Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:30 Udomi me (2)
- 04:57 Ovca u muzeju
- 05:27 Mir i dobro
- 05:53 Rijeka: More
- 06:27 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Lidijina kuhinja: Maslinik VIII (dokumentarna serija)
- 10:28 Vrtlarica: Paprike od A do Ž
- 11:02 Dr. Beck: Glas
- 11:41 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:30 Vrijeme ljubavi (79)
- 13:23 La Promesa II (87)
- 16:21 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:15 Gora (hrvatska serija)
- 22:05 Otvoreno
- 22:40 Dnevnik 3
- 23:01 Vijesti iz kulture
- 23:13 Atomska nada: Pokret koji se zalaže za nuklearnu energiju
- 00:05 Tomb Raider
- 02:05 Maksimalni nadzor
- 03:35 CSI:Cyber (4)
- 04:15 Csi: Cyber (5)
- 04:55 Kraj programa
- 05:00 Dnevnik Nove TV
- 06:05 Nad lipom 35
- 06:45 Looney Tunes show
- 07:05 Looney Tunes show (12)
- 07:25 Looney Tunes show (13)
- 07:45 Najbolje godine (73)
- 08:40 Najbolje godine (74)
- 09:35 TV izlog
- 09:50 Lud, zbunjen, normalan (13)
- 10:30 TV izlog
- 10:45 IN magazin
- 11:25 Mostovi života (20)
- 12:25 Zlatni kavez II (78)
- 13:40 Divlje srce (23)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (23)
- 15:25 Lud, zbunjen, normalan (14)
- 16:10 Lud, zbunjen, normalan VII (17)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:10 Mostovi života (21)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (79)
- 21:30 Divlje srce (24)
- 23:05 Večernje vijesti
- 23:25 Salt
- 01:50 RTL Danas
- 03:00 Kraj programa
- 07:10 RTL Danas
- 08:20 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (33)
- 08:45 The Smurfs (8)
- 09:00 Dođi, pogodi, osvoji III (33)
- 09:45 Monk V (G. Monk je u eteru)
- 10:45 Monk V (G. Monk posjećuje farmu)
- 11:35 TV prodaja
- 11:50 Čikaška hitna V (Više nije važno)
- 14:35 To je Voyo
- 14:45 Večera za 5 VII (15)
- 15:45 Blago nama (57)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (34)
- 17:50 Večera za 5 VII (16)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (41)
- 21:25 RTL Direkt
- 22:10 Pobješnjeli Max 3
- 00:31 Svijet prema nogometu (SAD)
- 01:16 Klub čitatelja
- 02:07 Glazba, glazba
- 02:37 Glazba, glazba
- 03:06 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:34 Betty i njezine dijagnoze VII (11)
- 06:21 Veličanstveni hotel II (8)
- 07:10 Ljubavna karta
- 15:47 Kod nas doma: Veterinarska ambulanta
- 15:57 TV kalendar
- 22:35 Izvan sebe
- 04:00 Čovjek protiv divljine IV (12)
- 04:40 Čovjek protiv divljine IV (13)
- 05:25 Kraj programa
- 05:30 Snaga obitelji (115)
- 06:40 Hamburg 112 II (21)
- 07:25 Hamburg 112 II (22)
- 08:15 Gorski liječnik VIII (serija)
- 09:00 TV izlog
- 09:15 Gorski liječnik VIII (serija)
- 10:10 TV izlog
- 10:25 Larin izbor (79)
- 11:20 TV izlog
- 11:40 Larin izbor (80)
- 12:30 TV izlog
- 12:50 Detektiv Kalle II (9)
- 13:45 Inspektor Rex X (3)
- 14:40 Hamburg 112 II (23)
- 15:30 Hamburg 112 II (24)
- 20:00 Mentalist (12)
- 20:50 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (12)
- 21:45 Zaboravljeni slučaj (9)
- 22:35 Zaboravljeni slučaj (10)
- 23:25 Navy CIS XX (14)
- 00:20 Alov svijet (4)
- 00:45 Alov svijet (5)
- 01:00 To je Voyo
- 01:05 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 01:55 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:40 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:20 CSI XIII (16)
- 04:00 CSI XIII (17)
- 04:40 Kraj programa
- 07:30 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:55 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 08:25 K.T. 2 (Zadnji lov)
- 08:50 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:40 K.T. 2 (Zadnji lov)
- 10:05 TV prodaja
- 10:20 K.T. 2 (Skejtanjem do smrti)
- 10:50 TV prodaja
- 11:05 Krv nije voda VI (3)
- 11:50 TV prodaja
- 12:05 Krv nije voda VI (4)
- 12:50 TV prodaja
- 13:05 To je Voyo
- 13:10 TV prodaja
- 13:25 Teorija velikog praska V (Inicijacija)
- 13:50 Teorija velikog praska V (Kontrakcija)
- 14:20 Dva i pol muškarca VI (23)
- 14:40 Dva i pol muškarca VI (24)
- 15:00 Prijatelji X (3)
- 15:30 Prijatelji X (4)
- 15:55 Specijalizant IV (dramska serija)
- 04:25 Vrijeme je za jazz: Šimun Matišić Quintet, Tribute to B.P.
- 05:44 Novi malci u divljini: Lavlje mladunče Chinga (dokumentarna serija)
- 06:35 Juhuhu
- 06:37 Tik Tak (35)
- 06:42 Susjedstvo tigrića Daniela (13)
- 06:54 Susjedstvo tigrića Daniela (14)
- 07:06 Pjesmica Be be be be
- 07:08 Jojo i prijevozna sredstva: Podmornica
- 07:13 Pikvikići (34)
- 07:27 Mališani: Frane i Matija - Moj psić
- 07:29 Bluey II (41)
- 07:36 Hej Dagi (9)
- 07:44 Krceki: Brojobon
- 07:51 Krceki - pjesmica: Hvalisavac
- 07:55 Pocoyo IV (39)
- 08:05 Kockice brojalice IV (9)
- 08:10 Pepa Praščić II (16)
- 08:15 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (1)
- 08:21 Šašavi hotel (43)
- 08:32 Pjesmica Palačinke
- 08:37 Tupikova stijena II (2)
- 08:44 Naprijed, Go Jetteri (8)
- 08:56 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:10 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (1)
- 09:21 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:23 Vlak dinosaura III (serija za djecu)
- 09:51 Pjesmica Be be be be
- 09:54 Bluey II (41)
- 10:01 Hej Dagi (9)
- 10:08 Krceki: Brojobon
- 10:15 Krceki - pjesmica: Hvalisavac
- 10:17 Mališani: Gabriela - Sušenje rublja
- 10:20 Kockice brojalice IV (9)
- 10:25 Pikvikići (34)
- 10:41 Pjesmica Palačinke
- 10:44 Pepa Praščić II (16)
- 10:49 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (1)
- 10:54 Šašavi hotel (43)
- 11:05 Roko zvrk (6)
- 11:19 Naprijed, Go Jetteri (8)
- 11:30 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:34 Mališani: Noa - Pranje suđa
- 11:38 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:45 Snažni mali Bheem (8)
- 11:51 Susjedstvo tigrića Daniela (13)
- 14:01 Late Edwina Black
- 15:16 Fotografija u Hrvatskoj: Erna Gozze Bayer
- 15:27 Zaborav
- 15:55 Izvan formata: U potrazi za Ivanom
- 22:00 Plavi cvijet
- 23:21 Generacija Y: Seks (dokumentarni film)
- 23:47 Garaža: Delyricum
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:29 Stani u Lici: Krasno (dokumentarna serija)
- 00:54 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Treća dob
- 01:35 Potrošački kod
- 02:02 Vijesti flash
- 02:12 Bez komentara
- 02:14 Otkrivamo Hrvatsku: Žumberak (4)
- 02:40 Pregled dana
- 03:25 DW: Shift
- 03:37 Dnevnik 3
- 03:55 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Njezina strana priče (Vukovar ’91.)
- 05:02 Vijesti flash
- 05:12 Bez komentara
- 05:14 DW: Global Us
- 05:41 Bez komentara
- 05:45 Vijesti iz kulture
- 05:52 Bez komentara
- 05:55 #REPORTAŽE: Trendovi u biljaka (dokumentarna reportaža)
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na španjolskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:18 Bez komentara
- 06:20 DW: Shift
- 06:32 Bez komentara
- 06:34 Prometej
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Kultura
- 12:30 Studio 4
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Dijagnoza
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 turizam.hrt
- 16:55 Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Eduard (16)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Trendovi u cvjetnim dekoracijama (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Eko zona
- 20:31 Druga strana
- 20:58 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: Dijagnoza
- 22:42 DW: Sutrašnjica danas
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:05 Samo lagano
- 00:31 Slatka kuharica - Koprivnica (8)
- 00:59 Jojo i prijevozna sredstva: Automobil
- 01:05 Najbolji dan: Nika (3)
- 01:14 Tata i ja: Viseća kuglana (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 01:25 Volim životinje - Moj ljubimac: Dora i Fliper
- 01:35 #REPORTAŽE: Saša Šekoranja - cvjećar (dokumentarna reportaža)
- 01:39 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Otočić Mrkan - Cavtat (44)
- 01:44 Skica za portret (Joško Eterović)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Zadvarje
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:08 Vjetar u kosi II (dokumentarna serija)
- 04:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:08 Plodovi zemlje
- 04:58 Bajkovita Hrvatska: NP Krka
- 05:04 Glas domovine
- 05:25 Jelovnici izgubljenog vremena (Bogati riblji jelovnici)
- 05:45 Rijeka: More
- 06:15 Otkrivamo Hrvatsku: Konavle
- 06:40 Moje slike, moji snovi (Mani Gotovac- dramaturginja)
- 06:50 Abeceda zdravlja: Čeljusni zglob
- 07:00 Moja priča (Argentinci u Rijeci)
- 07:05 Prezimiti u Riju
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Zadvarje
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:08 Vjetar u kosi II (dokumentarna serija)
- 12:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:08 Plodovi zemlje
- 12:58 Bajkovita Hrvatska: NP Krka
- 13:04 Glas domovine
- 13:25 Jelovnici izgubljenog vremena (Bogati riblji jelovnici)
- 13:45 Rijeka: More
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Zadvarje
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:08 Vjetar u kosi II (dokumentarna serija)
- 20:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:08 Plodovi zemlje
- 20:58 Bajkovita Hrvatska: NP Krka
- 21:04 Glas domovine
- 21:25 Jelovnici izgubljenog vremena (Bogati riblji jelovnici)
- 21:45 Rijeka: More
- 00:55 Zločesti dečki 2
- 03:55 Punisher
- 06:00 Annie
- 08:00 Alvin i vjeverice 3
- 09:45 Turist
- 11:45 Srce na udici
- 13:30 U mreži prijevare
- 15:50 Rango
- 18:00 In & out
- 22:20 Slobodna zona
- 00:30 La Brea III (5)
- 01:15 Dva i pol muškarca VIII (8)
- 01:35 Dva i pol muškarca VIII (9)
- 02:00 Dva i pol muškarca VIII (10)
- 02:25 Dva i pol muškarca VIII (11)
- 02:50 Dva i pol muškarca VIII (12)
- 03:15 Dva i pol muškarca VIII (13)
- 03:45 Kosti IV (9)
- 04:30 Kosti IV (10)
- 05:15 Kosti IV (11)
- 06:00 Simpsoni XXXII (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca VI (6)
- 06:50 Dva i pol muškarca VI (7)
- 07:15 Teorija velikog praska (13)
- 07:40 Teorija velikog praska (14)
- 08:05 CSI: Miami IX (16)
- 08:55 Izgubljeni III (16)
- 09:55 Krhotine (7)
- 10:50 Mornarički specijalci (14)
- 11:40 Mornarički specijalci (15)
- 12:40 Ljudi u crnom
- 14:25 Dva i pol muškarca VI (6)
- 14:50 Dva i pol muškarca VI (7)
- 15:20 Teorija velikog praska (13)
- 15:45 Teorija velikog praska (14)
- 18:10 NCIS: Havaji (4)
- 19:05 CSI: Miami IX (17)
- 20:05 Izgubljeni III (17)
- 21:00 Tragač (5)
- 22:00 Uzbuna: odjel nestalih osoba
- 22:55 Dva i pol muškarca VI (8)
- 23:25 Dva i pol muškarca VI (9)
- 23:55 Teorija velikog praska (15)
- 00:25 Raymond VII (humoristična serija)
- 00:55 Uvod u anatomiju IX (21)
- 01:50 Uvod u anatomiju IX (22)
- 02:40 Uvod u anatomiju IX (23)
- 03:25 Odvažne V (1)
- 04:05 Zovite me Kat II (7)
- 04:30 Najslađe stvorenje
- 06:00 Dr. House (dramska serija)
- 06:45 Dr. House (dramska serija)
- 07:35 Bračne vode IX (humoristična serija)
- 12:00 Kinsey
- 14:40 Mamica II (4)
- 15:15 Dr. House II (dramska serija)
- 20:00 Novakinja: Federalni agenti (22)
- 20:55 Romeo i Julija
- 00:00 CSI IX (2)
- 00:55 CSI IX (3)
- 01:55 Grantchester VI (7)
- 02:55 Alex Hugo III (3)
- 10:00 Bull (dramska serija)
- 10:55 Navy CIS: New Orleans VII (5)
- 11:50 Panhandle (8)
- 18:10 Plava krv VIII (18)
- 19:10 Plava krv VIII (19)
- 20:05 Navy CIS: New Orleans VII (6)
- 21:00 Djevojke na zadatku (1)
- 22:00 FBI VI (11)
- 23:00 FBI: International (20)
- 23:55 Bull (dramska serija)
- 00:40 Špijun koji me napucao
- 02:35 Plemena Palos Verdesa
- 04:28 Kolaž program
- 06:00 Direktori na cesti
- 13:35 Krivotvoritelj
- 15:25 30 želja
- 17:20 Majstori iluzije
- 19:25 Seinfeld VIII (1)
- 19:50 Seinfeld VIII (2)
- 20:15 Paklena kuhinja
- 22:10 Kuća od karata V (serija)
- 23:10 Trokut osvete
- 01:10 Bili smo vojnici
- 03:28 Kolaž program
- 09:00 Pakao na horizontu
- 10:45 Ljepota različitosti
- 12:25 Osnivač
- 14:25 Košarkaške veteranke
- 19:10 U sebi
- 21:10 Sveti Vincent
- 22:55 Crni dan u Parizu
- 01:40 Bitka kod Long Tana
- 03:41 Kolaž program
- 07:40 Različita
- 14:30 Promatrač
- 16:15 Crvena Joan
- 20:00 Pad Olimpa
- 22:10 Američka opsada
- 00:35 Oldboy
- 02:40 Abeceda Smrti
- 04:41 Kolaž program
- 09:00 Opsjednutost
- 10:45 Braća vjetra
- 14:50 Vražja sreća
- 16:45 Opsadno stanje
- 18:45 Sektor 8
- 20:30 Duhovi prošlosti
- 22:10 Mrak film 5
- 23:45 Duhovi (1)
- 00:00 Večera u Americi
- 01:45 Čuvar zakona
- 03:26 Kolaž program
- 09:00 Muriel se udaje
- 10:55 Usudi se
- 14:40 Otkrila sam špijuna
- 16:25 Herb, glasnik Božji
- 18:15 Idealni dom
- 19:45 Tajne Azurne obale
- 21:20 Seinfeld VIII (1)
- 21:45 Seinfeld VIII (2)
- 22:10 Miris trave
- 23:55 Diže se do kraja
- 01:27 Delirij
- 03:01 Zmajeva kuća II (4)
- 04:00 Dankinja
- 06:00 Putovanje u Betlehem
- 07:42 Cowboy Bebop: The Movie
- 09:35 Kong: Otok lubanja
- 11:36 Zaborav
- 13:42 Za Sve je Kriv Mačak
- 15:25 Julia II (2)
- 16:15 Amsterdam
- 18:26 Roboti
- 20:01 Zmajeva kuća II (4)
- 21:01 Industrija II (4)
- 22:02 Fantazme (4)
- 22:32 Creed III
- 00:37 Majčinska Nedjelja
- 02:20 Soba panike
- 04:11 Majka je nestala
- 06:00 Put Izvrsnosti
- 07:47 Cura na lošem glasu
- 09:20 Garcia i Garcia
- 11:01 Prijatelji (1)
- 11:26 Prijatelji (2)
- 11:52 Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
- 14:15 Reality show Jerroda Carmichaela (6)
- 14:42 Mladi Sheldon VII (6)
- 15:05 Igra Povjerenja
- 19:03 Kralj Charles III.
- 20:33 Taksisti
- 22:06 Četiri Dobra Dana
- 23:46 Beckyn gnjev