Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:11 Potjera
- 00:51 La Promesa II (88)
- 01:51 Kajanja gđice Austen (2)
- 02:37 Srca divljega Pantanala (88)
- 03:23 Dr. Beck: Zdravstvena savjetovališta
- 03:58 Vijesti iz kulture
- 04:05 Skica za portret
- 04:20 Fotografija u Hrvatskoj
- 04:30 Kulturna baština: Imotski
- 04:45 Vrtlarica: Sve boje graha (9)
- 05:14 Lidijina kuhinja: Izrada tijesta VIII (dokumentarna serija)
- 05:38 Vrijeme ljubavi (80)
- 06:30 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Lidijina kuhinja: Obiteljsko mlijeko i sir VIII (dokumentarna serija)
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:14 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:31 Vrijeme ljubavi (81)
- 13:26 La Promesa II (89)
- 14:28 Antropocen - Uspon čovjeka: Voda (3)
- 15:28 Lipicanci
- 16:20 HAK - Promet info
- 16:29 Vijesti
- 16:49 Regionalni dnevnik
- 17:16 Gora (hrvatska serija)
- 20:07 LOTO 7
- 20:15 Igre nazbilj
- 20:59 Otvorenje Dubrovačkih ljetnih igara (prijenos)
- 21:49 Otvoreno
- 22:25 Dnevnik 3
- 22:46 Vijesti iz kulture
- 22:57 U potrazi za Angelom Merkel
- 23:59 Potjera
- 01:30 Krvavo iskupljenje
- 02:50 CSI: Cyber (6)
- 03:30 Astro savjetnik
- 04:30 IN magazin
- 05:05 Kraj programa
- 05:10 CSI: Cyber
- 05:45 Dnevnik Nove TV
- 07:00 Looney Tunes show
- 07:20 Looney Tunes show (16)
- 07:40 Looney Tunes show (17)
- 08:05 Najbolje godine (77)
- 08:55 Najbolje godine (78)
- 09:50 TV izlog
- 10:05 Lud, zbunjen, normalan (15)
- 10:50 TV izlog
- 11:05 IN magazin
- 11:45 Mostovi života (22)
- 12:45 Zlatni kavez II (80)
- 13:50 Divlje srce (25)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (25)
- 15:40 Lud, zbunjen, normalan (16)
- 16:15 Lud, zbunjen, normalan VII (19)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:10 Mostovi života (23)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (81)
- 21:30 Divlje srce (26)
- 23:10 Večernje vijesti
- 23:30 Bilo jednom u Veneciji
- 00:10 Zločinački umovi XIII (Bunker)
- 00:55 Zločinački umovi XIII (Neonski teror)
- 01:35 To je Voyo
- 01:40 Zločinački umovi XIII (Prašina i kosti)
- 02:20 RTL Danas
- 03:30 Kraj programa
- 06:40 RTL Danas
- 07:55 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (35)
- 08:20 The Smurfs (10)
- 08:40 RTL Direkt
- 09:10 Dođi, pogodi, osvoji III (35)
- 09:50 Monk VI (G. Monk i reper)
- 14:35 To je Voyo
- 14:40 Večera za 5 VII (17)
- 15:40 Blago nama (59)
- 16:30 RTL Danas
- 16:55 Dođi, pogodi, osvoji III (36)
- 17:50 Večera za 5 VII (18)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (43)
- 21:20 RTL Direkt
- 01:25 Art a la carte
- 01:58 ’Ko te šiša IV (Dalmacija u mom kruzoku)
- 02:28 Glazba, glazba
- 02:58 Noćni glazbeni program - spotovi
- 16:45 Deset dana bez mame
- 00:15 Bez traga VI (16)
- 01:05 Crna Lista II (Tom Keen (br. 7))
- 01:45 Mentalist (13)
- 02:25 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (13)
- 03:05 Cobra 11 XVIII (akcijska serija)
- 03:50 Cobra 11 XVIII (akcijska serija)
- 04:35 Larin izbor (81)
- 05:20 Larin izbor (82)
- 05:55 Kraj programa
- 06:00 Snaga obitelji (117)
- 06:30 Hamburg 112 II (25)
- 07:15 Hamburg 112 III (1)
- 08:05 Gorski liječnik VIII (serija)
- 09:00 TV izlog
- 09:15 Gorski liječnik VIII (serija)
- 10:05 TV izlog
- 10:20 Larin izbor (83)
- 11:15 TV izlog
- 11:35 Larin izbor (84)
- 12:30 TV izlog
- 12:45 Detektiv Kalle II (11)
- 13:45 Inspektor Rex X (5)
- 14:40 Hamburg 112 III (2)
- 15:30 Hamburg 112 III (3)
- 00:15 Alov svijet (8)
- 00:35 Alov svijet (9)
- 00:55 To je Voyo
- 01:00 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 01:45 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:25 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:10 CSI XIII (20)
- 03:50 CSI XIII (21)
- 08:25 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:20 K.T. 2 (Smrtonosna obiteljska drama)
- 09:45 TV prodaja
- 10:00 K.T. 2 (Smrtonosna želja za djetetom)
- 10:30 TV prodaja
- 10:45 Krv nije voda (2)
- 11:35 TV prodaja
- 11:50 Krv nije voda (3)
- 12:45 TV prodaja
- 13:00 To je Voyo
- 13:05 TV prodaja
- 13:20 Teorija velikog praska V (Preobražaj u vukodlaka)
- 13:40 Teorija velikog praska V (Vikend ludilo)
- 14:10 Dva i pol muškarca VII (3)
- 14:35 Dva i pol muškarca VII (4)
- 15:00 Prijatelji X (7)
- 15:25 Prijatelji X (8)
- 15:50 Specijalizant IV (dramska serija)
- 22:20 Teorija velikog praska V (Uzbuđenje zbog hawkinga)
- 22:40 Dva i pol muškarca VII (5)
- 23:05 Dva i pol muškarca VII (6)
- 23:30 Prijatelji X (9)
- 23:50 Prijatelji X (10)
- 04:11 Svijet jazza: Ivan Bonačić, Dream Aviary
- 04:42 Izvan formata: Krcato malih ribeka
- 05:14 Knjiga ili život: Stanislaw Lem i Miroslav Kirin
- 05:46 Novi malci u divljini: Mladi kapucin Chico (dokumentarna serija)
- 06:36 Juhuhu
- 06:38 Tik Tak (37)
- 06:43 Susjedstvo tigrića Daniela (17)
- 06:55 Susjedstvo tigrića Daniela (18)
- 07:07 Pjesmica Be be be be
- 07:09 Jojo i prijevozna sredstva: Vlak
- 07:14 Pikvikići (36)
- 07:28 Mališani: Paula - Sok od naranče
- 07:31 Bluey II (43)
- 07:38 Hej Dagi (11)
- 07:45 Krceki: Roboperilica
- 07:52 Krceki - pjesmica: Pametnica
- 07:56 Pocoyo IV (41)
- 08:06 Kockice brojalice IV (11)
- 08:11 Pepa Praščić II (18)
- 08:16 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (3)
- 08:22 Šašavi hotel (45)
- 08:33 Pjesmica Palačinke
- 08:38 Tupikova stijena II (4)
- 08:45 Naprijed, Go Jetteri (10)
- 08:58 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:11 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (3)
- 09:22 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:24 Vlak dinosaura III (serija za djecu)
- 09:53 Pjesmica Be be be be
- 09:55 Bluey II (43)
- 10:02 Hej Dagi (11)
- 10:09 Krceki: Roboperilica
- 10:16 Krceki - pjesmica: Pametnica
- 10:18 Mališani: Dan - Vrtlarenje
- 10:21 Kockice brojalice IV (11)
- 10:26 Pikvikići (36)
- 10:40 Pjesmica Palačinke
- 10:43 Pepa Praščić II (18)
- 10:48 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (3)
- 10:53 Šašavi hotel (45)
- 11:04 Roko zvrk (8)
- 11:18 Naprijed, Go Jetteri (10)
- 11:28 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:33 Mališani: Lav - Mali majstor
- 11:36 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:43 Snažni mali Bheem (10)
- 11:50 Susjedstvo tigrića Daniela (17)
- 14:00 Bezazlen
- 15:25 Molat, jučer i danas
- 15:55 Izvan formata: 37. salon mladih
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Treća dob
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Trenirke (dokumentarna reportaža)
- 03:57 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Eko zona
- 04:54 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Trenirke (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:27 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:23 Vrijeme RH danas
- 07:24 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 08:57 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Bez komentara: Južna Koreja - Samsung
- 09:31 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:29 Vrijeme RH danas
- 13:30 Vrijeme Europa danas
- 13:32 Vrijeme Svijet danas
- 13:34 Kultura
- 13:42 Poslovne vijesti
- 13:46 Studio 4: Znanost
- 13:54 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:26 Vrijeme RH danas
- 14:28 Vrijeme Europa danas
- 14:29 Vrijeme Svijet danas
- 14:31 Studio 4
- 14:54 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:32 Vrijeme Svijet danas
- 15:34 Studio 4: U fokusu
- 15:54 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:27 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Rijeka: More
- 17:01 Kultura
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Sanni (18)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:58 HAK - Promet info
- 19:59 #REPORTAŽE: Tri soma (dokumentarna reportaža)
- 20:03 Bez komentara: Kina - Pad cijena sirovina
- 20:05 Plodovi zemlje
- 20:52 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: U fokusu
- 22:41 DW: U dobroj formi
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 04:36 #REPORTAŽE: Saša Šekoranja (dokumentarna reportaža)
- 04:40 #FINO&JEFTINO: Dušan Bućan
- 04:45 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:53 Bajkovita Hrvatska: Rimski forum - Zadar
- 04:59 Otvoreno
- 05:32 Izradi sam: Papir marche
- 05:37 Knjiga ili život: Georgi Gospodinov i Svetislav Basara
- 06:12 Art a la carte
- 06:43 Bilješke o jeziku: Putuj knjigo moja - Antun Kanižlić
- 07:02 Abeceda zdravlja: Osteoartritis
- 07:12 Tea Mamut: Kruščići
- 07:17 Moja priča (Belgijanci u Savudriji)
- 07:22 Suvremenici: Bogdan Budimirov (dokumentarna serija)
- 07:52 #FINO&JEFTINO: Jelena Glišić
- 07:56 Stipe u gostima VI (humoristična serija)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:10 Baština u objektivu: Zadarske zidine
- 10:15 Dnevnik 2
- 11:08 Hrvatska danas
- 14:12 Art a la carte
- 14:43 Bilješke o jeziku: Putuj knjigo moja - Antun Kanižlić
- 15:02 Abeceda zdravlja: Osteoartritis
- 15:12 Tea Mamut: Kruščići
- 15:17 Moja priča (Belgijanci u Savudriji)
- 15:22 Suvremenici: Bogdan Budimirov (dokumentarna serija)
- 15:52 #FINO&JEFTINO: Jelena Glišić
- 15:56 Stipe u gostima VI (humoristična serija)
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:10 Baština u objektivu: Zadarske zidine
- 18:15 Dnevnik 2
- 19:08 Hrvatska danas
- 22:12 Art a la carte
- 22:43 Bilješke o jeziku: Putuj knjigo moja - Antun Kanižlić
- 23:02 Abeceda zdravlja: Osteoartritis
- 23:12 Tea Mamut: Kruščići
- 23:17 Moja priča (Belgijanci u Savudriji)
- 23:22 Suvremenici: Bogdan Budimirov (dokumentarna serija)
- 23:52 #FINO&JEFTINO: Jelena Glišić
- 23:56 Stipe u gostima VI (humoristična serija)
- 00:30 Punisher
- 02:55 Veliki Lebowski
- 04:50 Stotina
- 05:35 Nevolje s mr. Beanom
- 06:00 Mr. Bean
- 06:25 Ljubavni guru
- 08:00 Štrumpfovi 2
- 17:55 Pokajničko putovanje
- 22:30 Grimizne rijeke
- 00:15 Teorija velikog praska II (1)
- 00:45 Crna lista IX (13)
- 01:35 Magnum II (akcijska/ kriminalistička serija)
- 02:25 NCIS: Havaji (5)
- 03:15 Krhotine (8)
- 08:05 CSI: Miami IX (18)
- 08:55 Izgubljeni III (18)
- 09:55 Krhotine (9)
- 10:50 Mornarički specijalci (18)
- 11:40 Mornarički specijalci (19)
- 12:40 Tragač (6)
- 13:30 911 VII (6)
- 14:25 Dva i pol muškarca VI (10)
- 14:50 Dva i pol muškarca VI (11)
- 15:20 Teorija velikog praska (17)
- 15:45 Teorija velikog praska II (1)
- 18:05 NCIS: Havaji (6)
- 19:05 CSI: Miami IX (19)
- 20:00 Izgubljeni III (19)
- 21:00 Tragač (7)
- 21:55 La Brea III (6)
- 00:10 Zato mi pomogni, Todde! (7)
- 01:00 Bračne vode X (humoristična serija)
- 01:30 Bračne vode X (humoristična serija)
- 01:55 Bračne vode X (humoristična serija)
- 02:20 Bračne vode X (humoristična serija)
- 02:40 Zoeyina glazbena lista II (7)
- 03:20 Posljednja crta obrane II (9)
- 03:45 Posljednja crta obrane II (10)
- 10:15 Uvod u anatomiju XVIII (1)
- 11:05 Uvod u anatomiju XVIII (2)
- 12:00 Ljubav i ostale droge
- 20:00 Uvod u anatomiju XVIII (4)
- 21:00 Vjenčajmo se, frende
- 00:00 Bull (dramska serija)
- 00:55 Plava krv VIII (20)
- 01:50 Plava krv VIII (21)
- 02:45 Završni udarac VII (8)
- 03:35 Završni udarac VII (9)
- 08:55 Završni udarac VII (9)
- 10:00 Bull (dramska serija)
- 10:55 Navy CIS: New Orleans VII (7)
- 11:50 Djevojke na zadatku (2)
- 12:50 FBI: Najtraženiji V (7)
- 13:50 FBI: International (21)
- 18:10 Plava krv VIII (22)
- 19:05 Navy CIS XI (1)
- 20:05 Navy CIS: New Orleans VII (8)
- 21:00 Djevojke na zadatku (3)
- 22:00 CSI: Las Vegas III (8)
- 23:00 FBI: International II (1)
- 01:30 Udovolji mi
- 03:05 Izvan dometa
- 09:30 Moj mali poni: Film
- 11:20 Majstori iluzije 2
- 13:40 Tesla
- 15:35 Moja otkačena djevojka
- 17:25 Pad
- 19:25 Seinfeld VIII (5)
- 19:50 Seinfeld VIII (6)
- 20:15 Posljednja bitka
- 22:15 Kuća od karata V (serija)
- 23:10 Jahači valova
- 01:05 Moj život bez mene
- 02:56 Kolaž program
- 09:00 Umobolnica na osami
- 10:55 Nerazdvojni
- 12:50 Utrka života
- 14:50 Britanski supertalent
- 16:35 Bezvremenska Adaline
- 18:25 Oto: Istraživač dubina
- 19:50 Oslikani veo
- 21:55 Pljačka banke
- 23:45 Kraljica
- 01:55 Ted Bundy: American Boogeyman
- 03:41 Kolaž program
- 08:00 Clara
- 10:00 Kin
- 11:55 Kursk: Prokletstvo dubina
- 14:05 Zaljev Tišine
- 15:50 Signal
- 17:45 Snaga istine
- 20:00 Pad anđela
- 22:10 Osumnjičeni
- 00:00 Duhovi (2)
- 00:55 Jiu Jitsu
- 02:40 Viralni pakao
- 04:12 Kolaž program
- 09:00 Himalaja
- 13:00 Moj anđeo
- 14:45 Lassie
- 16:35 Amater
- 18:20 Power Rangers
- 20:30 Paranenormalna aktivnost
- 22:05 Paranenormalna aktivnost 2
- 23:40 Duhovi (3)
- 00:30 Sestre zauvijek
- 01:58 Kolaž program
- 09:00 Rezervni dijelovi
- 11:00 Državna policija
- 15:00 Spašavaj se tko može
- 20:30 Povratak heroja
- 22:05 Seinfeld VIII (5)
- 22:30 Seinfeld VIII (6)
- 22:55 Ludo krstarenje
- 00:46 Noć vještica
- 02:31 Noć vještica ubija
- 04:15 Prilagođavanje
- 06:00 Muškarci na rubu živčanog sloma
- 07:37 Birdman
- 09:35 Utrke Zmajeva: Početak
- 10:06 Tovar
- 11:35 Bože, jesi li tu? To sam ja, Margaret.
- 13:26 Čovjek Zvan Otto
- 15:31 Smrtonosni strojevi
- 20:01 Amsterdam
- 22:14 Zmajeva kuća II (4)
- 23:13 Loše Sjeme 2
- 01:02 Čovjek bez tijela
- 02:51 Nasilje
- 04:11 Astronaut
- 06:00 Štrumpfovi
- 07:42 CJ7: Mali zeleni
- 11:20 Prijatelji (5)
- 11:42 Prijatelji (6)
- 12:05 Luda Lova
- 13:51 Pravi trenutak
- 15:51 Maloljetnici
- 17:26 Lady Bird
- 19:00 Režim (3)
- 20:01 Režim (4)
- 21:00 Dina: Drugi dio
- 23:41 Industrija II (4)