Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:02 Serengeti III (Obnova)
- 00:57 Potjera
- 01:42 La Promesa II (15)
- 02:42 Srca divljega Pantanala (16)
- 03:27 Kod nas doma
- 04:12 Vijesti iz kulture
- 04:22 Normalan život
- 04:57 Skica za portret
- 05:10 Zlatna liga: Dražen Vikić-Topić i Mile Mrvalj
- 05:36 Vrijeme ljubavi (7)
- 06:25 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:50 HAK - Prometna edukacija
- 10:00 Ekumenizam i religije
- 10:35 Svijet vrtlara XII (dokumentarna serija)
- 11:39 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:28 Vrijeme ljubavi (8)
- 13:25 La Promesa II (16)
- 16:22 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:20 Kod nas doma
- 20:15 Hodočasnici
- 21:13 Križni put iz Koloseja
- 22:35 Dnevnik 3
- 22:56 Vijesti iz kulture
- 23:07 Papa Franjo: Put do Svete Stolice
- 00:50 Noa
- 03:05 Crna lista VI (Kriptobankar (br. 160))
- 03:45 Crna lista VI (Bastien Moreau (br. 20))
- 04:25 Astro savjetnik
- 05:25 Kraj programa
- 05:35 Dnevnik Nove TV
- 06:20 Kung Fu Panda: Legende o fenomenastičnom (Majstor Ping)
- 06:40 Dorothy i Čarobnjak iz Oza II (26)
- 07:05 Nad lipom 35
- 08:00 Zauvijek susjedi II (17)
- 08:35 Zauvijek susjedi II (32)
- 09:15 TV izlog
- 09:30 Dva smo svijeta različita (5)
- 10:20 TV izlog
- 10:35 Lud, zbunjen, normalan III (7)
- 11:30 IN magazin
- 12:00 Joker (24)
- 13:20 Survivor III (15)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Survivor III (15)
- 14:40 Kumovi III (57)
- 15:55 Kumovi III (58)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Joker (25)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Tko to tamo pjeva? (3)
- 22:20 Survivor III (15)
- 23:30 Špijun koji me napucao
- 04:25 RTL Danas
- 05:10 RTL Danas
- 05:35 Kraj programa
- 06:20 Kockić i prijatelji (zabavno-edukativna emisija)
- 06:25 Yu-Gi-Oh! VRAINS (animirana serija)
- 06:50 Štrumpfovi (2021.)
- 07:10 RTL Direkt
- 07:45 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 12:40 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 12:50 Blago nama II (50)
- 13:30 San snova (124)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 17:45 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 19:00 RTL Danas
- 22:25 RTL Direkt
- 22:55 Planet majmuna: Postanak
- 01:17 Art a la carte
- 01:51 ’Ko te šiša (Audicija)
- 02:20 Glazba, glazba
- 02:48 Noćni glazbeni program - spotovi
- 14:22 Vera III (serija)
- 16:00 TV kalendar
- 16:16 Tko želi biti milijunaš?
- 17:13 Poslovni plan
- 17:39 Kućni ljubimci (1664)
- 23:29 Pred sudom javnosti (1)
- 00:20 Navy CIS XVI (7)
- 01:00 Bez traga II (12)
- 01:45 Bez traga II (13)
- 02:25 Ubojstvo prvog stupnja III (2)
- 03:05 Cobra 11 XIV (akcijska serija)
- 03:50 Inspektor Rex III (8)
- 04:35 Inspektor Rex III (9)
- 05:20 Kraj programa
- 05:25 Nevjera II (33)
- 06:05 Najbolje godine II (103)
- 06:55 Najbolje godine II (104)
- 07:50 Gorski liječnik XI (serija)
- 08:40 Gorski liječnik XI (serija)
- 09:35 TV izlog
- 09:55 Navy CIS XVI (6)
- 10:45 TV izlog
- 11:00 Navy CIS XVI (7)
- 11:55 TV izlog
- 12:15 Inspektor Rex III (12)
- 13:10 TV izlog
- 13:25 Inspektor Rex III (13)
- 18:15 Navy CIS LA VII (5)
- 19:05 Navy CIS LA VII (6)
- 22:35 Plava krv XII (14)
- 23:30 Navy CIS XVI (8)
- 00:00 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 00:30 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 01:00 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:05 NCIS: Los Angeles IX (kriminalistička akcijska serija)
- 01:45 NCIS: Los Angeles IX (kriminalistička akcijska serija)
- 02:35 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:25 CSI XIV (18)
- 04:05 CSI XIV (19)
- 04:45 Kraj programa
- 06:45 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:20 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:50 Pervanov dnevnik II (vrlo informativna emisija)
- 08:30 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:00 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:25 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 09:55 TV prodaja
- 10:10 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 10:40 TV prodaja
- 10:55 Krv nije voda II (29)
- 11:45 TV prodaja
- 14:00 Dva i pol muškarca IX (23)
- 14:30 Dva i pol muškarca IX (24)
- 15:00 Prijatelji (19)
- 15:25 Prijatelji (20)
- 15:55 Specijalizant IV (dramska serija)
- 22:20 Dva i pol muškarca X (1)
- 22:45 Dva i pol muškarca X (2)
- 23:10 Prijatelji (21)
- 23:35 Prijatelji (22)
- 05:24 Skica za portret: Siniša Majkus
- 05:42 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 06:10 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Veterinar
- 06:36 Zvonkići (38)
- 06:47 Susjedstvo tigrića Daniela II (41)
- 06:59 Susjedstvo tigrića Daniela II (42)
- 07:11 Pjesmica Čupava glava
- 07:13 Jojo i prijevozna sredstva: Bicikl
- 07:19 Pikvikići (37)
- 07:33 Mališani: Niko - Pospremanje cipela
- 07:36 Bluey II (41)
- 07:43 Hej Dagi (7)
- 07:50 Krceki: Brojobon
- 07:57 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 08:01 Pocoyo IV (40)
- 08:08 Juhuhu
- 08:11 Kockice brojalice IV (28)
- 08:16 Pepa Praščić IV (19)
- 08:21 Simon (43)
- 08:26 Šašavi hotel (44)
- 08:37 Pjesmica Moj pliško
- 08:42 Tupikova stijena (18)
- 08:49 Dinoranč (41)
- 09:02 Zvrko ide u Okido II (4)
- 09:15 Malo kraljevstvo Bena i Holly (4)
- 09:26 Pjesmica Tko se boji doktora?
- 09:28 Žar i čudovišni strojevi III (Staza Skakajućeg Bika)
- 09:52 Pjesmica Moj pliško
- 09:54 Bluey II (41)
- 10:01 Hej Dagi (7)
- 10:08 Krceki: Brojobon
- 10:15 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 10:17 Mališani: Juli - Puzzle
- 10:21 Kockice brojalice IV (28)
- 10:26 Pikvikići (37)
- 10:40 Pjesmica Čupava glava
- 10:42 Pepa Praščić IV (19)
- 10:47 Simon (43)
- 10:52 Šašavi hotel (44)
- 11:03 Bitz i Bob (9)
- 11:14 Bitz i Bob (9)
- 11:20 Dinoranč (41)
- 11:32 Pjesmica Moj pliško
- 11:36 Mališani: Andrej - Slikanje
- 11:39 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:46 Snažni mali Bheem (11)
- 11:52 Susjedstvo tigrića Daniela II (41)
- 12:04 Susjedstvo tigrića Daniela II (42)
- 12:18 Pjesmica Tko se boji doktora?
- 12:20 Andy i mladunci (dokumentarna serija za djecu)
- 12:31 Juhuhu
- 12:37 Holly Hobbie III (igrana serija)
- 13:00 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 13:28 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 13:55 Sirova koža VI (13)
- 14:45 Isus iz Nazareta (3)
- 20:10 Peti dan
- 21:10 Trgovci knjigama
- 22:45 Neka zvijer krepa
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Druga strana
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Body world (dokumentarna reportaža)
- 03:55 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Bez komentara
- 04:30 Labirint: Pretvaramo li more u pustinju?
- 04:54 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:38 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Body world (dokumentarna reportaža)
- 06:12 DW: Shift
- 06:25 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Studio 4: Kultura
- 12:30 Studio 4
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Sportske minute
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Druga strana
- 16:55 Studio 4: Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:12 Bez komentara
- 17:15 Hrvatska danas Split
- 18:00 Hrvatska danas Zagreb
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Češnjak (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Indeks
- 20:30 turizam.hrt
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:19 Studio 4: Sportske minute
- 22:44 Istrage prometnih nesreća
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 DW: Sutrašnjica danas
- 23:56 Bez komentara
- 00:09 Čarobna ploča - Svijet oko nas: Kazalište - Mjuzikl (7)
- 00:22 U svom filmu: Svetlana Bojković (4)
- 01:12 Art a la carte
- 01:44 Studio 4: Sport
- 01:51 Baština u objektivu: Košljun
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Je l’ ti teško križ nositi
- 02:41 Dnevnik 2
- 03:34 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
- 03:59 Izradi sam: Posuda od pusta
- 04:04 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:13 Kod nas doma
- 04:58 Baština u objektivu: Kotli
- 05:03 Otvoreno
- 05:33 Zlatna liga
- 05:59 Izvan formata
- 06:29 #REPORTAŽE: Tea zmaj (dokumentarna reportaža)
- 06:32 #FINO&JEFTINO: Bermet, Samobor
- 06:38 Studio 4: Kultura
- 06:46 Dolina sunca (20)
- 07:27 Moj mijelom: spremni za nove korake
- 07:50 Prometej
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Je l’ ti teško križ nositi
- 10:41 Dnevnik 2
- 11:34 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
- 11:59 Izradi sam: Posuda od pusta
- 12:04 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:13 Kod nas doma
- 12:58 Baština u objektivu: Kotli
- 13:03 Otvoreno
- 13:33 Zlatna liga
- 13:59 Izvan formata
- 14:29 #REPORTAŽE: Tea zmaj (dokumentarna reportaža)
- 14:32 #FINO&JEFTINO: Bermet, Samobor
- 14:38 Studio 4: Kultura
- 14:46 Dolina sunca (20)
- 15:27 Moj mijelom: spremni za nove korake
- 15:50 Prometej
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Je l’ ti teško križ nositi
- 18:41 Dnevnik 2
- 19:34 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
- 19:59 Izradi sam: Posuda od pusta
- 20:04 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:13 Kod nas doma
- 20:58 Baština u objektivu: Kotli
- 21:03 Otvoreno
- 21:33 Zlatna liga
- 21:59 Izvan formata
- 22:29 #REPORTAŽE: Tea zmaj (dokumentarna reportaža)
- 22:32 #FINO&JEFTINO: Bermet, Samobor
- 22:38 Studio 4: Kultura
- 22:46 Dolina sunca (20)
- 23:27 Moj mijelom: spremni za nove korake
- 23:50 Prometej
- 02:30 Što muči Gilberta Grapea
- 04:30 Put do zrelosti
- 06:00 Mame u večernjem izlasku
- 07:25 Ludi provod po Europi
- 16:00 Aloha
- 18:10 Tisuću riječi
- 23:30 Oklada stoljeća
- 08:05 911 VI (12)
- 09:00 Kosti XI (21)
- 09:55 Kosti XI (22)
- 12:40 Lucifer III (2)
- 13:30 Iracionalno (9)
- 16:15 Specijalci III (21)
- 17:10 Hawaii Five-0 III (23)
- 18:05 Šifra zločina IV (15)
- 19:00 Kosti XII (1)
- 20:00 Kosti XII (2)
- 21:00 Tatica se vratio
- 00:50 Mamica V (5)
- 01:15 Mamica V (6)
- 01:45 Mamica V (7)
- 02:10 Mamica V (8)
- 02:35 Transplant II (dramska serija)
- 03:25 Kako sam upoznao vašu majku VII (13)
- 03:45 Kako sam upoznao vašu majku VII (14)
- 04:10 Kako sam upoznao vašu majku VII (15)
- 04:30 Kako sam upoznao vašu majku VII (16)
- 04:55 Američka kućanica V (7)
- 05:15 Transplant II (dramska serija)
- 06:00 Uvod u anatomiju XI (21)
- 06:40 Uvod u anatomiju XI (22)
- 07:35 Mamica V (5)
- 07:55 Mamica V (6)
- 08:25 Mamica V (7)
- 08:50 Mamica V (8)
- 09:15 Vampirski dnevnici III (16)
- 10:10 Kućanice VI (17)
- 11:05 Kućanice VI (18)
- 12:00 Mirno srce
- 20:00 Kućanice VI (20)
- 21:00 Španjolski engleski
- 00:00 Navy CIS XIII (16)
- 00:55 Plava krv II (7)
- 01:50 Plava krv II (8)
- 02:35 Ubojice među nama (31)
- 03:05 Umorstva u Midsomeru XX (Seoski sajam stripova)
- 04:35 Čikaška policija IX (22)
- 05:15 Mentalist (9)
- 06:00 Cannes povjerljivo (6)
- 06:55 Smrt u raju IX (kriminalistička serija)
- 10:15 Navy CIS XIII (16)
- 11:10 Čikaška policija IX (22)
- 12:05 Otkupnina II (5)
- 13:05 Darby i Joan (7)
- 18:10 Plava krv II (9)
- 19:05 Plava krv II (10)
- 20:05 Čikaška policija X (1)
- 21:00 Otkupnina II (6)
- 22:00 Kraljice misterija (3)
- 23:00 Kraljice misterija (4)
- 00:20 Bosch VII (8)
- 01:15 100 metara
- 03:05 Iskupljenje
- 05:03 Kolaž program
- 06:45 Pakleni val
- 10:25 Dječak
- 14:15 Sushi na meksički način
- 16:20 Opsadno stanje
- 18:25 Jahač zmaja
- 20:15 Pasija
- 22:35 Dani gnjeva
- 00:55 Ukleta vožnja
- 02:50 Kolaž program
- 09:00 Portal smrti
- 10:45 Miris ruža
- 12:20 Nulti teorem
- 14:05 Kućni ljubimci na tajnom zadatku
- 15:30 Čudo na planini
- 17:10 Osnivač
- 19:05 Mutne vode
- 21:10 Čuvaj me s leđa
- 23:05 Utrka
- 00:05 Tri sprovoda u Meksiku
- 02:20 Oteti
- 03:56 Kolaž program
- 08:00 Opasne žene
- 10:00 Taxi Brooklyn (9)
- 10:50 Taxi Brooklyn (10)
- 11:55 Kursk: Prokletstvo dubina
- 14:05 Clara
- 16:05 Ljubavnici
- 18:05 Nježnost
- 20:00 Pepermint
- 21:55 Pobunjenik iz okruga Jones
- 01:40 Dan živih mrtvaca
- 03:06 Kolaž program
- 08:25 Ja sam majka
- 10:25 Veliko putovanje
- 12:00 Divna stvorenja
- 14:15 Slutnja
- 16:00 Različita
- 22:30 Hotel Artemis
- 00:45 Visoke pete
- 02:43 Kolaž program
- 09:00 Čovjek od papira
- 10:55 Arthur u zemlji Minimoya
- 14:10 Prvi puta
- 15:45 Danny Collins
- 17:35 Opasna plavuša
- 19:15 Legende u Vegasu
- 21:00 Špijun koji me napucao
- 22:50 Bez kormila
- 01:27 Patriot
- 04:06 Ljudi u crnom: Globalna prijetnja
- 06:00 Princ od Egipta
- 07:41 Creed 2
- 09:50 K vragu i ljubav
- 11:31 Pravo na sreću
- 13:22 Spider-Man: Novi svijet
- 18:06 Dvostruki agent
- 20:05 Krojač Paname
- 21:52 Sjevernjačka utjeha
- 00:22 Lutalice
- 01:56 Čovjek bez tijela
- 03:45 Igre gladi: Šojka rugalica, 2. dio
- 06:00 Scott Pilgrim protiv svijeta
- 07:55 Tovar
- 09:25 Hop
- 11:01 Sredina VI (7)
- 11:22 Sredina VI (8)
- 11:46 Shazam! Bijes Bogova
- 13:56 Jerry Maguire
- 16:15 Ljubav je slatka
- 17:41 Oličenje ljubavi
- 20:33 Igra povjerenja
- 22:17 Neslomljiva Tatiana Suarez
- 23:36 Slikanje s Johnom III (4)