Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:21 Nedjeljom u 2
- 05:20 Vijesti iz kulture
- 05:27 Mir i dobro
- 05:52 Pula: More
- 06:28 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:58 Brza jela Mary Berry (Mornarica)
- 10:29 Vrtlarica: Ukrasne trave (5)
- 11:04 Dr. Beck: Hripavac
- 11:41 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:30 Vrijeme ljubavi (69)
- 13:22 La Promesa II (77)
- 16:20 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:15 Metropolitanci (6)
- 22:05 Otvoreno
- 22:40 Dnevnik 3
- 23:04 Vijesti iz kulture
- 23:18 Butan - Diktatura sreće
- 00:25 Beskonačni
- 02:20 Wonder Woman: Krvne veze
- 03:40 Navy CIS: New Orleans VI (11)
- 04:15 NCIS New Orleans VI (12)
- 04:55 Kraj programa
- 05:00 Dnevnik Nove TV
- 05:50 Nad lipom 35
- 06:45 Inovator Rusty III (Rustyjeve Ljigo-avanture / Rustyjev Megafrankovski kamion)
- 07:05 Inovator Rusty
- 07:30 Inovator Rusty III (Rustyjeva dan za plovidbu / Rustyjev dan za skok)
- 07:55 Najbolje godine (53)
- 08:55 Najbolje godine (54)
- 09:55 TV izlog
- 10:10 Lud, zbunjen, normalan VII (6)
- 10:45 TV izlog
- 11:00 IN magazin
- 11:35 Mostovi života (10)
- 12:35 Zlatni kavez II (69)
- 13:40 Divlje srce (14)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (14)
- 15:30 Lud, zbunjen, normalan (4)
- 16:10 Lud, zbunjen, normalan VII (7)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:05 Mostovi života (11)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Čudo u ćeliji br. 7
- 22:55 Večernje vijesti
- 23:20 Elysium
- 00:45 To je Voyo
- 00:55 Posao i ljubav
- 02:40 RTL Danas
- 03:50 Kraj programa
- 06:55 RTL Danas
- 08:10 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (19)
- 08:35 Štrumpfovi (46)
- 08:50 Dođi, pogodi, osvoji III (23)
- 09:40 Monk IV (G. Monk ostaje u krevetu)
- 10:35 Monk IV (G. Monk ide u ured)
- 11:30 TV prodaja
- 11:45 Čikaška hitna IV (Leđima uza zid)
- 12:35 Čikaška hitna IV (Ono što ne znaš)
- 13:30 To je Voyo
- 13:35 Skriveno u raju (30)
- 14:35 Večera za 5 VII (5)
- 15:45 Blago nama (47)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (24)
- 17:55 Večera za 5 VII (6)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (31)
- 21:25 Viola boje mora (5)
- 22:35 RTL Direkt
- 23:15 Ljubav je slijepa
- 05:24 Korak do neba VI (13)
- 06:19 Veličanstveni hotel (8)
- 07:06 Božićni dar
- 14:19 Inspektor Morse VI (1)
- 04:20 Čovjek protiv divljine III (13)
- 05:00 Kraj programa
- 05:05 Snaga obitelji (105)
- 06:30 Hamburg 112 II (1)
- 07:15 Hamburg 112 II (2)
- 08:00 Gorski liječnik VI (serija)
- 08:50 Gorski liječnik VI (serija)
- 09:40 TV izlog
- 10:00 Larin izbor (59)
- 10:30 TV izlog
- 11:20 Larin izbor (60)
- 11:40 TV izlog
- 12:00 Detektiv Kalle (11)
- 12:40 TV izlog
- 13:50 Inspektor Rex IX (1)
- 14:45 Hamburg 112 II (3)
- 15:35 Hamburg 112 II (4)
- 20:00 Mentalist (2)
- 20:45 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (2)
- 21:30 Tijelo je dokaz III (2)
- 22:20 Tijelo je dokaz III (3)
- 23:10 Navy CIS XX (4)
- 04:25 CSI XV (7)
- 05:05 Kraj programa
- 07:35 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 10:10 TV prodaja
- 10:25 K.T. 2 (Prorečeno ubojstvo)
- 10:50 TV prodaja
- 11:05 Krv nije voda IV (33)
- 11:55 TV prodaja
- 14:10 Dva i pol muškarca V (14)
- 14:35 Dva i pol muškarca V (15)
- 15:05 Prijatelji VIII (23)
- 15:25 Prijatelji VIII (24)
- 15:55 Specijalizant VI (dramska serija)
- 22:20 Teorija velikog praska IV (Zamjena hlača za autobus)
- 22:45 Dva i pol muškarca V (16)
- 23:05 Dva i pol muškarca V (17)
- 23:25 Prijatelji IX (1)
- 23:55 Prijatelji IX (2)
- 05:10 Tihožitje - Ivan Lovrenčić
- 05:45 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:09 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Cvrkutanje
- 06:36 Tik Tak (21)
- 06:41 Susjedstvo tigrića Daniela (65)
- 06:53 Susjedstvo tigrića Daniela (66)
- 07:05 Pjesmica Be be be be
- 07:07 Jojo i prijevozna sredstva: Autobus
- 07:12 Pikvikići (20)
- 07:26 Mališani: Frane i Matija - Moj psić
- 07:28 Bluey II (27)
- 07:35 Hej Dagi III (47)
- 07:43 Krceki: Kokotron
- 07:50 Krceki - pjesmica: Hvalisavac
- 07:53 Pocoyo IV (25)
- 08:04 Kockice brojalice III (25)
- 08:09 Pepa Praščić II (2)
- 08:14 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (13)
- 08:20 Šašavi hotel (29)
- 08:31 Pjesmica Palačinke
- 08:35 Tupikova stijena (27)
- 08:42 Dinoranč (26)
- 08:56 Zvrko ide u Okido II (13)
- 09:09 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (39)
- 09:20 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:22 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:49 Pjesmica Be be be be
- 09:51 Bluey II (27)
- 09:58 Hej Dagi III (47)
- 10:05 Pocoyo IV (25)
- 10:13 Krceki: Kokotron
- 10:20 Krceki - pjesmica: Hvalisavac
- 10:22 Mališani: Gabriela - Sušenje rublja
- 10:25 Kockice brojalice III (25)
- 10:30 Pikvikići (20)
- 10:45 Pjesmica Palačinke
- 10:48 Pepa Praščić II (2)
- 10:53 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (13)
- 10:58 Šašavi hotel (29)
- 11:09 Roko zvrk (44)
- 11:23 Dinoranč (26)
- 11:35 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:38 Mališani: Noa - Pranje suđa
- 11:41 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:49 Snažni Mali Bheem II (25)
- 11:55 Susjedstvo tigrića Daniela (65)
- 22:35 Suvišna okrutnost
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:21 Vijesti iz kulture
- 00:28 Bez komentara
- 00:29 Auto Market Magazin
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Treća dob
- 01:35 Potrošački kod
- 02:00 Vijesti flash
- 02:10 Bez komentara
- 02:12 TV student
- 02:42 Pregled dana
- 03:27 DW: Shift
- 03:39 Dnevnik 3
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Zemlja ognja
- 05:02 Vijesti flash
- 05:12 Bez komentara
- 05:15 DW: Global Us
- 05:41 Bez komentara
- 05:45 Vijesti iz kulture
- 05:52 Bez komentara
- 05:56 #REPORTAŽE: Slikarica Branka (dokumentarna reportaža)
- 06:00 Vijesti na španjolskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:18 Bez komentara
- 06:20 DW: Shift
- 06:32 Bez komentara
- 06:34 Prometej
- 07:00 Vijesti flash
- 07:09 Poslovne vijesti
- 07:13 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:24 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 08:00 Vijesti
- 08:33 Vrijeme RH danas
- 08:34 Vrijeme Europa danas
- 08:36 Vrijeme Svijet danas
- 08:38 Studio 4
- 08:57 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:25 Vrijeme RH danas
- 09:27 Vrijeme Europa danas
- 09:28 Vrijeme Svijet danas
- 09:30 Studio 4
- 09:53 Bez komentara
- 10:00 Vijesti
- 10:24 Vrijeme RH danas
- 10:26 Vrijeme Europa danas
- 10:27 Vrijeme Svijet danas
- 10:29 Studio 4: Sport
- 10:37 Bez komentara
- 10:43 Poslovne vijesti
- 10:47 Studio 4: Znanost
- 10:55 Bez komentara
- 11:00 Vijesti
- 11:22 Vrijeme RH danas
- 11:24 Vrijeme Europa danas
- 11:25 Vrijeme Svijet danas
- 11:27 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:22 Kultura
- 12:32 Studio 4
- 12:57 Bez komentara
- 13:00 Vijesti
- 13:29 Vrijeme RH danas
- 13:30 Vrijeme Europa danas
- 13:32 Vrijeme Svijet danas
- 13:34 Studio 4
- 13:56 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:28 Vrijeme RH danas
- 14:29 Vrijeme Europa danas
- 14:30 Vrijeme Svijet danas
- 14:32 Studio 4
- 14:55 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Dijagnoza
- 15:55 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 turizam.hrt
- 16:53 Kultura
- 17:03 Poslovne vijesti
- 17:07 Young Village Folk - Zelena Generacija: Tilen (6)
- 17:17 Bez komentara
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:58 HAK - Promet info
- 19:59 #REPORTAŽE: Sniženja (dokumentarna reportaža)
- 20:04 Eko zona (565)
- 20:29 Druga strana
- 20:55 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: Dijagnoza
- 22:42 DW: Sutrašnjica danas
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:16 Slatka kuharica - Brač (3)
- 00:42 Jojo i prijevozna sredstva: Vozila hitnih službi
- 00:48 Najbolji dan: Matija (1)
- 00:57 Tata i ja: U parku znanosti (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 01:07 Volim životinje: Moj ljubimac - Luka i Fifa
- 01:17 #REPORTAŽE: Konjički klub (dokumentarna reportaža)
- 01:21 Izradi sam: Oslikavanje
- 01:26 Skica za portret (Secesija u Osijeku, namještaj i moda)
- 01:36 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Brod Peltastis - Krk (55)
- 01:41 Kulturna baština: Starogradsko polje
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:10 Baština u objektivu: Šibenska šetnica
- 02:15 Dnevnik 2
- 03:06 Nedjeljom u 2: Stipo Mlinarić Ćipe
- 04:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:18 Plodovi zemlje
- 05:07 Bajkovita Hrvatska: Riznica zagrebačke katedrale - Katedrala Uznesenja Blažene Djevice Marije (22)
- 05:13 Glas domovine (19.03.2024.)
- 05:30 Jelovnici izgubljenog vremena (Agrumi)
- 05:50 Pula: More
- 06:19 Otkrivamo Hrvatsku: Konavle (engl.verzija)
- 06:44 Moje slike, moji snovi (Milana Vlaović - spisateljica)
- 06:54 Abeceda zdravlja: Akutna stanja u kardiologiji
- 07:03 Moja priča (2)
- 07:08 Sedamdeset i dva dana
- 01:00 Uhvatite Cartera
- 03:15 Desperado
- 05:15 Flash VIII (20)
- 06:00 Mladi Rock (9)
- 06:25 Luis i društvo iz svemira
- 08:10 Zubić vila 2
- 10:10 Kontakt
- 15:20 Djevojka iz Jerseyja
- 17:25 Peh do daske
- 19:40 Ljubavni život (1)
- 20:25 Ljubavni život (2)
- 21:00 300: Uspon carstva
- 23:15 Tanka linija smrti
- 00:10 La Brea III (3)
- 01:05 Dva i pol muškarca VII (6)
- 01:30 Dva i pol muškarca VII (7)
- 02:00 Dva i pol muškarca VII (8)
- 02:25 Dva i pol muškarca VII (9)
- 02:50 Dva i pol muškarca VII (10)
- 03:10 Dva i pol muškarca VII (11)
- 03:40 Kosti III (12)
- 04:25 Kosti III (13)
- 05:15 Kosti III (14)
- 06:00 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca V (5)
- 06:45 Dva i pol muškarca V (6)
- 07:10 Teorija velikog praska XII (17)
- 07:40 Teorija velikog praska XII (18)
- 08:05 CSI: Miami IX (6)
- 09:00 Izgubljeni III (6)
- 09:50 Castle VIII (12)
- 10:45 Castle VIII (13)
- 11:40 Castle VIII (14)
- 12:35 Pijani roditelji
- 16:15 Crna lista IX (2)
- 17:10 Magnum P.I. (13)
- 18:10 Škorpion IV (dramska serija)
- 19:00 CSI: Miami IX (7)
- 20:00 Izgubljeni III (7)
- 21:00 Goruća zemlja II (7)
- 21:55 Tragač (13)
- 22:55 Dva i pol muškarca V (7)
- 23:25 Dva i pol muškarca V (8)
- 23:50 Teorija velikog praska XII (19)
- 00:25 Raymond VI (humoristična serija)
- 01:00 Uvod u anatomiju IX (9)
- 01:55 Uvod u anatomiju IX (10)
- 02:45 Uvod u anatomiju IX (11)
- 03:35 Buntovnica (7)
- 12:00 Pravi komad
- 16:10 Dr. House (dramska serija)
- 17:05 Posljednja crta obrane (11)
- 17:35 Posljednja crta obrane (12)
- 00:00 Završni udarac VII (15)
- 00:55 Završni udarac VII (16)
- 01:55 Grantchester VI (3)
- 02:55 Alex Hugo II (1)
- 04:40 Zločinački umovi XII (17)
- 05:20 Zločinački umovi XII (18)
- 06:00 Istražiteljica
- 06:55 Frankie Drake istražuje (5)
- 07:50 Završni udarac V (14)
- 08:50 Završni udarac V (15)
- 09:50 Ubojice među nama (18)
- 10:15 Bull (5)
- 11:15 NCIS New Orleans VI (15)
- 12:10 Will Trent (11)
- 13:05 Ubojstva u Three Pinesu (1)
- 14:10 Ubojstva u Three Pinesu (2)
- 15:15 Diplomat (1)
- 16:10 Istražiteljica
- 17:15 Frankie Drake istražuje (6)
- 18:15 Plava krv VII (20)
- 19:10 Plava krv VII (21)
- 20:05 Navy CIS New Orleans VI (16)
- 21:00 Will Trent (12)
- 22:00 FBI VI (9)
- 23:00 FBI: International (12)
- 23:55 Bull (6)
- 00:50 Trokut
- 02:30 U zemlji krvi i meda
- 04:44 Kolaž program
- 06:00 Kralj Kalifornije
- 07:50 Obitelj skorojevića
- 09:40 UglyDolls
- 11:20 Dan odluke
- 13:20 Moonfall
- 15:40 Dragi Diktatore
- 17:25 Clara
- 19:25 Seinfeld VII (9)
- 19:50 Seinfeld VII (10)
- 20:15 Bez signala
- 22:05 Kuća od karata IV (serija)
- 22:55 Signal iz svemira
- 01:10 Tajna Broja Sedam
- 03:15 Kolaž program
- 09:00 Plaćenici 3
- 11:00 Ajme, sad sam muško!
- 12:45 Radioaktivna
- 16:30 Samo more zna
- 18:15 Čarolija keksića
- 19:50 Rat struja
- 21:35 One su bombe
- 23:25 Mutne vode
- 00:10 Pakao na zemlji
- 02:50 Lavlje srce
- 04:45 Kolaž program
- 08:00 Prkos
- 10:25 Mušketiri
- 12:25 Pakao na horizontu
- 14:25 Stockholmski sindrom
- 16:10 Mortdecai
- 18:05 Čudo na planini
- 20:00 Cesta
- 22:05 Arkansas
- 23:55 Glas smrti
- 00:25 Tucker i Dale protiv zla
- 01:55 Cosmopolis
- 03:42 Kolaž program
- 09:00 Max Steel
- 10:40 Vau Vau zvijezda
- 14:35 Vremenski policajac
- 16:25 Vrata u drugu dimenziju
- 18:05 Igre gladi
- 20:30 Igre strasti
- 22:10 Neprijatelj
- 23:50 Propovjednik IV (5)
- 00:35 U mrtvom kutu
- 02:05 Van Wilder 3
- 03:51 Kolaž program
- 09:00 Sve o meni
- 10:45 Taxi 2
- 12:20 Sammy i prijatelji (Rat između riba)
- 12:35 Sammy i prijatelji (Blago morskog psa)
- 12:50 Red
- 14:45 Majčin dan
- 16:45 Izgubljen u Londonu
- 18:40 Genijalac i kockar
- 22:10 Seinfeld VII (9)
- 22:35 Seinfeld VII (10)
- 23:00 Udovolji mi
- 00:56 Roman J. Israel, Esq.
- 03:00 Zmajeva kuća II (2)
- 04:06 Međunarodna prijevara
- 06:00 Kralj Charles III.
- 07:35 Zemlja: Novi početak
- 09:16 Jurski svijet
- 11:21 Pripravnici
- 13:21 Skrivena Ljubav
- 15:30 Spy/Master (6)
- 16:20 Preodgoj Molly Singer
- 18:20 Svi stari noževi
- 20:00 Zmajeva kuća II (2)
- 21:07 Industrija II (2)
- 22:04 Fantazme (2)
- 22:36 Ukradena dolina
- 00:20 Prelomilo se u četrdesetima
- 02:36 Soba smrti
- 04:07 Terminator: Spasenje
- 06:00 Mama Mia! Idemo ponovo
- 07:52 Najduži vikend
- 09:12 Čudesni Spider-Man
- 11:25 Bolje stvari IV (1)
- 11:51 Bolje stvari IV (2)
- 12:21 Shazam! Bijes Bogova
- 16:52 Dobra Osoba
- 19:00 Kralj Staten Islanda
- 21:20 Slučaj Goldman
- 23:16 Podmuklo: 2. poglavlje