Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:33 Potjera
- 01:14 La Promesa II (82)
- 02:13 Sisi III (3)
- 03:00 Srca divljega Pantanala (82)
- 03:46 Dr. Beck: Ožiljci
- 04:22 Skica za portret
- 04:29 Fotografija u Hrvatskoj
- 04:39 Vrtlarica: Intenzivni vrt - Zagrijavanje
- 05:08 Mary Berry: Kuhaj i podijeli (3)
- 05:37 Vrijeme ljubavi (74)
- 06:29 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Mary Berry: Kuhaj i podijeli (4)
- 10:29 Vrtlarica: Miris ruže (4)
- 11:03 Dr. Beck: Dijabetes tip 2
- 11:41 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:31 Vrijeme ljubavi (75)
- 13:24 La Promesa II (83)
- 16:23 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:13 Metropolitanci (12)
- 20:15 Savršeni planet (Oceani)
- 21:12 Sisi III (4)
- 22:05 Otvoreno
- 22:40 Dnevnik 3
- 23:01 Vijesti iz kulture
- 23:13 Bangladeš - Potopljena zemlja
- 01:15 Hladna istina
- 02:45 NCIS New Orleans VI (18)
- 03:25 Astro savjetnik
- 04:25 IN magazin
- 04:50 Kraj programa
- 04:55 Dnevnik Nove TV
- 06:05 Inovator Rusty
- 06:25 Inovator Rusty
- 06:50 Inovator Rusty III (Nevolje s lavom / Spašavanje Rustyjeve mame)
- 07:00 Inovator Rusty III (Rusty i invazija dinosaura)
- 07:10 Looney Tunes show (1)
- 07:30 Najbolje godine (65)
- 08:20 Najbolje godine (66)
- 09:20 TV izlog
- 09:35 Lud, zbunjen, normalan VII (12)
- 10:10 TV izlog
- 10:25 IN magazin
- 11:40 Mostovi života (16)
- 12:40 Zlatni kavez (74)
- 13:45 Divlje srce (19)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (19)
- 15:40 Lud, zbunjen, normalan (10)
- 16:15 Lud, zbunjen, normalan VII (13)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:10 Mostovi života (17)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez (75)
- 21:25 Divlje srce (20)
- 23:00 Večernje vijesti
- 23:20 Bez sna
- 01:15 To je Voyo
- 01:20 Zločinački umovi XII (Spencer)
- 02:10 Zločinački umovi XII (Alfa-mužjak)
- 02:50 RTL Danas
- 04:05 Kraj programa
- 06:45 RTL Danas
- 07:55 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (27)
- 12:45 Čikaška hitna IV (Čuvaj svoj mir)
- 13:35 To je Voyo
- 13:40 Skriveno u raju (36)
- 14:40 Večera za 5 VII (11)
- 15:45 Blago nama (53)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (30)
- 17:50 Večera za 5 VII (12)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (37)
- 21:15 Viola boje mora (10)
- 22:25 RTL Direkt
- 23:00 Striptiz
- 01:18 Art a la carte
- 01:50 ’Ko te šiša IV (Frizeraj je kocka)
- 02:24 Glazba, glazba
- 02:54 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:12 Sportsko srce: Matea Parlov Koštro
- 05:27 Betty i njezine dijagnoze VII (5)
- 06:14 Veličanstveni hotel II (2)
- 07:04 Sve za čokoladu
- 14:12 Inspektor Morse VII (2)
- 04:20 Larin izbor (69)
- 04:45 Larin izbor (70)
- 05:20 Kraj programa
- 05:25 Snaga obitelji (111)
- 06:50 Hamburg 112 II (13)
- 07:35 Hamburg 112 II (14)
- 08:25 Gorski liječnik VII (serija)
- 09:20 TV izlog
- 09:35 Gorski liječnik VII (serija)
- 10:25 TV izlog
- 10:45 Larin izbor (71)
- 11:15 TV izlog
- 11:30 Larin izbor (72)
- 12:30 TV izlog
- 12:45 Larin izbor
- 13:10 Detektiv Kalle II (5)
- 14:00 Inspektor Rex IX (7)
- 14:50 Hamburg 112 II (15)
- 15:40 Hamburg 112 II (16)
- 18:15 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 19:05 Cobra 11 XVII (10)
- 20:00 Mentalist (8)
- 20:45 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (8)
- 21:40 Zaboravljeni slučaj (1)
- 22:30 Zaboravljeni slučaj (2)
- 23:20 Navy CIS XX (10)
- 00:15 Jednorog II (5)
- 00:40 Jednorog II (humoristična serija)
- 01:00 To je Voyo
- 01:05 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 01:50 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:40 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:20 CSI XIII (4)
- 04:00 CSI XIII (5)
- 04:40 Kraj programa
- 07:45 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 10:25 TV prodaja
- 10:40 K.T. 2 (Susjedi iz pakla)
- 11:05 TV prodaja
- 11:20 Krv nije voda V (5)
- 12:00 TV prodaja
- 12:15 Krv nije voda V (6)
- 12:55 TV prodaja
- 13:10 To je Voyo
- 13:15 Teorija velikog praska V (Zaražena hipoteza)
- 13:35 Teorija velikog praska V (Ekstrapolacija)
- 14:00 Dva i pol muškarca VI (11)
- 14:30 Dva i pol muškarca VI (12)
- 14:55 Prijatelji IX (15)
- 15:15 Prijatelji IX (16)
- 15:45 Specijalizant IV (dramska serija)
- 22:05 Dva i pol muškarca VI (13)
- 22:35 Dva i pol muškarca VI (14)
- 22:55 Prijatelji IX (17)
- 23:20 Prijatelji IX (18)
- 23:50 Jednorog II (humoristična serija)
- 04:25 Izvan formata: Živjeti miran život
- 04:55 Knjiga ili život: Drago Glamuzina i Tahir Mujičić
- 05:28 Fotografija u Hrvatskoj: Maša Bajc
- 05:48 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:09 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Psić i papuča
- 06:37 Tik Tak (29)
- 06:42 Susjedstvo tigrića Daniela (1)
- 06:54 Susjedstvo tigrića Daniela (2)
- 07:06 Pjesmica Be be be be
- 07:08 Jojo i prijevozna sredstva: Brod
- 07:14 Pikvikići (28)
- 07:29 Mališani: Lav - Pranje zubi
- 07:31 Bluey II (35)
- 07:38 Hej Dagi (3)
- 07:46 Krceki: Vrtomatik
- 07:53 Krceki - pjesmica: Plačko
- 07:56 Pocoyo IV (33)
- 08:05 Kockice brojalice IV (3)
- 08:11 Pepa Praščić II (10)
- 08:16 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (8)
- 08:21 Šašavi hotel (37)
- 08:32 Pjesmica Palačinke
- 08:36 Tupikova stijena (35)
- 08:43 Naprijed, Go Jetteri (2)
- 08:56 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:09 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (47)
- 09:20 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:23 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:50 Pjesmica Be be be be
- 09:52 Bluey II (35)
- 09:59 Hej Dagi (3)
- 10:06 Krceki: Vrtomatik
- 10:13 Krceki - pjesmica: Plačko
- 10:15 Mališani: Dan - Bojenje kućice za ptice
- 10:18 Kockice brojalice IV (3)
- 10:23 Pikvikići (28)
- 10:37 Pjesmica Palačinke
- 10:39 Pepa Praščić II (10)
- 10:44 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (8)
- 10:50 Šašavi hotel (37)
- 11:01 Roko zvrk (52)
- 11:14 Naprijed, Go Jetteri (2)
- 11:25 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:30 Mališani: Paula - Palačinke
- 11:33 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:40 Snažni mali Bheem (2)
- 11:46 Susjedstvo tigrića Daniela (1)
- 11:58 Susjedstvo tigrića Daniela (2)
- 20:10 Animatik
- 21:05 Mračna strana sustava (dokumentarni film)
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Eko zona
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:49 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Tanja Baran (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 DW: Sutrašnjica danas
- 04:54 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Tanja Baran (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:09 Poslovne vijesti
- 07:13 Vijesti iz kulture
- 07:25 Vrijeme RH danas
- 07:26 Vrijeme Europa danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 08:00 Vijesti
- 08:29 Vrijeme RH danas
- 08:30 Vrijeme Europa danas
- 08:32 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:29 Bez komentara: Otok Anma, Južna Koreja - Invazija srna stvara probleme lokalnom stanovništvu
- 09:32 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:24 Vrijeme RH danas
- 13:26 Vrijeme Europa danas
- 13:27 Vrijeme Svijet danas
- 13:29 Bez komentara: Uragan Beryl pustoši Srednjom Amerikom
- 13:34 Kultura
- 13:44 Poslovne vijesti
- 13:49 Studio 4: Znanost
- 13:57 Bez komentara: Bošnjaci - Posljedice nevremena
- 14:00 Vijesti
- 14:26 Vrijeme RH danas
- 14:27 Vrijeme Europa danas
- 14:29 Vrijeme Svijet danas
- 14:31 Bez komentara: Bošnjaci - Posljedice nevremena
- 14:34 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Kultura
- 15:55 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Treća dob
- 16:55 Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:09 Young Village Folk - Zelena Generacija: Mitja in Matjan (12)
- 17:18 Bez komentara
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Rijeka
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:52 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:58 HAK - Promet info
- 19:59 #REPORTAŽE: Tihana plastika (dokumentarna reportaža)
- 20:03 Bez komentara
- 20:05 Romano Bolković - 1 na 1: Žarko Puhovski (talk show)
- 20:55 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: Kultura
- 22:37 Bez komentara
- 22:42 Glas domovine
- 23:06 Bez komentara
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 04:38 #REPORTAŽE: Tea zmaj (dokumentarna reportaža)
- 04:41 Tea Mamut: Cupcakes od mrkve
- 04:45 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:53 Bajkovita Hrvatska: Rijeka Zrmanja (32)
- 04:59 Otvoreno
- 05:30 Crno-bijeli svijet (serija)
- 06:17 Art a la carte
- 06:47 Izvan formata: Grad je sinteza
- 07:18 Ljudi koji mijenjaju vrijeme: Tajne stanice (dokumentarna serija)
- 07:48 Sunčana strana Prisavlja (koncert grupe Kojoti)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Utvrde uz Cetinu
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:07 Hrvatska danas
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Utvrde uz Cetinu
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:07 Hrvatska danas
- 00:50 Čovjek bez tijela
- 03:00 Norbit
- 04:40 Stotina
- 05:20 Stotina
- 06:05 Nevolje s mr. Beanom
- 06:30 Janko Strižić Film: Farmageddon
- 08:05 Četiri pera
- 10:35 Zatvorski krug
- 12:50 Misija: Bijela kuća
- 17:35 Odbjegla nevjesta
- 20:00 Zločesti dečki 2
- 23:05 Ostati mrtav
- 00:20 Teorija velikog praska (6)
- 00:45 Crna lista IX (7)
- 01:35 Magnum P.I. (18)
- 02:30 Škorpion IV (dramska serija)
- 03:10 Krhotine (2)
- 08:05 CSI: Miami IX (12)
- 08:55 Izgubljeni III (12)
- 09:55 Krhotine (3)
- 10:50 Mornarički specijalci (6)
- 11:40 Mornarički specijalci (7)
- 12:40 Tragač (1)
- 13:30 Uzbuna: odjel nestalih osoba
- 14:20 Dva i pol muškarca V (17)
- 14:50 Dva i pol muškarca V (18)
- 15:20 Teorija velikog praska (5)
- 15:45 Teorija velikog praska (6)
- 16:15 Crna lista IX (8)
- 17:10 Magnum P.I. (19)
- 18:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 19:05 CSI: Miami IX (13)
- 20:05 Izgubljeni III (13)
- 21:00 Tragač (2)
- 22:00 911 VII (5)
- 22:55 Dva i pol muškarca V (19)
- 23:25 Dva i pol muškarca VI (1)
- 23:50 Teorija velikog praska (7)
- 04:00 Kako sam upoznala vašeg oca (9)
- 04:25 Kako sam upoznala vašeg oca (10)
- 04:50 Mamica (21)
- 05:15 Zoeyina glazbena lista II (1)
- 06:00 Dr. House (dramska serija)
- 06:45 Dr. House (dramska serija)
- 07:35 Bračne vode IX (humoristična serija)
- 14:40 Mamica (22)
- 15:10 Dr. House (dramska serija)
- 16:10 Dr. House (dramska serija)
- 17:05 Posljednja crta obrane (23)
- 17:35 Posljednja crta obrane (24)
- 20:00 Novakinja: Federalni agenti (14)
- 21:00 50 prvih poljubaca
- 10:00 Bull (dramska serija)
- 10:55 Navy CIS: New Orleans VII (1)
- 11:50 Panhandle (4)
- 12:50 FBI VI (10)
- 13:50 FBI: International (16)
- 18:10 Plava krv VIII (10)
- 19:05 Plava krv VIII (11)
- 20:05 Navy CIS: New Orleans VII (2)
- 21:00 Panhandle (5)
- 22:00 FBI: Najtraženiji V (6)
- 23:00 FBI: International (17)
- 01:10 Princ iz snova
- 02:50 Braća po krvi
- 04:53 Kolaž program
- 06:00 Dostavljač
- 08:00 Mrzim Valentinovo
- 09:45 Zakon djeteta
- 11:45 Slatka mala tajna
- 13:55 Ponos, predrasude i psi
- 15:40 Borg/McEnroe
- 17:40 Izgubljeni na horizontu
- 19:25 Seinfeld VII (19)
- 19:50 Seinfeld VII (20)
- 20:15 Čovjek od pruća
- 22:10 Kuća od karata IV (serija)
- 23:05 Neženje
- 01:15 Rampart
- 03:02 Kolaž program
- 09:00 Paranoja
- 13:00 Navijačice
- 14:35 Crveni repovi
- 16:40 Snaga istine
- 18:40 Svemirska avantura 2
- 19:50 Sami kod kuće
- 21:40 Budi moje oči
- 23:15 Sve o jednoj djevojci
- 01:30 Kineski trgovac
- 03:29 Kolaž program
- 08:00 Ukleta kći
- 10:00 Crni orao
- 12:00 Transporter 3
- 13:55 Kung Fu Zohra
- 15:50 Bijeg u zoru
- 18:10 Transporter: Nasljedstvo
- 20:00 Sicario
- 00:20 Propovjednik IV (9)
- 01:10 Vukodlak Među Nama
- 02:45 Hellbenders
- 04:12 Kolaž program
- 09:00 Zaboravljeni princ
- 10:50 Daj mi sebe
- 13:05 Igra strave
- 14:50 Zmajski ratnici
- 16:50 Intervju s Bogom
- 18:35 Clara
- 20:30 Kick-Ass
- 22:35 Brahms: Dječak II
- 00:50 WTF
- 02:16 Kolaž program
- 09:00 Streetdance All Stars
- 10:50 Frendice u istini i laži
- 12:35 Sammy i prijatelji (Bebe kornjače)
- 12:50 Sammy i prijatelji (Turisti)
- 13:05 Robot na štulama
- 14:40 Moje ime je Henry Poole
- 16:25 Zaljubljene ptičice
- 18:15 Povratak
- 20:00 Jackie i Ryan
- 21:35 Seinfeld VII (19)
- 22:00 Seinfeld VII (20)
- 22:25 Morris iz Amerike
- 00:04 Fantazme (3)
- 00:31 Brisač: Ponovno rođen
- 02:11 Delirij
- 03:46 Bože, jesi li tu? To sam ja, Margaret.
- 05:30 Hollywood: Na snimanju XXI (26)
- 06:00 2012
- 08:33 Hollywood: Na snimanju XXI (26)
- 09:00 Dina: Drugi dio
- 12:22 Hobit: Smaugova pustoš
- 15:00 Kakav otac, takav sin
- 18:22 Kućni tulum
- 20:01 Moj Dečko je Zvijezda III (5)
- 20:25 Turist II (3)
- 21:25 Duhovi otoka
- 23:17 Noćne životinje
- 00:06 Papin Egzorcist
- 01:51 Mašina
- 03:41 Jerry Maguire
- 06:00 Hotel Transilvanija 2
- 07:31 Barbie
- 09:22 Laurina zvijezda
- 10:40 Bolje stvari V (3)
- 11:11 Bolje stvari V (4)
- 11:46 Jurski park
- 13:51 Ramona
- 15:10 Ukradena dolina
- 19:00 The Flash
- 21:21 Venom
- 23:11 Ritual