Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:38 Potjera
- 01:22 La Promesa II (33)
- 02:22 Srca divljega Pantanala (33)
- 03:07 Kod nas doma
- 03:52 Vijesti iz kulture
- 04:00 Dr. Beck: Logopedija
- 04:37 Skica za portret
- 04:51 Kulturna baština: Labin grad umjetnika
- 05:06 Zlatna liga: Lidija Komes i Ivan Goričanec
- 05:32 Vrijeme ljubavi (25)
- 06:23 TV kalendar
- 06:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00 Vijesti
- 07:11 Dobro jutro, Hrvatska
- 08:00 Vijesti
- 08:12 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:00 Vijesti
- 09:10 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Zlatna liga: Perica Martinović i Doris Kristić
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:19 Vrijeme
- 12:31 Vrijeme ljubavi (26)
- 13:22 La Promesa II (34)
- 16:22 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:50 Regionalni dnevnik
- 17:22 Kod nas doma
- 20:07 LOTO 7
- 20:15 Republika: Umijeće načina (dokumentarna serija)
- 21:10 Senjorita ’89 (5)
- 22:05 Otvoreno
- 22:40 Dnevnik 3
- 23:01 Vijesti iz kulture
- 23:15 Jedan dan u... New Yorku 1882. (dokumentarna serija)
- 00:15 Večernje vijesti
- 00:40 Nespojivi
- 02:55 Udovice
- 04:55 Astro savjetnik
- 05:50 Kraj programa
- 05:55 Dnevnik Nove TV
- 06:40 Kung Fu Panda: Legende o fenomenastičnom III (Šest je previše)
- 07:00 Nad lipom 35
- 08:00 Zauvijek susjedi II (49)
- 08:40 Zauvijek susjedi II (50)
- 09:15 TV izlog
- 09:30 Konak kod Hilmije (9)
- 10:25 TV izlog
- 10:40 IN magazin
- 11:20 Joker (41)
- 12:25 Survivor III (30)
- 14:00 Vijesti Nove TV
- 14:10 Survivor III (30)
- 14:55 Kumovi III (83)
- 16:05 Kumovi III (84)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:30 IN magazin
- 18:05 Joker (42)
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:20 Kumovi III (85)
- 21:20 Kumovi III (86)
- 22:30 Survivor III (31)
- 04:45 RTL Danas
- 05:55 Kockići i prijatelji (9)
- 06:00 Yu-Gi-Oh! ARC-V (animirana serija)
- 06:25 Štrumpfovi (2021.)
- 06:40 RTL Direkt
- 07:25 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 12:00 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 12:05 Blago nama (4)
- 12:45 San snova (dramska serija)
- 13:50 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 15:00 Brak na prvu IV (show)
- 16:30 RTL Danas
- 16:55 Dođi, pogodi, osvoji III (game show)
- 17:50 Večera za 5 VIII (kulinarski show)
- 22:55 RTL Direkt
- 23:35 Constantine
- 01:16 Art a la carte
- 01:49 ’Ko te šiša II (Radnici i seljaci)
- 02:18 Glazba, glazba
- 02:47 Noćni glazbeni program - spotovi
- 14:23 Vera VIII (serija)
- 16:00 TV kalendar
- 16:16 Tajna Vižule
- 17:11 Mostovi - Ernest Weissmann (dokumentarni film)
- 17:41 Koordinacija
- 18:14 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
- 18:43 Pula: More
- 19:14 Hit dana
- 19:23 Veliki svjetski gradovi s Joannom Lumely (Pariz)
- 20:15 Rimski Panteon - Antička megastruktura
- 21:16 Uragan
- 23:44 Ray Donovan VII (8)
- 00:20 Bez traga III (22)
- 01:10 Bez traga III (23)
- 01:50 Mentalist III (21)
- 02:30 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 03:20 Cobra 11 XVI (14)
- 04:00 Ubojstvo prvog stupnja III (7)
- 04:40 Najbolje godine II (137)
- 05:25 Najbolje godine
- 05:30 Kraj programa
- 05:45 Nevjera (73)
- 06:15 Inspektor Rex V (13)
- 07:00 Inspektor Rex V (14)
- 07:50 Gorski liječnik XIII (5)
- 08:40 Gorski liječnik XIII (6)
- 09:30 Najbolje godine II (139)
- 09:45 TV izlog
- 10:10 Najbolje godine II (140)
- 10:35 TV izlog
- 11:00 Najbolje godine II (139)
- 11:20 TV izlog
- 11:45 Najbolje godine II (140)
- 12:20 Inspektor Rex V (15)
- 13:20 TV izlog
- 13:40 Inspektor Rex VI (1)
- 14:35 Gorski liječnik XIII (7)
- 15:25 Gorski liječnik XIII (8)
- 16:20 Cobra 11 XVI (15)
- 17:15 Cobra 11 XVII (akcijska serija)
- 18:15 Navy CIS LA VIII (17)
- 19:05 Navy CIS LA VIII (18)
- 22:40 Vatreni dečki (3)
- 23:25 Navy CIS XVII (18)
- 00:00 Alov svijet (5)
- 00:20 Alov svijet (6)
- 00:50 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 00:55 Škorpion IV (dramska serija)
- 01:40 Pravednik (1)
- 02:30 Specijalizant V (22)
- 03:15 CSI XV (8)
- 03:55 CSI XV (9)
- 08:15 Sudnica (odvjetnička serija)
- 09:05 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 09:35 TV prodaja
- 09:50 K.T. 2 (kriminalistička serija)
- 10:20 TV prodaja
- 10:35 Krv nije voda II (65)
- 11:25 TV prodaja
- 11:40 Krv nije voda II (66)
- 12:30 TV prodaja
- 12:45 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 12:55 Teorija velikog praska X (23)
- 13:20 Teorija velikog praska X (24)
- 13:50 Dva i pol muškarca XII (4)
- 14:15 Dva i pol muškarca XII (5)
- 14:45 Prijatelji III (23)
- 15:10 Prijatelji III (24)
- 15:40 Specijalizant V (23)
- 22:20 Teorija velikog praska XI (2)
- 22:40 Dva i pol muškarca XII (6)
- 23:10 Dva i pol muškarca XII (7)
- 23:30 Prijatelji III (25)
- 00:50 Sin II (9)
- 01:32 Sin II (10)
- 02:20 Vrijeme je za jazz: 3 Cohens Sextet
- 03:25 Garaža: Zebrax
- 03:55 Dan knjige 2024. (2)
- 04:27 Vrijeme je za jazz: JazzHR 2022., Internal Walk - Robert Mikuljan Quintet, 2. dio
- 05:39 Operacija Jao VII (dokumentarna serija za djecu)
- 06:08 Kraljevi među životinjama (20)
- 06:35 Juhuhu: Frizer
- 06:36 Zvonkići (12)
- 06:47 Susjedstvo tigrića Daniela II (43)
- 06:59 Susjedstvo tigrića Daniela II (44)
- 07:11 Jojo i prijevozna sredstva: Bicikl
- 07:17 Pikvikići (11)
- 07:31 Mališani: Paula - Sok od naranče
- 07:33 Bluey (16)
- 07:40 Hej Dagi (33)
- 07:48 Krceki: Brojobon
- 07:55 Krceki - pjesmica: Pametnica
- 07:58 Pocoyo IV (14)
- 08:07 Kockice brojalice III (24)
- 08:13 Pepa Praščić V (19)
- 08:18 Simon (17)
- 08:23 Šašavi hotel III (19)
- 08:34 Pjesmica Zum zum zum
- 08:39 Tupikova stijena II (5)
- 08:46 Dinoranč (16)
- 08:59 Zvrko ide u Okido II (4)
- 09:14 Malo kraljevstvo Bena i Holly (30)
- 09:25 Pjesmica Pusa
- 09:26 Žar i čudovišni strojevi IV (Građevinska družina spašava)
- 09:51 Pjesmica Papučice
- 09:54 Bluey (16)
- 10:01 Hej Dagi (33)
- 10:08 Krceki: Brojobon
- 10:15 Krceki - pjesmica: Pametnica
- 10:17 Mališani: Dan - Vrtlarenje
- 10:20 Kockice brojalice III (24)
- 10:25 Pikvikići (11)
- 10:40 Pjesmica Zum zum zum
- 10:42 Pepa Praščić V (19)
- 10:47 Simon (17)
- 10:52 Šašavi hotel III (19)
- 11:03 Bitz i Bob (35)
- 11:14 Bitz i Bob (35)
- 11:20 Dinoranč (16)
- 11:32 Pjesmica Pusa
- 11:36 Mališani: Lav - Mali majstor
- 11:39 Priče iz kućice na drvetu III (igrana serija za djecu)
- 11:47 Snažni Mali Bheem II (16)
- 11:53 Susjedstvo tigrića Daniela II (43)
- 14:00 Sirova koža VII (1)
- 14:51 Sufražetkinje
- 20:09 Art a la carte
- 20:40 Dan knjige 2024. (3)
- 21:10 Klub čitatelja: Osumnjičeni
- 00:00 Dnevnik 3
- 00:18 Vijesti iz kulture
- 00:25 Bez komentara
- 00:30 Istrage prometnih nesreća
- 00:55 Bez komentara
- 01:00 Vijesti flash
- 01:10 Bez komentara
- 01:15 Hrvatska danas
- 02:50 Bez komentara
- 02:55 Pregled dana
- 03:40 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Dizajnerica (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 04:00 Vijesti flash
- 04:10 Dnevnik 3
- 04:28 Bez komentara
- 04:30 Treća dob
- 04:55 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:38 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Dizajnerica (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:26 Bez komentara
- 06:29 Otvoreno
- 07:00 Vijesti flash
- 07:09 Poslovne vijesti
- 07:13 Vijesti iz kulture
- 07:21 Bez komentara: Berlin, Njemačka - Proslava Dana kanabisa nakon djelomične legalizacije
- 07:22 Vrijeme RH danas
- 07:24 Vrijeme Europa danas
- 07:25 Vrijeme Svijet danas
- 07:30 U mreži Prvog
- 07:58 Bez komentara: Hrvatska - Croatia Rally
- 08:00 Vijesti
- 08:27 Vrijeme RH danas
- 08:28 Vrijeme Europa danas
- 08:30 Vrijeme Svijet danas
- 08:32 Studio 4
- 09:00 Vijesti
- 09:26 Vrijeme RH danas
- 09:27 Vrijeme Europa danas
- 09:29 Vrijeme Svijet danas
- 09:31 Bez komentara: Port-au-Prince, Haiti - Ne prestaje nasilje na ulicama glavnog grada
- 09:33 Studio 4
- 10:00 Vijesti
- 11:00 Vijesti
- 11:24 Vrijeme RH danas
- 11:25 Vrijeme Europa danas
- 11:27 Vrijeme Svijet danas
- 11:29 Bez komentara: Buenos Aires, Argentina - Stotine tisuća prosvjeduju protiv proračunskih rezova za javna sveučilišta
- 11:30 Studio 4
- 11:57 Bez komentara
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Studio 4: Kultura
- 12:30 Studio 4
- 12:55 Bez komentara
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:32 Vrijeme Svijet danas
- 13:34 Studio 4
- 13:58 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:32 Vrijeme Svijet danas
- 14:34 Studio 4
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: U fokusu
- 15:57 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:23 Vrijeme RH danas
- 16:24 Vrijeme Europa danas
- 16:25 Vrijeme Svijet danas
- 16:27 TV student
- 16:57 Studio 4: Kultura
- 17:08 Bez komentara
- 17:10 Poslovne vijesti
- 17:15 Hrvatska danas Rijeka
- 18:00 Hrvatska danas Zagreb
- 18:20 Hrvatska danas Osijek
- 18:53 Vrijeme RH sutra
- 18:54 Vrijeme Europa sutra
- 18:55 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 19:59 HAK - Promet info
- 22:19 Studio 4: U fokusu
- 22:41 Bez komentara
- 22:43 DW: U dobroj formi
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Otvoreno
- 00:43 Bunarman
- 01:13 Otkrivamo Hrvatsku: Susak (engleska verzija)
- 01:38 Studio 4: Sport
- 01:46 I to je Hrvatska: Boćalište
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:10 Dr. Beck: Logopedija
- 02:47 Dnevnik 2
- 03:39 Glas domovine
- 03:58 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:05 Kod nas doma
- 04:50 Baština u objektivu: Parenzana
- 04:55 Studio 4: Sport
- 05:03 Otvoreno
- 05:33 Zlatna liga
- 05:59 Razgovor s razlogom: Vernesa Smolčić
- 06:30 Studio 4: Kultura
- 06:36 Mayales - Katran Session 1&2
- 07:29 Sportske minute
- 07:47 Vrtlarica: Vrtni nametnici
- 08:16 Art a la carte
- 08:46 Route 66 - Priča o pravoj Americi (4)
- 09:31 Studio 4: Sport
- 09:39 Kulturna baština: Ponovno u Eufrazijani
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:10 Dr. Beck: Logopedija
- 10:47 Dnevnik 2
- 11:39 Glas domovine
- 11:58 Vijesti na engleskom jeziku
- 12:05 Kod nas doma
- 12:50 Baština u objektivu: Parenzana
- 12:55 Studio 4: Sport
- 13:03 Otvoreno
- 13:33 Zlatna liga
- 13:59 Razgovor s razlogom: Vernesa Smolčić
- 14:30 Studio 4: Kultura
- 14:36 Mayales - Katran Session 1&2
- 15:29 Sportske minute
- 15:47 Vrtlarica: Vrtni nametnici
- 16:16 Art a la carte
- 16:46 Route 66 - Priča o pravoj Americi (4)
- 17:31 Studio 4: Sport
- 17:39 Kulturna baština: Ponovno u Eufrazijani
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:10 Dr. Beck: Logopedija
- 18:47 Dnevnik 2
- 19:39 Glas domovine
- 19:58 Vijesti na engleskom jeziku
- 20:05 Kod nas doma
- 20:50 Baština u objektivu: Parenzana
- 20:55 Studio 4: Sport
- 21:03 Otvoreno
- 21:33 Zlatna liga
- 21:59 Razgovor s razlogom: Vernesa Smolčić
- 22:30 Studio 4: Kultura
- 22:36 Mayales - Katran Session 1&2
- 23:29 Sportske minute
- 23:47 Vrtlarica: Vrtni nametnici
- 01:45 Različita
- 09:15 Ljubavnici
- 13:15 LEGO film
- 15:20 Muški žigolo
- 17:15 Bezvremenska Adaline
- 21:00 Točka prednosti
- 22:55 88 minuta
- 04:00 Castle II (kriminalistička serija)
- 04:45 Castle II (kriminalistička serija)
- 05:40 Malcolm u sredini VI (13)
- 06:00 Malcolm u sredini VI (14)
- 06:25 Dva i pol muškarca XI (6)
- 06:50 Dva i pol muškarca XI (7)
- 07:15 Teorija velikog praska VI (Promatranje higgsova bozona)
- 07:40 Teorija velikog praska VI (Minimalizacija ponovnog ulaska)
- 08:05 CSI: Miami VII (12)
- 09:00 Izgubljeni (12)
- 09:55 Castle II (kriminalistička serija)
- 12:40 Lucifer III (16)
- 13:35 Swarm (3)
- 16:15 S.W.A.T. IV (18)
- 17:10 Hawaii Five-0 IX (17)
- 18:05 Šifra zločina V (11)
- 19:00 CSI: Miami VII (13)
- 20:00 Izgubljeni (13)
- 21:00 Lucifer III (17)
- 00:50 Mamica VIII (13)
- 01:10 Mamica VIII (14)
- 01:40 Mamica VIII (15)
- 02:05 Mamica VIII (16)
- 02:35 Veze (5)
- 03:30 Zovite me Kat (13)
- 04:00 Zovite me Kat II (1)
- 04:20 Zovite me Kat II (2)
- 04:45 Zovite me Kat II (3)
- 05:10 Veze (5)
- 06:00 Dobri doktor II (13)
- 06:40 Dobri doktor II (14)
- 07:30 Mamica VIII (13)
- 07:55 Mamica VIII (14)
- 08:25 Mamica VIII (15)
- 08:50 Mamica VIII (16)
- 09:15 Netko od nas laže II (Simon kaže: Imam te!)
- 10:15 Kućanice VIII (7)
- 11:05 Kućanice VIII (8)
- 12:00 Zovi mog agenta! III (3)
- 13:15 Čikaška hitna VI (14)
- 14:10 Čikaška hitna VI (15)
- 15:15 Dobri doktor II (15)
- 16:10 Dobri doktor II (16)
- 17:05 Zovite me Kat II (4)
- 17:35 Zovite me Kat II (5)
- 18:00 Zovite me Kat II (6)
- 18:35 Zovite me Kat II (7)
- 19:00 Kućanice VIII (9)
- 19:55 Kućanice VIII (10)
- 20:55 Zovi mog agenta! III (4)
- 22:10 Odmaralište (7)
- 22:55 Odmaralište (8)
- 23:45 Čikaška hitna VI (16)
- 00:00 Navy CIS XIV (10)
- 00:55 Plava krv III (21)
- 01:50 Plava krv III (22)
- 02:35 Ubojice među nama (52)
- 03:05 Tko ubija u Brokenwoodu VIII (5)
- 04:35 Čikaška policija X (18)
- 05:15 Mentalist II (4)
- 06:00 Život mi je ubojstvo II (8)
- 06:55 Smrt u raju XI (kriminalistička serija)
- 08:00 Tko ubija u Brokenwoodu VIII (5)
- 09:50 Grad zločina II (1)
- 10:15 Navy CIS XIV (10)
- 11:10 Čikaška policija X (18)
- 18:10 Plava krv III (23)
- 19:05 Plava krv IV (1)
- 00:45 Noćne kronike
- 02:45 Smisao života
- 04:44 Kolaž program
- 06:15 Mušketiri
- 08:15 Ona je tako zabavna
- 13:35 Zaljubljene ptičice
- 15:30 Otmica
- 17:20 Zaboravljeni princ
- 19:15 Seinfeld IV (11)
- 19:45 Seinfeld IV (12)
- 20:15 Pepermint
- 22:10 Kuća od karata (serija)
- 23:10 Neženje
- 01:10 Amy
- 03:21 Kolaž program
- 09:00 S tobom zauvijek
- 12:25 Prkos
- 14:40 Robot na štulama
- 16:15 Cijena istine
- 18:15 Medo sa sjevera 2: Ključevi kraljevstva
- 19:40 Nema stajanja
- 21:10 Izdajica po našem ukusu
- 22:55 Whitney
- 00:35 Poput bjelokosti
- 02:20 Bosch II (Glazba iz prtljažnika)
- 03:10 Bosch II (Riječ-dvije o tajnama)
- 04:04 Kolaž program
- 12:05 Misija Sirija
- 13:55 Genijalni umovi
- 17:50 Slatka mala tajna
- 20:00 Tragovi u snijegu
- 22:00 Silk Road
- 00:05 Nadareni
- 01:40 Odbjegli s vješala
- 03:11 Kolaž program
- 08:55 Vrata ratnika
- 10:50 Čarolija usnulog zmaja
- 12:25 Power Rangers
- 14:35 Veliko plavetnilo
- 17:00 Djeca Timpelbacha
- 18:45 Čudni Thomas
- 20:30 Spokoj
- 22:20 Slatko spavaj
- 00:15 Duboko u dolini
- 01:54 Kolaž program
- 09:00 Muke s palcem
- 10:40 Satellite Boy
- 12:15 Sammy i prijatelji: Uljez
- 12:30 Sammy i prijatelji: Murinina časna riječ
- 12:45 Kuća lude tetke
- 14:40 Profesorica engleskog
- 16:15 I ja tebe volim
- 20:30 Gringo
- 22:20 Seinfeld IV (11)
- 22:45 Seinfeld IV (12)
- 23:10 Igre velike gladi
- 01:12 Mašina
- 03:05 Plava Tableta
- 04:37 Najbolje Stoljeće Mog Života
- 06:00 Kuhar Jack: Pustolovni Kuhar
- 07:18 Obiteljska pravila
- 09:07 65
- 10:37 Slučaj Goldman
- 12:31 Krojač Paname
- 14:20 Superzvijezda Neneh
- 15:56 2012
- 18:30 Plava Tableta
- 20:01 Ljubav i Smrt (1)
- 20:57 Ljubav i Smrt (2)
- 21:52 Ljubav i Smrt (3)
- 22:55 Simpatizer (2)
- 23:56 Dunkirk
- 00:11 Soba panike
- 02:01 Veliki George Foreman
- 04:11 Vitezovi zodijaka
- 06:00 Ljubav u kavani
- 07:31 Batman: Zmajeva Duša
- 08:55 Konj zvan Silverstar
- 10:21 Angry Birds Film
- 11:56 Sredina VII (19)
- 12:17 Sredina VII (20)
- 12:41 Laurina zvijezda
- 13:57 Aristotel i Dante otkrivaju tajne svemira
- 15:32 Nespokojni
- 18:01 Zavjera protiv Amerike (2)
- 19:01 Gran Turismo
- 21:15 Zora živih mrtvaca
- 22:56 Ljubav u Italiji