII (2)
- 09:30 Večera za 5 VII (3)
- 10:35 TV prodaja
- 10:50 Čikaška hitna III (Točka preokreta)
- 11:50 Anna i Kralj
- 14:45 To je Voyo
- 14:50 Posao i ljubav
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Garfield
- 21:55 Deset u pola
- 00:45 Nijemi svjedok XXIII (10)
- 01:43 Izvan formata
- 02:15 Glazba, glazba
- 02:46 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:09 Korak do neba VI (11)
- 06:09 Veličanstveni hotel (6)
- 06:56 Dom na kvadrat
- 07:30 Samo ljubav
- 08:58 Agatha Raisin IV (7)
- 09:49 Agatha Raisin IV (8)
- 00:25 Bez traga VI (4)
- 01:10 Crna Lista (Madeline Pratt (br. 73))
- 01:50 Mentalist (1)
- 02:35 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (1)
- 03:15 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 04:05 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 04:50 Larin izbor (57)
- 05:30 Larin izbor (58)
- 05:40 Kraj programa
- 05:45 Gorski liječnik VI (serija)
- 06:20 Gorski liječnik VI (serija)
- 07:05 Inspektorica Marie Brand (18)
- 08:55 Coolturist (113)
- 09:35 TV izlog
- 09:55 Inspektor Rex VIII (11)
- 10:45 TV izlog
- 11:05 Inspektor Rex VIII (12)
- 12:00 TV izlog
- 12:20 Cobra 11 XV (14)
- 13:10 TV izlog
- 13:35 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 18:15 Plavuša uzvraća udarac
- 20:00 Predigra za brak
- 21:45 Potraga za srećom
- 00:05 Prijatelji VIII (20)
- 00:25 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 00:55 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 01:20 To je Voyo
- 01:30 NCIS: Los Angeles VI (kriminalistička akcijska serija)
- 02:10 NCIS: Los Angeles VI (kriminalistička akcijska serija)
- 03:00 Specijalizant VI (dramska serija)
- 03:45 CSI XV (2)
- 10:40 TV prodaja
- 10:55 InDizajn s Mirjanom Mikulec XXV (13)
- 11:35 TV prodaja
- 11:50 Top.HR
- 14:00 Dva i pol muškarca V (10)
- 14:30 Dva i pol muškarca V (11)
- 14:50 Prijatelji VIII (19)
- 15:20 Prijatelji VIII (20)
- 15:50 Specijalizant VI (9)
- 04:10 Svijet jazza: Jose James
- 04:41 Izvan formata: Fotografkinje
- 05:14 Knjiga ili život: Davor Šalat i Sven Popović
- 05:46 Kraljevi među životinjama (23)
- 06:10 Kraljevi među životinjama (24)
- 06:36 Juhuhu: Oblaci
- 06:39 Tik Tak (19)
- 06:44 Susjedstvo tigrića Daniela (61)
- 06:57 Susjedstvo tigrića Daniela (62)
- 07:12 Pjesmica Papučice
- 07:14 Jojo i prijevozna sredstva: Brod
- 07:21 Pikvikići (18)
- 07:37 Mališani: Vendi - Plesanje
- 07:39 Bluey II (25)
- 07:46 Hej Dagi III (44)
- 07:54 Pepe, Bubi i Lu kod dr. Zdravke: Rana (igrana serija za djecu)
- 08:03 Pocoyo IV (23)
- 08:10 Pjesmica Palačinke
- 08:12 Juhuhu
- 08:15 Kockice brojalice III (23)
- 08:20 Pepa Praščić (52)
- 08:25 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (11)
- 08:31 Šašavi hotel (27)
- 08:42 Najbolji dan: Matija (1)
- 08:52 Tupikova stijena (25)
- 08:59 Dinoranč (24)
- 09:13 Taina i čuvari Amazonije (15)
- 09:24 Psići u Ophodnji III (Psići Spašavaju Starog Votka / Psići Spašavaju Ponija)
- 09:48 Zvrko ide u Okido II (11)
- 10:00 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (37)
- 10:11 Tata i ja: U parku znanosti (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 10:21 Šareni lonac: Kuglotulje
- 10:33 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 10:59 Pjesmica Papučice
- 11:01 Bluey II (25)
- 11:08 Hej Dagi III (44)
- 11:15 Pepe, Bubi i Lu kod dr. Zdravke: Rana (igrana serija za djecu)
- 11:23 Mališani: David - Pospremanje
- 11:26 Kockice brojalice III (23)
- 11:31 Pikvikići (18)
- 11:45 Pjesmica Palačinke
- 11:48 Pepa Praščić (52)
- 11:53 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (11)
- 11:58 Šašavi hotel (27)
- 12:09 Roko zvrk (42)
- 12:23 Mališani: Jure - Moja željeznica
- 12:26 Snažni Mali Bheem II (23)
- 12:31 Susjedstvo tigrića Daniela (61)
- 12:44 Susjedstvo tigrića Daniela (62)
- 13:00 Pjesmica Papučice
- 13:03 Juhuhu
- 13:05 Kraljevi među životinjama (23)
- 13:30 Kraljevi među životinjama (24)
- 16:02 Metropolitanci (1)
- 16:55 Metropolitanci (2)
- 17:50 Šahovski komentar: Šimleša - Ćorić
- 18:10 Olujni dječak
- 19:35 Posebni dodaci: Udaljeni svjetovi (1. dio)
- 19:40 Darrat - sezona suše
- 00:19 Vijesti iz kulture
- 00:26 Bez komentara
- 00:28 Druga strana
- 00:53 Bez komentara
- 00:58 Vijesti flash
- 01:08 Bez komentara
- 01:13 Hrvatska danas
- 02:48 Bez komentara
- 02:53 Pregled dana
- 03:38 DW: Shift
- 03:51 #REPORTAŽE: Slastičarka (dokumentarna reportaža)
- 03:55 Bez komentara
- 03:58 Vijesti flash
- 04:08 Dnevnik 3
- 04:29 Otkrivamo Hrvatsku: Tijarica (1)
- 04:54 Bez komentara
- 04:58 Vijesti flash
- 05:08 Bez komentara
- 05:13 Regionalni dnevnik
- 05:33 Bez komentara
- 05:38 Vijesti iz kulture
- 05:45 Bez komentara
- 05:48 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:56 Bez komentara
- 05:58 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:06 Bez komentara
- 06:08 #REPORTAŽE: Slastičarka (dokumentarna reportaža)
- 06:13 DW: Shift
- 06:25 Bez komentara
- 06:27 turizam.hrt
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:23 Vrijeme RH danas
- 07:25 Vrijeme Europa danas
- 07:26 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 Eko zona (563)
- 07:55 Bez komentara: Pingvini
- 08:00 Vijesti
- 08:32 Vrijeme RH danas
- 08:33 Vrijeme Europa danas
- 08:35 Studio 4
- 08:55 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:28 Vrijeme RH danas
- 09:29 Vrijeme Europa danas
- 09:31 Vrijeme Svijet danas
- 09:33 Studio 4
- 09:51 Bez komentara
- 10:00 Brezovica: Dan antifašističke borbe (prijenos)
- 11:02 Bez komentara
- 11:03 Vijesti
- 11:27 Vrijeme RH danas
- 11:28 Vrijeme Europa danas
- 11:30 Vrijeme Svijet danas
- 11:32 Bez komentara
- 11:35 Poslovne vijesti
- 11:39 Studio 4: Znanost
- 11:47 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:21 Vrijeme
- 12:23 Kultura
- 12:31 Studio 4
- 12:52 Bez komentara
- 12:55 Poslovne vijesti
- 13:00 Vijesti
- 13:29 Vrijeme RH danas
- 13:30 Vrijeme Europa danas
- 13:32 Vrijeme Svijet danas
- 13:34 Bez komentara
- 13:36 Studio 4
- 13:56 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:29 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:32 Vrijeme Svijet danas
- 14:34 Studio 4
- 14:52 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:32 Vrijeme Svijet danas
- 15:34 Studio 4: U fokusu
- 15:54 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:14 Studio 4: Sport
- 16:24 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:27 Vrijeme Svijet danas
- 16:29 Istrage prometnih nesreća
- 16:41 Bez komentara
- 16:45 Plesač dobrog srca
- 17:00 Kultura
- 17:08 Bez komentara: Pingvini
- 17:10 Poslovne vijesti
- 17:15 Globalna Hrvatska
- 17:54 TV student
- 18:21 Bez komentara
- 18:25 Alpe Dunav Jadran
- 18:54 Vrijeme RH sutra
- 18:56 Vrijeme Europa sutra
- 18:57 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:55 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 20:01 HAK - Promet info
- 20:02 #REPORTAŽE: Slijepi profesor (dokumentarna reportaža)
- 20:07 DW: U dobroj formi
- 20:33 Labirint: Sve za Emmu
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:17 Studio 4: U fokusu
- 22:39 TV student
- 23:07 Bez komentara
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Plesač dobrog srca
- 23:45 DW: Shift
- 04:39 #REPORTAŽE: Kladavac (dokumentarna reportaža)
- 04:43 Izradi sam: Novčanici
- 04:49 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:56 Bajkovita Hrvatska: Stonske zidine i solana
- 05:03 Globalna Hrvatska
- 05:42 Dolina sunca (56)
- 06:25 Hrvatska moj izbor: Martina i Bojan
- 06:50 #REPORTAŽE: Kladavac (dokumentarna reportaža)
- 06:55 Moja priča (1)
- 07:00 Lijepom našom: Lipik (2. dio) (skraćeni - novo)
- 07:58 Gradionica vrtova - Maja (dokumentarna serija)
- 08:28 Slatka kuharica - Varaždin (1)
- 08:53 Volim životinje ZOO: Prehrana životinja (8)
- 09:05 Jojo i prijevozna sredstva: Brod
- 09:11 Čarobna ploča - Svijet oko nas (3)
- 09:26 Skica za portret (Petar Barišić)
- 09:36 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Maslenički most - Maslenica (56)
- 09:41 Kulturna baština: Šibenska polja
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:10 Baština u objektivu: Šepurine
- 10:15 Dnevnik 2
- 11:06 Hrvatska danas
- 16:28 Slatka kuharica - Varaždin (1)
- 16:53 Volim životinje ZOO: Prehrana životinja (8)
- 17:05 Jojo i prijevozna sredstva: Brod
- 17:11 Čarobna ploča - Svijet oko nas (3)
- 17:26 Skica za portret (Petar Barišić)
- 17:36 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Maslenički most - Maslenica (56)
- 17:41 Kulturna baština: Šibenska polja
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:10 Baština u objektivu: Šepurine
- 18:15 Dnevnik 2
- 19:06 Hrvatska danas
- 00:05 Trag života
- 02:25 Povratak u zemlju zombija
- 04:30 Čuvajući Tessu
- 06:00 Božićni dogovor
- 07:40 Dobar posao u Italiji
- 09:50 Legenda o jeseni
- 14:30 Legenda o Zorrou
- 17:15 Godzilla
- 20:05 Odmetnuta porota
- 22:40 U potrazi za Forresterom
- 00:20 Teorija velikog praska XII (18)
- 00:50 Crna lista IX (1)
- 01:40 Magnum P.I. (12)
- 02:25 Škorpion IV (dramska serija)
- 03:15 Castle VIII (9)
- 04:00 Castle VIII (10)
- 04:45 Castle VIII (11)
- 05:35 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:00 Mladi Rock (8)
- 06:25 Mladi Rock (9)
- 06:45 Lucifer III (1)
- 07:40 Lucifer III (2)
- 08:30 Lucifer III (3)
- 09:25 Kosti III (6)
- 10:20 Kosti III (7)
- 11:15 Kosti III (8)
- 12:10 Dva i pol muškarca VI (18)
- 12:40 Dva i pol muškarca VI (19)
- 13:05 Dva i pol muškarca VI (20)
- 13:35 Dva i pol muškarca VI (21)
- 14:00 Dva i pol muškarca VI (22)
- 14:25 Dva i pol muškarca VI (23)
- 14:55 Pod opsadom
- 17:10 Simpsoni XXIV (3)
- 17:35 Simpsoni XXIV (4)
- 18:05 Lucifer III (4)
- 19:00 Lucifer III (5)
- 20:00 Lucifer III (6)
- 21:00 Ledeni ubojica: Povratak
- 23:00 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 23:30 Pravednik IV (10)
- 04:15 Posljednja crta obrane (10)
- 04:40 Mlađa VII (humoristična serija)
- 05:05 Mlađa VII (humoristična serija)
- 05:40 Mamica (15)
- 06:00 Buntovnica (5)
- 06:45 Uvod u anatomiju IX (3)
- 07:35 Uvod u anatomiju IX (4)
- 08:35 Uvod u anatomiju IX (5)
- 09:30 Svi vole Raymonda V (23)
- 16:10 Mamica V (1)
- 16:40 Mamica V (2)
- 17:00 Mamica V (3)
- 17:30 Mamica V (4)
- 18:05 Vampirski dnevnici (19)
- 19:00 Vampirski dnevnici (20)
- 20:00 Savršen plan
- 00:00 Završni udarac VII (13)
- 06:00 FBI IV (10)
- 06:45 FBI IV (11)
- 07:40 Grantchester VI (1)
- 08:40 Dvojac V (3)
- 09:45 Scuola i Lisica (2)
- 10:50 Ubojice među nama (13)
- 11:20 Završni udarac VII (13)
- 12:15 Završni udarac VII (14)
- 13:10 FBI IV (12)
- 14:00 FBI IV (13)
- 14:55 Grantchester VI (2)
- 15:55 Dvojac V (4)
- 17:00 Scuola i Lisica (3)
- 18:10 Zločinački umovi XII (15)
- 19:05 Zločinački umovi XII (16)
- 20:00 FBI: Najtraženiji V (4)
- 20:55 Smrtonosni tropi
- 22:00 Alex Hugo (3)
- 00:25 100 metara
- 02:15 Ratna sjekira
- 04:35 Kolaž program
- 06:20 Zov prirode
- 07:55 Polarna avantura
- 09:45 Daleko od raja
- 11:45 Peti element
- 16:05 16 blokova
- 18:00 Svemir između nas
- 20:15 Pad Londona
- 22:05 Pad anđela
- 00:45 Dijete 44
- 03:03 Kolaž program
- 09:00 Mir, ljubav i nesporazum
- 10:35 Sve je to zbog ljubavi
- 12:30 Medvjedić Paddington
- 16:05 Obiteljski čovjek
- 18:00 Robinson Crusoe
- 19:25 Medvjedić Paddington 2
- 21:05 Iskupljenje
- 22:45 Direktori na cesti
- 01:55 Idući put ciljam srce
- 03:55 Kolaž program
- 08:00 Pompeji
- 09:55 Dokazana krivica
- 12:15 Pad
- 14:15 Igra strave
- 16:05 Tri tigra
- 18:10 Pokajnik
- 20:00 Hellboy
- 22:10 Kuća od karata IV (serija)
- 22:55 Kuća od karata IV (serija)
- 00:50 Festival straha
- 03:15 U šumi
- 04:56 Kolaž program
- 09:00 Zvijer
- 10:35 Djeca Timpelbacha
- 12:25 Robin Hood
- 16:30 Djetinjstvo vođe
- 18:40 Tajni vrt
- 00:30 Budi hladnokrvan
- 02:00 Rezultati
- 03:49 Kolaž program
- 09:00 Loš engleski
- 10:40 Ekipa iz džungle
- 12:15 Lov na Marsupilamija
- 14:05 Mali genijalac
- 15:55 Kad ljubav udari u glavu
- 17:35 Hipohondar
- 19:20 Vrijeme ljubavi
- 21:05 Neslavno slavna Florence
- 22:55 Ljubav na engleski način
- 01:26 Igra Ključeva
- 03:15 Luda Lova
- 08:56 Vječni zaručnici
- 10:56 Superzvijezda Neneh
- 12:31 Peter Pan
- 14:26 Sve je istina
- 20:01 Billy Elliot: Mjuzikl
- 22:51 Duhovi otoka
- 00:27 Stax Records: Legende soula (3)
- 01:20 Dvije karte za Grčku
- 03:11 Hollywood: Na snimanju XXI (25)
- 03:42 Gran Turismo
- 09:21 Batman: Kob Gothama
- 10:50 Ljudi u Crnom 2
- 12:22 Pravi trenutak
- 16:40 Aquaman
- 19:00 Vitezovi zodijaka
- 20:56 Sutrašnji rat
- 23:12 Zlatni dečko (5)
- 23:56 Zmajeva kuća II (1)