Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:10 Rimski Panteon - Antička megastruktura
- 01:05 Potjera
- 01:46 La Promesa II (34)
- 02:43 Srca divljega Pantanala (34)
- 03:27 Kod nas doma
- 04:12 Vijesti iz kulture
- 04:19 Skica za portret
- 04:31 Dr. Beck: Seksualnost u starijoj životnoj dobi
- 05:08 Zlatna liga: Perica Martinović i Doris Kristić
- 05:34 Vrijeme ljubavi (26)
- 06:26 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Zlatna liga: Snježana i Dragan Rucner
- 10:32 Lidijina kuhinja: Pirjana jela IX (dokumentarna serija)
- 11:02 Normalan život
- 11:40 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:31 Vrijeme ljubavi (27)
- 13:21 La Promesa II (35)
- 16:20 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:22 Kod nas doma
- 20:07 Loto 6
- 20:15 Tko želi biti milijunaš?
- 21:11 Zlatne ulice Mumbaija (1)
- 22:15 Otvoreno
- 22:50 Dnevnik 3
- 23:10 Vijesti iz kulture
- 23:20 Čovjek i prostor - suvremena hrvatska arhitektura (dokumentarna serija)
- 00:20 Večernje vijesti
- 00:45 Kako znaš da je ljubav?
- 03:05 Nespojivi
- 05:05 Astro savjetnik
- 05:45 Kraj programa
- 05:50 Dnevnik Nove TV
- 06:30 Kung Fu Panda: Legende o fenomenastičnom III (Milijun pitanja)
- 06:55 Nad lipom 35
- 08:05 Zauvijek susjedi II (51)
- 08:35 Zauvijek susjedi II (53)
- 09:15 TV izlog
- 09:30 Konak kod Hilmije (10)
- 10:25 TV izlog
- 10:40 IN magazin
- 11:25 Joker (42)
- 12:35 Survivor III (31)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Survivor III (31)
- 14:45 Kumovi III (85)
- 15:50 Kumovi III (86)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:00 Joker (43)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Kumovi III (87)
- 21:25 Kumovi III (88)
- 22:30 Survivor III (32)
- 23:40 Večernje vijesti
- 23:55 Provjereno
- 04:25 RTL Danas
- 05:45 Kockić i prijatelji (zabavno-edukativna emisija)
- 05:50 Yu-Gi-Oh! ARC-V (animirana serija)
- 06:15 Štrumpfovi (2021.)
- 06:30 RTL Direkt
- 07:10 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 12:00 Blago nama (5)
- 12:45 San snova (dramska serija)
- 13:50 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 16:30 RTL Danas
- 16:55 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 17:50 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 19:00 RTL Danas
- 23:10 RTL Direkt
- 23:45 Iza neprijateljskih linija 2
- 00:31 Vera VIII (serija)
- 02:00 Art a la carte
- 02:30 ’Ko te šiša II (Ivek je prešel)
- 02:58 Noćni glazbeni program - spotovi
- 14:11 Vera VIII (serija)
- 15:44 Prometej
- 22:51 Ray Donovan VII (9)
- 23:45 Vera VIII (serija)
- 00:20 Bez traga IV (1)
- 01:00 Bez traga IV (2)
- 01:50 Mentalist III (22)
- 02:30 Cobra 11 XVI (15)
- 03:10 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 03:55 Ubojstvo prvog stupnja III (8)
- 04:35 Najbolje godine
- 05:20 Najbolje godine
- 05:30 Kraj programa
- 05:35 Snaga obitelji (74)
- 05:45 Inspektor Rex V (15)
- 06:30 Inspektor Rex VI (1)
- 07:20 Gorski liječnik XIII (7)
- 08:10 Gorski liječnik XIII (8)
- 09:00 Najbolje godine II (141)
- 09:50 TV izlog
- 10:10 Najbolje godine II (142)
- 10:20 TV izlog
- 10:40 Inspektor Rex VI (2)
- 11:30 TV izlog
- 12:00 Inspektor Rex VI (3)
- 13:00 TV izlog
- 13:20 Gorski liječnik XIII (9)
- 16:10 Cobra 11 XVII (3)
- 18:10 Navy CIS LA VIII (19)
- 19:05 Navy CIS LA VIII (20)
- 22:40 Vatreni dečki (4)
- 23:35 Navy CIS XVII (19)
- 00:00 Prijatelji IV (1)
- 00:20 Alov svijet (7)
- 00:45 Alov svijet (8)
- 01:05 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:10 Pravednica (2)
- 02:05 Pravednica (3)
- 02:55 Specijalizant V (23)
- 03:35 CSI XV (10)
- 04:15 CSI XV (11)
- 04:55 Kraj programa
- 06:55 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:20 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 07:50 Zabranjena ljubav II (sapunica)
- 08:15 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:05 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 09:30 TV prodaja
- 09:45 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 10:15 TV prodaja
- 10:30 Krv nije voda II (67)
- 11:20 TV prodaja
- 11:35 Krv nije voda II (68)
- 12:25 TV prodaja
- 12:45 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 12:50 Teorija velikog praska XI (1)
- 13:20 Teorija velikog praska XI (2)
- 13:45 Dva i pol muškarca XII (6)
- 14:15 Dva i pol muškarca XII (7)
- 14:40 Prijatelji III (25)
- 15:10 Prijatelji IV (1)
- 15:40 Specijalizant VI (dramska serija)
- 22:15 Teorija velikog praska XI (4)
- 22:50 Dva i pol muškarca XII (8)
- 23:10 Dva i pol muškarca XII (9)
- 23:30 Prijatelji IV (2)
- 23:50 Prijatelji IV (3)
- 04:20 Daniel Matejča uz Simfonijski orkestar HRT-a pod ravnanjem Lioa Kuokmana - KD V. Lisinski, 7.03.2024.
- 05:41 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 06:09 Kraljevi među životinjama (21)
- 06:36 Juhuhu: Stabalce i ručak
- 06:37 Zvonkići (13)
- 06:48 Susjedstvo tigrića Daniela II (45)
- 07:00 Susjedstvo tigrića Daniela II (46)
- 07:12 Pjesmica Papučice
- 07:15 Jojo i prijevozna sredstva: Brod
- 07:21 Pikvikići (12)
- 07:37 Mališani: Galadriel - Ručak s bebom
- 07:39 Bluey (17)
- 07:46 Hej Dagi (34)
- 07:54 Krceki: Kokotron
- 08:01 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 08:04 Pocoyo IV (15)
- 08:14 Kockice brojalice III (25)
- 08:19 Pepa Praščić V (20)
- 08:24 Simon (18)
- 08:29 Šašavi hotel III (20)
- 08:40 Pjesmica Zum zum zum
- 08:45 Tupikova stijena II (6)
- 08:52 Dinoranč (17)
- 09:05 Zvrko ide u Okido II (5)
- 09:19 Malo kraljevstvo Bena i Holly (31)
- 09:30 Pjesmica Pusa
- 09:32 Žar i čudovišni strojevi IV (Policajac Žar)
- 09:57 Pjesmica Papučice
- 10:00 Bluey (17)
- 10:07 Hej Dagi (34)
- 10:14 Krceki: Kokotron
- 10:21 Krceki - pjesmica: Dobrica
- 10:23 Mališani: Dan - Vrtlarenje
- 10:26 Kockice brojalice III (25)
- 10:31 Pikvikići (12)
- 10:45 Pjesmica Zum zum zum
- 10:47 Pepa Praščić V (20)
- 10:52 Simon (18)
- 10:58 Šašavi hotel III (20)
- 11:09 Bitz i Bob (36)
- 11:20 Bitz i Bob (36)
- 11:25 Dinoranč (17)
- 11:37 Pjesmica Pusa
- 11:42 Mališani: Luna - Kolačići
- 11:45 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:52 Snažni Mali Bheem II (17)
- 11:58 Susjedstvo tigrića Daniela II (45)
- 12:10 Susjedstvo tigrića Daniela II (46)
- 12:23 Pjesmica Papučice
- 12:25 Andyjeve dinosaurske pustolovine (dokumentarna serija za djecu)
- 12:40 Juhuhu
- 12:41 Holly Hobbie (igrana serija)
- 13:04 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 13:31 Kraljevi među životinjama (21)
- 13:56 Sirova koža VII (2)
- 14:46 Umberto D.
- 21:50 Art a la carte
- 22:20 Brak
- 23:13 Đavolji violinist
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Dr. Gašparović (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Bez komentara
- 04:30 Mostovi - Ernest Weissmann (dokumentarni film)
- 04:56 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:38 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Dr. Gašparović (dokumentarna reportaža)
- 06:13 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:28 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:08 Poslovne vijesti
- 07:12 Vijesti iz kulture
- 07:20 Vrijeme RH danas
- 07:21 Vrijeme Europa danas
- 07:23 Vrijeme Svijet danas
- 07:25 Bez komentara
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:59 Bez komentara
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:32 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Studio 4
- 08:55 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:27 Vrijeme RH danas
- 09:29 Vrijeme Europa danas
- 09:30 Studio 4
- 09:56 Bez komentara
- 10:00 Vijesti
- 10:27 Vrijeme RH danas
- 10:28 Vrijeme Europa danas
- 10:30 Vrijeme Svijet danas
- 10:32 Studio 4: Sport
- 10:39 Poslovne vijesti
- 10:43 Studio 4: Znanost
- 10:52 Studio 4: Kultura
- 10:55 Bez komentara
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 14:37 Studio 4
- 14:52 Vrijeme Europa danas
- 14:53 Vrijeme Svijet danas
- 14:55 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:28 Vrijeme RH danas
- 15:30 Vrijeme Europa danas
- 15:31 Vrijeme Svijet danas
- 15:33 Studio 4: Zelena linija
- 15:54 Bez komentara: Rafali sletjeli
- 16:00 Vijesti
- 16:13 Studio 4: Sport
- 16:21 Vrijeme RH danas
- 16:22 Vrijeme Europa danas
- 16:24 Vrijeme Svijet danas
- 16:26 Bez komentara: Rafali sletjeli
- 16:35 Agenda: Svijet (vanjskopolitički magazin)
- 17:00 Studio 4: Kultura
- 17:08 Poslovne vijesti
- 17:15 Hrvatska danas Split
- 18:00 Hrvatska danas Zagreb
- 18:20 Hrvatska danas Čakovec
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:58 HAK - Promet info
- 19:59 #REPORTAŽE: Ella Hasel (dokumentarna reportaža)
- 20:05 Druga strana
- 20:29 Labirint: Oni su naša budućnost
- 20:58 Bez komentara
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:19 Studio 4: Zelena linija
- 22:44 DW: Global Us
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:16 Art a la carte
- 00:46 Route 66 - Priča o pravoj Americi (4)
- 01:31 Studio 4: Sport
- 01:39 Kulturna baština: Ponovno u Eufrazijani
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:10 Dr. Beck: Seksualnost u starijoj životnoj dobi
- 02:48 Dnevnik 2
- 03:40 Eko zona
- 04:06 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:14 Kod nas doma
- 04:59 Baština u objektivu: Pejačevići na platnu
- 05:04 Otvoreno
- 05:35 Zlatna liga
- 06:01 Knjiga ili život: Cormac McCarthy i Edo Popović
- 06:32 Kod nas doma
- 06:37 Studio 4: Znanost
- 06:46 Studio 4: Kultura
- 06:57 Stipe u gostima VI (humoristična serija)
- 07:27 Romano Bolković - 1 na 1: dr. Siniša Grgić (talk show)
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:10 Dr. Beck: Seksualnost u starijoj životnoj dobi
- 10:48 Dnevnik 2
- 11:40 Eko zona
- 12:06 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:14 Kod nas doma
- 12:59 Baština u objektivu: Pejačevići na platnu
- 13:04 Otvoreno
- 13:35 Zlatna liga
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:10 Dr. Beck: Seksualnost u starijoj životnoj dobi
- 18:48 Dnevnik 2
- 19:40 Eko zona
- 20:06 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:14 Kod nas doma
- 20:59 Baština u objektivu: Pejačevići na platnu
- 21:04 Otvoreno
- 21:35 Zlatna liga
- 01:15 Transporter 3
- 03:20 Orville: Novi horizonti III (6)
- 04:35 Muški žigolo
- 06:00 Orville: Novi horizonti III (6)
- 07:15 Tropska grmljavina
- 09:30 Zabranjena ljubav
- 13:40 Točka prednosti
- 15:40 Europski žigolo
- 17:30 Ljubav i prijateljstvo
- 21:00 Vrijeme je novac
- 23:20 Posljednji posao
- 00:20 Teorija velikog praska VI (6)
- 00:45 S.W.A.T. IV (18)
- 01:35 Hawaii Five-0 IX (17)
- 02:25 Šifra zločina V (11)
- 03:15 Castle II (kriminalistička serija)
- 04:00 Castle III (kriminalistička serija)
- 04:45 Castle III (kriminalistička serija)
- 05:40 Malcolm u sredini VI (14)
- 06:00 Malcolm u sredini VI (15)
- 06:25 Dva i pol muškarca XI (8)
- 06:50 Dva i pol muškarca XI (9)
- 07:15 Teorija velikog praska VI (Holografsko uzbuđenje)
- 07:40 Teorija velikog praska VI (6)
- 08:05 CSI: Miami VII (13)
- 09:00 Izgubljeni (13)
- 09:55 Castle III (kriminalistička serija)
- 12:35 Lucifer III (17)
- 13:30 Beacon 23 (3)
- 18:05 NCIS: Havaji II (3)
- 19:00 CSI: Miami VII (14)
- 20:00 Izgubljeni (14)
- 21:00 Lucifer III (18)
- 22:00 Pravednik IV (2)
- 22:55 Dva i pol muškarca XI (10)
- 23:20 Dva i pol muškarca XI (11)
- 23:55 Teorija velikog praska VI (7)
- 06:00 Dobri doktor II (15)
- 06:40 Dobri doktor II (16)
- 07:30 Mamica VIII (17)
- 07:55 Mamica VIII (18)
- 10:50 Kućanice VIII (10)
- 11:45 Zovi mog agenta! III (4)
- 13:05 Odmaralište (7)
- 13:50 Odmaralište (8)
- 14:35 Čikaška hitna VI (16)
- 15:25 Dobri doktor II (17)
- 16:20 Dobri doktor II (18)
- 17:10 Zovite me Kat II (8)
- 17:40 Zovite me Kat II (9)
- 18:05 Zovite me Kat II (10)
- 18:35 Zovite me Kat II (11)
- 19:00 Kućanice VIII (11)
- 20:00 Kućanice VIII (12)
- 21:00 Začin za brak
- 00:00 Navy CIS XIV (11)
- 00:55 Plava krv III (23)
- 01:50 Plava krv IV (1)
- 02:35 Grad zločina II (1)
- 03:05 Tko ubija u Brokenwoodu VIII (6)
- 04:35 Čikaška policija X (19)
- 05:15 Mentalist II (5)
- 06:00 Život mi je ubojstvo II (9)
- 06:55 Smrt u raju XI (kriminalistička serija)
- 08:00 Tko ubija u Brokenwoodu VIII (6)
- 09:50 Grad zločina II (2)
- 10:15 Navy CIS XIV (11)
- 11:10 Čikaška policija X (19)
- 18:10 Plava krv IV (2)
- 19:05 Plava krv IV (3)
- 01:05 Izvan dometa
- 02:40 Macbeth
- 04:40 Kolaž program
- 06:15 Otmica
- 08:05 Moja stara gospođa
- 13:45 Hachiko: Priča o psu
- 17:30 Seosko vjenčanje
- 19:15 Seinfeld IV (13)
- 19:45 Seinfeld IV (14)
- 20:15 American Ultra
- 22:05 Kuća od karata (serija)
- 23:00 Udovolji mi
- 00:55 Hitler: Konačni pad
- 03:29 Kolaž program
- 09:00 Robot na štulama
- 10:30 U glavi Llewyna Davisa
- 12:20 Nema stajanja
- 13:55 Slučaj za Krista
- 15:55 Whitney
- 17:55 Dugi iz kamenog doba
- 19:15 Obećanje
- 23:10 Samo za hrabre
- 00:10 Propovjednik IV (1)
- 00:55 Potjera
- 02:40 Bosch II (3)
- 03:30 Bosch II (4)
- 04:24 Kolaž program
- 10:10 Sektor 8
- 12:00 Slatka mala tajna
- 14:10 Bježi
- 15:55 Čudo na planini
- 17:50 Tri dana za ubojstvo
- 20:00 Niz mračni hodnik
- 21:50 Doušnik
- 23:55 Propovjednik IV (2)
- 00:10 Val
- 01:40 Mračnije od noći
- 03:26 Kolaž program
- 08:05 Djeca Timpelbacha
- 09:50 Super Ja
- 11:35 UglyDolls
- 13:10 Čudni Thomas
- 14:55 Tražeći Erica
- 17:00 Alex Cross
- 18:50 Odbrojavanje
- 22:20 Podmuklo
- 00:30 Budimfešta
- 02:16 Kolaž program
- 09:00 I ja tebe volim
- 10:50 Odmetnice
- 14:35 Sami kod kuće
- 16:30 Igre velike gladi
- 17:55 Društvo crvenih narukvica II (14)
- 18:45 Ponos, predrasude i psi
- 20:15 Kako Uloviti Neženju?
- 21:40 Seinfeld IV (13)
- 22:05 Seinfeld IV (14)
- 22:30 Jackie i Ryan
- 04:41 Lignja i kit
- 06:00 Celeste i Jesse zauvijek
- 07:36 Moja Lažna Žena
- 09:35 Superzvijezda Neneh
- 11:15 Dunkirk
- 13:06 Igra Povjerenja
- 14:50 Zaborav
- 16:55 Obitelj Hollar
- 18:26 Kad pubertet udari
- 20:01 Kakav otac, takav sin
- 21:36 Daniel
- 22:51 Bože, spasi Teksas (2)
- 23:51 Tenet
- 00:41 Muškarci
- 02:21 Misija: Bijela kuća
- 04:30 Kako ubiti svog muža
- 06:00 Pirati iz susjedstva 2
- 07:32 Neslomljiva Tatiana Suarez
- 08:51 Pijan od ljubavi
- 10:26 Sredina VII (21)
- 10:51 Sredina VII (22)
- 11:15 Čudesni Spider-Man
- 13:30 Slučajni predsjednik
- 15:21 Vozeći Madeleine
- 16:51 Emily
- 19:01 Luda lova
- 20:45 Borat 2
- 22:22 Male laži II (5)
- 23:07 Pehist: Život i smrti Roberta Dursta II (1)
- 23:56 Ruska obećanja