Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:25 Potjera
- 01:12 La Promesa II (75)
- 02:14 Sisi II (4)
- 03:01 Srca divljega Pantanala (75)
- 03:46 Dr. Beck: Bolesti jednjaka
- 04:21 Vijesti iz kulture
- 04:28 Skica za portret
- 04:42 Vrtlarica: Vrt po mjeri kukaca (12)
- 05:10 Brza jela Mary Berry (Festival)
- 05:39 Vrijeme ljubavi (67)
- 06:28 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Brza jela Mary Berry (Marakeš)
- 10:36 Svijet vrtlara XII (dokumentarna serija)
- 11:39 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:31 Vrijeme ljubavi (68)
- 13:21 La Promesa II (76)
- 16:20 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:15 Metropolitanci (5)
- 22:55 Dnevnik 3
- 23:20 Vijesti iz kulture
- 23:36 Do zadnjeg metka
- 00:30 Dome, pakleni dome
- 02:20 Snimka seksa
- 03:50 Astro savjetnik
- 08:50 Najbolje godine (52)
- 09:50 TV izlog
- 10:05 Lud, zbunjen, normalan (2)
- 10:40 TV izlog
- 10:55 IN magazin
- 11:35 Mostovi života (9)
- 12:35 Zlatni kavez II (68)
- 13:45 Divlje srce (13)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (13)
- 15:30 Lud, zbunjen, normalan (3)
- 16:10 Lud, zbunjen, normalan VII (6)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:10 Mostovi života (10)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (69)
- 21:30 Divlje srce (14)
- 23:10 Zauvijek tvoj
- 00:50 To je Voyo
- 00:55 Zločinački umovi XI (Derek)
- 01:45 Zločinački umovi XI (Prelijepa katastrofa)
- 02:30 RTL Danas
- 03:40 Kraj programa
- 05:50 RTL Danas
- 07:10 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (16)
- 07:35 Štrumpfovi (43)
- 07:50 RTL Direkt
- 10:20 Monk III (G. Monk ide u Vegas)
- 11:15 TV prodaja
- 11:30 Čikaška hitna III (Ovo je sad)
- 12:25 Čikaška hitna III (Kriza samopouzdanja)
- 13:25 To je Voyo
- 13:30 Skriveno u raju (29)
- 14:30 Večera za 5 VII (4)
- 15:45 Blago nama (46)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (23)
- 17:50 Večera za 5 VII (5)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (30)
- 21:20 Pobješnjeli Max: Divlja Cesta
- 23:35 Blackhat
- 00:51 Nijemi svjedok XXIII (8)
- 01:50 Art a la carte
- 02:20 Glazba, glazba
- 02:52 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:17 Korak do neba VI (10)
- 06:18 Veličanstveni hotel (5)
- 07:05 Planovi za budućnost
- 04:05 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 04:45 Larin izbor (55)
- 05:30 Kraj programa
- 05:35 Snaga obitelji (104)
- 06:05 Hamburg 112 (21)
- 06:50 Hamburg 112 (22)
- 07:40 Gorski liječnik VI (serija)
- 08:30 Gorski liječnik VI (serija)
- 09:30 TV izlog
- 09:45 Larin izbor (57)
- 10:35 TV izlog
- 11:00 Larin izbor (58)
- 11:25 TV izlog
- 11:40 Larin izbor
- 12:05 Detektiv Kalle (10)
- 13:05 TV izlog
- 13:25 Inspektor Rex VIII (15)
- 14:20 Hamburg 112 II (1)
- 15:15 Hamburg 112 II (2)
- 20:00 Mentalist (1)
- 20:50 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (1)
- 21:45 Tijelo je dokaz II (16)
- 22:40 Tijelo je dokaz III (1)
- 23:30 Navy CIS XX (3)
- 00:15 Samo hrabro (humoristična serija)
- 00:45 Samo hrabro (humoristična serija)
- 01:05 To je Voyo
- 01:10 Crvena linija (7)
- 02:00 Crvena linija (8)
- 02:40 Specijalizant VI (dramska serija)
- 03:25 CSI XIV (22)
- 04:05 CSI XV (1)
- 04:45 Kraj programa
- 07:30 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 10:05 TV prodaja
- 10:20 K.T. 2 (Opasnije od steroida)
- 10:45 TV prodaja
- 11:00 Krv nije voda IV (31)
- 11:50 TV prodaja
- 12:05 Krv nije voda IV (32)
- 13:00 TV prodaja
- 13:15 To je Voyo
- 13:20 Teorija velikog praska IV (Vruća devijacija)
- 13:40 Teorija velikog praska IV (Očajna emanacija)
- 14:05 Dva i pol muškarca V (8)
- 14:35 Dva i pol muškarca V (9)
- 15:05 Prijatelji VIII (17)
- 15:25 Prijatelji VIII (18)
- 15:55 Specijalizant VI (dramska serija)
- 04:11 Svijet jazza: Istrajazz Four Meets Miguel Zenón
- 04:42 Izvan formata: Moje mjesto pod suncem
- 05:14 Knjiga ili život: Luka Ostojić i Ivan Vidić
- 05:47 Kraljevi među životinjama (21)
- 06:12 Kraljevi među životinjama (22)
- 06:37 Juhuhu: Kako rastu psići
- 06:39 Tik Tak (18)
- 06:44 Susjedstvo tigrića Daniela (59)
- 06:56 Susjedstvo tigrića Daniela (60)
- 07:08 Pjesmica Papučice
- 07:10 Jojo i prijevozna sredstva: Bicikl
- 07:17 Pikvikići (17)
- 07:32 Mališani: Niko - Pospremanje cipela
- 07:34 Bluey II (24)
- 07:41 Hej Dagi III (42)
- 07:49 Krceki: Bicofiks
- 07:56 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 07:58 Pocoyo IV (22)
- 08:07 Kockice brojalice III (22)
- 08:12 Pepa Praščić (51)
- 08:17 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (10)
- 08:23 Šašavi hotel (26)
- 08:34 Pjesmica Palačinke
- 08:39 Tupikova stijena (24)
- 08:46 Dinoranč (23)
- 08:58 Zvrko ide u Okido II (10)
- 09:11 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (36)
- 09:22 Pjesmica Pusa
- 09:24 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:51 Pjesmica Papučice
- 09:54 Bluey II (24)
- 10:01 Hej Dagi III (42)
- 10:08 Krceki: Bicofiks
- 10:15 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 10:17 Mališani: Juli - Puzzle
- 10:20 Kockice brojalice III (22)
- 10:25 Pikvikići (17)
- 10:39 Pjesmica Palačinke
- 10:41 Pepa Praščić (51)
- 10:46 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (10)
- 10:52 Šašavi hotel (26)
- 11:03 Roko zvrk (41)
- 11:16 Dinoranč (23)
- 11:28 Pjesmica Pusa
- 11:32 Mališani: Andrej - Slikanje
- 11:35 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:42 Snažni Mali Bheem II (22)
- 11:48 Susjedstvo tigrića Daniela (59)
- 12:00 Susjedstvo tigrića Daniela (60)
- 12:14 Pjesmica Papučice
- 12:16 Istraži svijet IV (igrana serija)
- 12:38 Odred za čuda II (serija za djecu)
- 12:59 Juhuhu
- 13:24 Kraljevi među životinjama (22)
- 13:49 Sirova koža VIII (13)
- 14:39 Neuzvraćena ljubav
- 20:10 Peti dan
- 21:11 Harry Benson snima prvi
- 22:37 Heroj ili kukavica
- 00:07 Dnevnik 3
- 00:28 Vijesti iz kulture
- 00:35 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:14 Hrvatska danas
- 02:49 Bez komentara
- 02:54 Pregled dana
- 03:39 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Skincare (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 03:59 Vijesti flash
- 04:09 Dnevnik 3
- 04:30 DW: Global Us
- 04:56 Bez komentara
- 04:59 Vijesti flash
- 05:09 Bez komentara
- 05:14 Regionalni dnevnik
- 05:34 Bez komentara
- 05:39 Vijesti iz kulture
- 05:46 Bez komentara
- 05:49 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:57 Bez komentara
- 05:59 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:07 #REPORTAŽE: Skincare (dokumentarna reportaža)
- 06:11 Bez komentara
- 06:18 Ima li što novo? (emisija o školstvu)
- 07:00 Vijesti flash
- 07:09 Poslovne vijesti
- 07:13 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 08:00 Vijesti
- 08:27 Vrijeme RH danas
- 08:29 Vrijeme Europa danas
- 08:30 Vrijeme Svijet danas
- 08:32 Bez komentara
- 08:35 Studio 4
- 08:56 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:25 Vrijeme RH danas
- 09:27 Vrijeme Europa danas
- 09:28 Vrijeme Svijet danas
- 09:30 Bez komentara
- 09:33 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 09:50 Bez komentara
- 09:52 Poslovne vijesti
- 09:56 Vrijeme Svijet danas
- 09:58 Bez komentara
- 10:00 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 10:20 Prijenos sjednice Vlade RH
- 10:54 Bez komentara
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:32 Vrijeme Svijet danas
- 11:34 Studio 4
- 11:50 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Kultura
- 13:43 Poslovne vijesti
- 13:46 Studio 4: Znanost
- 13:54 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 14:55 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Obrazovanje i znanost
- 15:53 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 Vrijeme RH danas
- 16:26 Vrijeme Europa danas
- 16:28 Vrijeme Svijet danas
- 16:30 Druga strana
- 16:55 Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:08 Bez komentara
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Martin (5)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:50 Bez komentara: Salvador
- 18:51 Vrijeme RH sutra
- 18:52 Vrijeme Europa sutra
- 18:54 Vrijeme svijet sutra
- 18:58 Dnevnik 2
- 19:51 Vrijeme RH sutra
- 19:52 Vrijeme Europa sutra
- 19:54 Vrijeme svijet sutra
- 19:57 HAK - Promet info
- 19:58 #REPORTAŽE: Slastičarka (dokumentarna reportaža)
- 20:02 Bez komentara
- 20:03 Potrošački kod
- 20:28 turizam.hrt
- 20:58 Pregled dana
- 21:43 Studio 4: Znanost
- 21:53 Regionalni dnevnik
- 22:13 Studio 4: Obrazovanje i znanost
- 22:31 Bez komentara
- 22:42 Otkrivamo Hrvatsku: Tijarica (1)
- 23:08 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:18 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:28 DW: Sutrašnjica danas
- 23:54 Bez komentara
- 23:58 Dnevnik 3
- 00:43 Bajkovita Hrvatska: Karlovačka zvijezda (18)
- 00:49 Vrtlarica: Intenzivni vrt - hlađenje
- 01:17 Garaža: Violate
- 01:45 Skica za portret (Marina Orlić)
- 01:54 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Divna - poluotok Pelješac (57)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Sveti Donat
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:04 Hrvatska danas
- 04:34 #REPORTAŽE: Kava (dokumentarna reportaža)
- 04:39 Izradi sam: Stolić na brzaka
- 04:43 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:51 Bajkovita Hrvatska: Vrtovi lunskih maslina - Lun, otok Pag (19)
- 04:57 Ima li što novo? (emisija o školstvu)
- 05:37 Jedno djelo: Marijan Jevšovar: Siva površina (11)
- 05:44 Dolina sunca (55)
- 06:29 Hrvatska moj izbor: Tin i Nevenka
- 06:54 #FINO&JEFTINO: Varenik
- 07:00 Moja priča (1)
- 07:05 Eko zona (563)
- 07:30 Koncert: To One - Lela Kaplowitz
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Sveti Donat
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:04 Hrvatska danas
- 12:34 #REPORTAŽE: Kava (dokumentarna reportaža)
- 12:39 Izradi sam: Stolić na brzaka
- 12:43 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:51 Bajkovita Hrvatska: Vrtovi lunskih maslina - Lun, otok Pag (19)
- 12:57 Ima li što novo? (emisija o školstvu)
- 13:37 Jedno djelo: Marijan Jevšovar: Siva površina (11)
- 13:44 Dolina sunca (55)
- 14:29 Hrvatska moj izbor: Tin i Nevenka
- 14:54 #FINO&JEFTINO: Varenik
- 15:00 Moja priča (1)
- 15:05 Eko zona (563)
- 15:30 Koncert: To One - Lela Kaplowitz
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Sveti Donat
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:04 Hrvatska danas
- 20:34 #REPORTAŽE: Kava (dokumentarna reportaža)
- 20:39 Izradi sam: Stolić na brzaka
- 20:43 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:51 Bajkovita Hrvatska: Vrtovi lunskih maslina - Lun, otok Pag (19)
- 20:57 Ima li što novo? (emisija o školstvu)
- 21:37 Jedno djelo: Marijan Jevšovar: Siva površina (11)
- 21:44 Dolina sunca (55)
- 22:29 Hrvatska moj izbor: Tin i Nevenka
- 22:54 #FINO&JEFTINO: Varenik
- 23:00 Moja priča (1)
- 23:05 Eko zona (563)
- 23:30 Koncert: To One - Lela Kaplowitz
- 01:40 Zaboravljeni
- 03:25 Flash VIII (19)
- 04:05 Plava munja
- 05:40 Mladi Rock (7)
- 06:00 Flash VIII (19)
- 06:45 Madagaskar 2
- 08:40 Karate Kid
- 11:10 G.I. Joe: Osveta
- 15:45 Riječ po riječ
- 17:55 Čuvajući Tessu
- 20:00 Flash VIII (20)
- 20:55 Kontakt
- 00:20 Teorija velikog praska XII (16)
- 00:50 Crna lista VIII (22)
- 01:40 Magnum P.I. (11)
- 02:25 Škorpion IV (dramska serija)
- 03:20 Castle VIII (6)
- 04:05 Castle VIII (7)
- 04:50 Castle VIII (8)
- 05:40 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:00 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca V (3)
- 06:50 Dva i pol muškarca V (4)
- 07:10 Teorija velikog praska XII (15)
- 07:40 Teorija velikog praska XII (16)
- 08:05 CSI: Miami IX (5)
- 08:55 Izgubljeni III (5)
- 09:55 Castle VIII (9)
- 10:50 Castle VIII (10)
- 11:45 Castle VIII (11)
- 12:40 Goruća zemlja II (6)
- 13:30 Pravednik IV (10)
- 16:15 Crna lista IX (1)
- 17:15 Magnum P.I. (12)
- 18:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 19:00 CSI: Miami IX (6)
- 20:00 Izgubljeni III (6)
- 21:00 Pijani roditelji
- 22:55 Dva i pol muškarca V (5)
- 23:25 Dva i pol muškarca V (6)
- 23:55 Teorija velikog praska XII (17)
- 14:50 Mamica (15)
- 15:15 Dr. House (dramska serija)
- 18:30 Mlađa VII (humoristična serija)
- 19:05 New Amsterdam V (13)
- 20:00 Specijalizant VI (dramska serija)
- 21:00 Pravi komad
- 00:00 Bull (4)
- 00:55 Plava krv VII (16)
- 01:50 Plava krv VII (17)
- 02:40 Ubojice među nama (16)
- 03:05 Završni udarac V (12)
- 03:55 Završni udarac V (13)
- 04:40 NCIS New Orleans VI (14)
- 05:20 Mentalist IV (23)
- 06:00 Istražiteljica
- 06:55 Frankie Drake istražuje (4)
- 07:50 Završni udarac V (12)
- 08:50 Završni udarac V (13)
- 09:50 Ubojice među nama (17)
- 10:20 Bull (4)
- 11:15 NCIS New Orleans VI (14)
- 12:10 Will Trent (10)
- 13:10 Smrtonosni tropi
- 14:15 FBI: International (11)
- 15:10 Mentalist IV (24)
- 16:05 Istražiteljica
- 17:10 Frankie Drake istražuje (5)
- 18:10 Plava krv VII (18)
- 19:10 Plava krv VII (19)
- 20:05 NCIS New Orleans VI (15)
- 21:00 Will Trent (11)
- 21:55 Ubojstva u Three Pinesu (1)
- 01:20 Bolničarka Betty
- 03:10 Skejterice
- 05:06 Kolaž program
- 06:00 Genijalni umovi
- 07:45 Rezervni dijelovi
- 09:55 Spašavaj se tko može
- 11:55 Mali kaos
- 14:05 U sebi
- 16:20 Zov prirode
- 17:55 Peti element
- 22:15 Pad Olimpa
- 01:30 Amy
- 03:41 Kolaž program
- 09:00 I ja tebe volim
- 10:50 Četvorica protiv banke
- 12:30 Zakon djeteta
- 14:20 Mir, ljubav i nesporazum
- 16:00 Čokolada
- 18:00 Kućni ljubimci na tajnom zadatku
- 19:25 Medvjedić Paddington
- 21:00 Slatka mala tajna
- 22:55 Obiteljski čovjek
- 00:30 22 metka
- 02:40 Humans III (7)
- 03:30 Humans III (8)
- 04:30 Kolaž program
- 08:00 Meta
- 09:50 U obranu časti
- 12:10 Cijena istine
- 14:20 Promatrač
- 16:05 Pompeji
- 18:00 Pad
- 20:00 Tragovi u snijegu
- 22:00 Kuća od karata IV (serija)
- 22:45 Kuća od karata IV (serija)
- 23:55 Teksaška polja smrti
- 00:30 Propovjednik IV (4)
- 01:15 Jeepers Creepers: Reinkarnacija vraga
- 02:45 Neznana lica
- 04:26 Kolaž program
- 09:00 Signal
- 10:45 Vražja sreća
- 12:35 Ukleta kći
- 14:30 Različita
- 16:55 Zvijer
- 18:30 Robin Hood
- 22:35 Naslijeđeno zlo
- 00:55 Duboko u dolini
- 02:34 Kolaž program
- 09:00 Zagorjela ljubav
- 10:35 Frka
- 11:55 Kineska slagalica
- 13:55 Divlja utrka
- 15:50 Umjetnik
- 17:35 Loš engleski
- 19:15 Mali genijalac
- 21:00 Kad ljubav udari u glavu
- 22:35 Te lude 80-e!
- 00:17 Kućni tulum
- 01:56 Cura za sve
- 03:40 Majčinska Nedjelja
- 05:27 Hollywood: Na snimanju XXI (24)
- 06:00 Hotel Transilvanija
- 07:35 K vragu i ljubav
- 09:21 Dolazak
- 11:21 13 Života
- 13:45 Barbie
- 15:41 Mladi Sheldon VII (5)
- 16:05 Majčinska Nedjelja
- 17:51 Hollywood: Na snimanju XXI (25)
- 18:21 Sjevernjačka Utjeha
- 20:02 Noć vještica
- 21:51 Podmuklo: Crvena vrata
- 23:41 Papin Egzorcist
- 01:06 Četiri Dobra Dana
- 02:46 Muškarci
- 04:26 Priča o Duhu
- 06:00 Zaborav
- 08:06 Hollywood: Na snimanju XXI (24)
- 08:36 Dalíland
- 12:11 Bolje stvari III (12)
- 12:42 Kuhar Jack: Pustolovni Kuhar
- 14:05 Dankinja
- 19:02 Hop
- 20:40 Planina Brokeback