Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:25 Potjera
- 01:11 La Promesa II (90)
- 02:13 Srca divljega Pantanala (90)
- 02:59 Rijeka: More
- 03:28 Dr. Beck: Bolni lakat
- 04:01 Vijesti iz kulture
- 04:09 Skica za portret
- 04:16 Fotografija u Hrvatskoj
- 04:31 Kulturna baština: Guvernerova palača
- 04:46 Vrtlarica: Jestivi krajolik (12)
- 05:14 Lidijina kuhinja - Sjećanja i povratak korijenima: Pokraj mora VIII (dokumentarna serija)
- 05:40 Vrijeme ljubavi (82)
- 06:29 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:30 Vrijeme ljubavi (83)
- 13:24 La Promesa II (91)
- 14:31 Planet koji se mijenja II (2)
- 15:29 Moj put
- 15:50 turizam.hrt
- 16:20 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:16 Gora (hrvatska serija)
- 22:45 Dnevnik 3
- 23:06 Vijesti iz kulture
- 23:20 Predsjednikove ljubavnice
- 01:15 Bilo jednom u Veneciji
- 02:45 CSI: Cyber (8)
- 03:25 Astro savjetnik
- 04:25 IN magazin
- 04:55 Kraj programa
- 05:00 CSI: Cyber
- 05:35 Dnevnik Nove TV
- 06:45 Looney Tunes show
- 07:05 Looney Tunes show (20)
- 07:30 Looney Tunes show (21)
- 07:50 Najbolje godine (81)
- 08:40 Najbolje godine (82)
- 09:40 TV izlog
- 09:55 Lud, zbunjen, normalan (17)
- 10:35 TV izlog
- 10:50 IN magazin
- 11:30 Mostovi života (24)
- 12:30 Zlatni kavez II (82)
- 13:40 Divlje srce (27)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (27)
- 15:40 Lud, zbunjen, normalan (18)
- 16:20 Lud, zbunjen, normalan VII (21)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:10 Mostovi života (25)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Divlje srce (28)
- 23:10 Babylon
- 00:40 Zločinački umovi XIII (Smrad smrti)
- 01:30 To je Voyo
- 01:35 Zločinački umovi XIII (Lijek)
- 02:20 RTL Danas
- 03:30 Kraj programa
- 06:15 RTL Danas
- 07:30 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (37)
- 08:00 Štrumpfovi (2021.)
- 08:15 RTL Direkt
- 08:50 Dođi, pogodi, osvoji III (37)
- 09:40 Monk VI (G. Monk i Ptice i Pčele)
- 10:35 Monk VI (G. Monk i zakopano blago)
- 11:25 TV prodaja
- 11:40 Čikaška hitna V (U ime ljubavi)
- 14:30 To je Voyo
- 14:35 Večera za 5 VII (19)
- 15:40 Blago nama (61)
- 16:30 RTL Danas
- 16:55 Dođi, pogodi, osvoji III (38)
- 17:50 Večera za 5 VII (20)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (45)
- 21:20 Jurski park 3
- 23:10 Ljeto kada je ubijao Sam
- 00:48 Art a la carte
- 01:22 ’Ko te šiša IV (Princeza iz bajke)
- 01:54 Glazba, glazba
- 02:24 Glazba, glazba
- 02:54 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:13 Sportsko srce: Dino Sinovčić
- 05:29 Betty i njezine dijagnoze VII (15)
- 06:16 Gran Hotel II (12)
- 07:08 Mondena ljubav
- 14:01 Kod nas doma: Veterinarska ambulanta
- 14:12 Ružmarin i majčina dušica (2)
- 15:04 Ružmarin i majčina dušica (3)
- 15:57 TV kalendar
- 20:00 EURO 2024 (emisija)
- 21:05 Magnus - šahovski Mozart
- 22:28 Zamrznuta istina
- 04:00 Hamburg 112 III (5)
- 04:40 Larin izbor (85)
- 05:05 Larin izbor (86)
- 05:45 Kraj programa
- 05:50 Snaga obitelji (119)
- 06:25 Hamburg 112 III (4)
- 07:10 Hamburg 112 III (5)
- 07:55 Gorski liječnik VIII (serija)
- 08:45 Gorski liječnik VIII (serija)
- 09:35 TV izlog
- 09:55 Larin izbor (87)
- 10:30 TV izlog
- 10:45 Larin izbor (88)
- 11:15 TV izlog
- 11:30 Larin izbor
- 12:30 TV izlog
- 12:45 Navy CIS XVII (2)
- 13:30 Detektiv Kalle II (13)
- 14:30 Inspektor Rex X (7)
- 15:25 Hamburg 112 III (6)
- 16:20 Hamburg 112 III (7)
- 17:15 Cobra 11 XVIII (akcijska serija)
- 22:45 Navy CIS XX (18)
- 23:40 Bez traga VII (1)
- 00:00 Prijatelji X (12)
- 00:35 Alov svijet (12)
- 00:55 Alov svijet (13)
- 01:20 To je Voyo
- 01:25 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:10 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:50 Specijalizant V (dramska serija)
- 03:35 CSI XIV (2)
- 04:15 CSI XIV (3)
- 04:55 Kraj programa
- 06:50 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:15 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:45 Pervanov dnevnik II (vrlo informativna emisija)
- 08:10 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:05 K.T. 2 (Inspektor u opasnosti)
- 09:30 TV prodaja
- 09:45 K.T. 2 (Ubojstvo u studentskom stanu)
- 10:10 TV prodaja
- 10:25 Krv nije voda (6)
- 11:15 TV prodaja
- 11:30 Krv nije voda (7)
- 12:25 TV prodaja
- 12:40 To je Voyo
- 12:45 TV prodaja
- 13:00 Teorija velikog praska V (Konvergencija)
- 13:25 Teorija velikog praska V (Akceleracija)
- 13:55 Dva i pol muškarca VII (7)
- 14:20 Dva i pol muškarca VII (8)
- 14:45 Prijatelji X (11)
- 15:15 Prijatelji X (12)
- 15:50 Specijalizant V (dramska serija)
- 16:50 Monk VI (dramska serija)
- 17:45 Monk VI (dramska serija)
- 04:06 Svijet jazza: Avishai Cohen 1970
- 04:37 Izvan formata: Stranci posvuda
- 05:04 Knjiga ili život: O besplatnim elektroničkim knjigama, Dubravki Ugrešić i Hinku Gottliebu
- 05:44 Zgode i nezgode prilikom parenja (Svima naočigled - Travnjaci)
- 06:35 Juhuhu
- 06:36 Tik Tak (39)
- 06:42 Susjedstvo tigrića Daniela (21)
- 06:53 Susjedstvo tigrića Daniela (22)
- 07:06 Pjesmica Be be be be
- 07:07 Jojo i prijevozna sredstva: Brod
- 07:14 Pikvikići (38)
- 07:29 Mališani: Niko - Pospremanje cipela
- 07:31 Bluey II (45)
- 07:38 Hej Dagi (13)
- 07:45 Krceki: Hodomat
- 07:52 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 07:56 Pocoyo IV (43)
- 08:06 Kockice brojalice IV (13)
- 08:12 Pepa Praščić II (20)
- 08:17 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (5)
- 08:22 Šašavi hotel (47)
- 08:33 Pjesmica Palačinke
- 08:39 Tupikova stijena II (6)
- 08:46 Naprijed, Go Jetteri (12)
- 08:58 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:11 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (5)
- 09:22 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:25 Vlak dinosaura III (serija za djecu)
- 09:52 Pjesmica Be be be be
- 09:54 Bluey II (45)
- 10:01 Hej Dagi (13)
- 10:08 Krceki: Hodomat
- 10:15 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 10:17 Mališani: Juli - Puzzle
- 10:20 Kockice brojalice IV (13)
- 10:25 Pikvikići (38)
- 10:39 Pjesmica Palačinke
- 10:41 Pepa Praščić II (20)
- 10:46 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (5)
- 10:52 Šašavi hotel (47)
- 11:03 Roko zvrk (10)
- 11:16 Naprijed, Go Jetteri (12)
- 11:27 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:31 Mališani: Andrej - Slikanje
- 11:34 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:41 Snažni mali Bheem (12)
- 11:48 Susjedstvo tigrića Daniela (21)
- 11:59 Susjedstvo tigrića Daniela (22)
- 20:10 Peti dan
- 21:10 Kronike 71. Pulskog filmskog festivala 2024. (1)
- 21:40 Netaknuta šuma
- 23:08 Pred nebeskim vratima
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 00:52 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: True crime (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 DW: Global Us
- 04:54 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: True crime (dokumentarna reportaža)
- 06:13 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:29 Hrvatska moj izbor: Branka i Charles (4)
- 06:52 Bez komentara
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:24 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:28 Vrijeme RH danas
- 08:29 Vrijeme Europa danas
- 08:31 Studio 4
- 08:56 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:25 Bez komentara
- 09:31 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 10:45 Bez komentara
- 11:00 Vijesti
- 11:26 Vrijeme RH danas
- 11:28 Vrijeme Europa danas
- 11:29 Vrijeme Svijet danas
- 11:31 Studio 4
- 11:55 Poslovne vijesti
- 11:59 Bez komentara
- 12:06 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:02 Vijesti
- 13:29 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:32 Vrijeme Svijet danas
- 13:34 Studio 4
- 13:58 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:26 Vrijeme RH danas
- 14:28 Vrijeme Europa danas
- 14:29 Vrijeme Svijet danas
- 14:31 Kultura
- 14:38 Bez komentara
- 14:42 Poslovne vijesti
- 14:45 Studio 4: Znanost
- 14:54 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:32 Vrijeme Svijet danas
- 15:34 Studio 4: Obrazovanje i znanost
- 15:54 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:27 Vrijeme Svijet danas
- 16:29 Druga strana
- 16:54 Kultura
- 17:01 Bez komentara
- 17:04 Poslovne vijesti
- 17:08 Young Village Folk - Zelena Generacija: Viktoria (20)
- 17:17 Bez komentara
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Rijeka
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:55 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Turistički vodič (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Potrošački kod
- 20:30 turizam.hrt
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 00:38 Vrtlarica: Polikulturni vrt
- 01:06 Garaža: Pips, Chips & Videoclips
- 01:36 Kulturna baština: Ante Gregov - skrivena baština
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Apoksiomen
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:06 Hrvatska danas
- 04:37 #REPORTAŽE: Grof Darkula (dokumentarna reportaža)
- 04:41 #FINO&JEFTINO: Diana Kozniku
- 04:45 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:53 Bajkovita Hrvatska: Starogradsko polje - Hvar
- 04:59 Bunarman
- 05:29 Jedno djelo: Boris Krstulović - Centar Elektroslavonije II (1)
- 05:38 Dolina sunca (64)
- 06:18 Art a la carte (219)
- 06:50 Eko zona (584)
- 07:16 58. Đakovački vezovi 2024. - Svečano otvorenje (snimka)
- 08:45 Ovca u muzeju
- 09:15 Garaža: Osmi putnik
- 09:45 Skica za portret (Branka Kaminski)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Apoksiomen
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:06 Hrvatska danas
- 16:45 Ovca u muzeju
- 17:15 Garaža: Osmi putnik
- 17:45 Skica za portret (Branka Kaminski)
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Apoksiomen
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:06 Hrvatska danas
- 00:45 Spaliti nakon čitanja
- 02:35 Začaran
- 04:20 Charliejevi anđeli
- 06:00 Rango
- 07:50 Arthur u zemlji Minimoya
- 09:50 Pokajničko putovanje
- 11:40 Jednostavno neodoljiva
- 15:55 Kako izdresirati zmaja
- 20:10 Sjećanja jedne gejše
- 23:05 Hladna osveta
- 00:20 Teorija velikog praska II (5)
- 00:45 Crna lista IX (15)
- 01:40 Magnum II (akcijska/ kriminalistička serija)
- 02:25 NCIS: Havaji (7)
- 03:15 Krhotine (10)
- 08:05 CSI: Miami IX (20)
- 08:55 Izgubljeni III (20)
- 09:55 Krhotine (11)
- 12:40 Tragač (8)
- 13:30 Duhovi III (Tihi partner)
- 13:55 Duhovi III (Pozdrav, brate)
- 18:05 NCIS: Havaji (8)
- 19:05 CSI: Miami IX (21)
- 20:00 Izgubljeni III (21)
- 21:00 Ljudi u Crnom 2
- 10:15 Uvod u anatomiju XVIII (5)
- 11:05 Uvod u anatomiju XVIII (6)
- 12:00 Daleki rođaci 3
- 14:00 Chicago u plamenu III (dramska serija)
- 14:50 Mamica II (8)
- 15:15 Dr. House II (dramska serija)
- 20:55 Elizabeta: Zlatno doba
- 00:00 Bull (dramska serija)
- 00:55 Navy CIS XI (2)
- 01:50 Navy CIS XI (3)
- 02:45 Završni udarac VII (kriminalistička serija)
- 03:35 Završni udarac VII (13)
- 08:55 Završni udarac VII (13)
- 10:00 Bull (dramska serija)
- 10:55 Navy CIS: New Orleans VII (9)
- 11:50 Djevojke na zadatku (4)
- 12:50 Smrtonosni tropi
- 13:50 FBI: International II (2)
- 18:10 Navy CIS XI (4)
- 19:05 Navy CIS XI (5)
- 01:10 Underworld 2
- 02:55 Mračne navike
- 04:46 Kolaž program
- 06:05 Enderova igra
- 12:05 Laku noć i sretno
- 13:55 Pakleni val
- 15:55 Prvi puta
- 20:15 Prijatelji
- 22:35 Američki plaćenik
- 01:10 Zakon geta
- 03:02 Kolaž program
- 09:00 Vrata ratnika
- 10:50 On + ona
- 12:45 7 dana straha
- 14:30 Mud
- 16:40 Paradise Hills
- 18:15 Astro Boy
- 19:40 Bijeg iz gulaga
- 21:50 21 most
- 23:25 Charliejev svijet
- 01:45 Tajnoviti borac
- 03:29 Kolaž program
- 08:00 Svijet parkoura
- 09:50 Opasne žene
- 13:45 Vremenski policajac
- 15:40 Paranoja
- 17:40 Need for Speed
- 20:00 Moonfall
- 22:20 Kuća od karata V (serija)
- 23:20 Kuća od karata V (serija)
- 00:05 Duhovi (4)
- 01:00 Vrata u drugi svijet
- 02:25 Porno
- 04:06 Kolaž program
- 08:50 Ljubavni napitak br. 9
- 10:35 Vampirko
- 12:10 Mortdecai
- 14:00 Robosapien Cody
- 15:35 Igre gladi
- 18:00 Igre gladi: Plamen
- 20:30 Anon
- 22:15 Panov labirint
- 00:10 Zakon požude
- 01:57 Kolaž program
- 09:00 Put
- 11:10 Ups! Noa je otišao
- 12:35 Paris Express
- 14:15 Ljubav i dugovi
- 15:55 Stockholmski sindrom
- 17:25 Čovjek od papira
- 19:15 Za ljubav nema lijeka
- 21:00 Sve što vole mladi
- 22:40 Od 5 do 7
- 00:56 Crni petak
- 02:40 Lov
- 04:08 Duhovi otoka
- 06:00 Holivudski Božić
- 07:35 Morska iskra
- 09:15 Djeveruše
- 14:06 Mladi Sheldon VII (8)
- 14:26 Mamma Mia!
- 16:16 Mama Mia! Idemo ponovo
- 18:07 Hollywood: Na snimanju XXI (28)
- 18:32 Ljubav nema godine
- 20:00 More drveća
- 21:50 Dijada
- 23:17 Desperado
- 01:50 Američka pita 2
- 03:35 Priča o Duhu
- 05:10 Ubojstvo Gabby Petito
- 06:00 Garcia i Garcia
- 07:41 Ljudi u Crnom: Globalna Prijetnja
- 09:36 Čudesni medenjaci
- 11:01 Prijatelji (9)
- 11:26 Prijatelji (10)
- 11:51 Veliki bjegunac
- 13:26 Fantomska nit
- 15:37 Spider-Man: Novi svijet
- 17:31 Ljubav u kavani
- 19:02 Hotel Transilvanija 2
- 20:32 Ukradena dolina
- 22:16 Izokrenuti životi
- 23:46 Istina protiv Alexa Jonesa