Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:00 Trgovci automobilima XIII (1970 Ford Bronco)
- 05:00 Lovac na starine XIII (8)
- 06:00 Kako se proizvode... VII (Stakleno posuđe/ sapuni/ čelični bubnjevi/ uniforme za vatrogasce)
- 06:30 Kako se proizvode... VII (Drvene bojice/ drveni kajaci/ kosilice za travu / zlatni lančići)
- 07:00 Kako se proizvode... VII (Sigurnosni predmeti na napuhivanje/ Braillova pisaća mašina / čela od ugljičnih vlakana)
- 07:30 Kako se proizvode... VII (Jarboli od ugljičnih vlakana/ kolačići sudbine i projektori IMAX)
- 00:00 Upoznajte pingvine (5)
- 00:23 Upoznajte pingvine (6)
- 00:45 Čudovišta s Aljaske (Bigfoot s juga)
- 01:30 Pitbuli i kažnjenici IX (6)
- 02:15 Upoznajte orangutane (5)
- 02:38 Upoznajte orangutane (6)
- 03:00 Upoznajte pingvine (5)
- 03:23 Upoznajte pingvine (6)
- 03:45 Policija za životinje - Philadelphia XII (Kriza s mačkama)
- 14:00 Kako love morski psi
- 15:00 Psinastično 2016.
- 20:00 Invazija čudovišnih krokodila
- 21:00 Saba i nosorogova tajna
- 00:40 Prokletstvo ranča Skinwalker IV (Život u metamaterijalnom svijetu)
- 01:25 Skladišni ratovi XV (Tvoj djed te voli)
- 01:45 Skladišni ratovi XV (Strings & Beans)
- 02:10 Skladišni ratovi XV (Zakucaj ili začepi)
- 02:35 Lovci na dražbe II (Nadmetanje u Beantownu)
- 03:00 Lovci na dražbe II (Teška artiljerija)
- 03:20 Zvijezde zalagaonice XVII (Pronađi, spremi i založi)
- 03:45 Drevni izvanzemaljci XIV (Na lokaciji: Dokazi o izvanzemaljskom životu)
- 04:50 Ubojiti grabežljivci (Brzina)
- 05:15 Život ispod nule X (19)
- 06:00 Island s Alexanderom Armstrongom (2)
- 06:50 Čovjek i divljina IV (5)
- 07:45 U tvornici VI (10)
- 08:45 Život ispod nule VII (7)
- 09:40 Život ispod nule VII (8)
- 14:35 U tvornici VI (10)
- 15:50 Život ispod nule VII (7)
- 16:55 Život ispod nule VII (8)
- 12:00 Zemlja napada
- 13:00 Znanost protiv terorizma (4)
- 14:00 Žene u rock ’n’ rollu (4)
- 15:00 Puni k’o brod (1)
- 16:00 Puni k’o brod (2)
- 17:00 Svjetski Chefovi u Francuskoj (3)
- 20:00 Kako je biti slobodna (2)
- 21:00 Liverpool: Kraj oluje
- 22:40 Zemlja napada
- 23:35 Znanost protiv terorizma (4)
- 08:00 Outta Town Adventures II (13)
- 08:25 New Caledonia, the Seaweed Promise
- 09:00 ZENITH (9)
- 09:30 ZENITH (10)
- 14:00 Pošast
- 15:00 THE HAWKDOCTOR OF ABU DHABI
- 16:00 CAPTURE WILD SCHOOL (3)
- 16:25 CAPTURE WILD SCHOOL (4)
- 17:00 Galicia’s Death Cost
- 18:00 Cheetahs Of The Deep
- 18:50 Ukradena remek djela (2)
- 19:30 ZENITH (12)
- 04:10 Ubojstvo: Sati dosade V (Krv na knjigama)
- 05:05 Ispitivanja izbliza II (Ubojstvo na plaži Myrtle)
- 06:00 Motiv za ubojstvo (Masakr na Badnjak)
- 06:25 Motiv za ubojstvo (Opaki prijatelj)
- 06:50 Motiv za ubojstvo (Kozmetičko ubojstvo)
- 07:15 Motiv za ubojstvo (Ubojica s autobusne postaje)
- 07:40 Motiv za ubojstvo (Dugo čekanje)
- 10:00 Sudska kamera IV (26)
- 10:20 Sudska kamera IV (21)
- 10:50 Sudska kamera IV (23)
- 11:20 Sudska kamera IV (24)
- 11:50 Sudska kamera IV (22)
- 00:00 Lovac na pjesme
- 01:50 ENGLISH IN FOCUS
- 02:00 Zvijeri južnih divljina
- 03:35 All About
- 03:40 HERE AND THERE
- 03:50 HERE AND THERE
- 04:00 English United
- 04:10 English United
- 04:20 3WAYS2
- 04:30 Figures of Speech
- 05:00 Art Land
- 05:05 Art Land
- 05:10 Crafty Hands
- 05:20 OKEY-DOKEY
- 05:30 ONCE UPON A TIME
- 05:40 Words to Grow
- 05:45 Words to Grow
- 05:50 ENGLISH PLAYTIME
- 06:00 MAGIC SCIENCE
- 06:15 YUMMY FOR MUMMY
- 06:25 Kids in Action
- 06:30 Kids in Action
- 06:35 Alfred & Wilfred
- 06:45 A School Day in the UK
- 07:00 SIMPLE PHRASES
- 07:10 LIFE AROUND
- 07:15 LIFE AROUND
- 07:20 LIFE AROUND
- 07:25 GRAMMAR WISE
- 07:40 BASIC LEXIS
- 07:50 BASIC LEXIS
- 08:00 Film Set
- 08:15 Film Set
- 08:30 HERE AND THERE
- 08:40 Study Choice
- 08:42 Study Choice
- 08:45 Euronews. Futuris
- 08:50 Euronews. Futuris
- 08:55 Euronews. Futuris
- 09:00 THIS DAY in history
- 09:10 EASY TALK
- 09:20 Let’s Talk
- 09:35 ENGLISH IN FOCUS
- 09:45 ENGLISH 911
- 09:50 ENGLISH 911
- 09:55 ENGLISH 911
- 10:00 Perfect English
- 10:05 Perfect English
- 10:10 ENGLISH IN FOCUS
- 10:20 Let’s Read Right
- 10:25 BASIC LEXIS
- 10:35 BASIC LEXIS
- 10:45 BASIC LEXIS
- 10:55 STEP BY STEP
- 11:00 Art Land
- 11:05 Art Land
- 11:10 Crafty Hands
- 11:20 OKEY-DOKEY
- 11:30 ONCE UPON A TIME
- 11:40 Words to Grow
- 11:45 Words to Grow
- 11:50 ENGLISH PLAYTIME
- 12:00 MAGIC SCIENCE
- 12:15 YUMMY FOR MUMMY
- 12:25 Kids in Action
- 12:30 Kids in Action
- 12:35 Alfred & Wilfred
- 12:45 A School Day in the UK
- 13:00 Film Set
- 13:15 Film Set
- 13:30 Film Set
- 13:40 EASY TALK
- 13:45 Euronews. Futuris
- 13:50 Euronews. Futuris
- 13:55 Euronews. Futuris
- 14:00 English United
- 14:10 English United
- 14:20 3WAYS2
- 14:30 Figures of Speech
- 15:00 THIS DAY in history
- 15:10 KEEP FIT
- 15:20 KEEP FIT
- 15:30 WHAT DID THEY SAY
- 15:35 WHAT DID THEY SAY
- 15:40 WHAT DID THEY SAY
- 15:45 WHAT DID THEY SAY
- 16:00 GRAMMAR WISE
- 16:25 City Grammar
- 16:35 City Grammar
- 16:45 City Grammar
- 17:00 Mud
- 19:10 SIMPLE PHRASES
- 19:20 LIFE AROUND
- 19:25 LIFE AROUND
- 19:30 LIFE AROUND
- 19:35 GRAMMAR WISE
- 19:50 BASIC LEXIS
- 20:00 THIS DAY in history
- 20:10 EASY TALK
- 20:20 Let’s Talk
- 20:35 ENGLISH IN FOCUS
- 20:45 ENGLISH 911
- 20:50 ENGLISH 911
- 20:55 ENGLISH 911
- 21:00 Lady Bird
- 22:35 Film Set
- 22:50 HERE AND THERE
- 23:00 THIS DAY in history
- 23:10 KEEP FIT
- 23:20 KEEP FIT
- 23:30 WHAT DID THEY SAY
- 23:35 WHAT DID THEY SAY
- 23:40 WHAT DID THEY SAY
- 23:45 WHAT DID THEY SAY
- 00:00 Prva školska televizija
- 02:00 Prva školska televizija
- 04:00 Prva školska televizija
- 06:00 Prva školska televizija
- 08:00 Prva školska televizija
- 10:00 Prva školska televizija
- 12:00 Prva školska televizija
- 14:00 Prva školska televizija
- 16:00 Prva školska televizija
- 18:00 Prva školska televizija
- 20:00 Prva školska televizija
- 22:00 Prva školska televizija
- 00:40 Kuhinja XII (Pretrpavanje čokoladom)
- 01:25 Natjecanje mladih slastičara VIII (Lažni sendviči)
- 02:10 Trishina južnjačka kuhinja XV (Sajam za pamćenje)
- 02:32 Trishina južnjačka kuhinja XV (Svaka djevojka)
- 02:55 Zalogajnice, drive-in restorani i gostionice XXXII (Za van: Dostava diljem zemlje)
- 03:17 Zalogajnice, drive-in restorani i gostionice XXXII (Za van: Hrabri zalogaji)
- 03:40 Kupi, skuhaj, pobijedi X (Specijal sa sirom)
- 14:17 Zalogajnice, drive-in restorani i gostionice XXXII (Od autentičnog do inventivnog)
- 14:40 Zalogajnice, drive-in restorani i gostionice XXXII (Piletina i goveđa prsa)
- 15:02 Zalogajnice, drive-in restorani i gostionice XXXIII (Švedski stol u Južnoj Dakoti)
- 15:25 Kako pobijediti Bobbyja Flaya XIX (Bračni okršaj)
- 15:50 Kako pobijediti Bobbyja Flaya XIX (Luda vremena)