Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:47 Udomi me (2)
- 05:13 Ovca u muzeju
- 05:46 Vijesti iz kulture
- 05:53 Mir i dobro
- 06:20 Rijeka: More
- 06:30 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 10:00 Lidijina kuhinja: Maslinik VIII (dokumentarna serija)
- 10:30 Vrtlarica
- 11:00 Dr. Beck: Glas
- 11:40 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:27 Vrijeme ljubavi (79)
- 13:20 La Promesa II (87)
- 16:22 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:15 Gora (hrvatska serija)
- 22:05 Otvoreno
- 22:40 Dnevnik 3
- 22:59 Vijesti iz kulture
- 00:20 Tomb Raider
- 02:30 Maksimalni nadzor
- 04:00 CSI:Cyber (4)
- 04:45 Csi: Cyber (5)
- 05:30 Kraj programa
- 05:40 Dnevnik Nove TV
- 06:50 Looney Tunes show (12)
- 07:10 Looney Tunes show (13)
- 07:35 Najbolje godine (73)
- 08:30 Najbolje godine (74)
- 09:30 TV izlog
- 09:45 Lud, zbunjen, normalan (13)
- 10:30 TV izlog
- 10:45 IN magazin
- 11:30 Mostovi života (20)
- 12:35 Zlatni kavez II (78)
- 13:45 Divlje srce (23)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Divlje srce (23)
- 15:40 Lud, zbunjen, normalan (14)
- 16:15 Lud, zbunjen, normalan VII (17)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Mostovi života (21)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Zlatni kavez II (79)
- 21:20 Divlje srce (24)
- 23:00 Večernje vijesti
- 03:00 RTL Danas
- 04:30 Kraj programa
- 05:10 RTL Danas
- 07:05 Yu-Gi-Oh! ARC-V II (animirana serija)
- 07:30 The Smurfs (8)
- 10:00 Monk V (G. Monk posjećuje farmu)
- 10:50 TV prodaja
- 11:00 Čikaška hitna V (Više nije važno)
- 12:00 Čikaška hitna V (Nemirno tlo pod nogama)
- 13:00 Skriveno u raju (40)
- 13:30 To je Voyo
- 14:05 Večera za 5 VII (15)
- 15:30 Blago nama (57)
- 16:30 RTL Danas
- 17:00 Dođi, pogodi, osvoji III (34)
- 17:45 Večera za 5 VII (16)
- 19:00 RTL Danas
- 20:15 Skriveno u raju (41)
- 21:15 RTL Direkt
- 22:00 12 dana terora
- 00:35 Svijet prema nogometu (SAD)
- 01:20 Klub čitatelja
- 02:15 Glazba, glazba
- 02:45 Glazba, glazba
- 03:15 Noćni glazbeni program - spotovi
- 05:25 Betty i njezine dijagnoze VII (11)
- 06:15 Veličanstveni hotel II (8)
- 07:05 Ljubavna karta
- 14:05 Inspektor Morse VIII (3)
- 15:50 TV kalendar
- 22:35 22:35 - 00:00
- 04:20 Čovjek protiv divljine IV (12)
- 04:55 Čovjek protiv divljine IV (13)
- 05:35 Kraj programa
- 05:40 Snaga obitelji (115)
- 06:00 Hamburg 112 II (21)
- 06:50 Hamburg 112 II (22)
- 07:45 Gorski liječnik VIII (serija)
- 08:35 Gorski liječnik VIII (serija)
- 09:30 TV izlog
- 09:50 Larin izbor (79)
- 10:40 TV izlog
- 11:00 Larin izbor (80)
- 12:35 TV izlog
- 12:50 Detektiv Kalle II (9)
- 13:45 Inspektor Rex X (3)
- 14:40 Hamburg 112 II (23)
- 15:35 Hamburg 112 II (24)
- 20:00 Mentalist (12)
- 20:55 Zakon i red: Odjel za žrtve XXI (12)
- 21:40 Zaboravljeni slučaj (9)
- 22:40 Zaboravljeni slučaj (10)
- 00:00 Alov svijet (4)
- 00:25 Alov svijet (5)
- 00:50 To je Voyo
- 01:00 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 01:50 NCIS XV (kriminalistička serija)
- 02:35 Specijalizant IV (dramska serija)
- 03:20 CSI XIII (16)
- 04:05 CSI XIII (17)
- 04:50 Kraj programa
- 06:35 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:05 Zabranjena ljubav III (sapunica)
- 07:35 K.T. 2 (Tko pod drugim jamu kopa)
- 08:10 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:05 K.T. 2 (Zadnji lov)
- 09:35 TV prodaja
- 09:50 K.T. 2 (Skejtanjem do smrti)
- 10:15 TV prodaja
- 10:30 Krv nije voda VI (3)
- 11:20 TV prodaja
- 11:35 Krv nije voda VI (4)
- 12:25 TV prodaja
- 12:40 To je Voyo
- 12:50 TV prodaja
- 13:10 Teorija velikog praska V (Inicijacija)
- 13:35 Teorija velikog praska V (Kontrakcija)
- 14:00 Dva i pol muškarca VI (23)
- 14:30 Dva i pol muškarca VI (24)
- 15:00 Prijatelji X (3)
- 15:25 Prijatelji X (4)
- 15:55 Specijalizant IV (dramska serija)
- 22:20 Dva i pol muškarca VII (1)
- 22:45 Dva i pol muškarca VII (2)
- 23:10 Prijatelji X (5)
- 23:35 Prijatelji X (6)
- 04:25 Vrijeme je za jazz: Šimun Matišić Quintet, Tribute to B.P.
- 05:45 Novi malci u divljini: Lavlje mladunče Chinga (dokumentarna serija)
- 06:37 Juhuhu
- 06:38 Tik Tak (35)
- 06:48 Susjedstvo tigrića Daniela (13)
- 06:58 Susjedstvo tigrića Daniela (14)
- 07:10 Pjesmica Be be be be
- 07:12 Jojo i prijevozna sredstva: Podmornica
- 07:17 Pikvikići (34)
- 07:30 Mališani: Frane i Matija - Moj psić
- 07:33 Bluey II (41)
- 07:40 Hej Dagi (9)
- 07:49 Krceki: Brojobon
- 07:56 Krceki - pjesmica: Hvalisavac
- 08:01 Pocoyo IV (39)
- 08:10 Kockice brojalice IV (9)
- 08:17 Pepa Praščić II (16)
- 08:22 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (1)
- 08:27 Šašavi hotel (43)
- 08:38 Pjesmica Palačinke
- 08:42 Tupikova stijena II (2)
- 08:49 Naprijed, Go Jetteri (8)
- 09:03 Topsy i Tim (igrana serija za djecu)
- 09:17 Malo kraljevstvo Bena i Holly II (1)
- 09:27 Pjesmica Ro ro rođendan
- 09:30 Vlak dinosaura III (serija za djecu)
- 09:57 Pjesmica Be be be be
- 10:00 Bluey II (41)
- 10:07 Hej Dagi (9)
- 10:14 Krceki: Brojobon
- 10:21 Krceki - pjesmica: Hvalisavac
- 10:23 Mališani: Gabriela - Sušenje rublja
- 10:27 Kockice brojalice IV (9)
- 10:32 Pikvikići (34)
- 10:44 Pjesmica Palačinke
- 10:46 Pepa Praščić II (16)
- 10:51 Keksomlat i Gongo kuhaju za vas II (1)
- 10:56 Šašavi hotel (43)
- 11:07 Roko zvrk (6)
- 11:21 Naprijed, Go Jetteri (8)
- 11:32 Pjesmica Ro ro rođendan
- 11:36 Mališani: Noa - Pranje suđa
- 11:40 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:47 Snažni mali Bheem (8)
- 11:53 Susjedstvo tigrića Daniela (13)
- 14:00 Late Edwina Black
- 15:15 Fotografija u Hrvatskoj
- 15:25 Zaborav
- 15:55 Izvan formata: U potrazi za Ivanom
- 22:00 Plavi cvijet
- 23:20 Generacija Y: Seks (dokumentarni film)
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Stani u Lici: Krasno (dokumentarna serija)
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Treća dob
- 01:35 Potrošački kod
- 02:00 Vijesti flash
- 02:10 Bez komentara
- 02:15 Otkrivamo Hrvatsku: Žumberak (4)
- 02:40 Pregled dana
- 03:25 DW: Shift
- 03:37 Dnevnik 3
- 03:55 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Njezina strana priče (Vukovar ’91.)
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 DW: Global Us
- 05:41 Bez komentara
- 05:45 Vijesti iz kulture
- 05:52 Bez komentara
- 05:55 #REPORTAŽE: Trendovi u biljaka (dokumentarna reportaža)
- 06:00 Vijesti na španjolskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:18 Bez komentara
- 06:20 DW: Shift
- 06:32 Bez komentara
- 06:34 Prometej
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:15 Vijesti iz kulture
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:23 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:50 Studio 4: Znanost
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Kultura
- 12:30 Studio 4
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Dijagnoza
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:25 turizam.hrt
- 16:55 Kultura
- 17:05 Poslovne vijesti
- 17:10 Young Village Folk - Zelena Generacija: Eduard (16)
- 17:20 Hrvatska danas Zagreb
- 17:40 Hrvatska danas Split
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 20:00 #REPORTAŽE: Trendovi u cvjetnim dekoracijama (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Eko zona
- 20:30 Druga strana
- 20:57 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:15 Studio 4: Dijagnoza
- 22:42 DW: Sutrašnjica danas
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:07 Samo lagano
- 00:37 Slatka kuharica - Koprivnica (8)
- 01:02 Jojo i prijevozna sredstva: Automobil
- 01:07 Najbolji dan: Nika
- 01:15 Tata i ja: Viseća kuglana (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 01:27 Volim životinje - Moj ljubimac: Dora i Fliper
- 01:37 #REPORTAŽE: Saša Šekoranja - cvjećar (dokumentarna reportaža)
- 01:42 Upoznajmo Hrvatsku - Zaronite s nama: Otočić Mrkan - Cavtat
- 01:47 Skica za portret (Joško Eterović)
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Baština u objektivu: Zadvarje
- 02:14 Dnevnik 2
- 03:06 Nedjeljom u 2: Ranko Rajović
- 04:05 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:13 Plodovi zemlje
- 05:03 Bajkovita Hrvatska: NP Krka
- 05:09 Glas domovine
- 05:29 Jelovnici izgubljenog vremena (Bogati riblji jelovnici)
- 05:50 Rijeka: More
- 06:20 Otkrivamo Hrvatsku: Konavle
- 06:44 Moje slike, moji snovi (Mani Gotovac- dramaturginja)
- 06:55 Abeceda zdravlja: Čeljusni zglob
- 07:05 Moja priča
- 07:10 Prezimiti u Riju
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Baština u objektivu: Zadvarje
- 10:14 Dnevnik 2
- 11:06 Nedjeljom u 2: Ranko Rajović
- 12:05 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:13 Plodovi zemlje
- 13:03 Bajkovita Hrvatska: NP Krka
- 13:09 Glas domovine
- 13:29 Jelovnici izgubljenog vremena (Bogati riblji jelovnici)
- 13:50 Rijeka: More
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Baština u objektivu: Zadvarje
- 18:14 Dnevnik 2
- 19:06 Nedjeljom u 2: Ranko Rajović
- 20:05 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:13 Plodovi zemlje
- 21:03 Bajkovita Hrvatska: NP Krka
- 21:09 Glas domovine
- 21:29 Jelovnici izgubljenog vremena (Bogati riblji jelovnici)
- 21:50 Rijeka: More
- 00:50 Zločesti dečki 2
- 03:40 Punisher
- 06:00 Annie
- 08:00 Alvin i vjeverice 3
- 09:40 Turist
- 11:35 Srce na udici
- 13:25 Spotlight
- 15:50 Rango
- 18:00 In & out
- 19:55 Indiana Jones: Otimači izgubljenog kovčega
- 22:10 Slobodna zona
- 00:35 La Brea III (5)
- 01:35 Dva i pol muškarca VIII (9)
- 02:00 Dva i pol muškarca VIII (10)
- 02:25 Dva i pol muškarca VIII (11)
- 02:50 Dva i pol muškarca VIII (12)
- 03:15 Dva i pol muškarca VIII (13)
- 03:35 Kosti IV (9)
- 04:25 Kosti IV (10)
- 05:15 Kosti IV (11)
- 06:00 Simpsoni XXXII (humoristična serija)
- 06:25 Dva i pol muškarca VI (6)
- 06:50 Dva i pol muškarca VI (7)
- 07:15 Teorija velikog praska (13)
- 07:40 Teorija velikog praska (14)
- 08:05 CSI: Miami IX (16)
- 08:55 Izgubljeni III (16)
- 09:55 Krhotine (7)
- 10:50 Mornarički specijalci (14)
- 11:45 Mornarički specijalci (15)
- 12:40 Ljudi u crnom
- 14:25 Dva i pol muškarca VI (6)
- 14:50 Dva i pol muškarca VI (7)
- 15:20 Teorija velikog praska (13)
- 15:45 Teorija velikog praska (14)
- 18:05 NCIS: Havaji (4)
- 19:00 CSI: Miami IX (17)
- 20:00 Izgubljeni III (17)
- 21:00 Tragač (5)
- 22:00 Uzbuna: odjel nestalih osoba
- 22:55 Dva i pol muškarca VI (8)
- 23:20 Dva i pol muškarca VI (9)
- 00:15 Raymond VII (humoristična serija)
- 00:45 Uvod u anatomiju IX (21)
- 01:40 Uvod u anatomiju IX (22)
- 02:30 Uvod u anatomiju IX (23)
- 03:20 Odvažne V (1)
- 04:05 Zovite me Kat II (7)
- 04:30 Najslađe stvorenje
- 06:00 Dr. House (dramska serija)
- 06:45 Dr. House (dramska serija)
- 07:35 Bračne vode IX (humoristična serija)
- 12:00 Kinsey
- 14:45 Mamica II (4)
- 15:15 Dr. House II (dramska serija)
- 20:00 Novakinja: Federalni agenti (22)
- 21:00 Romeo i Julija
- 00:00 CSI IX (2)
- 00:55 CSI IX (3)
- 01:55 Grantchester VI (7)
- 02:55 Alex Hugo III (3)
- 10:00 Bull (dramska serija)
- 10:55 Navy CIS: New Orleans VII (5)
- 11:50 Panhandle (8)
- 18:10 Plava krv VIII (18)
- 19:05 Plava krv VIII (19)
- 20:05 Navy CIS: New Orleans VII (6)
- 21:00 Djevojke na zadatku (1)
- 22:00 FBI VI (11)
- 23:00 FBI: International (20)
- 00:40 Špijun koji me napucao
- 02:35 Plemena Palos Verdesa
- 04:28 Kolaž program
- 06:00 Direktori na cesti
- 13:35 Krivotvoritelj
- 15:25 30 želja
- 17:20 Majstori iluzije
- 19:25 Seinfeld VIII (1)
- 19:50 Seinfeld VIII (2)
- 20:15 Paklena kuhinja
- 01:10 Bili smo vojnici
- 03:28 Kolaž program
- 09:00 Pakao na horizontu
- 10:45 Ljepota različitosti
- 12:25 Osnivač
- 14:25 Košarkaške veteranke
- 19:10 U sebi
- 21:10 Sveti Vincent
- 22:55 22:55 - 00:00
- 01:40 Bitka kod Long Tana
- 03:41 Kolaž program
- 07:40 Različita
- 14:30 Promatrač
- 16:15 Crvena Joan
- 20:00 Pad Olimpa
- 22:10 Američka opsada
- 00:35 Oldboy
- 02:40 Abeceda Smrti
- 04:41 Kolaž program
- 09:00 Opsjednutost
- 10:45 Braća vjetra
- 14:50 Vražja sreća
- 16:45 Opsadno stanje
- 18:45 Sektor 8
- 20:30 Duhovi prošlosti
- 22:10 Mrak film 5
- 00:00 Večera u Americi
- 01:45 Čuvar zakona
- 03:26 Kolaž program
- 09:00 Muriel se udaje
- 10:55 Usudi se
- 14:40 Otkrila sam špijuna
- 16:25 Herb, glasnik Božji
- 18:15 Idealni dom
- 19:45 Tajne Azurne obale
- 21:20 Seinfeld VIII (1)
- 21:45 Seinfeld VIII (2)
- 22:10 Miris trave
- 01:25 Delirij
- 03:00 Zmajeva kuća II (4)
- 04:00 Dankinja
- 06:00 Putovanje u Betlehem
- 07:40 Cowboy Bebop: The Movie
- 09:35 Kong: Otok lubanja
- 11:35 Zaborav
- 13:40 Za Sve je Kriv Mačak
- 15:25 Julia II (2)
- 16:15 Amsterdam
- 18:25 Roboti
- 20:00 Zmajeva kuća II (4)
- 21:00 Industrija II (4)
- 22:00 Fantazme (4)
- 22:30 22:30 - 00:00
- 00:35 Majčinska Nedjelja
- 02:20 Soba panike
- 04:10 Majka je nestala
- 06:00 Put Izvrsnosti
- 07:45 Cura na lošem glasu
- 09:20 Garcia i Garcia
- 11:00 Prijatelji (1)
- 11:25 Prijatelji (2)
- 11:50 Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody
- 14:15 Reality show Jerroda Carmichaela (6)
- 14:40 Mladi Sheldon VII (6)
- 15:05 Igra Povjerenja
- 19:00 Kralj Charles III.
- 20:30 Taksisti
- 22:05 Četiri Dobra Dana