Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:15 Psi u divljini: Upoznajmo obitelj (Upoznajte obitelj)
- 01:14 Potjera
- 01:56 La Promesa II (35)
- 02:55 Srca divljega Pantanala (35)
- 03:39 Kod nas doma
- 04:24 Vijesti iz kulture
- 04:31 Skica za portret
- 04:34 Normalan život
- 05:10 Zlatna liga: Snježana i Dragan Rucner
- 05:37 Vrijeme ljubavi (27)
- 06:24 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:50 HAK - Prometna edukacija
- 09:59 Ekumenizam i religije
- 10:34 Svijet vrtlara XII (dokumentarna serija)
- 11:37 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:32 Vrijeme ljubavi (28)
- 13:26 La Promesa II (36)
- 16:22 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:21 Kod nas doma
- 22:50 Dnevnik 3
- 23:10 Vijesti iz kulture
- 23:25 Rocky
- 01:00 Operativka
- 03:10 Kako znaš da je ljubav?
- 05:10 Astro savjetnik
- 05:50 Kraj programa
- 05:55 Dnevnik Nove TV
- 06:40 Legende Kung Fu Pande III (3)
- 07:05 Nad lipom 35
- 08:05 Zauvijek susjedi II (54)
- 08:45 Zauvijek susjedi II (52)
- 09:20 TV izlog
- 09:35 Konak kod Hilmije (11)
- 10:25 TV izlog
- 10:40 Lud, zbunjen, normalan VIII (10)
- 11:30 IN magazin
- 12:05 Joker (43)
- 13:20 Survivor III (32)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Survivor III (32)
- 14:50 Kumovi III (87)
- 15:55 Kumovi III (88)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Joker (44)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Tko to tamo pjeva? (7)
- 22:20 Survivor III (32)
- 23:30 Let
- 04:15 RTL Danas
- 05:35 Kockić i prijatelji (zabavno-edukativna emisija)
- 05:45 Yu-Gi-Oh! ARC-V (animirana serija)
- 06:10 Štrumpfovi (2021.)
- 06:25 RTL Direkt
- 07:05 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 16:30 RTL Danas
- 16:55 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 17:50 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 22:55 Tražen
- 01:16 Art a la carte
- 01:50 ’Ko te šiša II (Smisao za cirkus)
- 02:21 Glazba, glazba
- 02:53 Noćni glazbeni program - spotovi
- 14:18 Vera VIII (serija)
- 15:55 Poslovni plan
- 23:33 Pred sudom javnosti (5)
- 00:30 Bez traga IV (3)
- 01:20 Bez traga IV (4)
- 02:00 Mentalist III (23)
- 02:40 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 03:25 Cobra 11 XVII (3)
- 04:15 Ubojstvo prvog stupnja III (9)
- 04:50 Najbolje godine II (141)
- 05:30 Kraj programa
- 05:35 Snaga obitelji (75)
- 06:10 Inspektor Rex VI (2)
- 06:55 Inspektor Rex VI (3)
- 07:45 Gorski liječnik XIII (9)
- 08:35 Gorski liječnik XIII (10)
- 09:25 TV izlog
- 09:45 Najbolje godine II (143)
- 10:20 TV izlog
- 10:35 Najbolje godine II (144)
- 11:20 TV izlog
- 11:35 Najbolje godine
- 12:00 Inspektor Rex VI (4)
- 13:05 TV izlog
- 13:25 Inspektor Rex VI (5)
- 14:20 Gorski liječnik XIII (11)
- 15:15 Gorski liječnik XIII (12)
- 18:15 Navy CIS LA VIII (21)
- 19:05 Navy CIS LA VIII (22)
- 22:40 Vatreni dečki (5)
- 23:20 Navy CIS XVII (20)
- 00:20 Alov svijet (9)
- 00:50 Alov svijet (10)
- 01:20 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:25 Pravednica (4)
- 02:15 Pravednica (5)
- 03:05 Specijalizant VI (dramska serija)
- 03:45 CSI XV (12)
- 04:25 CSI XV (13)
- 05:05 Kraj programa
- 06:55 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:20 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:50 Pervanov dnevnik II (vrlo informativna emisija)
- 08:15 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:05 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 09:30 TV prodaja
- 09:45 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 10:10 TV prodaja
- 10:25 Krv nije voda II (69)
- 11:20 TV prodaja
- 11:35 Krv nije voda II (70)
- 12:25 TV prodaja
- 12:40 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 12:45 Teorija velikog praska XI (3)
- 13:15 Teorija velikog praska XI (4)
- 13:45 Dva i pol muškarca XII (8)
- 14:10 Dva i pol muškarca XII (9)
- 14:40 Prijatelji IV (2)
- 15:10 Prijatelji IV (3)
- 15:40 Specijalizant VI (dramska serija)
- 22:10 Teorija velikog praska XI (6)
- 22:40 Dva i pol muškarca XII (10)
- 23:00 Dva i pol muškarca XII (11)
- 23:30 Prijatelji IV (4)
- 05:52 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 06:20 Kraljevi među životinjama (22)
- 06:46 Juhuhu: Dvorac za vrapce
- 06:47 Zvonkići (14)
- 06:58 Susjedstvo tigrića Daniela II (47)
- 07:10 Susjedstvo tigrića Daniela II (48)
- 07:22 Pjesmica Papučice
- 07:25 Jojo i prijevozna sredstva: Vozila hitnih službi
- 07:31 Pikvikići (13)
- 07:45 Mališani: Niko - Pospremanje cipela
- 07:47 Bluey (18)
- 07:54 Hej Dagi (35)
- 08:01 Krceki: Roboperilica
- 08:08 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 08:11 Pocoyo IV (16)
- 08:20 Kockice brojalice III (26)
- 08:25 Pepa Praščić V (21)
- 08:30 Simon (19)
- 08:35 Šašavi hotel III (21)
- 08:46 Pjesmica Zum zum zum
- 08:51 Tupikova stijena II (7)
- 08:58 Dinoranč (18)
- 09:10 Zvrko ide u Okido II (6)
- 09:24 Malo kraljevstvo Bena i Holly (32)
- 09:35 Pjesmica Pusa
- 09:36 Žar i čudovišni strojevi IV (Leteći lav)
- 10:00 Pjesmica Papučice
- 10:03 Bluey (18)
- 10:10 Hej Dagi (35)
- 10:17 Krceki: Roboperilica
- 10:24 Krceki - pjesmica: Ljutko
- 10:26 Mališani: Juli - Puzzle
- 10:28 Kockice brojalice III (26)
- 10:33 Pikvikići (13)
- 10:47 Pjesmica Zum zum zum
- 10:49 Pepa Praščić V (21)
- 10:54 Simon (19)
- 10:59 Šašavi hotel III (21)
- 11:10 Bitz i Bob (37)
- 11:21 Bitz i Bob (37)
- 11:26 Dinoranč (18)
- 11:38 Pjesmica Pusa
- 11:43 Mališani: Andrej - Slikanje
- 11:45 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:52 Snažni Mali Bheem II (18)
- 11:58 Susjedstvo tigrića Daniela II (47)
- 12:10 Susjedstvo tigrića Daniela II (48)
- 12:24 Pjesmica Papučice
- 12:27 Andyjeve dinosaurske pustolovine (dokumentarna serija za djecu)
- 12:41 Juhuhu
- 12:42 Holly Hobbie (igrana serija)
- 13:05 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 13:33 Kraljevi među životinjama (22)
- 13:58 Sirova koža VII (3)
- 14:48 Koncert
- 20:11 Peti dan
- 21:11 Art a la carte: 34. Marulićevi dani
- 21:41 Biserno dugme
- 23:01 Crvene noći
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Druga strana
- 00:54 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Ella Hasel (dokumentarna reportaža)
- 03:57 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Bez komentara
- 04:30 Labirint: Oni su naša budućnost
- 04:58 Bez komentara
- 04:59 Vijesti flash
- 05:09 Bez komentara
- 05:14 Regionalni dnevnik
- 05:37 Bez komentara
- 05:39 Vijesti iz kulture
- 05:46 Bez komentara
- 05:49 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:57 Bez komentara
- 05:59 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:07 Bez komentara
- 06:09 #REPORTAŽE: Ella Hasel (dokumentarna reportaža)
- 06:15 DW: Shift
- 06:27 Bez komentara
- 06:29 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:23 Vrijeme RH danas
- 07:25 Vrijeme Europa danas
- 07:26 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:25 Vrijeme RH danas
- 08:26 Vrijeme Europa danas
- 08:28 Vrijeme Svijet danas
- 08:30 Bez komentara
- 08:33 Studio 4
- 08:57 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:26 Vrijeme RH danas
- 09:27 Vrijeme Europa danas
- 09:29 Vrijeme Svijet danas
- 09:31 Studio 4
- 09:56 Bez komentara
- 10:00 Vijesti
- 10:28 Vrijeme RH danas
- 10:29 Vrijeme Europa danas
- 10:31 Vrijeme Svijet danas
- 10:33 Studio 4: Sport
- 10:40 Poslovne vijesti
- 10:45 Studio 4: Znanost
- 10:53 Bez komentara
- 11:00 Vijesti
- 11:23 Vrijeme RH danas
- 11:25 Bez komentara
- 11:26 Sjednica Vlade RH (prijenos)
- 12:02 Studio 4
- 12:18 Vrijeme RH danas
- 12:20 Vrijeme Europa danas
- 12:21 Vrijeme Svijet danas
- 12:23 Studio 4: Kultura
- 12:31 Studio 4
- 12:50 Poslovne vijesti
- 12:55 Bez komentara
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 13:58 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:29 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:32 Vrijeme Svijet danas
- 14:34 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: Sportske minute
- 15:55 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:23 Vrijeme RH danas
- 16:24 Vrijeme Europa danas
- 16:26 Vrijeme Svijet danas
- 16:28 Bez komentara
- 16:30 Druga strana
- 16:54 Studio 4: Kultura
- 17:04 Poslovne vijesti
- 17:11 Bez komentara
- 17:15 Hrvatska danas Split
- 18:00 Hrvatska danas Zagreb
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:58 HAK - Promet info
- 19:59 #REPORTAŽE: Endometrioza (dokumentarna reportaža)
- 20:04 Bez komentara
- 20:05 Indeks
- 20:28 Bez komentara
- 20:30 turizam.hrt
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:19 Studio 4: Sportske minute
- 22:39 Bez komentara
- 22:45 Istrage prometnih nesreća
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 DW: Sutrašnjica danas
- 23:56 Bez komentara
- 00:18 Čarobna ploča - Svijet oko nas: Kazalište (7)
- 00:30 U svom filmu: Tarik Filipović (8)
- 01:21 Art a la carte
- 01:52 Studio 4: Sport
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:09 Velika je čika Šime grana
- 02:38 Dnevnik 2
- 03:30 Hrvatska moj izbor: Dragitza i Francesco
- 03:55 Izradi sam: Izrada lustera
- 04:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:08 Kod nas doma
- 04:52 Baština u objektivu: Pejačevići u Slavoniji
- 04:57 Otvoreno
- 05:28 Zlatna liga
- 05:55 Izvan formata
- 06:26 #REPORTAŽE: Dizajnerica (dokumentarna reportaža)
- 06:30 #FINO&JEFTINO: Toplička torta
- 06:35 Studio 4: Kultura
- 06:44 Dolina sunca (31)
- 07:25 Druga strana
- 07:50 Prometej
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:09 Velika je čika Šime grana
- 10:38 Dnevnik 2
- 11:30 Hrvatska moj izbor: Dragitza i Francesco
- 11:55 Izradi sam: Izrada lustera
- 12:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:08 Kod nas doma
- 12:52 Baština u objektivu: Pejačevići u Slavoniji
- 12:57 Otvoreno
- 13:28 Zlatna liga
- 13:55 Izvan formata
- 14:26 #REPORTAŽE: Dizajnerica (dokumentarna reportaža)
- 14:30 #FINO&JEFTINO: Toplička torta
- 14:35 Studio 4: Kultura
- 14:44 Dolina sunca (31)
- 15:25 Druga strana
- 15:50 Prometej
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:09 Velika je čika Šime grana
- 18:38 Dnevnik 2
- 19:30 Hrvatska moj izbor: Dragitza i Francesco
- 19:55 Izradi sam: Izrada lustera
- 20:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:08 Kod nas doma
- 20:52 Baština u objektivu: Pejačevići u Slavoniji
- 20:57 Otvoreno
- 21:28 Zlatna liga
- 21:55 Izvan formata
- 22:26 #REPORTAŽE: Dizajnerica (dokumentarna reportaža)
- 22:30 #FINO&JEFTINO: Toplička torta
- 22:35 Studio 4: Kultura
- 22:44 Dolina sunca (31)
- 23:25 Druga strana
- 23:50 Prometej
- 01:35 Snowpiercer
- 03:50 Mr. Bean (humoristična serija)
- 04:40 Europski žigolo
- 06:00 Mr. Bean (humoristična serija)
- 06:30 Muški žigolo
- 08:20 Bezvremenska Adaline
- 10:45 Dr Dolittle 3
- 12:40 Vrijeme je novac
- 14:50 Pravi komad
- 16:55 New York, volim te
- 20:50 Taxi
- 22:45 Sjeme zla
- 08:05 CSI: Miami VII (14)
- 09:00 Izgubljeni (14)
- 09:55 Castle III (kriminalistička serija)
- 12:35 Lucifer III (18)
- 13:30 Pravednik IV (2)
- 18:05 NCIS: Havaji II (4)
- 19:00 CSI: Miami VII (15)
- 20:00 Izgubljeni (15)
- 21:00 Veliki Lebowski
- 01:00 Bračne vode (humoristična serija)
- 01:30 Bračne vode (humoristična serija)
- 02:00 Bračne vode (humoristična serija)
- 02:25 Bračne vode (humoristična serija)
- 03:00 Veze (7)
- 03:50 Zovite me Kat II (8)
- 04:15 Zovite me Kat II (9)
- 04:35 Zovite me Kat II (10)
- 04:55 Zovite me Kat II (11)
- 05:30 S ljubavlju, Victor III (4)
- 06:00 Dobri doktor II (17)
- 06:40 Dobri doktor II (18)
- 07:30 Bračne vode (humoristična serija)
- 10:35 Kućanice VIII (11)
- 11:25 Kućanice VIII (12)
- 12:15 Začin za brak
- 16:10 Dobri doktor III (2)
- 17:05 Zovite me Kat II (12)
- 17:35 Zovite me Kat II (13)
- 18:05 Zovite me Kat II (14)
- 18:35 Zovite me Kat II (15)
- 19:00 Kućanice VIII (13)
- 20:00 Kućanice VIII (14)
- 21:00 Prije noćnog vlaka
- 00:00 Navy CIS XIV (12)
- 00:55 Plava krv IV (2)
- 01:50 Plava krv IV (3)
- 02:35 Grad zločina II (2)
- 03:05 Brokenwoodski misteriji IX (1)
- 04:35 Čikaška policija X (20)
- 05:15 Mentalist II (6)
- 06:00 Život mi je ubojstvo II (10)
- 06:55 Smrt u raju XI (kriminalistička serija)
- 08:00 Brokenwoodski misteriji IX (1)
- 09:50 Grad zločina II (3)
- 10:15 Navy CIS XIV (12)
- 11:10 Čikaška policija X (20)
- 14:05 Law & Order: Organized Crime III (1)
- 15:00 Mentalist II (7)
- 16:00 Život mi je ubojstvo III (1)
- 17:00 Smrt u raju XII (1)
- 18:10 Plava krv IV (4)
- 19:05 Plava krv IV (5)
- 22:00 Kraljice misterija II (5)
- 23:00 Kraljice misterija II (6)
- 00:50 Dar
- 02:45 Ljubav je ljubav
- 04:31 Kolaž program
- 06:10 Posljednji lovac na vještice
- 11:40 Misija
- 14:00 Prvi puta
- 15:50 Majstori iluzije
- 17:55 Majstori iluzije 2
- 20:15 Pas
- 22:10 Leptir
- 01:25 Rezultati
- 03:14 Kolaž program
- 09:00 Slučaj za Krista
- 10:55 Kraljica
- 12:35 Obećanje
- 14:40 Moja čudovišna obitelj
- 16:10 Tako to ide
- 17:45 Samo za hrabre
- 19:55 Istina
- 21:55 Parker
- 23:50 16 blokova
- 00:40 Kako se riješiti Djeda Mraza
- 02:35 Bosch II (5)
- 03:25 Bosch II (Srčani udar)
- 04:25 Kolaž program
- 08:00 Čudo na planini
- 09:55 Mortdecai
- 11:50 Tri dana za ubojstvo
- 14:00 Niz mračni hodnik
- 15:50 Kursk: Prokletstvo dubina
- 18:00 Clara
- 22:15 Kuća od karata (serija)
- 23:10 Kuća od karata (serija)
- 00:10 Nepoznato
- 01:40 Nije zaboravljena
- 03:15 Kolaž program
- 08:05 Alex Cross
- 09:55 Izum
- 11:20 Ups! Noa je otišao
- 13:00 Odbrojavanje
- 14:40 Zabranjena ljubav
- 16:30 Wendy
- 18:30 Opsadno stanje
- 20:30 Svemir između nas
- 22:40 Glas smrti
- 00:00 Van Wilder 3
- 01:46 Kolaž program
- 09:00 Sami kod kuće
- 10:50 Mune: Čuvar Mjeseca
- 12:10 Maybe Baby
- 13:50 Ponos, predrasude i psi
- 15:25 25 km/h
- 17:25 Jackie i Ryan
- 19:00 Kako ja kažem
- 20:45 Danny Collins
- 22:35 Jacuzzi Express
- 02:21 Desperado
- 04:06 Velika pljačka
- 05:32 Hollywood: Na snimanju XXI (16)
- 06:00 Romantično
- 07:45 Boemski dani
- 11:00 Kakav otac, takav sin
- 15:00 Tenet
- 20:00 Mrtvi ne umiru
- 21:50 Časna
- 23:27 Časna 2
- 01:36 Zla Smrt: Buđenje
- 03:12 Loše sjeme 2
- 04:37 Roise i Frank
- 06:00 Kong: Otok lubanja
- 07:56 Dounia i princeza od Alepa
- 09:07 Naš cvijet
- 11:06 Sredina VII (23)
- 11:27 Sredina VII (24)
- 11:51 Čudesni Spider-Man 2
- 14:10 Božićna Iskra
- 15:36 Inferno
- 17:36 Djeca su dobro 2
- 19:01 Mali šef
- 20:41 Vječni zaručnici
- 22:45 Daniel
- 23:56 Bože, spasi Teksas (2)