Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Industrija II (3)
- 01:07 Fantazme (3)
- 01:36 Superbad
- 03:30 Zmajeva kuća II (3)
- 04:34 Industrija II (3)
- 05:30 Fantazme (3)
- 06:00 Čudesne zvijeri i gdje ih naći
- 08:11 Blue Beetle
- 10:15 Teorija velikog praska VI (21)
- 10:36 Teorija velikog praska VI (22)
- 11:00 Wonder Woman
- 13:20 Reality Show Jerroda Carmichaela (5)
- 13:50 Ponovno ljubav
- 15:36 Moja romansa s brakom
- 17:22 Skrivena Ljubav
- 19:31 Djevojke (3)
- 20:02 Djevojke (4)
- 20:31 Mogu te uništiti (1)
- 21:01 Moj Dečko je Zvijezda III (5)
- 21:27 Turist II (3)
- 22:27 Velika pljačka
- 23:52 Međunarodna prijevara
- 01:25 Glasnik
- 02:50 Čudesna Elisa
- 04:30 Više se ne vraćam
- 06:00 Nayola
- 07:25 Krhkost
- 09:05 Piletina za Lindu
- 10:20 Novi početak
- 11:55 Paula
- 13:30 Lola
- 14:50 Crni Vitez
- 16:30 Krhkost
- 18:10 Skriveno Dijete
- 20:00 Racija 2: Berandal
- 22:30 Nedostaci
- 00:05 Mississippi u plamenu
- 02:15 Jane
- 03:40 Što je Lucia vidjela
- 05:25 Akademija Za Selfieje
- 06:00 Linoleum
- 07:40 Smrt Dicka Longa
- 09:20 Mali Berlin
- 09:40 Romantični Vodič Kroz Izgubljena Mjesta
- 11:30 Afera Thomasa Crowna
- 13:15 Ograda
- 14:50 Kula bez sjene
- 17:15 Breme
- 18:50 Obmana (1)
- 19:35 Obmana (2)
- 20:30 Povratnik
- 23:05 Prasica
- 01:10 Slobodni strijelci
- 02:51 Ubojice zombija
- 05:25 Novac
- 07:00 Dva čovjeka u gradu
- 09:00 Zaštitnik
- 10:35 Djevojka koja obećava
- 12:25 Crno ili bijelo
- 14:31 Sibirski dijamant
- 16:21 Pravda
- 18:00 Divlji vrt
- 19:45 Max Steel
- 21:20 Džungla
- 23:16 Rasvijetljeni zločin
- 00:00 Čuvar
- 00:03 Čuvar
- 02:03 Bez filtera
- 04:00 Lyndon B. Johnson
- 06:01 Čuvar
- 08:00 Ništa smiješno
- 10:00 Obiteljske veze
- 14:00 Egzil
- 16:00 Počasni gost
- 18:00 Bijeg preko granice
- 20:15 Kopenhagen ne postoji
- 22:00 Ubojstva u Limehouseu
- 00:30 Aeon Flux
- 02:30 Kronike Shannara (Odabrani - Drugi dio)
- 03:20 Kronike Shannara (Furija)
- 04:10 Ministarstvo vremena II (7)
- 06:00 Ugriz (Privikavanje)
- 07:00 Ugriz (Kavez)
- 12:00 Svijet dinosaura
- 14:00 Ugriz (Spremnost)
- 15:00 Ugriz II (Zla krv)
- 20:00 Vulkanske tarantule
- 22:00 Rat svjetova: Uništenje
- 00:01 Adelin život
- 03:05 Opasne namjere
- 04:56 Judy
- 07:00 Divlji konji
- 08:50 Hladna pohlepa
- 10:25 Kodeks časti
- 12:11 Libertador
- 14:16 Django
- 16:16 Velika ljepota
- 18:36 Pravna pomoć
- 20:21 Novi status
- 22:10 Grad svjetla
- 07:00 RTL Adria
- 09:00 RTL Adria
- 10:15 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 10:40 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 11:05 Bela lađa (24)
- 12:05 Aviondžije (36)
- 12:35 Pevačica (kriminalistička dramska serija)
- 13:35 Kalkanski krugovi (6)
- 14:20 Zbornica (35)
- 14:40 U klinču II (1)
- 15:25 Pevačica (kriminalistička dramska serija)
- 18:15 Bela lađa II (1)
- 19:05 Aviondžije (37)
- 19:30 Pevačica (kriminalistička dramska serija)
- 20:10 Kalkanski krugovi (7)
- 20:55 Zbornica (36)
- 21:15 U klinču II (2)
- 14:15 Ljubavna zamka (11)
- 15:00 Marina (telenovela)
- 15:45 Marina (telenovela)
- 20:10 Tri sestre II (romantična dramska serija)
- 20:55 Ljubavna zamka (12)
- 21:40 Ljubavna zamka (13)
- 00:00 Sudbina
- 00:50 Prijatelji
- 01:40 Kalbim Ege’de Kaldi
- 02:30 Kirlangiç Firtinasi
- 03:25 Ljubav i ponos
- 04:20 Vrijeme migracije
- 05:15 Život je ponekad sladak
- 06:05 Sudbina
- 06:55 Kirlangiç Firtinasi
- 07:50 Ljubav i ponos
- 08:45 Vrijeme migracije
- 09:40 Život je ponekad sladak
- 10:35 Sudbina
- 11:20 Prijatelji
- 12:15 Kalbim Ege’de Kaldi
- 13:05 Kirlangiç Firtinasi
- 13:55 Ljubav i ponos
- 14:50 Vrijeme migracije
- 15:45 Život je ponekad sladak
- 16:40 Prijatelji
- 17:25 Kalbim Ege’de Kaldi
- 18:15 Kirlangiç Firtinasi
- 19:05 Ljubav i ponos
- 20:05 Vrijeme migracije
- 21:35 Život je ponekad sladak
- 22:15 Sudbina
- 23:05 Sudbina
- 23:50 Prijatelji
- 04:20 Nitro Rush
- 06:00 Close Up III (8)
- 06:25 Close Up III (20)
- 06:50 Ali Baba
- 08:25 Ali Baba
- 09:50 Oluja bez oblaka
- 11:55 Tigar i Zmaj
- 13:45 Sretan Uskrs
- 15:20 Tulum 2
- 17:05 Ponovo opsjednuta
- 18:25 Zatvorski krug
- 20:05 Žal
- 22:00 Gavran - smrt iz priče
- 23:35 Kralj Arthur
- 00:00 Dušo, vani je hladno
- 02:00 Ljubavne trzavice
- 20:00 Dušo, vani je hladno
- 22:00 Ljeto na farmi oraha
- 01:20 Krvne veze
- 03:05 Univerzalni vojnik: Dan obračuna
- 05:25 Strojovođa
- 07:00 Godina kad mi je mama bila Dolly Parton
- 08:35 Coco prije Chanel
- 10:25 San o slavi
- 12:10 Čekanje na sreću
- 13:50 Guido superstar: Guidov uspon
- 15:15 Šampion
- 17:10 Ambasador za Bern
- 18:30 Dug put do kuće
- 22:35 Tiha noć
- 01:10 Neobrazovani delinkventi
- 03:10 Intervencija
- 05:45 Hrabri izviđači
- 07:10 Željeznički tigrovi
- 09:10 Žena, pištolj i rezanci
- 10:40 Autor pisama
- 12:05 Rat je završen
- 13:50 Vojska jednog
- 15:20 Dug put do kuće
- 16:50 Dani u oblacima
- 18:45 PLAN B III (7)
- 19:30 PLAN B IV (1)
- 20:15 PLAN B IV (2)
- 21:00 Sedmorica veličanstvenih
- 23:10 Svemirski grijeh
- 00:10 PLAN B (1)
- 00:55 PLAN B (2)
- 01:40 Ranjeno srce
- 03:05 Abecedni ubojica
- 05:30 PREVARANTI U BIJEGU
- 07:05 Pista
- 08:35 Među lopovima
- 10:05 Rain
- 11:35 Sin zmaja (1)
- 13:00 Sin zmaja (2)
- 14:25 Pennyna sjena
- 16:05 KOBNO SPAŠAVANJE
- 17:35 Uzdizanje
- 21:00 Vanguard
- 22:40 Biti potpuno iskren
- 00:00 The River
- 01:35 Revenge of the Zombies
- 02:35 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 02:40 Guerrero
- 04:30 Pobuna
- 05:45 End of Program
- 06:00 Game Show Dynamos
- 07:00 Moulin Rouge
- 10:20 Maid Of Honor
- 10:30 Bella
- 11:00 Žena u zelenom
- 12:05 Rodri
- 12:30 Edith
- 12:45 Born to Be Wild
- 13:50 Fairy Tale for Average People
- 14:05 Očaravajuće opasan
- 15:30 Dingi
- 15:40 Afrički krici
- 17:00 Only Water in the Sea
- 17:45 Mohikanac
- 19:05 Pasji život
- 19:40 Njujorška luka
- 21:00 Karneval duša
- 09:05 Jahanje Ocala, magazin
- 16:00 Vijesti AJB
- 16:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 17:00 Sportska priča
- 17:10 Aktivna Hrvatska, emisija
- 18:00 Svijet automoto nautike, emisija
- 18:30 TV Automagazin
- 19:00 Borovik, utrka lađarica
- 19:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 20:00 Vijesti AJB
- 20:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 21:00 Istinom do gola, emisija
- 21:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 22:00 Vijesti AJB
- 22:55 Tko zna, olimpijski kviz
- 23:00 GT 24 sata SPA