Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:19 Napad na Osamu bin Ladena
- 01:59 Love by Accident
- 03:27 Veterani mira
- 04:00 Prizma (multinacionalni magazin)
- 04:45 Poslije rata
- 05:33 TV kalendar
- 05:45 Četiri vjenčanja i sprovod (Kash sa K)
- 06:31 Četiri vjenčanja i sprovod (Hounslow)
- 07:18 Zmija
- 09:19 Pozitivno (432)
- 09:49 Biblija
- 10:00 Klana: Misa (prijenos)
- 11:05 Folklorijada
- 11:38 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:14 Sport
- 12:19 Vrijeme
- 12:21 HAK - Promet info
- 12:31 Plodovi zemlje
- 13:25 Zadar: More
- 14:00 Nedjeljom u 2
- 15:04 Životinje s kamerama (dokumentarna serija)
- 15:55 Mir i dobro
- 16:20 HAK - Promet info
- 16:29 Vijesti
- 16:41 Povratak životinjama (Buša)
- 17:14 Zvijezde pjevaju (zabavno-glazbena emisija)
- 20:07 Loto 6
- 20:14 Superpotjera
- 21:20 Prave mućke
- 22:55 Dnevnik 3
- 23:16 Vijesti iz kulture
- 23:29 Životinje s kamerama (dokumentarna serija)
- 01:15 Snajper 5
- 03:10 Teški zločini
- 03:50 Teški zločini
- 04:30 Astro savjetnik
- 05:30 Kraj programa
- 05:45 Dnevnik Nove TV
- 06:55 Nad lipom 35
- 07:50 Legende Kung Fu Pande III (3)
- 08:15 Legende Kung Fu Pande III (6)
- 08:40 Legende Kung Fu Pande III (7)
- 09:05 Legende Kung Fu Pande
- 09:25 Zdravlje na kvadrat (351)
- 10:05 Kumovi III (84)
- 11:00 Kumovi III (85)
- 12:00 Debela mama 3
- 14:05 Kako znaš da je ljubav?
- 16:30 Tko to tamo pjeva? (7)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:10 Tko to tamo pjeva? (7)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 23:00 Zavjet ljubavi
- 01:30 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:35 Tražen
- 04:40 RTL Danas
- 05:50 Top.HR
- 06:45 Kockić i prijatelji (zabavno-edukativna emisija)
- 06:50 Yu-Gi-Oh! ARC-V (animirana serija)
- 07:15 Štrumpfovi (41)
- 07:30 San snova (dramska serija)
- 12:10 Žabac Regi
- 13:50 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 14:00 Jurski svijet
- 19:00 RTL Danas
- 20:15 Brzi i žestoki: Povratak
- 22:25 Tajna služba
- 00:25 Velečasni Brown II (2)
- 01:13 Mami Blue
- 02:38 Noćni glazbeni program - spotovi
- 04:59 Sportsko srce: Dino Sinovčić
- 05:15 Gorski spašavatelji XII (7)
- 05:58 Poslovni plan
- 06:29 Fino i vino
- 07:02 Zeleni junaci: Otoci svijeta (dokumentarna serija)
- 00:40 Walker II (11)
- 01:20 Specijalci II (19)
- 02:00 Specijalci II (20)
- 02:40 Inspektor Rex VI (1)
- 03:30 Inspektor Rex VI (2)
- 04:10 Inspektorica Marie Brand (2)
- 05:30 U divljini s Bearom Gryllsom (Tamron Hall)
- 06:20 Kraj programa
- 06:25 Gorski liječnik XIII (8)
- 07:05 Inspektorica Marie Brand (3)
- 08:40 Inspektor Rex V (13)
- 09:35 TV izlog
- 09:50 Inspektor Rex V (14)
- 10:45 TV izlog
- 11:00 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 12:00 TV izlog
- 12:15 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 13:15 TV izlog
- 13:30 Cobra 11 XVII (3)
- 14:25 Rookie IV (18)
- 15:20 Rookie IV (19)
- 16:15 Walker II (12)
- 17:05 Walker II (13)
- 18:05 Skrivena ljepota
- 20:00 Velika pljačka
- 21:35 Collateral
- 23:50 Walker II (12)
- 00:00 Prijatelji IV (7)
- 00:20 Alov svijet (13)
- 00:45 Alov svijet II (1)
- 01:05 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:15 Pravednica (8)
- 02:05 Pravednica (9)
- 03:00 Specijalizant VI (dramska serija)
- 03:45 CSI XV (16)
- 04:25 CSI XV (17)
- 05:00 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 05:30 Top.HR
- 06:25 Ruža vjetrova (63)
- 07:20 Ruža vjetrova (64)
- 12:40 TV prodaja
- 12:55 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 13:00 Teorija velikog praska XI (7)
- 13:25 Teorija velikog praska XI (8)
- 13:55 Dva i pol muškarca XII (12)
- 14:15 Dva i pol muškarca XII (13)
- 14:45 Prijatelji IV (6)
- 15:15 Prijatelji IV (7)
- 15:45 Specijalizant VI (4)
- 22:15 Teorija velikog praska XI (10)
- 22:35 Dva i pol muškarca XII (14)
- 23:05 Dva i pol muškarca XII (15)
- 23:20 Prijatelji IV (8)
- 23:50 Prijatelji IV (9)
- 00:04 Posebni dodaci: Dani i noći knjige (3. dio)
- 00:25 1984
- 02:15 Zmaj uništava gnijezdo
- 03:57 Sunce u očima
- 05:40 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 06:08 Kraljevi među životinjama (24)
- 06:35 Juhuhu: Stabalce i ručak
- 06:36 Zvonkići (16)
- 06:47 Susjedstvo tigrića Daniela II (1)
- 06:59 Susjedstvo tigrića Daniela II (2)
- 07:11 Pjesmica Papučice
- 07:14 Jojo i prijevozna sredstva: Balon
- 07:20 Pikvikići (15)
- 07:35 Mališani: Dora - Mala kuharica
- 07:37 Bluey (20)
- 07:44 Hej Dagi (37)
- 07:52 Krceki: Njuhometar
- 07:59 Krceki - pjesmica: Hrabrica
- 08:02 Pocoyo IV (18)
- 08:09 Juhuhu
- 08:12 Kockice brojalice III (28)
- 08:17 Pepa Praščić V (23)
- 08:22 Simon (21)
- 08:28 Šašavi hotel III (23)
- 08:39 Pjesmica Zum zum zum
- 08:43 Tupikova stijena II (9)
- 08:50 Dinoranč (20)
- 09:04 Zabavljajmo se riječima II (serija za djecu)
- 09:16 Psići u Ophodnji III (Psići spašavaju Divovsku Biljku / Magnetizirani psići)
- 09:39 Zvrko ide u Okido II (8)
- 09:52 Malo kraljevstvo Bena i Holly (34)
- 10:04 Pjesmica Pusa
- 10:05 Žar i čudovišni strojevi IV (Kraljevsko spašavanje)
- 10:31 Pjesmica Papučice
- 10:34 Bluey (20)
- 10:40 Hej Dagi (37)
- 10:47 Krceki: Njuhometar
- 10:54 Krceki - pjesmica: Hrabrica
- 10:57 Mališani: Pavo - U vrtu
- 11:00 Kockice brojalice III (28)
- 11:05 Pikvikići (15)
- 11:19 Pjesmica Zum zum zum
- 11:21 Pepa Praščić V (23)
- 11:26 Simon (21)
- 11:31 Šašavi hotel III (23)
- 11:42 Bitz i Bob (39)
- 11:53 Bitz i Bob (39)
- 12:01 Pjesmica Pusa
- 12:03 Mališani: Frane i Matija - Moj psić
- 12:06 Snažni Mali Bheem II (20)
- 12:12 Susjedstvo tigrića Daniela II (1)
- 12:24 Susjedstvo tigrića Daniela II (2)
- 12:37 Pjesmica Papučice
- 12:40 Žar i čudovišni strojevi IV (Kraljevsko spašavanje)
- 13:02 Juhuhu
- 13:03 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 13:32 Kraljevi među životinjama (24)
- 13:59 Klub čitatelja: Osumnjičeni
- 14:50 Nulti kadar: Pjesma od rastanka
- 15:02 Pjesma od rastanka
- 22:06 Na rubu znanosti: Što vide životinje
- 22:56 Američki zapad (4)
- 23:40 Tražeći Erica
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Fino i vino
- 00:59 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Intervju tjedna: Ivan Rimac
- 01:35 DW: U dobroj formi
- 02:01 Vijesti flash
- 02:11 Bez komentara
- 02:15 Alpe Dunav Jadran
- 02:44 Bez komentara
- 02:45 Pregled dana
- 03:30 DW: Shift
- 03:42 Dnevnik 3
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Prizma (multinacionalni magazin)
- 04:55 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:38 #REPORTAŽE: Filipinska obitelj (dokumentarna reportaža)
- 05:43 Vijesti iz kulture
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 DW: Shift
- 06:22 Bez komentara
- 06:24 Veterani mira
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:25 Vrijeme RH danas
- 07:26 Vrijeme Europa danas
- 07:28 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 Prometej
- 07:55 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 08:55 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 09:55 Bez komentara
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:45 Poslovne vijesti
- 10:49 Studio 4: Znanost
- 10:58 Bez komentara
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 11:55 Bez komentara
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Studio 4: Kultura
- 12:30 Studio 4
- 12:50 Bez komentara
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 13:55 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 14:55 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:32 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: U fokusu
- 18:03 Romano Bolković - 1 na 1: Dr. Siniša Grgić (talk show)
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 20:00 HAK - Promet info
- 20:01 Nedjeljom u 2: Tomislav Krasnec
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:53 Studio 4: U fokusu
- 22:18 Ni krivi, ni dužni
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Zadar: More
- 00:19 Peti dan
- 01:19 Studio 4: Sport
- 01:27 Kulturna baština: Zvonimir Buljević
- 01:42 Puls: Osmijeh (dokumentarna reportaža)
- 01:51 #FINO&JEFTINO: Varaždinski klipići
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Veterani mira
- 02:44 #REPORTAŽE: Ella Hasel (dokumentarna reportaža)
- 02:49 Dnevnik 2
- 03:45 turizam.hrt
- 04:15 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:23 Happy Endings
- 05:38 Koncert Gibonni - 35 godina karijere, Arena Zagreb 8.3.2023.
- 06:38 Studio 4: Kultura
- 06:48 Dolina sunca (33)
- 07:31 Klub čitatelja: Osumnjičeni
- 08:22 Jojo i prijevozna sredstva: Balon
- 08:27 Mališani: Niko - Pospremanje cipela
- 08:29 Ho ho ho hotel: Toplo hladno
- 08:41 Tata i ja: Na kajakarenju (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 08:51 Potrošački kod
- 09:16 Studio 4: Sport
- 09:24 Alpe Dunav Jadran
- 09:53 #REPORTAŽE: Ella Hasel (dokumentarna reportaža)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Veterani mira
- 10:44 #REPORTAŽE: Ella Hasel (dokumentarna reportaža)
- 10:49 Dnevnik 2
- 11:45 turizam.hrt
- 14:38 Studio 4: Kultura
- 14:48 Dolina sunca (33)
- 15:31 Klub čitatelja: Osumnjičeni
- 16:22 Jojo i prijevozna sredstva: Balon
- 16:27 Mališani: Niko - Pospremanje cipela
- 16:29 Ho ho ho hotel: Toplo hladno
- 16:41 Tata i ja: Na kajakarenju (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 16:51 Potrošački kod
- 17:16 Studio 4: Sport
- 17:24 Alpe Dunav Jadran
- 17:53 #REPORTAŽE: Ella Hasel (dokumentarna reportaža)
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Veterani mira
- 18:44 #REPORTAŽE: Ella Hasel (dokumentarna reportaža)
- 18:49 Dnevnik 2
- 19:45 turizam.hrt
- 22:38 Studio 4: Kultura
- 22:48 Dolina sunca (33)
- 23:31 Klub čitatelja: Osumnjičeni
- 01:30 Svjetski rat Z
- 03:40 88 minuta
- 05:35 Mr. Bean (humoristična serija)
- 06:00 Orville: Novi horizonti III (7)
- 07:20 Dr Dolittle 3
- 09:25 Zamjena
- 11:35 Čistač
- 13:40 Moja djevojka 2
- 15:45 Stuart Mali 2
- 17:30 Tropska grmljavina
- 19:40 Veza bez obaveza
- 22:00 Američki Gangster
- 00:15 Tragač (4)
- 01:05 Dva i pol muškarca II (19)
- 01:30 Dva i pol muškarca II (20)
- 02:00 Dva i pol muškarca II (21)
- 02:25 Dva i pol muškarca II (22)
- 02:50 Dva i pol muškarca II (23)
- 03:15 Dva i pol muškarca II (24)
- 03:40 Kosti (4)
- 04:25 Kosti (5)
- 05:15 Kosti (6)
- 06:00 Duhovi (Farnsby i B)
- 06:25 Duhovi II (Špijuni)
- 06:45 NCIS: Havaji II (9)
- 07:40 NCIS: Havaji II (10)
- 08:30 NCIS: Havaji II (11)
- 09:25 Kosti (4)
- 12:10 Dva i pol muškarca II (19)
- 12:40 Dva i pol muškarca II (20)
- 13:05 Dva i pol muškarca II (21)
- 13:35 Dva i pol muškarca II (22)
- 14:00 Dva i pol muškarca II (23)
- 14:25 Dva i pol muškarca II (24)
- 14:55 Glazba tišine
- 18:05 NCIS: Havaji II (12)
- 19:00 NCIS: Havaji II (13)
- 19:55 NCIS: Havaji II (14)
- 20:50 Pad Olimpa
- 23:15 Beacon 23 (3)
- 00:00 Svi vole Raymonda II (11)
- 00:35 Svi vole Raymonda II (12)
- 01:10 19. postaja V (18)
- 02:00 19. postaja VI (1)
- 02:55 19. postaja VI (2)
- 03:40 Zoeyina glazbena lista II (3)
- 08:30 19. postaja VI (2)
- 09:25 Svi vole Raymonda II (8)
- 09:50 Svi vole Raymonda II (9)
- 10:25 Svi vole Raymonda II (10)
- 10:50 Svi vole Raymonda II (11)
- 11:25 Svi vole Raymonda II (12)
- 11:55 Ona je prava
- 14:50 Chicago u plamenu IV (dramska serija)
- 15:45 Odmaralište (7)
- 16:30 Odmaralište (8)
- 17:15 Odvažne V (6)
- 20:00 Osmijeh Mona Lise
- 22:35 Svi vole Raymonda II (13)
- 23:05 Svi vole Raymonda II (14)
- 23:35 Svi vole Raymonda II (15)
- 00:15 Završni udarac V (11)
- 01:15 Završni udarac V (12)
- 02:05 Murdochove misterije VII (4)
- 02:55 Gadovi Pizzofalconea III (5)
- 08:35 Misteriji madame Blanc III (1)
- 09:35 Will Trent (6)
- 10:30 Završni udarac V (13)
- 11:25 Završni udarac V (14)
- 12:20 FBI: Najtraženiji IV (4)
- 13:15 FBI: Najtraženiji IV (5)
- 16:15 Will Trent (7)
- 17:15 Navy CIS: New Orleans IV (18)
- 04:26 Kolaž program
- 06:30 Odmetnici
- 10:10 Neslavno slavna Florence
- 12:15 Dragi diktatore
- 14:00 Need for Speed
- 16:20 Smisao života jednog psa
- 18:15 Putovanje jednog psa
- 20:15 Građanin opasnih namjera
- 22:15 Tully
- 00:45 Naslijeđeno zlo
- 02:54 Kolaž program
- 09:00 Krivotvoritelj
- 10:35 Grace od Monaca
- 12:20 Stockholmski sindrom
- 13:55 Ainbo: Dobri duh Amazone
- 15:15 Rezervni dijelovi
- 17:10 Radioaktivna
- 19:00 La La Land
- 21:05 Infiltrator
- 23:10 Love & Mercy
- 00:25 Dobro došli u zamku
- 02:15 Neprijateljski teritorij
- 04:12 Kolaž program
- 08:00 Podivljalo more
- 09:50 Umobolnica na osami
- 12:00 Bitka za Midway
- 14:25 96 sati
- 16:15 96 sati: Istanbul
- 18:00 96 sati: U bijegu
- 20:00 Jako mi je stalo
- 00:15 Demoni
- 02:00 Neznana lica
- 03:41 Kolaž program
- 08:40 Tajni vrt
- 10:30 Konferencija životinja
- 12:15 Pompeji
- 14:05 Jednaki
- 15:55 Čovjek koji je ubio Don Quijotea
- 18:15 Peti element
- 20:30 Zločinački um
- 22:30 Greta
- 00:45 Večera u Americi
- 02:30 Supercon
- 04:14 Kolaž program
- 09:00 Svi putevi vode u Miami
- 10:55 Prste(n) k sebi
- 12:10 Mladi buntovnik
- 13:40 Dokazana krivica
- 15:45 Čudo
- 17:35 Veliko zavođenje
- 19:30 Moja otkačena djevojka
- 21:05 Legende u Vegasu
- 22:50 Prijatelji
- 00:10 Freaky
- 01:55 Međunarodna prijevara
- 03:55 Teorija Svega
- 06:00 Dadilje
- 07:46 Scott Pilgrim protiv svijeta
- 09:36 Princ od Egipta
- 11:17 Moj lažni muž
- 13:07 Oblačno s ćuftama
- 14:37 Hokejašice
- 16:21 Lil, Lil, Krokodil
- 18:07 Mačke
- 20:00 Ljubav i Smrt (4)
- 20:51 Ljubav i Smrt (5)
- 21:46 Gran Turismo
- 00:25 Ubojita sorta (6)
- 01:16 Ritual
- 03:16 Ted Bundy: Raskrinkavanje
- 04:06 22 Jump Street
- 06:00 Janko Strižić: Uzgajivačeve ljame
- 06:35 Dvije karte za Mars
- 08:15 Garcia i Garcia
- 09:56 Ponovno ljubav
- 13:35 Wonka
- 19:01 Hobit: Smaugova pustoš
- 21:40 Hobit: Bitka pet vojski