Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:34 Potjera
- 01:18 La Promesa II (74)
- 02:15 Srca divljega Pantanala (74)
- 02:59 Split: More
- 03:29 Dr. Beck: Aritmije
- 04:06 Vijesti iz kulture
- 04:13 Skica za portret
- 04:26 Kulturna baština: Zadarski forum, 2. dio
- 04:41 Vrtlarica: Intenzivni vrt - zaštita (11)
- 05:10 Brza jela Mary Berry (Rim)
- 05:39 Vrijeme ljubavi (66)
- 06:28 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:56 Brza jela Mary Berry (Festival)
- 10:30 Vrtlarica: Vrt po mjeri kukaca (12)
- 11:02 Dr. Beck: Bolesti jednjaka
- 11:40 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:20 Vrijeme
- 12:32 Vrijeme ljubavi (67)
- 13:24 La Promesa II (75)
- 16:19 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:49 Regionalni dnevnik
- 17:15 Metropolitanci (4)
- 20:07 Loto 6
- 20:16 U srcu velikog plavetnila - morske struje (Tropi)
- 21:13 Sisi II (4)
- 22:05 Ima li što novo? (emisija o školstvu)
- 22:52 Dnevnik 3
- 23:15 Vijesti iz kulture
- 23:28 Mračna strana zelene energije
- 01:35 Priznaj, Fletch
- 03:10 NCIS New Orleans VI (8)
- 03:45 Astro savjetnik
- 09:00 Najbolje godine (50)
- 09:50 TV izlog
- 10:05 Lud, zbunjen, normalan (1)
- 10:35 TV izlog
- 10:50 IN magazin
- 11:25 Mostovi života (8)
- 12:30 Zlatni kavez II (67)
- 13:35 Divlje srce (12)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (12)
- 15:30 Lud, zbunjen, normalan (2)
- 16:10 Lud, zbunjen, normalan VII (5)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:10 Mostovi života (9)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (68)
- 21:30 Divlje srce (13)
- 23:10 Večernje vijesti
- 23:25 Provjereno
- 01:35 To je Voyo
- 01:40 Zločinački umovi XI (Veza)
- 02:25 Zločinački umovi XI (Značka i pištolj)
- 03:10 RTL Danas
- 04:20 Kraj programa
- 05:50 RTL Danas
- 07:05 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (15)
- 07:30 Štrumpfovi (42)
- 07:50 RTL Direkt
- 10:05 Monk III (G. Monk i klaustrofobija)
- 11:00 TV prodaja
- 11:15 Čikaška hitna III (Neugodna istina)
- 12:15 Čikaška hitna III (Zamka za roditelje)
- 13:15 To je Voyo
- 13:20 Skriveno u raju (28)
- 14:30 Večera za 5 VII (3)
- 15:40 Blago nama (45)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (22)
- 17:50 Večera za 5 VII (4)
- 19:00 RTL Danas
- 20:20 Skriveno u raju (29)
- 21:20 Viola boje mora (4)
- 22:30 RTL Direkt
- 23:05 Kampanja za luzere
- 00:46 Nijemi svjedok XXIII (6)
- 01:46 Art a la carte
- 02:16 Glazba, glazba
- 02:50 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:11 Sportsko srce: Andrej Gaćina
- 05:25 Korak do neba VI (9)
- 06:21 Veličanstveni hotel (4)
- 07:10 Savršena manikura
- 04:00 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 04:40 Larin izbor (53)
- 05:20 Larin izbor (54)
- 05:40 Kraj programa
- 05:45 Snaga obitelji (103)
- 06:45 Hamburg 112 (19)
- 07:30 Hamburg 112 (20)
- 08:15 Gorski liječnik VI (serija)
- 09:10 TV izlog
- 09:30 Gorski liječnik VI (serija)
- 10:20 TV izlog
- 10:40 Larin izbor (55)
- 11:15 TV izlog
- 11:35 Larin izbor (56)
- 12:20 TV izlog
- 12:35 Detektiv Kalle (9)
- 13:25 Inspektor Rex VIII (14)
- 14:20 Hamburg 112 (21)
- 15:20 Hamburg 112 (22)
- 22:40 Tijelo je dokaz II (15)
- 23:35 Navy CIS XX (2)
- 00:20 Samo hrabro (humoristična serija)
- 00:50 Samo hrabro (humoristična serija)
- 01:10 To je Voyo
- 01:15 Crvena linija (5)
- 02:00 Crvena linija (6)
- 02:45 Specijalizant VI (dramska serija)
- 03:25 CSI XIV (20)
- 04:05 CSI XIV (21)
- 04:45 Kraj programa
- 07:20 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:50 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 08:15 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 08:40 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:30 K.T. 2 (Lekcija)
- 09:55 TV prodaja
- 10:10 K.T. 2 (Slučajni ubojica)
- 10:35 TV prodaja
- 10:50 Krv nije voda IV (29)
- 11:40 TV prodaja
- 11:55 Krv nije voda IV (30)
- 12:45 TV prodaja
- 13:00 To je Voyo
- 13:05 Teorija velikog praska IV (Čudesno povrće)
- 13:35 Teorija velikog praska IV (Neobična zamjena)
- 14:05 Dva i pol muškarca V (6)
- 14:25 Dva i pol muškarca V (7)
- 14:50 Prijatelji VIII (15)
- 15:15 Prijatelji VIII (16)
- 15:45 Specijalizant VI (dramska serija)
- 22:20 Teorija velikog praska IV (Očajna emanacija)
- 22:40 Dva i pol muškarca V (8)
- 22:55 Dva i pol muškarca V (9)
- 23:25 Prijatelji VIII (17)
- 23:55 Prijatelji VIII (18)
- 04:05 Svijet jazza: Lakecia Benjamin
- 04:36 Izvan formata: Podržavajuća ruka
- 05:07 Knjiga ili život: Susan Orlean, Andrej Nikolaidis, Emir Imamović Pirke i Lidija Deduš
- 05:46 Kraljevi među životinjama (19)
- 06:10 Kraljevi među životinjama (20)
- 06:35 Juhuhu: Morski šapson
- 06:38 Tik Tak (17)
- 06:43 Susjedstvo tigrića Daniela (57)
- 06:54 Susjedstvo tigrića Daniela (58)
- 07:07 Pjesmica Papučice
- 07:09 Jojo i prijevozna sredstva: Vlak
- 07:15 Pikvikići (16)
- 07:30 Mališani: Galadriel - Ručak s bebom
- 07:32 Bluey II (23)
- 07:39 Hej Dagi III (41)
- 07:46 Krceki: Bocobrod
- 07:53 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 07:57 Pocoyo IV (20)
- 08:07 Kockice brojalice III (21)
- 08:12 Pepa Praščić (50)
- 08:17 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (9)
- 08:23 Šašavi hotel (25)
- 08:34 Pjesmica Zum zum zum
- 08:39 Tupikova stijena (23)
- 08:46 Dinoranč (22)
- 09:00 Zvrko ide u Okido II (9)
- 09:13 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (35)
- 09:24 Pjesmica Pusa
- 09:25 Vlak dinosaura II (serija za djecu)
- 09:53 Pjesmica Papučice
- 09:56 Bluey II (23)
- 10:03 Hej Dagi III (41)
- 10:10 Krceki: Bocobrod
- 10:17 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 10:19 Mališani: Rino - Mali putnik
- 10:22 Kockice brojalice III (21)
- 10:27 Pikvikići (16)
- 10:40 Pjesmica Zum zum zum
- 10:42 Pepa Praščić (50)
- 10:47 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (9)
- 10:53 Šašavi hotel (25)
- 11:04 Roko zvrk (40)
- 11:17 Dinoranč (22)
- 11:29 Pjesmica Pusa
- 11:32 Mališani: Luna - Kolačići
- 11:36 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:43 Snažni Mali Bheem II (21)
- 11:49 Susjedstvo tigrića Daniela (57)
- 12:01 Susjedstvo tigrića Daniela (58)
- 12:14 Pjesmica Papučice
- 12:17 Istraži svijet IV (igrana serija)
- 12:39 Odred za čuda II (serija za djecu)
- 12:59 Juhuhu
- 13:00 Kraljevi među životinjama (19)
- 13:25 Kraljevi među životinjama (20)
- 13:50 Sirova koža VIII (12)
- 14:38 Bračna postelja
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:21 Vijesti iz kulture
- 00:28 Bez komentara
- 00:30 A sada Vlada: Branko Bačić
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Sigurnost djece na internetu (dokumentarna reportaža)
- 03:58 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:31 DW: U dobroj formi
- 04:57 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:35 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Sigurnost djece na internetu (dokumentarna reportaža)
- 06:15 DW: Shift
- 06:28 Bez komentara
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 08:55 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Prijenos sjednice Hrvatskog sabora
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Kultura
- 13:45 Poslovne vijesti
- 13:49 Studio 4: Znanost
- 13:57 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 14:55 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Zelena linija
- 15:55 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:16 Studio 4: Sport
- 16:26 Vrijeme RH danas
- 16:27 Vrijeme Europa danas
- 16:29 Vrijeme Svijet danas
- 16:31 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 16:56 Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:09 Young Village Folk - Zelena Generacija: Žiga i Barbara (4)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:52 Vrijeme RH sutra
- 18:53 Vrijeme Europa sutra
- 18:55 Vrijeme svijet sutra
- 18:59 Dnevnik 2
- 19:52 Vrijeme RH sutra
- 19:53 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:58 HAK - Promet info
- 19:59 #REPORTAŽE: Skincare (dokumentarna reportaža)
- 20:03 Bez komentara
- 20:04 Globalna Hrvatska
- 20:44 Istrage prometnih nesreća
- 20:56 Bez komentara
- 20:59 Pregled dana
- 21:44 Studio 4: Znanost
- 21:54 Regionalni dnevnik
- 22:14 Studio 4: Zelena linija
- 22:41 DW: Global Us
- 23:09 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:19 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:27 Ima li što novo? (emisija o školstvu)
- 00:21 #FINO&JEFTINO: Tartufi
- 00:27 Radovan Ivšić - Nepokorena šuma
- 01:17 Prometej
- 01:41 Skica za portret (Riječka palača rafinerije šećera)
- 01:54 Upoznajmo Hrvatsku - zaronite s nama: Korizmeni rat - otok Mljet (58)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Sveta Stošija
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:09 Hrvatska danas
- 04:37 #REPORTAŽE: Kako odabrati psa (dokumentarna reportaža)
- 04:41 Izradi sam: Papuče
- 04:46 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:54 Bajkovita Hrvatska: Karlovačka zvijezda (18)
- 05:00 Otvoreno
- 05:33 #REPORTAŽE: Kako odabrati psa (dokumentarna reportaža)
- 05:37 Što je klasik? (Način žmirenja Franz Kafka)
- 06:06 Hrvatska moj izbor: Paul i Elsie
- 06:32 (Re)kreativac: Golf
- 06:55 Moja priča (1)
- 06:59 Na rubu znanosti: Poljička Republika
- 07:54 Republika: Mali među velikima (dokumentarna serija)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Sveta Stošija
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:09 Hrvatska danas
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Sveta Stošija
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:09 Hrvatska danas
- 02:00 Sausage Party
- 03:45 Flash VIII (18)
- 09:20 Karate Kid 4
- 11:45 Godzilla
- 16:20 Zubić vila 2
- 18:10 Plava munja
- 20:10 Flash VIII (19)
- 21:05 G.I. Joe: Osveta
- 23:20 Desperado
- 00:20 Teorija velikog praska XII (14)
- 00:45 Crna lista VIII (21)
- 01:40 Magnum P.I. (10)
- 02:25 Škorpion IV (dramska serija)
- 03:15 Castle VIII (3)
- 04:00 Castle VIII (4)
- 04:45 Castle VIII (5)
- 05:40 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:00 Simpsoni XXXI (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca V (1)
- 06:45 Dva i pol muškarca V (2)
- 07:10 Teorija velikog praska XII (13)
- 07:40 Teorija velikog praska XII (14)
- 08:05 CSI: Miami IX (4)
- 09:00 Izgubljeni III (4)
- 09:55 Castle VIII (6)
- 10:50 Castle VIII (7)
- 11:45 Castle VIII (8)
- 12:40 Goruća zemlja II (5)
- 13:35 La Brea III (3)
- 16:15 Crna lista VIII (22)
- 17:10 Magnum P.I. (11)
- 18:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 19:05 CSI: Miami IX (5)
- 20:00 Izgubljeni III (5)
- 21:00 Goruća zemlja II (6)
- 22:00 Pravednik IV (10)
- 22:55 Dva i pol muškarca V (3)
- 23:25 Dva i pol muškarca V (4)
- 23:50 Teorija velikog praska XII (15)
- 14:50 Mamica (14)
- 15:15 Dobri liječnik VI (21)
- 16:10 Dobri doktor VI (22)
- 17:00 Posljednja crta obrane (7)
- 17:30 Posljednja crta obrane (8)
- 17:55 Mlađa VII (humoristična serija)
- 18:30 Mlađa VII (humoristična serija)
- 19:05 New Amsterdam V (12)
- 22:00 Uvod u anatomiju XX (8)
- 22:55 Chicago u plamenu II (dramska serija)
- 23:50 Dinastija V (16)
- 00:00 Bull (3)
- 00:55 Plava krv VII (14)
- 01:50 Plava krv VII (15)
- 02:40 Ubojice među nama (15)
- 03:05 Završni udarac V (10)
- 03:55 Završni udarac V (11)
- 04:40 NCIS New Orleans VI (13)
- 05:20 Mentalist IV (22)
- 06:00 Istražiteljica
- 06:55 Frankie Drake istražuje (3)
- 07:50 Završni udarac V (10)
- 08:50 Završni udarac V (11)
- 09:50 Ubojice među nama (16)
- 10:20 Bull (3)
- 11:15 NCIS New Orleans VI (13)
- 12:10 Will Trent (9)
- 13:10 CSI: Las Vegas III (5)
- 14:10 FBI: International (10)
- 15:05 Mentalist IV (23)
- 16:05 Istražiteljica
- 17:10 Frankie Drake istražuje (4)
- 18:10 Plava krv VII (16)
- 19:05 Plava krv VII (17)
- 20:05 NCIS New Orleans VI (14)
- 21:00 Will Trent (10)
- 22:00 Smrtonosni tropi
- 23:00 FBI: International (11)
- 00:35 Njezinih pet minuta
- 02:10 Kraljica Margot
- 04:56 Kolaž program
- 06:00 Sumrak Saga: Praskozorje 2. Dio
- 08:00 Doggie Boogie
- 09:40 Za ljubav nema lijeka
- 11:40 Dobro srce
- 13:35 Crvena Joan
- 15:30 Genijalni umovi
- 17:15 Mali kaos
- 19:25 Seinfeld VII (7)
- 19:50 Seinfeld VII (8)
- 20:15 Spokoj
- 22:10 Kuća od karata IV (serija)
- 23:00 Pobijediti
- 00:10 Vitez pehara
- 02:08 Kolaž program
- 09:00 Neočekivano putovanje
- 10:55 U iščekivanju Bojanglesa
- 14:40 I ja tebe volim
- 16:30 Zero Days
- 18:25 Moja čudovišna obitelj 2
- 20:00 Zakon djeteta
- 21:45 Djevojka u vlaku
- 23:35 Čokolada
- 01:35 Humans III (5)
- 02:25 Humans III (6)
- 03:26 Kolaž program
- 07:40 Enderova igra
- 09:45 Opasne žene
- 11:45 Crveni repovi
- 14:05 Moj anđeo
- 16:00 Meta
- 17:50 Cijena istine
- 20:00 Stranci: Noćni plijen
- 21:40 Zero Dark Thirty
- 00:15 Propovjednik IV (3)
- 01:00 Park užasa
- 02:30 Slatko spavaj
- 04:10 Kolaž program
- 08:40 Zatočena
- 10:20 Veliko putovanje
- 11:45 Astro Boy
- 13:25 Jednaki
- 16:50 Signal
- 18:35 Ukleta kći
- 20:30 Različita
- 22:55 Morski pas ljudožder
- 00:30 Kika
- 02:28 Kolaž program
- 09:00 Obitelj bez kočnica
- 10:35 Bolja polovica
- 15:20 Danny Collins
- 17:15 Zagorjela ljubav
- 18:50 Divlja utrka
- 20:45 Umjetnik
- 22:25 Seinfeld VII (7)
- 22:50 Seinfeld VII (8)
- 23:15 Ima li stjuarda u avionu?
- 00:41 Američka pita: Okupljanje
- 02:36 Ukradena dolina
- 09:06 Garcia i Garcia
- 10:42 Fantomska nit
- 12:50 Pijan od ljubavi
- 14:26 Izokrenuti životi
- 16:02 Naš cvijet
- 18:00 Dolazak
- 20:00 Rujan
- 21:52 Kad Duhovi Napadnu (Hotel Goldfield)
- 00:16 Fantazme (1)
- 00:51 Pravednik 2
- 02:50 Pravednik 3: Konačno poglavlje
- 04:37 Milenijski bug: Tempirana bomba
- 06:00 Kakav otac, takav sin
- 07:36 Nemontirani Cannes
- 10:55 Bolje stvari III (9)
- 11:22 Bolje stvari III (10)
- 11:52 2012
- 14:26 Zaborav
- 16:31 Spy/Master (5)
- 17:21 Dalíland
- 19:00 Ponovno ljubav
- 20:46 Crne minute
- 22:16 Turist II (1)
- 23:17 Moj Dečko je Zvijezda III (3)
- 23:41 Bolesni