Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:48 Psi u divljini: Upoznajmo obitelj (Braneći divlje pse)
- 01:48 Potjera
- 02:30 La Promesa II (45)
- 03:29 Srca divljega Pantanala (45)
- 04:14 Kod nas doma
- 04:59 Normalan život
- 05:35 Vrijeme ljubavi (37)
- 06:25 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:50 HAK - Prometna edukacija
- 10:00 Riječ i život
- 10:35 Svijet vrtlara XII (dokumentarna serija)
- 11:37 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:31 Vrijeme ljubavi (38)
- 13:24 La Promesa II (46)
- 16:21 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:22 Kod nas doma
- 20:15 Mrkomir I.: Mrkomir i komedija III (19)
- 20:45 Cijena straha
- 23:00 Dnevnik 3
- 23:21 Vijesti iz kulture
- 23:35 Rocky 3
- 00:05 Provjereno
- 01:10 Ničiji sin
- 02:55 Što muškarci žele
- 08:25 Zauvijek susjedi II (77)
- 09:05 TV izlog
- 09:20 Konak kod Hilmije (21)
- 10:10 TV izlog
- 10:25 Lud, zbunjen, normalan VIII (13)
- 11:15 IN magazin
- 11:55 Joker (53)
- 13:05 Survivor III (40)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Survivor III (40)
- 15:45 Kumovi
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Joker (54)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Tko to tamo pjeva? (9)
- 22:15 San Andreas
- 04:45 Kraj programa
- 04:55 RTL Danas
- 06:15 Yu-Gi-Oh! ARC-V (animirana serija)
- 06:40 The Smurfs (1)
- 07:00 RTL Direkt
- 07:40 Monk VI (6)
- 08:40 Monk VI (dramska serija)
- 09:35 TV prodaja
- 09:50 Chicago u plamenu V (dramska serija)
- 19:00 RTL Danas
- 23:05 Posljednji dan ljeta
- 01:29 Art a la carte
- 01:59 ’Ko te šiša II (Voli brzo, plati polako)
- 02:28 Glazba, glazba
- 02:58 Noćni glazbeni program - spotovi
- 14:23 Vera XI (1)
- 16:00 TV kalendar
- 16:17 Tko želi biti milijunaš?
- 17:11 Poslovni plan
- 17:44 Kućni ljubimci (1698)
- 00:30 Bez traga IV (15)
- 01:15 Navy CIS LA X (15)
- 02:00 Navy CIS L. A. X (16)
- 02:40 Novak V (7)
- 03:15 Cobra 11 XVIII (akcijska serija)
- 04:00 Cobra 11 XVIII (akcijska serija)
- 04:40 Najbolje godine II (161)
- 05:10 Kraj programa
- 05:15 Snaga obitelji (74)
- 05:50 Doktor (9)
- 06:45 Inspektor Rex VI (14)
- 07:35 Gorski liječnik II (5)
- 08:30 Gorski liječnik II (6)
- 09:20 Najbolje godine II (163)
- 09:45 TV izlog
- 10:00 Najbolje godine II (163)
- 10:30 TV izlog
- 10:50 Najbolje godine
- 11:15 TV izlog
- 11:30 Najbolje godine
- 11:55 Doktor (10)
- 13:05 TV izlog
- 13:25 Inspektor Rex VI (15)
- 14:25 Gorski liječnik II (7)
- 15:20 Gorski liječnik II (8)
- 16:20 Cobra 11 XVIII (akcijska serija)
- 17:20 Cobra 11 XVIII (9)
- 18:20 Navy CIS L. A. X (17)
- 19:10 Navy CIS L. A. X (18)
- 22:40 Vatreni dečki XXII (2)
- 23:35 Navy CIS XVIII (10)
- 00:20 Alov svijet (2)
- 00:55 Alov svijet (3)
- 01:20 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:30 Milijarde (8)
- 02:40 Milijarde (9)
- 03:45 Specijalizant IV (dramska serija)
- 04:25 CSI XIII (22)
- 05:10 CSI XIV (1)
- 05:50 Kraj programa
- 06:45 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:10 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:40 Pervanov dnevnik II (vrlo informativna emisija)
- 08:05 Sudnica (odvjetnička serija)
- 08:55 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 09:25 TV prodaja
- 09:40 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 10:10 TV prodaja
- 10:25 Krv nije voda III (1)
- 11:10 TV prodaja
- 11:25 Krv nije voda III (2)
- 12:15 TV prodaja
- 12:30 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 12:40 Teorija velikog praska XII (7)
- 13:05 Teorija velikog praska XII (8)
- 13:35 Dva i pol muškarca (20)
- 14:05 Dva i pol muškarca (21)
- 14:35 Prijatelji V (6)
- 15:05 Prijatelji V (7)
- 15:35 Specijalizant IV (dramska serija)
- 16:40 Monk VI (dramska serija)
- 17:25 Monk VI (9)
- 22:10 Teorija velikog praska XII (10)
- 22:40 Dva i pol muškarca (22)
- 23:00 Dva i pol muškarca (23)
- 23:35 Prijatelji V (8)
- 04:06 Sunčana strana Prisavlja - Tomislav Goluban, snimka koncerta
- 05:46 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:09 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Vodoinstalacije
- 06:36 Zvonkići (28)
- 06:47 Susjedstvo tigrića Daniela II (25)
- 06:59 Susjedstvo tigrića Daniela II (26)
- 07:11 Pjesmica Papučice
- 07:14 Jojo i prijevozna sredstva: Kamion
- 07:20 Pikvikići (27)
- 07:34 Mališani: Niko - Pospremanje cipela
- 07:36 Bluey (32)
- 07:43 Hej Dagi (49)
- 07:51 Krceki: Roboperilica
- 07:58 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 08:01 Pocoyo IV (31)
- 08:11 Kockice brojalice IV (10)
- 08:17 Pepa Praščić (9)
- 08:22 Simon (33)
- 08:27 Šašavi hotel IV (9)
- 08:38 Pjesmica Zum zum zum
- 08:43 Tupikova stijena II (21)
- 08:50 Dinoranč (32)
- 09:04 Zvrko ide u Okido II (20)
- 09:16 Malo kraljevstvo Bena i Holly (46)
- 09:28 Pjesmica Pusa
- 09:29 Vlak dinosaura (serija za djecu)
- 09:59 Pjesmica Papučice
- 10:02 Bluey (32)
- 10:09 Hej Dagi (49)
- 10:16 Krceki: Roboperilica
- 10:23 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 10:25 Mališani: Juli - Puzzle
- 10:28 Kockice brojalice IV (10)
- 10:33 Pikvikići (27)
- 10:48 Pjesmica Zum zum zum
- 10:50 Pepa Praščić (9)
- 10:55 Simon (33)
- 11:00 Šašavi hotel IV (9)
- 11:11 Detektiv Medo Bero (igrana serija za djecu)
- 11:25 Dinoranč (32)
- 11:37 Pjesmica Pusa
- 11:41 Mališani: Andrej - Slikanje
- 11:44 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:51 Snažni mali Bheem (1)
- 11:58 Susjedstvo tigrića Daniela II (25)
- 12:10 Susjedstvo tigrića Daniela II (26)
- 12:23 Pjesmica Papučice
- 12:25 Andyjeve dinosaurske pustolovine (dokumentarna serija za djecu)
- 12:40 Juhuhu
- 12:44 Holly Hobbie II (igrana serija)
- 13:07 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 13:30 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 13:55 Sirova koža VII (13)
- 14:44 Baka na ledu
- 20:01 Fotografija u Hrvatskoj: Boris Cvjetanović
- 20:10 Peti dan
- 21:10 Ljubav i banane
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Druga strana
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Jyrki (dokumentarna reportaža)
- 03:57 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Bez komentara
- 04:30 Labirint: Održivi život
- 04:52 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:38 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Jyrki (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:27 Bez komentara
- 06:30 Potrošački kod
- 06:55 Bez komentara
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 DW: Global Us
- 07:58 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 EU izbori 2024. (Predstavljanje)
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Studio 4: Kultura
- 12:30 Studio 4
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Sportske minute
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Druga strana
- 16:55 Studio 4: Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:12 Bez komentara
- 17:15 Hrvatska danas Split
- 18:00 Hrvatska danas Zagreb
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Kako odabrati psa? (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Indeks
- 20:30 turizam.hrt
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 EU izbori 2024. (Predstavljanje)
- 22:05 Studio 4: Znanost
- 22:15 Regionalni dnevnik
- 22:40 Studio 4: Sportske minute
- 23:07 Bez komentara
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 DW: Sutrašnjica danas
- 23:56 Bez komentara
- 00:11 Ususret Eurosongu - Baby Lasagna
- 00:51 Art a la carte
- 01:21 Studio 4: Sport
- 01:28 Kulturna baština: Knin i njegovi spomenici
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Dvije priče o Davoru
- 02:39 Dnevnik 2
- 03:32 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
- 03:57 Izradi sam: Foto transfer
- 04:02 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:09 Kod nas doma
- 04:55 Baština u objektivu: Muzej austrougarske mornarice
- 05:00 Otok bira ljude
- 05:28 EU izbori 2024. (Predstavljanje)
- 05:48 Izvan formata: Stranci posvuda
- 06:17 #REPORTAŽE: Metkovske nogometašice (dokumentarna reportaža)
- 06:21 #FINO&JEFTINO: Kmetsko jelo JAGL
- 06:27 Studio 4: Kultura
- 06:33 Dolina sunca (37)
- 07:17 Druga strana
- 07:41 Prometej
- 08:06 Labirint: Održivi život
- 08:28 (Re)kreativac: Futsal
- 08:51 Art a la carte
- 09:21 Studio 4: Sport
- 09:30 Baština u objektivu: Muzej austrougarske mornarice
- 09:34 Puls: Život uz smrt (dokumentarna reportaža)
- 09:44 #REPORTAŽE: Metkovske nogometašice (dokumentarna reportaža)
- 09:48 Skica za portret (Honore Daumier)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Dvije priče o Davoru
- 10:39 Dnevnik 2
- 11:32 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
- 11:57 Izradi sam: Foto transfer
- 14:17 #REPORTAŽE: Metkovske nogometašice (dokumentarna reportaža)
- 14:21 #FINO&JEFTINO: Kmetsko jelo JAGL
- 14:27 Studio 4: Kultura
- 14:33 Dolina sunca (37)
- 15:17 Druga strana
- 15:41 Prometej
- 16:06 Labirint: Održivi život
- 16:28 (Re)kreativac: Futsal
- 16:51 Art a la carte
- 17:21 Studio 4: Sport
- 17:30 Baština u objektivu: Muzej austrougarske mornarice
- 17:34 Puls: Život uz smrt (dokumentarna reportaža)
- 17:44 #REPORTAŽE: Metkovske nogometašice (dokumentarna reportaža)
- 17:48 Skica za portret (Honore Daumier)
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Dvije priče o Davoru
- 18:39 Dnevnik 2
- 19:32 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
- 19:57 Izradi sam: Foto transfer
- 22:17 #REPORTAŽE: Metkovske nogometašice (dokumentarna reportaža)
- 22:21 #FINO&JEFTINO: Kmetsko jelo JAGL
- 22:27 Studio 4: Kultura
- 22:33 Dolina sunca (37)
- 23:17 Druga strana
- 23:41 Prometej
- 01:35 Znam što si radila i ovog ljeta
- 03:35 Alfa
- 05:10 Bijes pod kontrolom (5)
- 05:40 Bijes pod kontrolom (6)
- 06:00 Gle tko to govori 2
- 07:35 Istjerivači duhova 2
- 09:50 Zohan je zakon!
- 14:50 Čudesni Spider-Man 2
- 17:45 Istjerivači duhova
- 20:10 Flash VII (8)
- 21:05 Jumanji: Iduća razina
- 23:35 Underworld: Buđenje
- 08:05 CSI: Miami VII (24)
- 09:00 Izgubljeni (24)
- 09:55 Castle IV (kriminalistička serija)
- 12:40 Lucifer III (26)
- 13:30 Pravednik IV (4)
- 14:25 Dva i pol muškarca XII (7)
- 14:55 Dva i pol muškarca XII (8)
- 15:15 Teorija velikog praska X (3)
- 15:45 Teorija velikog praska X (4)
- 18:05 Škorpion III (dramska serija)
- 19:00 CSI: Miami VII (25)
- 20:00 Izgubljeni (25)
- 20:55 Film za upucavanje
- 04:00 Susjedstvo (9)
- 04:25 Susjedstvo (10)
- 04:50 Susjedstvo (11)
- 05:10 Veze II (7)
- 06:00 Dobri doktor III (19)
- 06:45 Dobri liječnik III (20)
- 07:35 Bračne vode III (humoristična serija)
- 12:05 Zovi mog agenta! IV (6)
- 13:20 Uvod u anatomiju XX (2)
- 16:10 Dobri doktor IV (2)
- 17:05 Susjedstvo (12)
- 17:35 Susjedstvo (13)
- 18:00 Susjedstvo (14)
- 18:30 Susjedstvo (15)
- 19:00 New Amsterdam IV (dramska serija)
- 20:00 Specijalizant V (dramska serija)
- 21:00 Step Up 5
- 23:20 Chicago u plamenu (13)
- 00:00 Navy CIS XIV (22)
- 00:55 Plava krv IV (22)
- 01:50 Plava krv V (1)
- 02:40 Grad zločina II (12)
- 03:00 Kraljice misterija II (3)
- 03:50 Kraljice misterija II (4)
- 08:50 Kraljice misterija II (4)
- 09:50 Grad zločina II (13)
- 10:20 Navy CIS XIV (22)
- 11:15 Navy CIS: New Orleans V (8)
- 12:10 Prevaga: Iskupljenje (9)
- 13:10 Smrt u raju XIII (6)
- 18:10 Plava krv V (2)
- 19:05 Plava krv V (3)
- 20:05 Navy CIS: New Orleans V (9)
- 21:00 Prevaga: Iskupljenje (10)
- 05:20 Kolaž program
- 05:55 Ljubavni jackpot
- 07:45 Tko se boji vuka još
- 09:25 Izazov ljubavi
- 11:10 Igre gladi
- 13:40 Igre gladi: Plamen
- 16:15 Hologram za kralja
- 22:40 One su bombe
- 00:55 Nuspojave
- 02:45 Kolaž program
- 09:00 Nevolje s Blissom
- 10:40 Obitelj u najam
- 12:20 Najbolje od mene
- 14:20 Putnici
- 16:10 Doušnik
- 18:00 Moj prijatelj je vampir
- 19:20 Veliko zavođenje
- 21:15 Nož u Leđa
- 23:25 Nakon svega
- 00:10 Propovjednik IV (10)
- 01:10 Susreti četvrte vrste
- 03:00 Bosch IV (1)
- 03:55 Bosch IV (2)
- 04:52 Kolaž program
- 08:00 Nikita
- 10:10 Taxi Brooklyn (9)
- 11:00 Taxi Brooklyn (10)
- 12:05 Red
- 14:10 Max Steel
- 15:55 Ljubavnici
- 20:00 Anna
- 22:10 Kuća od karata II (serija)
- 23:00 Kuća od karata II (serija)
- 00:40 Osumnjičeni
- 02:20 Zamračenje
- 03:57 Kolaž program
- 09:00 Domino efekt
- 11:00 Tajni život mačaka
- 12:55 Paradise Hills
- 14:40 Zmajski ratnici
- 16:40 Enderova igra
- 18:40 Čudo na planini
- 22:50 Soba želja
- 00:45 Najgluplja smrt
- 02:23 Kolaž program
- 09:00 Misterij Henrija Picka
- 10:45 Čudovišna priča u Parizu
- 12:05 Nema stajanja
- 13:40 Plavuša
- 15:20 Ljubav na kotačima
- 17:10 Samo preko nje mrtve
- 21:00 Znaš li čuvati tajnu?
- 22:35 Predgrađe
- 00:22 Crne minute
- 01:51 Plava Tableta
- 03:21 Superbad
- 05:12 Ubojstvo Grace Millane
- 06:01 Teorija Svega
- 12:51 Kuhinja Ljubavi
- 14:16 Kuhar Jack: Pustolovni Kuhar
- 15:37 Čudesni Spider-Man 2
- 18:27 Roboti
- 20:01 Ukradena dolina
- 21:45 Američka pita 2
- 23:27 Dvije karte za Grčku
- 00:42 Tražen
- 02:28 Djevojka koja obećava
- 04:18 Igra Povjerenja
- 06:01 Mravi
- 07:22 Božić među prijateljima
- 08:46 Moj lažni muž
- 10:36 Sredina VIII (19)
- 10:57 Sredina VIII (20)
- 11:22 Pseća otmica: Božićna hajka
- 12:50 Croods 2: Novo doba
- 14:26 Romansa u Stilu
- 15:55 Pijan od ljubavi
- 17:31 Obitelj Hollar