Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:40 Potjera
- 01:25 La Promesa II (52)
- 02:26 Srca divljega Pantanala (52)
- 03:11 Te kuće su imale svoju dušu
- 03:41 Kod nas doma
- 04:26 Vijesti iz kulture
- 04:34 Dr. Beck: Izazovi roditeljstva
- 05:09 Treća dob
- 05:34 Vrijeme ljubavi (44)
- 06:26 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:27 Vrijeme ljubavi (45)
- 13:22 La Promesa II (53)
- 16:21 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:22 Kod nas doma
- 22:10 Otvoreno
- 22:45 Dnevnik 3
- 23:06 Vijesti iz kulture
- 23:21 Karibi - raj za milijardere (Barbados)
- 00:00 Večernje vijesti
- 00:25 Otmica
- 02:20 Fokus
- 03:55 Teški zločini IV (18)
- 04:35 Astro savjetnik
- 05:30 Kraj programa
- 05:35 Dnevnik Nove TV
- 06:20 Crtići Looney Tunes (7)
- 06:30 Crtići Looney Tunes (8)
- 06:40 Nad lipom 35
- 07:30 Zauvijek susjedi (12)
- 08:05 Zauvijek susjedi (13)
- 08:45 Najbolje godine (5)
- 09:35 TV izlog
- 09:50 Najbolje godine (6)
- 10:45 TV izlog
- 11:00 IN magazin
- 11:35 Joker (60)
- 12:45 Survivor III (45)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Survivor III (45)
- 15:10 Kumovi IV (21)
- 16:35 Kumovi IV (22)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Bogu iza nogu (4)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Kumovi IV (22)
- 21:15 Kumovi IV (23)
- 22:00 Survivor III (46)
- 01:25 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:35 Zločinački umovi VIII (22)
- 02:30 Zločinački umovi VIII (23)
- 03:20 RTL Danas
- 04:30 Kraj programa
- 05:20 RTL Danas
- 06:40 Yu-Gi-Oh! ARC-V (animirana serija)
- 07:05 Štrumpfovi (2021.)
- 07:25 RTL Direkt
- 08:05 Monk VII (dramska serija)
- 09:05 Monk VII (dramska serija)
- 09:55 TV prodaja
- 15:00 Brak na prvu IV (show)
- 19:00 RTL Danas
- 22:40 RTL Direkt
- 23:15 2 srca
- 00:28 Inspektor Morse (1)
- 02:12 Art a la carte
- 02:42 ’Ko te šiša II (Platno, boje, kist)
- 03:11 Noćni glazbeni program - spotovi
- 14:15 Inspektor Morse (2)
- 18:12 HAK - Prometna edukacija
- 18:20 Glas domovine
- 18:48 turizam.hrt
- 19:16 Hit dana
- 19:22 Priroda i prijateljice (Sindhu Vee)
- 23:00 Dobra borba V (6)
- 23:58 Inspektor Morse (2)
- 00:20 Bez traga IV (22)
- 01:10 Navy CIS L. A. XI (5)
- 01:50 Navy CIS L. A. XI (6)
- 02:30 Novak V (14)
- 03:10 Cobra 11 XIX (akcijska serija)
- 04:00 Cobra 11 XIX (akcijska serija)
- 04:45 Larin izbor (9)
- 05:20 Kraj programa (10)
- 05:35 Snaga obitelji (81)
- 06:15 Doktor (16)
- 07:15 Inspektor Rex VII (6)
- 08:00 Gorski liječnik III (6)
- 08:50 Gorski liječnik III (7)
- 09:40 TV izlog
- 10:00 Larin izbor (11)
- 10:30 TV izlog
- 11:00 Larin izbor (12)
- 11:25 TV izlog
- 12:10 Rocky i detektiv (1)
- 13:10 TV izlog
- 13:35 Inspektor Rex VII (7)
- 14:25 Gorski liječnik III (8)
- 15:25 Gorski liječnik III (9)
- 18:20 Navy CIS LA XI (7)
- 19:10 Navy CIS LA XI (8)
- 22:30 Vatreni dečki II (8)
- 23:25 Navy CIS XIX (1)
- 00:20 Alov svijet II (11)
- 00:45 Alov svijet II (12)
- 01:05 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:15 Milijarde III (6)
- 02:25 Milijarde III (7)
- 03:30 Specijalizant IV (dramska serija)
- 04:10 CSI XIV (22)
- 04:50 CSI XV (1)
- 05:35 Kraj programa
- 06:45 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:15 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:40 InDizajn s Mirjanom Mikulec XXV (lifestyle emisija)
- 08:10 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:05 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 09:30 TV prodaja
- 09:45 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 10:10 TV prodaja
- 10:25 Krv nije voda III (15)
- 11:15 TV prodaja
- 11:30 Krv nije voda III (16)
- 12:25 TV prodaja
- 12:40 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 12:45 Teorija velikog praska (5)
- 13:15 Teorija velikog praska (6)
- 13:45 Dva i pol muškarca II (18)
- 14:10 Dva i pol muškarca II (19)
- 14:40 Prijatelji VI (4)
- 15:10 Prijatelji VI (5)
- 15:40 Specijalizant IV (dramska serija)
- 16:40 Monk VII (dramska serija)
- 17:30 Monk VII (15)
- 20:00 Zločinački umovi IX (6)
- 20:50 Zločinački umovi IX (7)
- 21:40 Teorija velikog praska (7)
- 22:10 Teorija velikog praska (8)
- 22:30 Dva i pol muškarca II (20)
- 22:55 Dva i pol muškarca II (21)
- 23:15 Prijatelji VI (6)
- 23:45 Prijatelji VI (7)
- 00:42 U ozračju tambure - Tamburom po Balkanu i Panoniji
- 02:10 Garaža: Junkers5
- 02:38 Garaža: Diem Carpe
- 03:00 Rani radovi: Rani radovi (5): ”Moj Nikola”
- 03:29 Džamonja
- 04:13 U ozračju tambure - Tamburom po Balkanu i Panoniji
- 05:44 Sve o životinjama (dokumentarna serija za djecu)
- 06:08 Sve o životinjama (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Prijatelj u nevolji
- 06:36 Zvonkići (39)
- 06:47 Susjedstvo tigrića Daniela II (47)
- 06:59 Susjedstvo tigrića Daniela II (48)
- 07:11 Pjesmica Papučice
- 07:14 Jojo i prijevozna sredstva: Podmornica
- 07:19 Pikvikići (38)
- 07:33 Mališani: Lav - Pranje zubi
- 07:35 Bluey (43)
- 07:42 Hej Dagi III (9)
- 07:50 Krceki: Bocobrod
- 07:57 Krceki - pjesmica: Plačko
- 08:00 Pocoyo IV (42)
- 08:10 Kockice brojalice IV (21)
- 08:16 Pepa Praščić (20)
- 08:21 Simon (44)
- 08:26 Šašavi hotel IV (20)
- 08:37 Pjesmica Zum zum zum
- 08:42 Tupikova stijena II (32)
- 08:49 Dinoranč (43)
- 09:02 Zvrko ide u Okido II (5)
- 09:15 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (5)
- 09:26 Pjesmica Pusa
- 09:28 Vlak dinosaura (serija za djecu)
- 09:56 Pjesmica Papučice
- 09:59 Bluey (43)
- 10:06 Hej Dagi III (9)
- 10:13 Krceki: Bocobrod
- 10:20 Krceki - pjesmica: Plačko
- 10:22 Mališani: Dan - Bojenje kućice za ptice
- 10:25 Kockice brojalice IV (21)
- 10:30 Pikvikići (38)
- 10:44 Pjesmica Zum zum zum
- 10:46 Pepa Praščić (20)
- 10:51 Simon (44)
- 10:56 Šašavi hotel IV (20)
- 11:07 Roko zvrk (10)
- 11:21 Dinoranč (43)
- 11:33 Pjesmica Pusa
- 11:36 Mališani: Paula - Palačinke
- 11:39 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:46 Snažni mali Bheem (12)
- 11:52 Susjedstvo tigrića Daniela II (47)
- 12:04 Susjedstvo tigrića Daniela II (48)
- 12:18 Pjesmica Papučice
- 12:21 Andyjeve dinosaurske pustolovine (dokumentarna serija za djecu)
- 12:35 Juhuhu
- 12:37 Holly Hobbie II (igrana serija)
- 13:00 Sve o životinjama (dokumentarna serija za djecu)
- 13:25 Sve o životinjama (dokumentarna serija za djecu)
- 13:50 Sirova koža VII (20)
- 14:39 Habermannov mlin
- 20:10 Art a la carte
- 20:40 Izvan formata: Mare Milin
- 21:10 Divino Inferno - Rodinova vrata pakla
- 22:05 Velika pljačka u Montrealu
- 23:55 Asistentica
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Eko zona
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Mikropovrće (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Bez komentara
- 04:30 DW: Sutrašnjica danas
- 04:56 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:38 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:11 #REPORTAŽE: Mikropovrće (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:27 Bez komentara
- 06:30 DW: Sutrašnjica danas
- 06:56 Bez komentara
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:21 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:24 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 Otvoreno
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:32 Vrijeme Svijet danas
- 08:34 EU izbori 2024. (Predstavljanje)
- 08:54 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:32 Vrijeme Svijet danas
- 13:34 Studio 4: Kultura
- 13:44 Poslovne vijesti
- 13:49 Studio 4: Znanost
- 13:56 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:32 Vrijeme Svijet danas
- 14:34 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:32 Vrijeme Svijet danas
- 15:34 Studio 4: Sportske minute
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:27 Vrijeme Svijet danas
- 16:29 Eko zona
- 16:55 Studio 4: Kultura
- 17:05 EU izbori (Iskoristi svoj glas!)
- 17:11 Bez komentara
- 17:15 Hrvatska danas Rijeka
- 18:00 Hrvatska danas Zagreb
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 22:05 Studio 4: Znanost
- 22:15 Regionalni dnevnik
- 22:40 Studio 4: Sportske minute
- 23:07 Bez komentara
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:18 Simfonijski orkestar i Zbor HRT-a, Akademski zbor I. G. Kovačić pod ravnanjem Vladimira Kranjčevića izvode djela A. Brucknera - V. Lisinski, 17.11.2016.
- 01:51 Studio 4: Sport
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:10 EU izbori 2024. (Predstavljanje)
- 02:30 Dnevnik 2
- 03:21 Treća dob
- 03:48 Vijesti na engleskom jeziku
- 03:56 Kod nas doma
- 04:41 Baština u objektivu: Marjan
- 04:47 Otvoreno
- 05:20 Lijepom našom : Slavonski Brod (2. dio)
- 06:34 Studio 4: Znanost
- 06:41 Studio 4: Kultura
- 06:50 Počivali u miru III (4)
- 07:47 Na rubu znanosti: Potraga za divovima
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:10 EU izbori 2024. (Predstavljanje)
- 10:30 Dnevnik 2
- 11:21 Treća dob
- 11:48 Vijesti na engleskom jeziku
- 11:56 Kod nas doma
- 12:41 Baština u objektivu: Marjan
- 12:47 Otvoreno
- 13:20 Lijepom našom : Slavonski Brod (2. dio)
- 14:34 Studio 4: Znanost
- 14:41 Studio 4: Kultura
- 14:50 Počivali u miru III (4)
- 15:47 Na rubu znanosti: Potraga za divovima
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:10 EU izbori 2024. (Predstavljanje)
- 18:30 Dnevnik 2
- 19:21 Treća dob
- 19:48 Vijesti na engleskom jeziku
- 19:56 Kod nas doma
- 20:41 Baština u objektivu: Marjan
- 20:47 Otvoreno
- 21:20 Lijepom našom : Slavonski Brod (2. dio)
- 22:34 Studio 4: Znanost
- 22:41 Studio 4: Kultura
- 22:50 Počivali u miru III (4)
- 23:47 Na rubu znanosti: Potraga za divovima
- 01:35 Ali G u parlamentu
- 03:20 Flash VII (14)
- 04:00 Starci 2
- 05:40 Bijes pod kontrolom II (5)
- 06:00 Flash VII (14)
- 06:45 Bijes pod kontrolom II (4)
- 07:15 Krupna riba
- 09:45 Kako ukrasti nevjestu
- 14:10 Mr. Bean na praznicima
- 16:05 Knjižničar 2
- 18:05 Alan Partridge
- 20:05 Flash VII (15)
- 21:00 Transformers 3
- 08:05 CSI: Miami VIII (6)
- 09:00 Izgubljeni II (6)
- 09:55 Castle V (kriminalistička serija)
- 12:40 NCIS: Havaji III (5)
- 13:30 Tragač (8)
- 18:05 Škorpion III (dramska serija)
- 19:00 CSI: Miami VIII (7)
- 20:00 Izgubljeni II (7)
- 21:00 NCIS: Havaji III (6)
- 22:00 Swarm (7)
- 23:00 Dva i pol muškarca III (7)
- 23:30 Dva i pol muškarca III (8)
- 23:55 Teorija velikog praska X (19)
- 04:05 Susjedstvo II (16)
- 04:30 Susjedstvo II (17)
- 04:50 Susjedstvo II (18)
- 05:15 Milijun malih stvari IV (4)
- 06:00 Dobri doktor IV (13)
- 06:45 Good Doctor IV (14)
- 07:35 Bračne vode IV (humoristična serija)
- 12:00 Otkrivanje vještica (5)
- 12:55 Dobra nevolja V (17)
- 13:50 Chicago u plamenu (19)
- 14:45 Samohrani roditelji II (14)
- 15:15 Dobri doktor IV (15)
- 16:10 Dobri doktor IV (16)
- 17:05 Susjedstvo II (19)
- 17:35 Susjedstvo II (20)
- 18:00 Susjedstvo II (21)
- 18:35 Susjedstvo II (22)
- 19:00 New Amsterdam IV (dramska serija)
- 20:00 Specijalizant V (13)
- 21:00 Otkrivanje vještica (6)
- 22:00 Zato mi pomogni, Todde! II (7)
- 22:55 Chicago u plamenu (20)
- 23:50 Dinastija IV (16)
- 00:50 Plava krv V (14)
- 01:50 Plava krv V (15)
- 02:45 Grad zločina II (19)
- 03:05 Zašto nisu pitali Evansovu? (3)
- 03:50 Zašto nisu pitali Evansovu? (4)
- 08:50 Zašto nisu pitali Evansovu? (4)
- 09:50 Grad zločina II (20)
- 10:20 Navy CIS XV (5)
- 11:15 Navy CIS: New Orleans V (15)
- 12:10 Prevaga: Iskupljenje (16)
- 13:10 FBI VI (4)
- 18:10 Plava krv V (16)
- 19:05 Plava krv V (17)
- 22:00 Istražiteljica
- 23:00 Law & Order: Organized Crime III (15)
- 00:50 Kad život izmiče
- 02:40 Smrznuti
- 04:23 Kolaž program
- 05:55 Zdravo, to sam ja!
- 07:40 Ljubavni napitak br. 9
- 09:35 Vau Vau zvijezda
- 11:15 U sebi
- 13:30 Pas
- 15:25 Lumeni
- 17:15 Slatka mala tajna
- 19:25 Seinfeld V (17)
- 19:50 Seinfeld V (18)
- 20:15 Mali kaos
- 22:25 Kuća od karata II (serija)
- 23:30 Vice
- 00:40 Luper - ubojica iz budućnosti
- 02:28 Kolaž program
- 09:00 Osunčana noć
- 10:25 Moj plus jedan
- 12:10 Plivaj muški
- 14:15 Na vratima vječnosti
- 16:05 Mali genijalac
- 17:50 Čarobni prolaz
- 19:10 Hologram za kralja
- 20:45 Dijete 44
- 00:05 Glas smrti 2
- 02:00 Bosch V (1)
- 02:50 Bosch V (2)
- 03:46 Kolaž program
- 07:25 Dobar doktor
- 11:00 Različita
- 13:30 Igre gladi: Plamen
- 16:05 Odbrojavanje
- 17:50 Trilogija Različita: Pobunjena
- 22:10 Izvan dometa
- 23:55 Okrutne namjere
- 00:45 Kamp užasa
- 02:10 Čistač
- 03:39 Kolaž program
- 08:15 Bježi
- 09:55 Tornado nad New Yorkom
- 11:30 Balerina i Viktor
- 13:10 Colossal
- 15:10 Max Steel
- 16:50 Vremenski policajac
- 18:40 Kolonija
- 20:30 Prokleta Mary
- 22:00 Turist samoubojica
- 23:40 Duhovi (2)
- 00:35 Zakon požude
- 02:13 Kolaž program
- 09:00 Mozart i kit
- 10:40 Dvojnik
- 15:05 Roštilj
- 16:50 I to se zove ljubav
- 18:30 Od 5 do 7
- 20:10 Sigurna mjesta
- 21:50 Seinfeld V (17)
- 22:15 Seinfeld V (18)
- 22:40 Provjera cijene
- 00:00 Američka pita 2
- 01:46 Crne minute
- 03:16 Misija: Bijela kuća
- 05:30 Hollywood: Na snimanju XXI (20)
- 06:00 Sutrašnji rat
- 08:21 Prazan List
- 10:01 Teorija Svega
- 14:45 Taksisti
- 16:22 Ukradena dolina
- 18:05 Slučaj Goldman
- 20:01 Pehist: Život i smrti Roberta Dursta II (5)
- 20:56 Zmajeva Kuća (3)
- 21:57 Zmajeva Kuća (4)
- 23:01 Ljubav Nema Godine
- 10:21 Sredina IX (9)
- 10:42 Sredina IX (10)
- 11:06 Gurmani
- 15:41 Cura za sve
- 17:25 Izokrenuti životi
- 19:01 Dunkirk
- 20:51 Igra Povjerenja
- 22:38 Nijema šuma