Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:18 Potjera
- 01:00 La Promesa II (85)
- 01:58 Sisi III (6)
- 02:47 Srca divljega Pantanala (85)
- 03:31 Dr. Beck: Nesreće u prirodi
- 04:05 Vijesti iz kulture
- 04:12 Skica za portret
- 04:27 Fotografija u Hrvatskoj
- 04:42 Vrtlarica: Uzgoj luka
- 05:11 Mary Berry: Kuhaj i podijeli (6)
- 05:39 Vrijeme ljubavi (77)
- 06:30 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:27 Vrijeme ljubavi (78)
- 13:20 La Promesa II (86)
- 14:25 Antropocen - Uspon čovjeka: Zemlja (dokumentarna serija)
- 15:30 Prvi se pamti
- 15:50 turizam.hrt
- 16:20 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:20 Gora (hrvatska serija)
- 22:35 Dnevnik 3
- 22:54 Vijesti iz kulture
- 23:07 Potkrovlje
- 01:35 Maksimalni nadzor
- 03:10 CSI:Cyber (2)
- 03:55 Astro savjetnik
- 04:55 IN magazin
- 05:20 Kraj programa
- 05:35 Dnevnik Nove TV
- 06:50 Looney Tunes show (6)
- 07:10 Looney Tunes show (7)
- 07:35 Najbolje godine (71)
- 08:30 Najbolje godine (72)
- 09:30 TV izlog
- 09:45 Lud, zbunjen, normalan VII (15)
- 10:30 TV izlog
- 10:45 IN magazin
- 11:30 Mostovi života (19)
- 12:35 Zlatni kavez (77)
- 13:45 Divlje srce (22)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (22)
- 15:40 Lud, zbunjen, normalan (13)
- 16:15 Lud, zbunjen, normalan VII (16)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Mostovi života (20)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez (78)
- 21:20 Divlje srce (23)
- 23:00 Da Vincijev Kod
- 00:50 To je Voyo
- 01:00 Zločinački umovi XII (Pravi sjever)
- 01:50 Zločinački umovi XII (Neoprostivo)
- 03:00 RTL Danas
- 04:30 Kraj programa
- 05:10 RTL Danas
- 07:05 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (30)
- 07:35 The Smurfs (Moj heroj Štrumpf; Vanzemaljski Štrumpf)
- 08:00 RTL Direkt
- 08:30 Dođi, pogodi, osvoji III (32)
- 09:10 Monk V (G. Monk nalazi novog psihijatra)
- 12:00 Čikaška hitna V (Tvoj sam prijatelj)
- 12:45 To je Voyo
- 13:00 Skriveno u raju (39)
- 14:05 Večera za 5 VII (14)
- 15:30 Blago nama (56)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (33)
- 17:45 Večera za 5 VII (15)
- 19:00 RTL Danas
- 20:15 Skriveno u raju (40)
- 21:15 Izazivač: Le Mans ’66
- 00:35 Bez traga VI (13)
- 01:20 Crna Lista II (Luther Braxton (br. 21))
- 02:00 Mentalist (10)
- 02:40 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (10)
- 03:20 Cobra 11 XVII (11)
- 04:00 Cobra 11 XVII (12)
- 04:30 Larin izbor (75)
- 04:45 Larin izbor (76)
- 05:00 Kraj programa
- 05:10 Snaga obitelji (114)
- 06:00 Hamburg 112 II (19)
- 06:50 Hamburg 112 II (20)
- 07:45 Gorski liječnik VIII (serija)
- 08:35 Gorski liječnik VIII (serija)
- 09:30 TV izlog
- 09:50 Larin izbor (77)
- 10:35 TV izlog
- 11:00 Larin izbor (78)
- 11:25 TV izlog
- 12:50 Detektiv Kalle II (8)
- 13:45 Inspektor Rex X (2)
- 14:40 Hamburg 112 II (21)
- 15:35 Hamburg 112 II (22)
- 18:20 Cobra 11 XVII (13)
- 19:10 Cobra 11 XVII (14)
- 20:00 Mentalist (11)
- 20:55 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (11)
- 21:40 Zaboravljeni slučaj (7)
- 22:40 Zaboravljeni slučaj (8)
- 23:40 Navy CIS XX (13)
- 00:00 Jednorog II (11)
- 00:25 Jednorog II (12)
- 00:50 To je Voyo
- 01:00 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 01:50 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:35 Specijalizant IV (8)
- 03:20 CSI XIII (10)
- 08:10 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:00 TV prodaja
- 09:25 K.T. 2 (Opasni pogled)
- 09:55 TV prodaja
- 10:10 K.T. 2 (Tko pod drugim jamu kopa)
- 10:40 TV prodaja
- 10:55 Krv nije voda VI (1)
- 11:45 TV prodaja
- 12:00 Krv nije voda VI (2)
- 12:45 TV prodaja
- 13:00 To je Voyo
- 13:10 Teorija velikog praska V (Permutacija)
- 13:35 Teorija velikog praska V (Difuzija)
- 14:00 Dva i pol muškarca VI (17)
- 14:30 Dva i pol muškarca VI (18)
- 15:00 Prijatelji IX (21)
- 15:25 Prijatelji IX (22)
- 15:55 Specijalizant IV (dramska serija)
- 22:20 Dva i pol muškarca VI (19)
- 22:45 Dva i pol muškarca VI (20)
- 23:10 Prijatelji IX (23)
- 23:35 Prijatelji IX (24)
- 04:05 Svijet jazza: Takuya Kuroda
- 04:34 Izvan formata: Stanko Abadžić
- 05:05 Knjiga ili život: Milan Trenc i Kruno Čudina
- 05:44 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:07 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Šapson i zvijezde
- 06:36 Tik Tak (32)
- 06:41 Susjedstvo tigrića Daniela (crtana serija)
- 06:53 Susjedstvo tigrića Daniela (crtana serija)
- 07:05 Pjesmica Be be be be
- 07:07 Jojo i prijevozna sredstva: Balon
- 07:13 Pikvikići (31)
- 07:28 Mališani: Niko - Pospremanje cipela
- 07:30 Bluey II (38)
- 07:37 Hej Dagi (6)
- 07:44 Krceki: Bocobrod
- 07:51 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 07:56 Pocoyo IV (36)
- 08:06 Kockice brojalice IV (6)
- 08:11 Pepa Praščić II (13)
- 08:16 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (11)
- 08:22 Šašavi hotel (40)
- 08:33 Pjesmica Palačinke
- 08:37 Tupikova stijena (38)
- 08:44 Naprijed, Go Jetteri (5)
- 08:56 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:11 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (50)
- 09:22 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:24 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:52 Pjesmica Be be be be
- 09:54 Bluey II (38)
- 10:01 Hej Dagi (6)
- 10:08 Krceki: Bocobrod
- 10:15 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 10:17 Mališani: Juli - Puzzle
- 10:21 Kockice brojalice IV (6)
- 10:26 Pikvikići (31)
- 10:40 Pjesmica Palačinke
- 10:42 Pepa Praščić II (13)
- 10:47 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (11)
- 10:52 Šašavi hotel (40)
- 11:03 Roko zvrk (3)
- 11:18 Naprijed, Go Jetteri (5)
- 11:29 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:33 Mališani: Andrej - Slikanje
- 11:36 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:43 Snažni mali Bheem (5)
- 11:50 Susjedstvo tigrića Daniela (crtana serija)
- 14:00 No smoking
- 15:40 Leo Junek - slikar s dvije domovine
- 20:10 Peti dan
- 21:10 Biserno dugme
- 22:30 Mali
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Tina (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 DW: Global Us
- 04:54 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Tina (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Kultura
- 13:45 Poslovne vijesti
- 13:50 Studio 4: Znanost
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Obrazovanje i znanost
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Druga strana
- 16:55 Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Vesela motika (15)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Traktor (dokumentarna reportaža)
- 20:04 Bez komentara
- 20:05 Potrošački kod
- 20:30 turizam.hrt
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: Obrazovanje i znanost
- 22:43 Otkrivamo Hrvatsku: Radoboj (3)
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 DW: Sutrašnjica danas
- 23:56 Bez komentara
- 00:38 Vrtlarica: Kad zamiriši na limun
- 01:06 Garaža: Cafetango
- 01:36 #REPORTAŽE: Stanovi (dokumentarna reportaža)
- 01:41 Kulturna baština: Drvena arhitektura
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Villa Ružić 1.
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:06 Hrvatska danas
- 04:37 #REPORTAŽE: Slikovnica (dokumentarna reportaža)
- 04:41 #FINO&JEFTINO: Predrag Gvozdić
- 04:45 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:53 Bajkovita Hrvatska: Arboretum Trsteno
- 04:59 Otvoreno
- 05:29 Jedno djelo: Vlado Kristl: Pozitiv 11 (13)
- 05:37 Dolina sunca (58)
- 06:19 Art a la carte (208)
- 06:51 Eko zona (570)
- 07:16 Doris Dragović - koncert na Prokurativama, Splitski festival zabavne glazbe 2021.
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Villa Ružić 1.
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:06 Hrvatska danas
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Villa Ružić 1.
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:06 Hrvatska danas
- 01:10 Obožavatelj
- 03:15 Istina o mačkama i psima
- 04:50 Stotina
- 05:35 Nevolje s mr. Beanom
- 06:00 Zatvorski krug
- 08:00 Alvin i vjeverice: Velika Alvintura
- 09:50 Pijani roditelji
- 11:40 Ljubavni guru
- 13:25 Charliejevi anđeli
- 15:45 Štrumpfovi 2
- 17:50 Salt
- 19:55 Čarobni Mike XXL
- 22:15 Spaliti nakon čitanja
- 00:15 Teorija velikog praska (12)
- 00:45 Crna lista IX (10)
- 01:35 Magnum II (akcijska/ kriminalistička serija)
- 02:25 NCIS: Havaji (2)
- 03:15 Krhotine (5)
- 08:05 CSI: Miami IX (15)
- 08:55 Izgubljeni III (15)
- 09:55 Krhotine (6)
- 10:50 Mornarički specijalci (12)
- 11:45 Mornarički specijalci (13)
- 12:40 Tragač (4)
- 13:30 Duhovi III (3)
- 13:55 Duhovi III (4)
- 14:25 Dva i pol muškarca VI (4)
- 14:50 Dva i pol muškarca VI (5)
- 15:20 Teorija velikog praska (11)
- 15:45 Teorija velikog praska (12)
- 18:05 NCIS: Havaji (3)
- 19:00 CSI: Miami IX (16)
- 20:00 Izgubljeni III (16)
- 21:00 Ljudi u crnom
- 22:55 Dva i pol muškarca VI (6)
- 23:20 Dva i pol muškarca VI (7)
- 23:50 Teorija velikog praska (13)
- 14:45 Mamica II (3)
- 15:15 Dr. House (dramska serija)
- 20:00 Novakinja: Federalni agenti (20)
- 21:00 Kinsey
- 00:00 Bull (dramska serija)
- 00:55 Plava krv VIII (14)
- 01:50 Plava krv VIII (15)
- 02:45 Završni udarac VII (2)
- 03:35 Završni udarac VII (kriminalistička serija)
- 10:00 Bull (dramska serija)
- 10:55 Navy CIS: New Orleans VII (4)
- 11:50 Panhandle (7)
- 12:50 Smrtonosni tropi
- 13:50 FBI: International (19)
- 18:10 Plava krv VIII (16)
- 19:05 Plava krv VIII (17)
- 20:05 Navy CIS: New Orleans VII (5)
- 21:00 Panhandle (8)
- 01:20 Sezona lova
- 02:50 Jack uči plivati
- 04:30 Kolaž program
- 06:10 I ja tebe volim
- 08:15 Poslije svega
- 10:15 Poslije svega: Sudar
- 12:15 Hodajući kaos
- 14:15 Žene vojnika
- 16:20 Čudo na planini
- 22:10 Izvor nade
- 01:05 Pogrešno skretanje: Početak
- 03:00 Kolaž program
- 09:00 Ljubavnici
- 12:30 Koliba
- 14:45 Profesorica engleskog
- 16:20 Divna stvorenja
- 18:25 Pčelica Maja 3: Zlatno jaje
- 19:50 Daleko od raja
- 21:35 Uhvatite Gringa
- 00:00 Gubitnik
- 01:55 Carstvo vukova
- 04:12 Kolaž program
- 08:00 Povratak ubojice mekog srca
- 09:55 Neizbježno
- 11:45 Tajna jezera Devil’s Den
- 13:50 Ostavljeni
- 15:55 Nikita
- 18:05 16 blokova
- 20:00 Jako mi je stalo
- 22:10 Kuća od karata IV (serija)
- 23:10 Kuća od karata IV (serija)
- 00:10 Opsjednuti 2: Duhovi Georgije
- 01:50 Očeva tajna
- 03:59 Kolaž program
- 09:00 Veliko plavetnilo
- 11:25 Super Mario Bros.
- 13:20 Putovanje promjene
- 15:05 Muškoženske stvari
- 16:50 Čudni Thomas
- 18:35 Putnici
- 20:30 Stranci: Noćni plijen
- 22:05 Nestali
- 01:25 Kolaž program
- 09:00 Volim, ne volim
- 10:50 Brzi Ozzy
- 12:20 Četvorica protiv banke
- 14:00 Moje grčko vjenčanje
- 15:40 Moje grčko vjenčanje 2
- 17:20 Iz džungle u džunglu
- 19:10 Takav sam kakav sam
- 21:00 Čudo
- 22:50 Junebug
- 00:16 Ovo je kraj
- 02:00 Časna 2
- 03:46 Gran Turismo
- 06:00 Rachel se Udaje
- 07:50 Hollywood: Na snimanju XXI (26)
- 08:15 Štrumpfovi: Skriveno selo
- 09:45 Dnevnik Pauline P.
- 11:20 Ta luda ljubav
- 13:15 Billy Elliot: Mjuzikl
- 16:00 Mladi Sheldon VII (7)
- 16:20 Moje papirnate lutke
- 18:00 Hollywood: Na snimanju XXI (27)
- 18:30 Plava Tableta
- 20:00 Smrtonosni strojevi
- 22:05 Kraj svijeta
- 23:50 Mariachi
- 01:26 Sisu
- 02:58 Igra Ključeva
- 04:42 Neslomljiva Tatiana Suarez
- 06:00 Wonka
- 07:55 Dvije karte za Mars
- 09:30 Legija Superjunaka
- 10:55 Bolje stvari V (9)
- 11:45 Bolje stvari V (10)
- 12:30 Green Lantern: Čuvaj Se Moje Moći
- 13:55 Poljubite Budućnost
- 15:40 Roise i Frank
- 17:05 Wonka
- 19:00 Hotel Transilvanija
- 20:30 Sedmo Nebo