Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:02 Potjera
- 01:52 La Promesa II (86)
- 02:52 Srca divljega Pantanala (86)
- 03:37 Prvi se pamti
- 03:52 turizam.hrt
- 04:22 Vijesti iz kulture
- 04:32 Skica za portret
- 04:47 Kulturna baština
- 05:02 Sveti Ivo, evo nas! (emisija pučke i predajne kulture (2. dio))
- 05:32 Lidijina kuhinja: Naša konoba u dvorištu VIII (dokumentarna serija)
- 05:58 Vrijeme ljubavi (78)
- 06:58 TV kalendar
- 07:13 Pinkertoni (2)
- 07:55 Vera Cruz
- 09:30 Dobro jutro, Hrvatska
- 10:50 Prizma (multinacionalni magazin)
- 11:40 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 HAK - Promet info
- 12:27 Veterani mira
- 13:07 Njezina strana priče (Vukovar ’91.)
- 20:08 LOTO 7
- 20:15 Dubai iznutra - Igralište bogataša (3)
- 21:15 Ljubav na engleski način
- 22:55 Dnevnik 3
- 23:14 Vijesti iz kulture
- 23:27 Festival straha
- 01:35 Dozvola za ubojstvo
- 03:10 CSI:Cyber (3)
- 03:55 Astro savjetnik
- 04:55 IN magazin
- 05:20 Kraj programa
- 05:40 Dnevnik Nove TV
- 06:55 Nad lipom 35
- 07:50 Coolturist (115)
- 08:20 Looney Tunes show (6)
- 08:45 Looney Tunes show (7)
- 09:05 Looney Tunes show (8)
- 09:25 Looney Tunes show (9)
- 09:50 Nad lipom 35
- 12:25 Lud, zbunjen, normalan VII (14)
- 13:10 Zauvijek Valentinovo
- 14:50 Dan za pamćenje
- 16:40 Hitch - Doktor za ljubav
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:10 Hitch - Doktor za ljubav
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:15 Sahara
- 22:35 Tomb Raider
- 00:50 To je Voyo
- 01:45 Zločinački umovi XII (Crveno svjetlo)
- 03:00 RTL Danas
- 04:30 Kraj programa
- 06:00 Top.HR
- 07:05 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (31)
- 07:35 Štrumpfovi (2021.)
- 08:00 Večera za 5 VII (11)
- 09:00 Večera za 5 VII (12)
- 10:00 Večera za 5 VII (13)
- 10:50 TV prodaja
- 11:15 Čikaška hitna V (Sve je u obitelji)
- 14:15 To je Voyo
- 14:30 Vrač
- 16:15 RTL Danas
- 16:30 Rukomet: Hrvatska - Egipat (prijenos)
- 18:00 Dođi, pogodi, osvoji III (33)
- 19:00 RTL Danas
- 20:15 Garfield 2
- 22:00 Svemogući Bruce
- 23:30 To je Voyo
- 23:50 Ružičasti Cadillac
- 01:19 Izvan formata
- 01:48 ’Ko te šiša IV (Epidemija)
- 02:19 Glazba, glazba
- 02:49 Noćni glazbeni program - spotovi
- 19:55 EURO 2024 (emisija)
- 22:50 EURO 2024 (emisija)
- 23:35 Velečasni Brown III (5)
- 00:35 Bez traga VI (14)
- 01:25 Crna Lista II (Luther Braxton (br. 21): Zaključak)
- 02:00 Mentalist (11)
- 02:45 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (11)
- 03:25 Cobra 11 XVII (13)
- 04:00 Cobra 11 XVII (14)
- 04:30 Larin izbor (77)
- 04:50 Larin izbor (78)
- 05:00 Kraj programa
- 06:15 Gorski liječnik VII (serija)
- 07:00 Gorski liječnik VII (serija)
- 08:00 Inspektorica Marie Brand (22)
- 09:40 TV izlog
- 09:55 Coolturist (115)
- 10:30 TV izlog
- 10:50 Inspektor Rex IX (6)
- 11:40 TV izlog
- 11:55 Inspektor Rex IX (7)
- 12:50 TV izlog
- 13:05 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 18:10 Valentinovo u vinogradu
- 19:55 Sedam duša
- 22:10 Šuška se šuška
- 00:00 Jednorog II (13)
- 00:25 Alov svijet (1)
- 00:50 To je Voyo
- 01:00 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 01:50 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:35 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:20 CSI XIII (12)
- 04:05 CSI XIII (13)
- 04:50 Kraj programa
- 05:40 Gradi(ONA) III (lifestyle emisija)
- 06:15 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 06:45 Vatre ivanjske (17)
- 07:40 Vatre ivanjske (18)
- 12:00 Top.HR
- 12:45 TV prodaja
- 13:00 To je Voyo
- 13:10 Teorija velikog praska V (Akvizicija)
- 13:35 Teorija velikog praska V (Ponavljanje)
- 14:00 Dva i pol muškarca VI (19)
- 14:30 Dva i pol muškarca VI (20)
- 15:00 Prijatelji IX (23)
- 15:25 Prijatelji IX (24)
- 15:55 Specijalizant IV (dramska serija)
- 22:20 Dva i pol muškarca VI (21)
- 22:45 Dva i pol muškarca VI (22)
- 23:10 Prijatelji X (1)
- 23:35 Prijatelji X (2)
- 04:03 Svijet jazza: Gonzalo Rubalcaba
- 04:33 Izvan formata: Krajolik - čitanje nje
- 05:04 Knjiga ili život: Mira Furlan i antikvarijat Trešnja
- 05:44 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:08 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:37 Juhuhu: Tava
- 06:38 Tik Tak (33)
- 06:43 Susjedstvo tigrića Daniela (crtana serija)
- 06:53 Susjedstvo tigrića Daniela (10)
- 07:05 Pjesmica Be be be be
- 07:07 Jojo i prijevozna sredstva: Automobil
- 07:12 Pikvikići (32)
- 07:27 Mališani: Vendi - Plesanje
- 07:30 Bluey II (39)
- 07:37 Hej Dagi (7)
- 07:46 Pepe, Bubi i Lu kod dr. Zdravke: Vodene kozice (igrana serija za djecu)
- 07:57 Pocoyo IV (37)
- 08:04 Pjesmica Palačinke
- 08:06 Juhuhu
- 08:07 Kockice brojalice IV (7)
- 08:14 Pepa Praščić II (14)
- 08:19 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (12)
- 08:24 Šašavi hotel (41)
- 08:34 Najbolji dan: Nika (3)
- 08:44 Tupikova stijena (39)
- 08:48 Naprijed, Go Jetteri (6)
- 09:01 Taina i čuvari Amazonije (19)
- 09:11 Psići u Ophodnji III (Psići, Sportske Zvijezde / Psići Spašavaju Sportski dan)
- 09:33 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:47 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (Ben & Holly’s Little Kingdom)
- 09:58 Tata i ja: Viseća kuglana (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 10:09 Šareni lonac: Šumske buhtlice
- 10:24 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 10:51 Pjesmica Be be be be
- 10:54 Bluey II (39)
- 11:01 Hej Dagi (7)
- 11:08 Pepe, Bubi i Lu kod dr. Zdravke: Vodene kozice (igrana serija za djecu)
- 11:18 Mališani: David - Pospremanje
- 11:21 Kockice brojalice IV (7)
- 11:26 Pikvikići (32)
- 11:40 Pjesmica Palačinke
- 11:42 Pepa Praščić II (14)
- 11:47 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (12)
- 11:52 Šašavi hotel (41)
- 12:03 Roko zvrk (4)
- 12:24 Mališani: Jure - Moja željeznica
- 12:28 Snažni mali Bheem (6)
- 12:34 Susjedstvo tigrića Daniela (crtana serija)
- 12:46 Susjedstvo tigrića Daniela (10)
- 13:00 Pjesmica Be be be be
- 13:04 Juhuhu
- 13:10 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 13:33 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 16:10 Metropolitanci (5)
- 17:03 Metropolitanci (6)
- 20:11 Dnevnik Diane Budisavljević
- 21:40 Sympathy for the Devil
- 23:17 Posebni dodaci: Jean-Luc Godard (1. dio)
- 23:27 Neustrašivi
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Druga strana
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Traktor (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Otkrivamo Hrvatsku: Radoboj
- 04:52 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Traktor (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:28 turizam.hrt
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 Eko zona
- 07:55 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Kultura
- 12:30 Studio 4
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: U fokusu
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Istrage prometnih nesreća
- 16:45 Prvi se pamti
- 17:00 Kultura
- 17:10 Poslovne vijesti
- 17:15 Globalna Hrvatska
- 17:55 Hrvatska moj izbor: Don i Marko
- 18:20 Ljudi koji mijenjaju vrijeme: Tajne stanice (dokumentarna serija)
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 20:01 HAK - Promet info
- 20:02 #REPORTAŽE: Trans Diana (dokumentarna reportaža)
- 20:07 Dobra ekonomija (Otpad)
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:17 Studio 4: U fokusu
- 22:45 Stani u Lici: Krasno (dokumentarna serija)
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Prvi se pamti
- 23:45 DW: Shift
- 04:37 #REPORTAŽE: Siromaštvo kod djece (dokumentarna reportaža)
- 04:42 Izradi sam: Boja za školsku ploču
- 04:46 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:54 Bajkovita Hrvatska: Utvrda Medvedgrad
- 05:01 Globalna Hrvatska
- 05:41 Dolina sunca (62)
- 06:21 Art a la carte
- 06:54 #REPORTAŽE: Siromaštvo kod djece (dokumentarna reportaža)
- 06:59 Moja priča (Iz Linhenštajna u Moslavinu)
- 07:04 Lijepom našom: Jelsa, 1. dio (skraćeni)
- 08:10 Gradionica vrtova - Ana (dokumentarna serija)
- 08:40 Slatka kuharica - Lokve (7)
- 09:07 Volim životinje ZOO: Nastambe životinja
- 09:18 Jojo i prijevozna sredstva: Balon
- 09:24 Čarobna ploča - Svijet oko nas: Mobiteli i računala - slobodno vrijeme i prijatelji
- 09:39 Upoznajmo Hrvatsku - Zaronite s nama: Smokvica - Primošten
- 09:43 Skica za portret (Zorislav Horvat)
- 09:53 Moja priča (Iz Linhenštajna u Moslavinu)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Vrgada
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:06 Hrvatska danas
- 16:10 Gradionica vrtova - Ana (dokumentarna serija)
- 16:40 Slatka kuharica - Lokve (7)
- 17:07 Volim životinje ZOO: Nastambe životinja
- 17:18 Jojo i prijevozna sredstva: Balon
- 17:24 Čarobna ploča - Svijet oko nas: Mobiteli i računala - slobodno vrijeme i prijatelji
- 17:39 Upoznajmo Hrvatsku - Zaronite s nama: Smokvica - Primošten
- 17:43 Skica za portret (Zorislav Horvat)
- 17:53 Moja priča (Iz Linhenštajna u Moslavinu)
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Vrgada
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:06 Hrvatska danas
- 00:10 Međunarodna prijevara
- 02:30 Ljubavni guru
- 04:00 Čarobni Mike XXL
- 06:00 Stotina
- 06:40 Nevolje s mr. Beanom
- 07:05 Štrumpfovi
- 08:55 Slomljena krila
- 10:50 Misija: Bijela kuća
- 13:20 Briljantin
- 15:25 Turist
- 17:40 Putnici
- 20:00 Ubojica mekog srca
- 22:00 Spotlight
- 00:15 Teorija velikog praska (14)
- 00:45 Crna lista IX (11)
- 01:35 Magnum II (akcijska/ kriminalistička serija)
- 02:25 NCIS: Havaji (3)
- 03:15 Krhotine (6)
- 04:00 Mornarički specijalci (12)
- 04:45 Mornarički specijalci (13)
- 05:35 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:00 Simpsoni XXIV (8)
- 06:25 Simpsoni XXIV (9)
- 06:50 Lucifer III (13)
- 07:40 Lucifer III (14)
- 08:30 Lucifer III (15)
- 09:25 Kosti IV (3)
- 10:20 Kosti IV (4)
- 11:15 Kosti IV (5)
- 12:10 Dva i pol muškarca VII (18)
- 12:35 Dva i pol muškarca VII (19)
- 13:05 Dva i pol muškarca VII (20)
- 13:30 Dva i pol muškarca VII (21)
- 14:00 Dva i pol muškarca VII (22)
- 14:25 Dva i pol muškarca VIII (1)
- 14:55 Putnik
- 17:10 Simpsoni XXIV (10)
- 17:35 Simpsoni XXIV (11)
- 18:05 Lucifer III (16)
- 19:00 Lucifer III (17)
- 19:55 Lucifer III (18)
- 21:00 Pravednik
- 23:40 Duhovi III (3)
- 04:05 Kako sam upoznala vašeg oca II (7)
- 04:25 Kako sam upoznala vašeg oca II (8)
- 04:50 Mamica II (3)
- 05:15 Zoeyina glazbena lista II (5)
- 06:00 Buntovnica (9)
- 06:45 Uvod u anatomiju IX (15)
- 07:35 Uvod u anatomiju IX (16)
- 12:05 Osveta na visokim petama
- 13:55 Zovite me Kat II (6)
- 16:10 Mamica V (9)
- 16:35 Mamica V (10)
- 17:05 Mamica V (11)
- 17:30 Mamica V (12)
- 18:00 Vampirski dnevnici II (5)
- 19:00 Vampirski dnevnici II (6)
- 20:00 Marley i ja
- 04:20 Smrt u raju (kriminalistička serija)
- 05:15 Smrt u raju (kriminalistička serija)
- 06:00 FBI IV (18)
- 06:50 FBI IV (19)
- 07:35 Grantchester VI (5)
- 08:35 Dvojac V (7)
- 09:45 Scuola i Lisica (6)
- 10:55 Ubojice među nama (23)
- 11:20 Završni udarac VII (21)
- 12:15 CSI IX (1)
- 13:10 FBI IV (20)
- 14:00 FBI IV (21)
- 14:55 Grantchester VI (6)
- 15:55 Dvojac V (8)
- 17:00 Scuola i Lisica II (1)
- 18:10 Zločinački umovi XIII (1)
- 19:05 Zločinački umovi XIII (2)
- 20:00 FBI: Najtraženiji V (6)
- 21:00 Smrtonosni tropi
- 22:00 Alex Hugo III (2)
- 00:15 Bez zakona
- 02:10 Plesačice
- 04:27 Kolaž program
- 06:30 Čudo na planini
- 08:25 Ekipa iz džungle
- 10:20 Ja Sam Majka
- 14:25 Bježi
- 16:10 Legende u Vegasu
- 18:10 Red
- 22:20 Iscjelitelj
- 00:55 Aleksandar Veliki
- 04:22 Kolaž program
- 09:00 Profesorica engleskog
- 10:35 Za svaki slučaj
- 12:20 Daleko od raja
- 14:10 Cijena istine
- 18:00 Zecko Koš i tajna Mrkog Hrčka
- 19:30 U dobru i u zlu
- 21:30 Hellboy
- 23:25 Vrijeme ljubavi
- 00:20 Teksaški masakr motornom pilom
- 02:05 Talac
- 04:07 Kolaž program
- 07:50 Nikita
- 10:00 G.I. Jane
- 12:20 16 blokova
- 14:15 Otmica
- 20:00 Građanin opasnih namjera
- 22:00 Kuća od karata IV (serija)
- 22:50 Kuća od karata IV (serija)
- 00:00 Demoni
- 01:45 Loš Samaritanac
- 03:35 Kolaž program
- 08:55 Čudni Thomas
- 12:20 Putnici
- 14:15 Kaamelot
- 16:25 Djetinjstvo vođe
- 22:35 Vještica iz Blaira
- 00:40 Nemilosrdni plišanci
- 02:00 Neizbježna smrt Charlieja Countrymana
- 03:47 Kolaž program
- 09:00 Iz džungle u džunglu
- 10:50 Luka i čarobni muzej
- 12:10 Škrtica
- 13:45 Takav sam kakav sam
- 15:35 Čudo
- 17:30 Male žene
- 19:30 Vjenčanje godine
- 21:00 Bez signala
- 22:35 Prijatelji
- 01:10 Klub Zillion
- 03:25 Hollywood: Na snimanju XXI (27)
- 03:55 Smrtonosni strojevi
- 06:00 Billy Elliot: Mjuzikl
- 08:45 Mačak u Čizmama: Tri Vragolana
- 09:00 Madagaskar: Ljubavna Groznica
- 09:20 Kung Fu Panda: Tajne Svitka
- 09:45 Veliki bjegunac
- 14:30 Tovar
- 16:00 Boja purpura
- 18:20 Ni kriv ni dužan
- 20:00 Loši momci
- 21:40 Veliki bjegunac
- 23:15 Podmuklo: 2. poglavlje
- 00:25 Crni petak
- 02:10 Kriminalci na godišnjem
- 04:00 Duhovi otoka
- 06:00 Jerry Maguire
- 08:20 Roise i Frank
- 09:45 Hotel Transilvanija
- 11:15 Slučajni predsjednik
- 13:10 Sedmo Nebo
- 16:55 Dobra Osoba
- 19:00 Gaga Chromatica Ball
- 20:50 Creed: Legenda je rođena
- 23:00 Zmajeva kuća II (3)