Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:13 Potjera
- 00:53 La Promesa II (77)
- 01:53 Sisi II (5)
- 02:43 Srca divljega Pantanala (77)
- 03:29 Dr. Beck: Hripavac
- 04:03 Vijesti iz kulture
- 04:10 Skica za portret
- 04:26 Kulturna baština: Arheološki muzej Zadar, 2. dio
- 04:41 Vrtlarica: Ukrasne trave (5)
- 05:10 Brza jela Mary Berry (Mornarica)
- 05:38 Vrijeme ljubavi (69)
- 06:30 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:58 Brza jela Mary Berry (West End)
- 10:30 Vrtlarica: Vrt bez plastike (6)
- 11:04 Dr. Beck: Bruh
- 11:41 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:21 Vrijeme
- 12:31 Vrijeme ljubavi (70)
- 13:25 La Promesa II (78)
- 16:21 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:49 Regionalni dnevnik
- 17:16 Metropolitanci (7)
- 22:05 Otvoreno
- 22:42 Dnevnik 3
- 23:06 Vijesti iz kulture
- 23:18 Gluten - neprijatelj broj jedan?
- 01:10 Starci 2
- 02:45 NCIS New Orleans VI (13)
- 03:25 Astro savjetnik
- 08:45 Najbolje godine (56)
- 09:45 TV izlog
- 10:00 Lud, zbunjen, normalan (4)
- 10:30 TV izlog
- 10:45 Lud, zbunjen, normalan VII (7)
- 11:25 IN magazin
- 12:10 Mostovi života (11)
- 13:10 Monte Carlo
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Monte Carlo
- 15:25 Lud, zbunjen, normalan (5)
- 16:05 Lud, zbunjen, normalan VII (8)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:05 Mostovi života (12)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (70)
- 21:30 Divlje srce (15)
- 23:10 Večernje vijesti
- 23:35 Pušteni s lanca
- 01:20 To je Voyo
- 01:25 Zločinački umovi XI (Đavolja kralježnica)
- 02:15 Zločinački umovi XI (Oluja)
- 02:55 RTL Danas
- 04:05 Kraj programa
- 06:30 RTL Danas
- 07:50 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (20)
- 08:10 Štrumpfovi (47)
- 08:30 RTL Direkt
- 09:00 Dođi, pogodi, osvoji III (24)
- 09:40 Monk IV (G. Monk je pijan)
- 10:40 Monk IV (G. Monk i gđa Monk)
- 11:30 TV prodaja
- 11:45 Čikaška hitna IV (Manje zlo)
- 12:35 Čikaška hitna IV (Otrov u nama)
- 13:25 To je Voyo
- 13:30 Skriveno u raju (31)
- 14:35 Večera za 5 VII (6)
- 15:45 Blago nama (48)
- 16:30 RTL Danas
- 16:55 Dođi, pogodi, osvoji III (25)
- 17:50 Večera za 5 VII (7)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (32)
- 21:25 Viola boje mora (6)
- 22:35 RTL Direkt
- 23:10 Visoka nota
- 04:13 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:11 Korak do neba VI (14)
- 06:11 Veličanstveni hotel (9)
- 06:58 Srest ćemo se u New Yorku
- 14:05 Inspektor Morse VI (2)
- 15:51 Dom na kvadrat
- 04:15 Larin izbor (59)
- 05:10 Larin izbor (60)
- 05:30 Kraj programa
- 05:35 Snaga obitelji (106)
- 06:05 Hamburg 112 II (3)
- 06:50 Hamburg 112 II (4)
- 07:40 Gorski liječnik VII (serija)
- 08:35 Gorski liječnik VII (serija)
- 09:35 TV izlog
- 09:45 Larin izbor (61)
- 10:20 TV izlog
- 11:00 Larin izbor (62)
- 11:20 TV izlog
- 12:00 Detektiv Kalle (12)
- 12:35 TV izlog
- 13:40 Inspektor Rex IX (2)
- 14:35 Hamburg 112 II (5)
- 15:30 Hamburg 112 II (6)
- 20:00 Mentalist (3)
- 20:50 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (3)
- 21:45 Tijelo je dokaz III (4)
- 22:40 Tijelo je dokaz III (5)
- 23:35 Navy CIS XX (5)
- 04:10 CSI XV (9)
- 04:50 Kraj programa
- 07:10 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:35 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 10:05 K.T. 2 (Pogrešna blizanka)
- 10:35 TV prodaja
- 10:50 Krv nije voda IV (35)
- 11:40 TV prodaja
- 11:55 Krv nije voda IV (36)
- 14:00 Dva i pol muškarca V (16)
- 14:30 Dva i pol muškarca V (17)
- 15:00 Prijatelji IX (1)
- 15:25 Prijatelji IX (2)
- 15:55 Specijalizant VI (dramska serija)
- 04:11 Svijet jazza: MILK
- 04:44 Izvan formata: Novi prostori umjetnosti
- 05:14 Knjiga ili život: Simfonije/Turpituda i Djela Miroslava Krleže
- 05:47 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:11 Sve o životinjama II (dokumentarna serija za djecu)
- 06:35 Juhuhu: Drmibuba
- 06:37 Tik Tak (22)
- 06:42 Susjedstvo tigrića Daniela (67)
- 06:53 Susjedstvo tigrića Daniela (68)
- 07:06 Pjesmica Be be be be
- 07:07 Jojo i prijevozna sredstva: Balon
- 07:13 Pikvikići (21)
- 07:28 Mališani: Lav - Pranje zubi
- 07:30 Bluey II (28)
- 07:37 Hej Dagi III (48)
- 07:44 Krceki: Roboperilica
- 07:51 Krceki - pjesmica: Plačko
- 07:55 Pocoyo IV (26)
- 08:04 Kockice brojalice III (26)
- 08:10 Pepa Praščić II (3)
- 08:15 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (1)
- 08:20 Šašavi hotel (30)
- 08:31 Pjesmica Palačinke
- 08:36 Tupikova stijena (28)
- 08:43 Dinoranč (27)
- 08:56 Zvrko ide u Okido II (14)
- 09:10 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (40)
- 09:21 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:23 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:51 Pjesmica Be be be be
- 09:53 Bluey II (28)
- 10:00 Hej Dagi III (48)
- 10:07 Krceki: Roboperilica
- 10:14 Krceki - pjesmica: Plačko
- 10:16 Mališani: Dan - Bojenje kućice za ptice
- 10:19 Kockice brojalice III (26)
- 10:24 Pikvikići (21)
- 10:39 Pjesmica Palačinke
- 10:41 Pepa Praščić II (3)
- 10:46 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas (1)
- 10:52 Šašavi hotel (30)
- 11:03 Roko zvrk (45)
- 11:16 Dinoranč (27)
- 11:28 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:34 Mališani: Paula - Palačinke
- 11:37 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:44 Snažni Mali Bheem II (26)
- 11:50 Susjedstvo tigrića Daniela (67)
- 20:10 Animatik (242)
- 21:05 Duhovi Afganistana
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:21 Vijesti iz kulture
- 00:28 Bez komentara
- 00:30 Eko zona (565)
- 00:54 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:49 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Sniženja (dokumentarna reportaža)
- 03:57 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:31 DW: Sutrašnjica danas
- 04:57 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Sniženja (dokumentarna reportaža)
- 06:15 DW: Shift
- 06:27 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:09 Poslovne vijesti
- 07:13 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 08:00 Vijesti
- 08:25 Vrijeme RH danas
- 08:26 Vrijeme Europa danas
- 08:28 Vrijeme Svijet danas
- 08:30 Studio 4
- 08:52 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:28 Vrijeme RH danas
- 09:29 Vrijeme Europa danas
- 09:31 Bez komentara
- 09:32 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 11:57 Studio 4
- 12:24 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Kultura
- 13:41 Poslovne vijesti
- 13:45 Studio 4: Znanost
- 13:54 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:29 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:32 Vrijeme Svijet danas
- 14:34 Studio 4
- 14:56 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Kultura
- 15:55 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Treća dob
- 16:54 Kultura
- 17:01 Bez komentara
- 17:04 Poslovne vijesti
- 17:08 Bez komentara
- 17:09 Young Village Folk - Zelena Generacija: Domen i Laura (7)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:58 HAK - Promet info
- 19:59 #REPORTAŽE: Solarografija (dokumentarna reportaža)
- 20:04 Bez komentara
- 20:05 Romano Bolković - 1 na 1: Mišel Jakšić (talk show)
- 20:55 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:54 Regionalni dnevnik
- 22:14 Studio 4: Kultura
- 22:34 Bez komentara
- 22:42 Glas domovine
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Treća dob
- 23:54 Bez komentara
- 00:37 Hrvatsko podmorje: Lastovo (dokumentarna serija)
- 01:08 Mir i dobro
- 01:31 I to je Hrvatska: Brijuni
- 01:45 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Vela Panitula - Kornati (54)
- 01:50 Moja priča (2)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Šibenski muzej
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:09 Hrvatska danas
- 04:39 #REPORTAŽE: Mackey (dokumentarna reportaža)
- 04:44 Tea Mamut: Bucolaj
- 04:50 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:58 Bajkovita Hrvatska: Park prirode Lonjsko polje (24)
- 05:04 Otvoreno
- 05:34 Crno-bijeli svijet (2)
- 06:19 Art a la carte
- 06:47 Izvan formata: Čaruga
- 07:18 Ljudi koji mijenjaju vrijeme: Ispod vodopada (dokumentarna serija)
- 07:49 Sunčana strana Prisavlja - koncert grupe Jonathan, integralna verzija
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Šibenski muzej
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:09 Hrvatska danas
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Šibenski muzej
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:09 Hrvatska danas
- 01:40 Savršeni tip
- 03:40 Ljubavni život (1)
- 04:20 Peh do daske
- 06:00 Plava munja
- 06:05 Ljubavni život (1)
- 06:35 Moji problematični praznici
- 08:40 Riječ po riječ
- 10:50 U potrazi za Forresterom
- 13:40 Mali vampir
- 15:35 Od klinke do komada
- 17:40 U naručju vještice
- 19:50 Ljubavni život (3)
- 20:25 Ljubavni život (4)
- 21:10 Četiri pera
- 23:55 Čovjek bez tijela
- 00:15 Teorija velikog praska XII (20)
- 00:45 Crna lista IX (2)
- 01:35 Magnum P.I. (13)
- 02:25 Škorpion IV (dramska serija)
- 03:15 Castle VIII (12)
- 04:00 Castle VIII (13)
- 04:45 Castle VIII (14)
- 05:40 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:00 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca V (7)
- 06:50 Dva i pol muškarca V (8)
- 07:10 Teorija velikog praska XII (19)
- 07:40 Teorija velikog praska XII (20)
- 08:05 CSI: Miami IX (7)
- 08:55 Izgubljeni III (7)
- 09:55 Castle VIII (15)
- 10:50 Castle VIII (16)
- 11:45 Castle VIII (17)
- 12:40 Goruća zemlja II (7)
- 13:30 Tragač (13)
- 16:15 Crna lista IX (3)
- 17:10 Magnum P.I. (14)
- 18:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 19:00 CSI: Miami IX (8)
- 20:00 Izgubljeni III (8)
- 21:00 Goruća zemlja II (8)
- 21:55 911 VII (4)
- 22:55 Dva i pol muškarca V (9)
- 23:25 Dva i pol muškarca V (10)
- 23:50 Teorija velikog praska XII (21)
- 04:05 Posljednja crta obrane (12)
- 04:25 Mlađa VII (humoristična serija)
- 04:50 Mlađa VII (humoristična serija)
- 05:40 Mamica (16)
- 06:00 Dr. House (dramska serija)
- 06:45 Dr. House (dramska serija)
- 07:35 Bračne vode VIII (humoristična serija)
- 12:00 Medvjedić Paddington 2
- 16:10 Dr. House (dramska serija)
- 17:05 Posljednja crta obrane (13)
- 17:35 Posljednja crta obrane (14)
- 20:00 Novakinja: Federalni agenti (4)
- 21:00 Moja super bivša
- 00:55 Plava krv VII (20)
- 01:50 Plava krv VII (21)
- 02:40 Ubojice među nama (18)
- 03:10 Završni udarac VI (1)
- 03:55 Završni udarac VI (kriminalistička serija)
- 04:35 Navy CIS New Orleans VI (16)
- 05:15 Diplomat (1)
- 06:00 Istražiteljica
- 06:55 Frankie Drake istražuje (6)
- 07:50 Završni udarac VI (1)
- 10:20 Bull (6)
- 11:15 Navy CIS New Orleans VI (16)
- 12:10 Will Trent (12)
- 13:10 FBI VI (9)
- 14:10 FBI: International (12)
- 15:05 Diplomat (2)
- 16:05 Istražiteljica
- 17:10 Frankie Drake istražuje (7)
- 18:10 Plava krv VII (22)
- 19:05 Plava krv VIII (1)
- 20:05 NCIS New Orleans VI (17)
- 21:00 Will Trent (13)
- 22:00 FBI: Najtraženiji V (5)
- 23:00 FBI: International (13)
- 04:46 Kolaž program
- 06:00 Dragi Diktatore
- 07:45 Obitelj skorojevića 2
- 09:40 Začin za brak
- 11:35 Clara
- 13:35 Bez signala
- 15:25 Hologram za kralja
- 17:15 Tri dana za ubojstvo
- 19:25 Seinfeld VII (11)
- 19:50 Seinfeld VII (12)
- 20:15 Svinja
- 22:00 Kuća od karata IV (serija)
- 22:55 Zakon jačeg
- 01:30 Lizzie
- 03:17 Kolaž program
- 10:45 Vozeći gospođicu Daisy
- 12:30 Rat struja
- 14:20 Zvati se Kubrick
- 15:55 Mutne vode
- 18:00 Vili Kočnica
- 19:30 Kuća magičnog sata
- 21:15 Fury
- 23:25 Nulti teorem
- 01:50 Glas smrti 2
- 03:38 Kolaž program
- 08:00 Mortdecai
- 09:55 Očeva osveta
- 12:00 Čudo na planini
- 13:55 Seraphim falls
- 16:00 U školi je najgore
- 17:55 Majstori iluzije
- 20:00 Majstori iluzije 2
- 22:20 Revolver
- 00:40 Rec 2
- 02:05 Zabavni Park Noćnih Mora
- 03:33 Kolaž program
- 08:55 Vrata u drugu dimenziju
- 10:35 Mune: Čuvar Mjeseca
- 12:10 Igre gladi
- 14:35 Niz mračni hodnik
- 16:20 Odbrojavanje
- 18:00 Igre gladi: Plamen
- 20:30 Prije nego što zaspim
- 22:10 Rupa u zemlji
- 23:50 Propovjednik IV (6)
- 00:35 Večer amatera
- 02:09 Kolaž program
- 09:00 Majčin dan
- 11:00 Taksi 3
- 16:40 Savannah
- 18:35 Slučajne bogatašice
- 20:05 Ženskar
- 21:45 Seinfeld VII (11)
- 22:10 Seinfeld VII (12)
- 22:35 Povratak ubojice mekog srca
- 00:21 Mašina
- 02:15 Američka pita 2
- 04:00 Pripravnici
- 06:00 Romansa u Stilu
- 07:26 Ramona
- 08:46 Ljudi u crnom
- 10:22 Igra Povjerenja
- 14:21 Za Sve je Kriv Mačak
- 16:05 Društvena mreža
- 18:05 Creed III
- 20:01 Moj Dečko je Zvijezda III (4)
- 20:31 Turist II (2)
- 21:36 Luda Lova
- 23:22 Četiri Dobra Dana
- 01:03 Podmukli: 3. Poglavlje
- 02:41 Podmuklo: Posljednji Ključ
- 08:37 Čudesni Spider-Man 2
- 10:56 Bolje stvari IV (3)
- 11:22 Bolje stvari IV (4)
- 11:51 Put Izvrsnosti
- 13:41 Lorax: Zaštitnik šume
- 15:10 Blue Beetle
- 17:21 Maloljetnici
- 19:00 Jastog
- 21:00 Perzijska Verzija
- 22:45 Kod 7500: Otmica aviona