Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 01:54 Kraljica Srca
- 02:50 La Promesa II (29)
- 03:46 Srca divljega Pantanala (30)
- 04:32 Dr. Beck: Anafilaksija
- 05:07 Zlatna liga: Marin Topić i Ivan Doroghy
- 05:33 Vrijeme ljubavi (21)
- 06:23 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Zlatna liga: Miodrag Krivokapić i Aleksandar Cvjetković
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:30 Vrijeme ljubavi (22)
- 13:23 La Promesa II (30)
- 16:21 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:20 Kod nas doma
- 20:07 Loto 6
- 20:15 Tko želi biti milijunaš?
- 21:10 Otvoreno specijal
- 00:20 Dragocjeni teret
- 02:05 A sada, Boom
- 03:50 Astro savjetnik
- 04:45 Kraj programa
- 04:50 Dnevnik Nove TV
- 05:45 Kung Fu Panda: Legende o fenomenastičnom II (Ubijte glasnika)
- 06:05 Nad lipom 35
- 07:20 Zauvijek susjedi II (41)
- 08:00 Zauvijek susjedi II (42)
- 08:35 Konak kod Hilmije (5)
- 09:25 TV izlog
- 09:40 Lud, zbunjen, normalan VIII (1)
- 10:35 TV izlog
- 10:50 Kuća debele mame
- 12:55 Rat među nevjestama
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Rat među nevjestama
- 14:50 Lud, zbunjen, normalan VIII (4)
- 15:40 Lud, zbunjen, normalan VIII (5)
- 16:25 Lud, zbunjen, normalan VIII (6)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Joker (38)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:35 Kumovi III (79)
- 21:35 Kumovi III (80)
- 22:45 Survivor III (27)
- 23:50 Večernje vijesti
- 23:55 Provjereno
- 04:05 Kraj programa
- 06:10 RTL Danas
- 07:30 Kockić i prijatelji (zabavno-edukativna emisija)
- 07:35 Yu-Gi-Oh! ARC-V (animirana serija)
- 16:30 RTL Danas
- 16:55 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 17:50 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 19:00 RTL Danas
- 22:55 RTL Direkt
- 23:30 Prazni čovjek
- 00:27 Vera VI (serija)
- 01:56 Art a la carte
- 02:26 ’Ko te šiša (Pogrebnik)
- 02:53 Noćni glazbeni program - spotovi
- 14:20 Vera VII (serija)
- 15:57 Samo lagano (115)
- 16:30 Route 66 - Priča o pravoj Americi (4)
- 17:18 Prometej
- 17:45 Globalna Hrvatska
- 22:49 Ray Donovan VII (5)
- 23:46 Vera VII (serija)
- 00:10 Bez traga III (14)
- 00:55 Bez traga III (15)
- 01:40 Mentalist III (17)
- 02:20 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 03:00 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 03:45 Ubojstvo prvog stupnja III (3)
- 04:25 Najbolje godine II (129)
- 05:10 Kraj programa
- 05:15 Nevjera II (47)
- 05:55 Inspektor Rex V (5)
- 06:40 Inspektor Rex V (6)
- 07:30 Gorski liječnik XII (serija)
- 08:20 Gorski liječnik XII (serija)
- 09:10 Najbolje godine II (131)
- 09:45 TV izlog
- 10:05 Najbolje godine II (132)
- 10:30 TV izlog
- 10:55 Najbolje godine V (8)
- 11:15 TV izlog
- 11:30 Inspektor Rex V (7)
- 13:00 TV izlog
- 18:10 Navy CIS LA VIII (9)
- 19:05 Navy CIS LA VIII (10)
- 22:40 Navy CIS XVII (12)
- 23:30 Navy CIS XVII (13)
- 00:10 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 00:35 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 00:40 Škorpion IV (dramska serija)
- 01:30 Škorpion IV (dramska serija)
- 02:10 Specijalizant V (16)
- 02:50 CSI XIV (18)
- 03:30 CSI XIV (19)
- 04:10 Kraj programa
- 07:00 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:25 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:55 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 08:20 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:15 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 09:40 TV prodaja
- 09:55 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 10:25 TV prodaja
- 10:40 Krv nije voda II (57)
- 11:30 TV prodaja
- 11:45 Krv nije voda II (58)
- 12:35 TV prodaja
- 12:50 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 13:00 Teorija velikog praska X (12)
- 13:30 Teorija velikog praska X (13)
- 13:45 Dva i pol muškarca XI (15)
- 14:15 Dva i pol muškarca XI (16)
- 14:40 Prijatelji III (11)
- 15:10 Prijatelji III (12)
- 15:45 Specijalizant V (17)
- 22:05 Teorija velikog praska X (15)
- 22:30 Dva i pol muškarca XI (17)
- 22:55 Dva i pol muškarca XI (18)
- 23:15 Prijatelji III (13)
- 23:35 Prijatelji III (14)
- 04:31 Simfonijski orkestar HRT-a pod ravnanjem Alexeia Ogrintchouka - KD V. Lisinski, 22.02.2024.
- 05:39 Operacija Jao VI (dokumentarna serija za djecu)
- 06:08 Sve o životinjama (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Limunada
- 06:37 Zvonkići (6)
- 06:48 Susjedstvo tigrića Daniela II (31)
- 06:59 Susjedstvo tigrića Daniela II (32)
- 07:12 Pjesmica Papučice
- 07:14 Jojo i prijevozna sredstva: Balon
- 07:20 Pikvikići (5)
- 07:34 Mališani: Galadriel - Ručak s bebom
- 07:36 Bluey (10)
- 07:43 Hej Dagi (27)
- 07:51 Krceki: Klapatop
- 07:58 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 08:01 Pocoyo IV (8)
- 08:10 Kockice brojalice III (18)
- 08:16 Pepa Praščić V (13)
- 08:21 Simon (11)
- 08:26 Šašavi hotel III (12)
- 08:37 Pjesmica Tuta
- 08:42 Tupikova stijena (38)
- 08:49 Dinoranč (10)
- 09:02 Zvrko ide u Okido II (24)
- 09:15 Malo kraljevstvo Bena i Holly (24)
- 09:26 Pjesmica Pusa
- 09:28 Žar i čudovišni strojevi IV (Roboti spašavaju)
- 09:52 Pjesmica Papučice
- 09:55 Bluey (10)
- 10:02 Hej Dagi (27)
- 10:09 Krceki: Klapatop
- 10:16 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 10:18 Mališani: Rino - Mali putnik
- 10:21 Kockice brojalice III (18)
- 10:26 Pikvikići (5)
- 10:40 Pjesmica Tuta
- 10:42 Pepa Praščić V (13)
- 10:47 Simon (11)
- 10:53 Šašavi hotel III (12)
- 11:04 Bitz i Bob (29)
- 11:15 Bitz i Bob (29)
- 11:20 Dinoranč (10)
- 11:32 Pjesmica Pusa
- 11:36 Mališani: Luna - Kolačići
- 11:39 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:46 Snažni Mali Bheem II (10)
- 11:52 Susjedstvo tigrića Daniela II (31)
- 14:00 Sirova koža VI (27)
- 14:50 Bračna postelja
- 20:10 Art a la carte
- 20:40 Nasrin
- 21:40 Farinelli
- 23:31 Sin II (3)
- 00:03 Bez komentara
- 00:05 Vijesti flash
- 00:15 Potrošački kod
- 00:40 Vitićev muzej u Novom Sadu
- 01:05 Vijesti flash
- 01:15 Regionalni dnevnik
- 01:35 Izbori 2024.
- 05:15 Bez komentara
- 05:20 Vijesti flash
- 05:30 Manjinski mozaik: Dodir ljubavi
- 05:45 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Breakdanceri (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:30 Studio 4: U fokusu
- 06:55 Bez komentara
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:18 Bez komentara
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Studio 4: Kultura
- 12:30 Studio 4
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Zelena linija
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:29 DW: Global Us
- 16:55 Studio 4: Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:12 Bez komentara
- 17:15 Hrvatska danas Rijeka
- 18:00 Hrvatska danas Zagreb
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Brodomaketar (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Druga strana
- 20:30 Labirint: Iz mirovine na posao, 2. dio
- 20:55 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Nedjeljom u 2: Josip Manolić
- 22:45 Studio 4: Zelena linija
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno specijal
- 00:15 Art a la carte
- 00:47 Route 66 - Priča o pravoj Americi (3)
- 01:34 Studio 4: Sport
- 01:42 Fotografija u Hrvatskoj: Josip Špralja
- 01:54 Baština u objektivu: Muzej Slavonije - kuhinja
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Dr. Beck: Anafilaksija
- 02:44 Dnevnik 2
- 03:37 Eko zona
- 04:03 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:11 Kod nas doma
- 04:56 Baština u objektivu: Muzej slavonije - starogradsko polje
- 05:01 Hrvatska moj izbor: Anny i Andreja
- 05:26 Zlatna liga
- 05:52 Što je klasik? Poetski šaman
- 06:22 Izradi sam: Stalak za kolače
- 06:26 Studio 4: Znanost
- 06:34 Studio 4: Kultura
- 06:42 Stipe u gostima VI (humoristična serija)
- 07:14 Romano Bolković - 1 na 1: Gordan Akrap (talk show)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Dr. Beck: Anafilaksija
- 10:44 Dnevnik 2
- 11:37 Eko zona
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Dr. Beck: Anafilaksija
- 18:44 Dnevnik 2
- 19:37 Eko zona
- 02:30 Plaćenici 2
- 04:20 Godina nevjerojatnih muškaraca
- 06:00 Orville: Novi horizonti III (1)
- 07:15 Kuća debele mame 2
- 09:20 Samo nebo zna
- 11:15 Turner i Hooch
- 13:20 Svetac
- 15:40 Film za upucavanje
- 17:25 Step Up 5
- 21:10 96 sati: U bijegu
- 23:20 Transporter 3
- 08:05 CSI: Miami VII (8)
- 09:00 Izgubljeni (8)
- 09:55 Castle II (kriminalistička serija)
- 10:50 Castle II (kriminalistička serija)
- 11:45 Castle II (14)
- 12:35 Lucifer III (13)
- 13:30 Beacon 23 (2)
- 16:15 S.W.A.T. IV (14)
- 17:10 Hawaii Five-0 IX (13)
- 18:05 Šifra zločina V (7)
- 19:00 CSI: Miami VII (9)
- 20:00 Izgubljeni (9)
- 21:00 Lucifer III (14)
- 00:15 Netko od nas laže (Netko od nas je mrtav)
- 01:15 Mamica VII (17)
- 01:45 Mamica VII (18)
- 02:10 Mamica VII (19)
- 02:35 Mamica VII (20)
- 03:00 Veze (1)
- 03:50 Kako sam upoznao vašu majku IX (humoristična serija)
- 08:25 Mamica VII (19)
- 08:45 Mamica VII (20)
- 09:15 Netko od nas laže (Netko od nas je mrtav)
- 10:15 Kućanice VII (22)
- 11:05 Kućanice VII (23)
- 12:00 Zovi mog agenta! III (1)
- 13:05 Odmaralište (5)
- 13:45 Odmaralište (6)
- 14:30 Čikaška hitna VI (10)
- 15:15 Dobri doktor II (7)
- 16:10 Dobri doktor II (8)
- 17:05 Zovite me Kat (1)
- 17:35 Zovite me Kat (2)
- 18:00 Zovite me Kat (3)
- 18:35 Zovite me Kat (4)
- 19:00 Kućanice VIII (1)
- 20:00 Kućanice VIII (2)
- 21:00 Princ od Egipta
- 00:00 Navy CIS XIV (6)
- 00:55 Plava krv III (13)
- 01:50 Plava krv III (14)
- 02:35 Ubojice među nama (48)
- 03:05 Brokenwoodski misteriji VIII (1)
- 04:35 Čikaška policija X (14)
- 05:15 Mentalist (23)
- 06:00 Život mi je ubojstvo II (4)
- 06:55 Smrt u raju XI (kriminalistička serija)
- 10:15 Navy CIS XIV (6)
- 11:10 Čikaška policija X (14)
- 12:05 Otkupnina III (6)
- 13:05 Mrtvaci (6)
- 18:10 Plava krv III (15)
- 19:05 Plava krv III (16)
- 01:05 Duhovi II (5)
- 02:00 Duhovi II (6)
- 02:55 Prava istina
- 04:38 Kolaž program
- 06:10 Kursk: Prokletstvo dubina
- 08:20 Mrzim Valentinovo
- 10:05 Misterij Aurore Teagarden: Igra nestajanja
- 11:45 Lumeni
- 13:35 Anđeo čuvar
- 15:35 Mladoženja pri ruci
- 17:20 Hodajući kaos
- 19:20 Seinfeld IV (5)
- 19:50 Seinfeld IV (6)
- 20:15 Dan odluke
- 22:15 Kuća od karata (serija)
- 23:05 Sezona lova
- 01:25 Moj život bez mene
- 03:16 Kolaž program
- 09:00 Svijet parkoura
- 10:35 Taxi 2
- 14:15 Izgubljeni grad Z
- 16:30 Opsadno stanje
- 18:20 Neparožderi
- 19:45 Slučajne bogatašice
- 21:15 Oslikani veo
- 23:20 Godina nasilja
- 10:20 Nestale
- 12:05 Kung Fu Zohra
- 14:00 Pad
- 16:00 Crvena Joan
- 17:55 Enderova igra
- 20:00 Morski pas ljudožder
- 21:40 21 most
- 23:30 Propovjednik III (8)
- 00:05 Slavuj
- 02:20 Snaga obitelji
- 03:50 Kolaž program
- 10:55 Tvrd orah 2
- 12:30 Kralj rijeke
- 16:10 Igre gladi
- 18:35 Clara
- 20:30 Antebellum
- 22:25 Proboj
- 00:25 Suprotni spol
- 02:04 Kolaž program
- 09:00 Loš engleski
- 10:40 Šašavi roditelji
- 14:25 Iz sveg glasa
- 16:10 Frances Ha
- 17:45 Društvo crvenih narukvica II (10)
- 18:30 Sapphires
- 20:10 Tražeći ljubav za kraj svijeta
- 21:50 Seinfeld IV (5)
- 22:15 Seinfeld IV (6)
- 22:40 Brüno
- 06:00 Kuhar Jack: Pustolovni Kuhar
- 07:21 Wonka
- 11:10 Interstellar
- 14:01 Boja purpura
- 16:21 Istina o meni
- 18:02 Izvještaj
- 20:02 Slučaj Goldman
- 21:56 Revolucija na Platnu
- 23:30 Bože, Spasi Teksas (1)
- 00:41 Lutanje u mraku
- 02:16 Ušutkavanje
- 03:51 Svi stari noževi
- 05:31 Hollywood: Na snimanju XXI (15)
- 06:00 Božić kraljevića i prosjaka
- 07:31 K vragu i ljubav
- 09:16 Svi vole Jeanne
- 10:55 Sredina VII (11)
- 11:17 Sredina VII (12)
- 11:41 CJ7: Mali zeleni
- 13:10 Vitezovi zodijaka
- 15:05 Majstorski potez
- 16:41 Djeca Zla (10)
- 17:31 Kako ubiti svog muža
- 19:01 Ljubav nema godine
- 20:31 Ne brini, draga
- 22:32 Male laži II (4)
- 23:18 Djeca Zla (10)