Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:00 Eiffelov toranj: San jednog vizionara
- 00:56 Potjera
- 01:40 La Promesa II (14)
- 02:36 Srca divljega Pantanala (15)
- 03:21 Kod nas doma
- 04:06 Vijesti iz kulture
- 04:13 Skica za portret
- 04:19 Fotografija u Hrvatskoj
- 04:34 Dr. Beck: Jajnici
- 05:09 Zlatna liga: Acija Alfirević i Mikica Maštrović
- 05:35 Vrijeme ljubavi (6)
- 06:26 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:28 Vrijeme ljubavi (7)
- 13:22 La Promesa II (15)
- 16:21 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:21 Kod nas doma
- 20:08 Loto 6
- 20:15 Tko želi biti milijunaš?
- 21:16 Eva Longoria: U potrazi za Meksikom (Nuevo Leon)
- 22:00 Otvoreno
- 22:36 Dnevnik 3
- 22:56 Vijesti iz kulture
- 23:06 Čovjek i prostor - suvremena hrvatska arhitektura (dokumentarna serija)
- 00:15 Večernje vijesti
- 00:40 Vrijeme je novac
- 02:45 Gas do daske 2
- 04:05 Astro savjetnik
- 05:05 Kraj programa
- 05:10 Dnevnik Nove TV
- 06:15 Kung Fu Panda: Legende o fenomenastičnom (Veliki brat Po)
- 06:40 Dorothy i Čarobnjak iz Oza II (25)
- 07:00 Nad lipom 35
- 08:15 Zauvijek susjedi II (11)
- 08:55 Zauvijek susjedi II (16)
- 09:30 TV izlog
- 09:45 Dva smo svijeta različita (4)
- 10:30 TV izlog
- 10:45 IN magazin
- 11:30 Joker (22)
- 12:35 Survivor III (14)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Survivor III (14)
- 14:45 Kumovi III (55)
- 16:00 Kumovi III (56)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Joker (23)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Kumovi III (57)
- 21:20 Kumovi III (58)
- 22:30 Survivor III (15)
- 23:35 Večernje vijesti
- 23:45 Provjereno
- 05:00 Kraj programa
- 05:10 05:10 - 06:10
- 06:10 RTL Direkt
- 06:45 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 07:40 Grand designs: Australija IX (lifestyle emisija)
- 08:50 Noćna smjena IV (dramska serija)
- 09:45 TV prodaja
- 10:00 Chicago u plamenu II (3)
- 10:55 Chicago u plamenu II (4)
- 11:50 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 17:50 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 19:00 RTL Danas
- 22:55 RTL Direkt
- 23:30 Marsovac
- 01:12 Art a la carte
- 01:47 ’Ko te šiša (Izbori)
- 02:21 Noćni glazbeni program - spotovi
- 14:23 Vera III (serija)
- 16:00 TV kalendar
- 16:14 Samo lagano (112)
- 16:48 Route 66 - Priča o pravoj Americi (2)
- 17:38 Prometej
- 20:15 Serengeti III (Obnova)
- 21:12 Isus iz Nazareta (4)
- 00:15 Navy CIS XVI (5)
- 01:05 Bez traga II (10)
- 01:50 Bez traga II (11)
- 02:30 Ubojstvo prvog stupnja III (1)
- 03:05 Cobra 11 XIV (akcijska serija)
- 03:50 Inspektor Rex III (6)
- 04:40 Inspektor Rex III (7)
- 05:20 Kraj programa
- 05:25 Nevjera II (32)
- 06:30 Najbolje godine II (101)
- 07:10 Najbolje godine II (102)
- 07:55 Gorski liječnik X (serija)
- 08:45 Gorski liječnik X (serija)
- 09:35 TV izlog
- 09:55 Navy CIS
- 10:40 TV izlog
- 11:05 Navy CIS XVI (4)
- 11:50 TV izlog
- 12:15 Inspektor Rex III (9)
- 13:10 TV izlog
- 13:30 Inspektor Rex XVI (5)
- 18:10 Navy CIS LA VII (3)
- 19:05 Navy CIS LA VII (4)
- 22:40 Plava krv XII (12)
- 23:30 Navy CIS XVI (6)
- 00:05 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 00:35 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 01:00 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:05 NCIS: Los Angeles IX (kriminalistička akcijska serija)
- 01:55 NCIS: Los Angeles IX (kriminalistička akcijska serija)
- 02:45 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:30 CSI XIV (16)
- 04:10 CSI XIV (17)
- 04:50 Kraj programa
- 06:55 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:20 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:50 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 08:15 Sudnica (odvjetnička serija)
- 08:40 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:10 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 09:35 TV prodaja
- 09:50 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 10:15 TV prodaja
- 10:30 Krv nije voda II (27)
- 11:20 TV prodaja
- 11:35 Krv nije voda II (28)
- 14:15 Dva i pol muškarca IX (22)
- 14:40 Prijatelji (17)
- 15:10 Prijatelji (18)
- 15:40 Specijalizant IV (dramska serija)
- 22:05 Teorija velikog praska VIII (humoristična serija)
- 22:30 Dva i pol muškarca IX (23)
- 22:50 Dva i pol muškarca IX (24)
- 23:10 Prijatelji (19)
- 23:40 Prijatelji (20)
- 04:25 G. Rossini: Stabat Mater - Solisti, Zbor i Simfonijski orkestar HRT-a pod ravnanjem Marca Korovitcha - V. Lisinski, 16.03.2023.
- 05:40 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 06:08 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Put na Mjesec
- 06:36 Zvonkići (37)
- 06:47 Susjedstvo tigrića Daniela II (39)
- 06:59 Susjedstvo tigrića Daniela II (40)
- 07:11 Pjesmica Čupava glava
- 07:13 Jojo i prijevozna sredstva: Vlak
- 07:19 Pikvikići (36)
- 07:33 Pjesmica Seka
- 07:35 Mališani: Galadriel - Ručak s bebom
- 07:38 Bluey II (40)
- 07:45 Hej Dagi (6)
- 07:52 Krceki: Bicofiks
- 07:59 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 08:03 Pocoyo IV (39)
- 08:10 Juhuhu
- 08:12 Kockice brojalice IV (27)
- 08:17 Pepa Praščić IV (18)
- 08:22 Simon (42)
- 08:28 Šašavi hotel (43)
- 08:39 Pjesmica Moj pliško
- 08:43 Tupikova stijena (17)
- 08:50 Dinoranč (40)
- 09:03 Zvrko ide u Okido II (3)
- 09:15 Malo kraljevstvo Bena i Holly (3)
- 09:26 Pjesmica Tko se boji doktora?
- 09:29 Žar i čudovišni Strojevi III (Vozači Svjetla)
- 09:53 Pjesmica Moj pliško
- 09:55 Bluey II (40)
- 10:02 Hej Dagi (6)
- 10:09 Krceki: Bicofiks
- 10:16 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 10:18 Mališani: Rino - Mali putnik
- 10:22 Kockice brojalice IV (27)
- 10:27 Pikvikići (36)
- 10:42 Pjesmica Čupava glava
- 10:44 Pepa Praščić IV (18)
- 10:49 Simon (42)
- 10:54 Šašavi hotel (43)
- 11:05 Bitz i Bob (8)
- 11:16 Bitz i Bob (8)
- 11:22 Dinoranč (40)
- 11:34 Pjesmica Moj pliško
- 11:37 Mališani: Luna - Kolačići
- 11:41 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:48 Snažni mali Bheem (10)
- 11:54 Susjedstvo tigrića Daniela II (39)
- 12:06 Susjedstvo tigrića Daniela II (40)
- 12:20 Pjesmica Tko se boji doktora?
- 12:22 Andy i mladunci (dokumentarna serija za djecu)
- 12:32 Juhuhu
- 12:37 Holly Hobbie III (igrana serija)
- 13:00 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 13:28 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 13:55 Sirova koža VI (12)
- 14:45 Isus iz Nazareta (2)
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 00:52 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Ana Lemić (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Bez komentara
- 04:30 S Brača na Brač
- 04:55 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:38 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Ana Lemić (dokumentarna reportaža)
- 06:13 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 08:55 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 09:55 Bez komentara
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 10:57 Bez komentara
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Studio 4: Kultura
- 12:30 Studio 4
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 13:55 Bez komentara
- 14:00 Sjednica Vlade RH (prijenos)
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 14:55 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Zelena linija
- 15:55 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 16:52 Bez komentara
- 16:55 Studio 4: Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:12 Bez komentara
- 17:15 Hrvatska danas Split
- 18:00 Hrvatska danas Zagreb
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Body world (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Druga strana
- 20:30 Labirint: Pretvaramo li more u pustinju?
- 20:54 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:19 Studio 4: Zelena linija
- 22:43 DW: Global Us
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:13 Art a la carte
- 00:44 Mogu li i ja raditi?
- 01:37 Studio 4: Sport
- 01:44 Kulturna baština: Zvonimir Buljević
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Dr. Beck: Jajnici
- 02:44 Dnevnik 2
- 03:39 Eko zona
- 04:05 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:13 Kod nas doma
- 04:58 Baština u objektivu: Košljun
- 05:03 Otvoreno
- 05:33 Zlatna liga
- 06:00 Knjiga ili život: Miroslav Kirin i Carmen Maria Machado
- 06:30 #FINO&JEFTINO: Krpice sa zeljem
- 06:35 Studio 4: Znanost
- 06:43 Studio 4: Kultura
- 06:51 Stipe u gostima VI (humoristična serija)
- 07:21 Romano Bolković - 1 na 1: dr.sc. Ivan Malenica (talk show)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:08 Dr. Beck: Jajnici
- 10:43 Dnevnik 2
- 11:39 Eko zona
- 12:05 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:12 Kod nas doma
- 12:57 Baština u objektivu: Košljun
- 13:02 Otvoreno
- 13:34 Zlatna liga
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:08 Dr. Beck: Jajnici
- 18:43 Dnevnik 2
- 19:39 Eko zona
- 20:05 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:12 Kod nas doma
- 20:57 Baština u objektivu: Košljun
- 21:02 Otvoreno
- 21:34 Zlatna liga
- 02:10 Vraćam se
- 04:20 Godina nevjerojatnih muškaraca
- 06:00 Šetnja u oblacima
- 07:50 Godina nevjerojatnih muškaraca
- 09:50 Natjeravajući Amy
- 12:05 Vjenčanje godine
- 13:55 Djevojka s bisernom naušnicom
- 15:55 Put do zrelosti
- 17:50 Kate i Leopold
- 23:45 L.A. Povjerljivo
- 08:05 911 VI (11)
- 08:55 Kosti XI (19)
- 09:50 Kosti XI (20)
- 12:40 Lucifer III (1)
- 13:30 Kvantni skok (16)
- 16:15 Specijalci III (20)
- 17:10 Hawaii Five-0 III (22)
- 18:05 Šifra zločina IV (14)
- 19:00 Kosti XI (21)
- 20:00 Kosti XI (22)
- 21:00 Lucifer III (2)
- 00:45 Mamica V (1)
- 01:15 Mamica V (2)
- 01:40 Mamica V (3)
- 02:05 Mamica V (4)
- 02:30 Transplant II (dramska serija)
- 03:15 Kako sam upoznao vašu majku VII (9)
- 03:35 Kako sam upoznao vašu majku VII (10)
- 04:00 Kako sam upoznao vašu majku VII (11)
- 04:25 Kako sam upoznao vašu majku VII (12)
- 04:50 Američka kućanica V (6)
- 05:15 Transplant II (dramska serija)
- 06:00 Uvod u anatomiju XI (19)
- 06:40 Uvod u anatomiju XI (20)
- 07:30 Mamica V (1)
- 08:00 Mamica V (2)
- 08:25 Mamica V (3)
- 08:50 Mamica V (4)
- 09:15 Vampirski dnevnici III (15)
- 10:10 Kućanice VI (15)
- 11:05 Kućanice VI (16)
- 11:55 Zovi mog agenta! (4)
- 20:00 Kućanice VI (18)
- 21:00 Mirno srce
- 00:00 Navy CIS XIII (15)
- 00:55 Plava krv II (5)
- 01:50 Plava krv II (6)
- 02:35 Ubojice među nama (30)
- 03:05 Umorstva u Midsomeru XX (Smrt leptira)
- 04:35 Čikaška policija IX (21)
- 05:15 Mentalist (8)
- 06:00 Cannes povjerljivo (5)
- 06:55 Smrt u raju IX (kriminalistička serija)
- 10:15 Navy CIS XIII (15)
- 11:10 Čikaška policija IX (21)
- 12:05 Otkupnina II (4)
- 13:05 Mrtvaci (3)
- 18:10 Plava krv II (7)
- 19:05 Plava krv II (8)
- 20:05 Čikaška policija IX (22)
- 21:00 Otkupnina II (5)
- 00:05 Bosch VII (7)
- 00:50 Zli poručnik
- 02:50 Priča o Bobbyju Longu
- 04:59 Kolaž program
- 06:00 Crveni repovi
- 10:05 Oproštaj
- 12:00 30 želja
- 13:55 Stockholmski sindrom
- 15:40 Pakleni val
- 17:40 Mali Bigfoot
- 19:25 Seinfeld III (3)
- 19:50 Seinfeld III (4)
- 20:15 Lijevi kroše
- 22:35 Velika bijela psina
- 02:00 Kalibar .44
- 03:35 Kolaž program
- 09:00 Daleko od raja
- 10:50 Veličina nije bitna
- 12:30 Dan odluke
- 14:15 Povratak u Oz
- 15:40 Love & Mercy
- 17:40 Portal smrti
- 19:25 Nulti teorem
- 21:15 1-UP
- 23:00 Osnivač
- 02:00 Vukodlak među nama
- 03:45 Kolaž program
- 07:55 Umobolnica na osami
- 10:05 Taxi Brooklyn (7)
- 11:00 Taxi Brooklyn (8)
- 12:00 Igra strave
- 13:50 96 sati: U bijegu
- 15:50 Opasne žene
- 20:00 Clara
- 22:00 Talac
- 00:10 Gospođa Hyde
- 01:50 Hellbenders
- 03:17 Kolaž program
- 08:50 Tama
- 10:40 Astro Boy
- 12:20 Svemir između nas
- 14:30 Još si tu
- 16:15 Ja sam majka
- 18:15 Divna stvorenja
- 20:30 Saga o Vikinzima
- 22:15 Obdukcija Jane Doe
- 23:50 Cosmopolis
- 00:20 Mračne navike
- 02:04 Kolaž program
- 09:00 Samac
- 10:35 Bakin sprovod
- 14:45 Ponuda dana: Ljubav
- 16:20 Čovjek od papira
- 18:10 Društvo crvenih narukvica (11)
- 18:55 Prvi puta
- 20:30 Danny Collins
- 22:20 Seinfeld III (3)
- 22:45 Seinfeld III (4)
- 23:10 Nakon svega
- 04:15 Ljubav u Italiji
- 06:00 Garcia i Garcia
- 07:37 Hollywood: Na snimanju XXI (12)
- 08:05 Creed: Legenda je rođena
- 10:17 Visoka nota
- 12:12 Wonka
- 16:01 Peter Pan
- 17:57 Zaljubljeni Shakespeare
- 20:00 Pravo na sreću
- 21:51 Neslomljiva Tatiana Suarez
- 23:11 Slikanje s Johnom III (4)
- 23:42 Podmuklo: Posljednji ključ
- 00:52 Neovisni kandidat
- 02:37 Priča o Gabby Petito
- 08:51 Romantično
- 10:30 Sredina VI (5)
- 10:53 Sredina VI (6)
- 11:15 Nepodnošljivi gnjavator
- 12:51 Ramona
- 14:11 Izvještaj
- 16:11 Djeca zla (7)
- 17:00 Sin
- 19:01 Shazam! Bijes Bogova
- 21:12 Bilo jednom u Meksiku
- 22:51 Male laži II (1)
- 23:35 Djeca zla (7)