Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:14 Potjera
- 00:57 La Promesa II (79)
- 01:56 Sisi III (1)
- 02:47 Srca divljega Pantanala (79)
- 03:32 Dr. Beck: Emocije
- 04:09 Vijesti iz kulture
- 04:16 Skica za portret
- 04:27 Kulturna baština: Vila Ružić
- 04:42 Vrtlarica
- 05:10 Brza jela Mary Berry (Zračna Luka)
- 05:39 Vrijeme ljubavi (71)
- 06:29 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:58 Mary Berry: Kuhaj i podijeli (1)
- 10:30 Vrtlarica: Hrana iz prirode (5)
- 11:04 Dr. Beck: Bolesnik u kući
- 11:41 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:29 Vrijeme ljubavi (72)
- 13:20 La Promesa II (80)
- 16:21 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:16 Metropolitanci (9)
- 20:07 Loto 6
- 20:15 Savršeni planet (Sunce)
- 21:12 Sisi III (2)
- 22:05 Otvoreno
- 22:41 Dnevnik 3
- 23:05 Vijesti iz kulture
- 23:19 Sjeverna Irska - Sto godina rata u srcu Europe
- 01:25 Pušteni s lanca
- 03:00 NCIS New Orleans VI (15)
- 03:40 Astro savjetnik
- 08:10 Najbolje godine (60)
- 09:10 TV izlog
- 09:25 Lud, zbunjen, normalan
- 09:50 Lud, zbunjen, normalan VII (9)
- 10:30 TV izlog
- 10:45 IN magazin
- 11:25 Mostovi života (13)
- 12:25 Zlatni kavez II (71)
- 13:35 Divlje srce (16)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (17)
- 15:25 Lud, zbunjen, normalan (7)
- 16:10 Lud, zbunjen, normalan VII (10)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:10 Mostovi života (14)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (72)
- 21:30 Divlje srce (17)
- 23:10 Večernje vijesti
- 23:25 Provjereno
- 01:25 To je Voyo
- 01:30 Zločinački umovi XII (Antiteroristička jedinica)
- 02:20 Zločinački umovi XII (Elliotovo jezerce)
- 03:00 RTL Danas
- 04:10 Kraj programa
- 06:00 RTL Danas
- 07:20 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (22)
- 07:40 Štrumpfovi (49)
- 08:00 RTL Direkt
- 08:40 Dođi, pogodi, osvoji III (26)
- 09:20 Monk IV (G. Monk i tajni Djeda-Mraz)
- 12:20 Čikaška hitna IV (Kome možeš vjerovati)
- 13:15 To je Voyo
- 13:20 Skriveno u raju (32)
- 14:25 Večera za 5 VII (8)
- 15:35 Blago nama (50)
- 16:30 RTL Danas
- 16:55 Dođi, pogodi, osvoji III (27)
- 17:50 Večera za 5 VII (9)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (34)
- 21:30 Viola boje mora (8)
- 22:45 RTL Direkt
- 23:20 Ubojstvo prema knjizi
- 04:02 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:18 Korak do neba VI (16)
- 06:19 Gran Hotel (11)
- 07:07 Izmišljene zaruke
- 14:31 Inspektor Morse VI (4)
- 22:15 Inspektor Morse VI (4)
- 00:20 Bez traga VI (7)
- 01:05 Crna Lista (Berlin (br. 8))
- 01:50 Mentalist (4)
- 02:30 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (4)
- 03:10 Cobra 11 XVI (15)
- 03:55 Cobra 11 XVI (15)
- 04:35 Larin izbor (63)
- 05:20 Larin izbor (64)
- 05:25 Snaga obitelji (108)
- 06:35 Hamburg 112 II (7)
- 07:20 Hamburg 112 II (8)
- 08:10 Gorski liječnik VII (serija)
- 09:00 TV izlog
- 09:20 Gorski liječnik VII (serija)
- 10:10 TV izlog
- 10:25 Larin izbor (65)
- 11:15 TV izlog
- 11:30 Larin izbor (66)
- 12:30 TV izlog
- 12:45 Detektiv Kalle II (2)
- 13:35 Inspektor Rex IX (4)
- 14:35 Hamburg 112 II (8)
- 15:25 Hamburg 112 II (9)
- 18:10 Cobra XVII (1)
- 19:05 Cobra XVII (2)
- 20:00 Mentalist (5)
- 20:50 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (5)
- 21:40 Tijelo je dokaz III (8)
- 22:35 Tijelo je dokaz III (9)
- 23:25 Navy CIS XX (7)
- 00:00 Prijatelji IX (6)
- 00:30 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 01:00 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 01:25 To je Voyo
- 01:35 NCIS: Los Angeles VI (kriminalistička akcijska serija)
- 02:20 NCIS: Los Angeles VI (kriminalistička akcijska serija)
- 03:05 Specijalizant VI (dramska serija)
- 03:45 CSI XV (12)
- 04:25 CSI XV (13)
- 05:05 Kraj programa
- 06:50 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:15 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:45 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 08:10 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:00 K.T. 2 (Iscenirano samoubojstvo)
- 09:30 TV prodaja
- 09:45 K.T. 2 (Pohlepna kći)
- 10:10 TV prodaja
- 10:25 Krv nije voda IV (39)
- 11:20 TV prodaja
- 11:35 Krv nije voda IV (40)
- 14:00 Dva i pol muškarca VI (2)
- 14:30 Prijatelji IX (5)
- 15:00 Prijatelji IX (6)
- 15:45 Specijalizant IV (dramska serija)
- 04:05 Svijet jazza: Drago Diklić
- 04:40 Izvan formata: Meštrović
- 05:12 Knjiga ili život: Miroslav Kirin i Carmen Maria Machado
- 05:47 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:09 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Lavopitanje
- 06:37 Tik Tak (24)
- 06:42 Susjedstvo tigrića Daniela (71)
- 06:53 Susjedstvo tigrića Daniela (72)
- 07:06 Pjesmica Be be be be
- 07:07 Jojo i prijevozna sredstva: Kamion
- 07:13 Pikvikići (23)
- 07:28 Mališani: Galadriel - Ručak s bebom
- 07:31 Bluey II (30)
- 07:38 Hej Dagi III (50)
- 07:45 Krceki: Njuhometar
- 07:52 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 07:56 Pocoyo IV (28)
- 08:05 Kockice brojalice III (28)
- 08:10 Pepa Praščić II (5)
- 08:15 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (3)
- 08:21 Šašavi hotel (32)
- 08:32 Pjesmica Palačinke
- 08:37 Tupikova stijena (30)
- 08:44 Dinoranč (29)
- 08:57 Zvrko ide u Okido II (16)
- 09:10 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (42)
- 09:21 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:24 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:51 Pjesmica Be be be be
- 09:53 Bluey II (30)
- 10:00 Hej Dagi III (50)
- 10:07 Krceki: Njuhometar
- 10:14 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 10:16 Mališani: Rino - Mali putnik
- 10:19 Kockice brojalice III (28)
- 10:24 Pikvikići (23)
- 10:39 Pjesmica Palačinke
- 10:41 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (3)
- 10:47 Šašavi hotel (32)
- 10:58 Roko zvrk (47)
- 11:11 Dinoranč (29)
- 11:23 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:27 Mališani: Luna - Kolačići
- 11:31 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:38 Snažni Mali Bheem II (28)
- 11:44 Susjedstvo tigrića Daniela (71)
- 11:56 Susjedstvo tigrića Daniela (72)
- 15:40 Joško Eterović
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:21 Vijesti iz kulture
- 00:28 Bez komentara
- 00:30 Pula: More
- 00:58 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:49 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Stop animacija (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:31 DW: U dobroj formi
- 04:57 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Stop animacija (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:21 Vrijeme RH danas
- 07:22 Vrijeme Europa danas
- 07:23 Vrijeme Svijet danas
- 07:29 Bez komentara
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:32 Vrijeme Svijet danas
- 08:34 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:32 Vrijeme Svijet danas
- 13:34 Kultura
- 13:44 Poslovne vijesti
- 13:48 Bez komentara
- 13:50 Studio 4: Znanost
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:32 Vrijeme Svijet danas
- 14:34 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:32 Vrijeme Svijet danas
- 15:34 Studio 4: Zelena linija
- 15:54 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:27 Vrijeme Svijet danas
- 16:29 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 16:54 Kultura
- 17:04 Poslovne vijesti
- 17:08 Young Village Folk - Zelena Generacija: Timotej (9)
- 17:16 Bez komentara
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Rijeka
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 22:30 Studio 4: Zelena linija
- 22:55 DW: Global Us
- 23:21 Bez komentara
- 23:25 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:33 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:41 Bez komentara
- 23:45 Otvoreno
- 00:17 Gorgona
- 01:09 Prometej
- 01:34 Skica za portret (Zbirka stakla Osijek)
- 01:44 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Madona - Brijuni (52)
- 01:49 Moja priča (2)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Torpedo
- 02:15 Dnevnik 2
- 03:10 Hrvatska danas
- 04:40 #REPORTAŽE: Matej Nevešćanin (dokumentarna reportaža)
- 04:44 Izradi sam: Domaći sapun
- 04:48 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:56 Bajkovita Hrvatska: Svetvinčenat - Savičenta - San Vincenti
- 05:02 Otvoreno
- 05:32 #REPORTAŽE: Matej Nevešćanin (dokumentarna reportaža)
- 05:35 Što je klasik? (Finnegans wake James Joyce)
- 06:06 Art a la carte
- 06:36 (Re)kreativac: Rolanje
- 07:00 Moja priča (2)
- 07:05 Na rubu znanosti: Hrana kao oružje
- 07:55 Republika: Život (dokumentarna serija)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Torpedo
- 10:15 Dnevnik 2
- 11:10 Hrvatska danas
- 12:40 #REPORTAŽE: Matej Nevešćanin (dokumentarna reportaža)
- 12:44 Izradi sam: Domaći sapun
- 12:48 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:56 Bajkovita Hrvatska: Svetvinčenat - Savičenta - San Vincenti
- 13:02 Otvoreno
- 13:32 #REPORTAŽE: Matej Nevešćanin (dokumentarna reportaža)
- 13:35 Što je klasik? (Finnegans wake James Joyce)
- 14:06 Art a la carte
- 14:36 (Re)kreativac: Rolanje
- 15:00 Moja priča (2)
- 15:05 Na rubu znanosti: Hrana kao oružje
- 15:55 Republika: Život (dokumentarna serija)
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Torpedo
- 18:15 Dnevnik 2
- 19:10 Hrvatska danas
- 20:40 #REPORTAŽE: Matej Nevešćanin (dokumentarna reportaža)
- 20:44 Izradi sam: Domaći sapun
- 20:48 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:56 Bajkovita Hrvatska: Svetvinčenat - Savičenta - San Vincenti
- 21:02 Otvoreno
- 21:32 #REPORTAŽE: Matej Nevešćanin (dokumentarna reportaža)
- 21:35 Što je klasik? (Finnegans wake James Joyce)
- 22:06 Art a la carte
- 22:36 (Re)kreativac: Rolanje
- 23:00 Moja priča (2)
- 23:05 Na rubu znanosti: Hrana kao oružje
- 23:55 Republika: Život (dokumentarna serija)
- 01:40 Desperado
- 03:50 Ljubavni život (5)
- 04:20 Kasno navečer
- 06:00 Peh do daske
- 06:05 Muški žigolo
- 07:35 Mali vampir
- 09:20 Od klinke do komada
- 11:25 Assassin’s Creed
- 13:55 Ups! Noa je otišao
- 15:45 Kung fu panda 2
- 17:30 2 igrača
- 19:50 Ljubavni život (7)
- 20:30 Ljubavni život (8)
- 21:05 Ad Astra
- 23:35 Tanka linija smrti
- 00:20 Teorija velikog praska XII (24)
- 00:50 Crna lista IX (4)
- 01:45 Magnum P.I. (15)
- 02:35 Škorpion IV (dramska serija)
- 03:25 Castle VIII (18)
- 04:10 Castle VIII (19)
- 04:55 Castle VIII (20)
- 05:40 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:00 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca V (11)
- 06:45 Dva i pol muškarca V (12)
- 07:10 Teorija velikog praska XII (23)
- 07:40 Teorija velikog praska XII (24)
- 08:05 CSI: Miami IX (9)
- 09:00 Izgubljeni III (9)
- 09:55 Castle VIII (21)
- 10:50 Castle VIII (22)
- 11:45 Mornarički specijalci (1)
- 12:40 Goruća zemlja II (9)
- 13:30 La Brea III (4)
- 16:15 Crna lista IX (5)
- 17:15 Magnum P.I. (16)
- 18:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 19:05 CSI: Miami IX (10)
- 20:00 Izgubljeni III (10)
- 21:00 Goruća zemlja II (10)
- 22:00 Duhovi III (1)
- 22:25 Duhovi III (2)
- 22:55 Dva i pol muškarca V (13)
- 23:25 Dva i pol muškarca V (14)
- 23:50 Teorija velikog praska (1)
- 14:50 Mamica (19)
- 15:15 Dr. House (dramska serija)
- 16:10 Dr. House (dramska serija)
- 17:05 Posljednja crta obrane (17)
- 17:35 Posljednja crta obrane (18)
- 22:00 Uvod u anatomiju XX (9)
- 22:55 Chicago u plamenu III (dramska serija)
- 23:50 Dinastija V (21)
- 00:00 Bull (dramska serija)
- 00:55 Plava krv VIII (2)
- 01:50 Plava krv VIII (3)
- 02:40 Ubojice među nama (20)
- 03:05 Završni udarac VI (5)
- 03:55 Završni udarac VI (6)
- 04:40 NCIS New Orleans VI (18)
- 05:20 Diplomat (3)
- 06:00 Istražiteljica
- 06:55 Frankie Drake istražuje (8)
- 07:50 Završni udarac VI (5)
- 08:50 Završni udarac VI (6)
- 09:50 Ubojice među nama (21)
- 10:20 Bull (dramska serija)
- 11:15 NCIS New Orleans VI (18)
- 12:10 Panhandle (1)
- 13:10 CSI: Las Vegas III (6)
- 14:10 FBI: International (14)
- 15:05 Diplomat (4)
- 16:05 Završni udarac VI (5)
- 17:10 Frankie Drake istražuje (9)
- 18:10 Plava krv VIII (4)
- 19:05 Plava krv VIII (5)
- 20:05 NCIS New Orleans VI (19)
- 21:00 Panhandle (2)
- 22:00 Smrtonosni tropi
- 23:00 FBI: International (15)
- 00:50 10 izgubljenih minuta
- 02:30 Kad život izmiče
- 04:28 Kolaž program
- 06:00 Mozak u plamenu: Mjesec dana ludila
- 07:45 Kauboji
- 09:45 Najbolje od mene
- 11:55 Ljubav u New Yorku
- 15:35 Ljubavni jackpot
- 17:25 Putnici
- 19:25 Seinfeld VII (15)
- 19:50 Seinfeld VII (16)
- 20:15 Autocesta spasa
- 22:25 Kuća od karata IV (serija)
- 23:15 Terri
- 00:25 Piskaralo
- 02:14 Kolaž program
- 09:00 Slučajni suprug
- 10:30 Paris Express
- 14:15 Preglup i pregluplji
- 16:05 Igra oponašanja
- 18:00 Balerina i Viktor
- 19:25 Izgubljeni grad Z
- 21:45 Leon Profesionalac
- 23:55 Izvan sebe
- 00:05 Opsjednuti 2: Duhovi Georgije
- 02:00 Kameleon
- 03:44 Kolaž program
- 08:00 Gamer
- 09:45 Pakleni val
- 12:00 Doušnik
- 14:05 Ljubavnici
- 16:05 Otkrila sam špijuna
- 18:00 Non stop
- 20:00 Zarobljenici uma
- 21:55 Bostonski heroji
- 00:40 Rec 4: Apokalipsa
- 02:15 Filozofija ubojstva
- 03:56 Kolaž program
- 08:55 Solomon Kane
- 10:45 Ostavljeni
- 14:50 Polaroid
- 16:25 Paradise Hills
- 20:30 Dredd
- 22:15 Zaraza iz mora
- 23:55 Propovjednik IV (8)
- 00:15 Philip Morris, volim te
- 01:55 Kolaž program
- 09:00 Wendy
- 10:50 Taxi 5
- 12:35 Sammy i prijatelji (Oaza)
- 12:50 Sammy i prijatelji (Voljeni Jimbo)
- 13:05 Kako ja kažem
- 14:50 Kaamelot
- 16:55 Kamuflaža
- 18:40 Moja otkačena djevojka
- 20:15 Sad ili nikad
- 22:00 Seinfeld VII (15)
- 22:25 Seinfeld VII (16)
- 22:50 Najbolji tata na svijetu
- 01:03 Priča o Duhu
- 02:36 Američka pita: Okupljanje
- 04:25 Taksisti
- 06:00 Madagaskar: Ljubavna Groznica
- 06:25 Wonka
- 10:15 Barbie
- 12:10 Aquaman
- 16:43 Lady Bird
- 18:15 Moje papirnate lutke
- 00:00 Fantazme (2)
- 00:35 Neovisni kandidat
- 02:26 Dijada
- 03:57 Hollywood: Na snimanju XXI (25)
- 08:40 13 Života
- 11:07 Bolje stvari IV (7)
- 11:37 Bolje stvari IV (8)
- 12:13 Dankinja
- 14:10 Pravi trenutak
- 16:17 Spy/Master (6)
- 17:05 Gaga Chromatica Ball
- 19:01 Dina
- 21:35 Turist II (2)
- 22:37 Moj Dečko je Zvijezda III (4)
- 23:05 Beckyn gnjev