Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:01 Puni Krug (6)
- 00:51 Kako ubiti svog muža
- 02:20 Dvije karte za Grčku
- 04:11 Vječni sjaj nepobjedivog uma
- 06:00 Zeleni stršljen
- 08:01 Hollywood: Na snimanju XXI (23)
- 08:31 Vitezovi zodijaka
- 10:21 Prazan List
- 12:01 Mladi Sheldon VII (6)
- 12:22 Mladi Sheldon VII (7)
- 12:46 Naš barjak znači smrt (10)
- 13:28 Božić Kraljevića i Prosjaka
- 14:55 Aquaman
- 19:02 Turist II (3)
- 20:02 Dijada
- 21:31 Julia II (2)
- 22:20 Ratnik III (8)
- 23:13 Zmajeva kuća II (3)
- 00:30 Lijek za život
- 02:55 Neonsko proljeće
- 08:15 Pismo Svinji
- 08:35 Kad je Harry sreo Sally
- 10:10 Dani Suše
- 12:20 Godzilla
- 14:35 Antiskvoterica
- 16:10 Kad je Harry sreo Sally
- 17:45 Matrix
- 20:00 Carstvo svjetlosti
- 22:05 Lucy i Desi
- 00:15 Karaoke
- 02:00 Volim Filmove
- 03:40 Nigdje u Africi
- 06:00 Vječna kći
- 07:40 Prijamni ispit
- 09:10 Živjeti
- 10:55 Volim Filmove
- 12:35 Na dokovima New Yorka
- 14:25 Sjajna izolacija
- 15:45 Dosta Je Laži
- 17:25 Prijamni ispit
- 18:55 Vječna kći
- 20:30 Mračna Casablanca
- 22:05 Plavi baršun
- 04:15 Kraj programa
- 20:00 Smrt u raju XII (7)
- 21:00 Chicago u plamenu VI (9)
- 21:50 Chicago u plamenu VI (Potraga)
- 22:35 Manifest III (Spiralni zaron)
- 23:20 Cobra 11 XXV (16)
- 00:26 Divlji vrt
- 02:11 Pravda
- 05:15 Slobodni strijelci
- 07:00 Džungla
- 09:01 Crno ili bijelo
- 11:05 Sibirski dijamant
- 12:55 Max Steel
- 14:35 Bliski susreti
- 16:21 Escobar: Izgubljeni raj
- 18:25 Rasvijetljeni zločin
- 20:21 Muška intervencija
- 22:00 Sve za lovu
- 23:36 Tajna otete djece
- 00:20 Željezno nebo
- 02:00 Izranjanje
- 03:45 Blagoslov
- 06:01 Željezno nebo
- 08:00 Ubijte glasnika
- 10:00 Pačja ljubav
- 11:25 Kako spasiti planet
- 12:30 Divan mladić
- 14:30 Još jedna runda
- 16:25 Tovar
- 18:00 Priče koje se ne pričaju
- 20:15 Prvo zapleši
- 22:00 Pakleni Gibraltar
- 00:30 Čudovišta od čovjeka
- 03:10 Onkraj Sherwoodske šume
- 05:00 Ugriz II (Zastrašivanje)
- 06:00 Ugriz II (Pakleni zubi)
- 06:55 Ugriz II (Mrtvo meso)
- 07:50 Ugriz II (Zečja rupa)
- 08:45 Ugriz II (Devet krugova)
- 09:40 Merlin i knjiga zvijeri
- 13:15 Ledena oluja
- 15:05 Svijet dinosaura
- 16:55 Braća Grimm
- 19:25 Zvjezdane staze
- 01:16 Svećenikova Kći
- 02:56 Novi status
- 04:56 Libertador
- 07:00 Grad svjetla
- 08:55 Django
- 10:56 Pravna pomoć
- 12:46 Zemlja stranaca
- 14:41 Dalida
- 16:51 Neonski Demon
- 18:50 Novak
- 22:15 Potpuni stranci
- 23:56 Zla kob 2
- 00:25 Močvara II (triler serija)
- 01:15 Blago nama II (humoristična serija)
- 01:50 Blago nama II (36)
- 02:20 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 02:45 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 03:10 Kraj programa
- 07:00 RTL Adria
- 09:00 RTL Adria
- 10:35 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 11:00 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 11:25 Bela lađa II (5)
- 12:15 Aviondžije (41)
- 12:40 Pevačica (5)
- 13:20 Močvara II (triler serija)
- 14:10 Zbornica (40)
- 14:30 U klinču II (6)
- 15:20 Pevačica (5)
- 18:00 Bela lađa II (6)
- 18:45 Aviondžije (42)
- 19:10 Pevačica (kriminalistička dramska serija)
- 20:00 Kalkanski krugovi II (2)
- 20:50 Zbornica (41)
- 21:15 U klinču II (7)
- 00:40 Marina (telenovela)
- 01:25 Ljubavna zamka (18)
- 02:05 Ljubavna zamka (19)
- 02:45 Cijena strasti (romantična/ dramska serija)
- 03:30 Kraj programa
- 04:00 Kraj programa
- 06:00 Kraj programa
- 06:10 Sudar (dramska/ triler serija)
- 06:55 Sudar (dramska/ triler serija)
- 07:40 Miriše na ljubav (romantična dramska serija)
- 14:25 Ljubavna zamka (21)
- 15:05 Marina (telenovela)
- 15:50 Marina (telenovela)
- 20:10 Tri sestre II (romantična dramska serija)
- 20:55 Ljubavna zamka (22)
- 21:40 Ljubavna zamka (23)
- 01:15 Prijatelji
- 03:15 Kalbim Ege’de Kaldi
- 05:20 Kalbim Ege’de Kaldi
- 07:40 Život je ponekad sladak
- 10:00 Život je ponekad sladak
- 12:00 Ljubav i ponos
- 14:40 Ljubav i ponos
- 16:40 Sudbina
- 18:55 Sudbina
- 20:55 Kirlangiç Firtinasi
- 22:40 Vrijeme migracije
- 00:10 Ubijanje Eve II (4)
- 00:55 Gavran - smrt iz priče
- 02:30 Soba panike
- 04:15 Koji je tvoj broj?
- 06:00 Close Up III (1)
- 06:25 Heroji neba
- 08:30 Izgubljena budućnost
- 09:55 Mr. Bones 2: Back From The Past
- 11:35 Ponovo opsjednuta
- 12:55 Tulum 2
- 14:35 Ni čuo, ni vidio
- 16:05 Evolucija
- 17:40 Golfbrejker
- 19:05 Dnevnik Bridget Jones
- 20:35 Holmes i Watson
- 22:00 Ubijanje Eve II (5)
- 22:40 Ubijanje Eve II (6)
- 23:25 Ubijanje Eve II (7)
- 00:00 Most zaboravljenih
- 02:00 Osnove krimića (Kobna povijest)
- 04:00 Pobjednička ekipa
- 06:00 Vodič dobre supruge za ubojstvo
- 08:00 Pobjednička ekipa
- 10:00 Ljubavna igra
- 11:50 Zaljubljena u blizanca
- 14:00 Savršen spoj
- 16:00 Zapečeno s poljupcem
- 18:00 Ljubav u cvatu
- 20:00 Ljubav na prvi aloha
- 22:00 Ljubav na Havajima
- 01:15 Izgubljeno vrijeme
- 03:05 Strune
- 08:40 Izviđački kamp
- 10:05 Iqbal i tajni recept
- 11:35 Iqbal i superčip
- 13:00 Nas dvojica
- 14:25 Olympic Dreams
- 15:45 Njuškalo i lov na letećeg fantoma
- 17:20 Projekt dinosaur
- 18:40 Ambasador za Bern
- 20:00 Odmazda
- 21:35 EKSPRES EKSPRES EKSPRES (1)
- 22:35 Detroit
- 00:00 Bez kompromisa
- 01:35 Julia
- 03:55 EKSPRES EKSPRES EKSPRES (2)
- 05:50 Stric Nino
- 07:30 Tornado
- 09:25 Restoran
- 10:45 Nestala
- 12:20 Jennyino vjenčanje
- 13:55 Izgubljeno blago Jesseja Jamesa
- 15:35 Vojska jednog
- 17:05 Prevarant
- 18:45 PLAN B (3)
- 19:30 PLAN B (4)
- 20:15 PLAN B (5)
- 21:00 Na pogrešnom putu
- 22:35 Osvetnik
- 00:05 PLAN B (6)
- 00:50 Kada ćemo jesti?
- 02:20 Satin
- 03:45 ISPOD OBRUČA
- 05:55 Njuškalo i lov na letećeg fantoma
- 07:30 Restoran
- 10:10 BABA
- 15:15 Mletački trgovac
- 17:25 Tornado
- 19:20 Prevarant
- 21:00 Petunia
- 22:50 Vanguard
- 00:40 Velo Mysterium
- 00:50 Sea Dragon
- 01:10 Strah i želja
- 02:10 Ginza Cosmetics
- 03:35 Put je otvoren
- 05:05 Rodri
- 05:25 End of Program
- 06:00 Black Dragons
- 07:00 Očaravajuće opasan
- 08:30 Život s ocem
- 10:25 New Voices in an Old Flower
- 11:35 Indián
- 12:05 The Admiral Was A Lady
- 13:35 Roaring Abyss
- 15:05 Potjera
- 16:30 Nevjerovatna avantura Ernesta Blissa
- 17:30 Champagne Safari
- 18:25 Bisho
- 18:50 Kingston Avenue
- 19:35 The Lady Of Musashino
- 22:30 Potjera za zlatom
- 23:55 The Drowning Goat
- 02:40 Vaterpolo PH: Primorje - Jug
- 03:50 GT 24 sata SPA
- 10:15 Rukomet PH (M): Zagreb - Nexe
- 11:50 Sportska priča
- 16:00 Vijesti AJB
- 16:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 17:00 Bicklistička utrka kroz Kinu
- 22:00 Vijesti AJB
- 22:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 23:00 TV Automagazin
- 23:30 Svijet automoto nautike, emisija
- 23:55 Bicklistička utrka kroz Kinu