Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
00:00 - 04:00
04:00 - 08:00
08:00 - 10:00
10:00 - 12:00
12:00 - 14:00
14:00 - 16:00
16:00 - 18:00
18:00 - 20:00
20:00 - 22:00
22:00 - 00:00
- 00:31 Potjera
- 01:14 La Promesa II (31)
- 02:14 Srca divljega Pantanala (31)
- 02:59 Kod nas doma
- 03:44 Vijesti iz kulture
- 03:51 Manjinski mozaik: Zadnja stanica Jasenovac
- 04:07 Riječ i život
- 04:32 Skica za portret
- 04:39 turizam.hrt
- 05:09 Vrijeme ljubavi (23)
- 05:59 TV kalendar
- 06:11 Grizzly Adams II (13)
- 07:02 Obračun
- 08:45 Dobro jutro, Hrvatska
- 09:59 Pula: Adventističko bogoslužje
- 11:03 Prizma (multinacionalni magazin)
- 11:40 TV kalendar
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 HAK - Promet info
- 12:26 Veterani mira
- 13:09 Zmajski
- 13:45 Ljubav u Harmony Valleyu
- 16:20 HAK - Promet info
- 16:30 Vijesti
- 16:51 Regionalni dnevnik
- 17:14 Vrtni spa
- 17:25 Obitelj Larkin II (3)
- 20:09 LOTO 7
- 20:16 Zvijezde pjevaju (zabavno-glazbena emisija)
- 21:46 Dnevnik 3
- 22:07 Vijesti iz kulture
- 22:25 Lanac osvete
- 01:35 Sibirski dijamant
- 03:10 Teški zločini IV (4)
- 03:50 Astro savjetnik
- 08:00 Kumovi III (75)
- 09:05 A sada, Boom
- 11:10 Kuća debele mame 2
- 13:10 Survivor III (27)
- 17:00 Vijesti Nove TV
- 17:10 Tvoje lice zvuči poznato VIII (7)
- 18:00 Provjereno
- 19:00 Dnevnik Nove TV
- 20:15 Putovanje kroz sjećanja
- 22:20 Survivor III (28)
- 04:10 Kraj programa
- 05:25 RTL Danas
- 06:35 Top.HR
- 07:30 Kockić i prijatelji (zabavno-edukativna emisija)
- 07:35 Yu-Gi-Oh! ARC-V (animirana serija)
- 08:00 Štrumpfovi (2021.)
- 08:15 San snova (136)
- 09:20 San snova (137)
- 14:20 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 14:30 Kako se zaljubiti
- 19:00 RTL Danas
- 20:15 Transporter 2
- 22:00 Sezona lova
- 23:50 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 23:55 Zakon jačeg
- 04:51 Napokon sreća II (23)
- 05:49 Dom na kvadrat
- 06:18 Koordinacija
- 06:48 Svijet vrtlara XII (dokumentarna serija)
- 07:49 Heartland XVI (13)
- 16:23 Magazin LP
- 17:00 WRC - Croatia Rally 2024. (prijenos)
- 17:58 Sportsko srce: Rea Hraski
- 18:12 Ivanova igra
- 19:09 Koncert: Vanna u Areni Zagreb
- 00:25 Bez traga III (18)
- 01:05 Bez traga III (19)
- 01:50 Mentalist III (19)
- 02:30 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 03:15 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 04:00 Ubojstvo prvog stupnja III (5)
- 04:40 Kraj programa
- 04:45 Gorski liječnik XII (serija)
- 05:25 Gorski liječnik XII (serija)
- 06:10 Einstein III (9)
- 07:00 Einstein III (10)
- 07:50 Inspektor Rex V (1)
- 08:45 Zdravlje na kvadrat (349)
- 09:20 TV izlog
- 09:40 Inspektor Rex V (2)
- 10:40 TV izlog
- 11:05 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 11:55 TV izlog
- 12:20 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 13:10 TV izlog
- 13:30 Cobra 11 XVI (akcijska serija)
- 14:30 Rookie IV (11)
- 15:20 Rookie IV (12)
- 16:10 Walker II (6)
- 17:05 Walker II (7)
- 17:55 Velika pljačka u Hatton Gardenu
- 19:55 Milijunaš s ulice
- 22:00 Što žene žele
- 00:25 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 00:45 Samo hrabro II (humoristična serija)
- 01:05 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 01:10 Škorpion IV (dramska serija)
- 02:05 Škorpion IV (dramska serija)
- 02:45 Specijalizant V (18)
- 03:25 CSI XIV (22)
- 10:10 TV prodaja
- 10:25 InDizajn s Mirjanom Mikulec XXV (lifestyle emisija)
- 10:55 TV prodaja
- 11:10 Top.HR
- 12:15 To je Voyo (lokalna produkcija)
- 12:20 TV prodaja
- 12:35 Teorija velikog praska X (16)
- 12:55 Teorija velikog praska X (17)
- 13:10 Dva i pol muškarca XI (19)
- 13:40 Dva i pol muškarca XI (20)
- 14:10 Prijatelji III (15)
- 14:35 Prijatelji III (16)
- 15:05 Specijalizant V (19)
- 22:15 Boks: Habazin Vs. Magyar (prijenos)
- 23:05 Prijatelji III (17)
- 23:35 Prijatelji III (18)
- 04:35 Klasika mundi: 23.Festival sv. Marka - Eva Šulić i Festivalski orkestar pod ravnanjem Filipa Šljivca - Crkva sv. Ivana 23.pape, 01.06.2021.
- 05:40 Operacija Jao VI (dokumentarna serija za djecu)
- 06:08 Sve o životinjama (dokumentarna serija za djecu)
- 06:36 Juhuhu: Plišanac za Šapsona
- 06:37 Zvonkići (8)
- 06:48 Susjedstvo tigrića Daniela II (35)
- 07:00 Susjedstvo tigrića Daniela II (36)
- 07:12 Pjesmica Papučice
- 07:15 Jojo i prijevozna sredstva: Kamion
- 07:20 Pikvikići (7)
- 07:36 Mališani: Vendi - Plesanje
- 07:38 Bluey (12)
- 07:45 Hej Dagi (29)
- 07:52 Krceki: Poklonmatik
- 07:59 Krceki - pjesmica: Sramežljivko
- 08:03 Pocoyo IV (10)
- 08:10 Pjesmica Tuta
- 08:12 Juhuhu
- 08:15 Kockice brojalice III (20)
- 08:20 Pepa Praščić V (15)
- 08:25 Simon (13)
- 08:31 Šašavi hotel III (14)
- 08:42 Najbolji dan: Viktor i Franka
- 08:54 Tupikova stijena II (1)
- 09:01 Dinoranč (12)
- 09:15 Zabavljajmo se riječima II (serija za djecu)
- 09:27 Psići u Ophodnji III (Papagajski psići / Sirenopsići spašavaju Turbote)
- 09:50 Zvrko ide u Okido II (26)
- 10:04 Malo kraljevstvo Bena i Holly (26)
- 10:15 Tata i ja: Na pecanju (dokumentarno-igrana serija za djecu)
- 10:25 Šareni lonac: Puding s chia sjemenkama
- 10:39 Žar i čudovišni strojevi IV (Nered mesne okruglice)
- 11:00 Pjesmica Papučice
- 11:03 Bluey (12)
- 11:10 Hej Dagi (29)
- 11:17 Krceki: Poklonmatik
- 11:24 Krceki - pjesmica: Sramežljivko
- 11:26 Mališani: David - Pospremanje
- 11:29 Kockice brojalice III (20)
- 11:34 Pikvikići (7)
- 11:48 Pjesmica Tuta
- 11:50 Simon (13)
- 11:55 Šašavi hotel III (14)
- 12:06 Bitz i Bob (31)
- 12:17 Bitz i Bob (31)
- 12:26 Mališani: Jure - Moja željeznica
- 12:28 Snažni Mali Bheem II (12)
- 12:33 Susjedstvo tigrića Daniela II (35)
- 12:45 Susjedstvo tigrića Daniela II (36)
- 12:58 Pjesmica Papučice
- 13:01 Juhuhu
- 13:03 Operacija Jao VI (dokumentarna serija za djecu)
- 13:32 Sve o životinjama (dokumentarna serija za djecu)
- 20:01 Posebni dodaci: Belmondo (1. dio)
- 20:09 Do posljednjeg daha
- 21:35 Posebni dodaci: Belmondo (2. dio)
- 21:54 Léon Morin, svećenik
- 00:17 Vijesti iz kulture
- 00:24 Bez komentara
- 00:29 Indeks
- 00:52 Bez komentara
- 00:59 Vijesti flash
- 01:09 Bez komentara
- 01:14 Hrvatska danas
- 02:49 Bez komentara
- 02:54 Pregled dana
- 03:39 DW: Shift
- 03:52 #REPORTAŽE: Crtići (dokumentarna reportaža)
- 03:56 Bez komentara
- 03:59 Vijesti flash
- 04:09 Dnevnik 3
- 04:27 Bez komentara
- 04:29 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
- 04:55 Bez komentara
- 05:00 Vijesti flash
- 05:10 Bez komentara
- 05:15 Regionalni dnevnik
- 05:38 Bez komentara
- 05:40 Vijesti iz kulture
- 05:47 Bez komentara
- 05:50 Vijesti na španjolskom jeziku
- 05:58 Bez komentara
- 06:00 Vijesti na engleskom jeziku
- 06:08 Bez komentara
- 06:10 #REPORTAŽE: Crtići (dokumentarna reportaža)
- 06:14 DW: Shift
- 06:27 Bez komentara
- 06:29 turizam.hrt
- 07:00 Vijesti flash
- 07:10 Poslovne vijesti
- 07:14 Vijesti iz kulture
- 07:24 Vrijeme RH danas
- 07:25 Vrijeme Europa danas
- 07:27 Vrijeme Svijet danas
- 07:32 Eko zona
- 08:00 Vijesti
- 08:30 Vrijeme RH danas
- 08:31 Vrijeme Europa danas
- 08:33 Vrijeme Svijet danas
- 08:35 Studio 4
- 08:55 Bez komentara
- 09:00 Vijesti
- 09:30 Vrijeme RH danas
- 09:31 Vrijeme Europa danas
- 09:33 Vrijeme Svijet danas
- 09:35 Studio 4
- 09:55 Bez komentara
- 10:00 Vijesti
- 10:30 Vrijeme RH danas
- 10:31 Vrijeme Europa danas
- 10:33 Vrijeme Svijet danas
- 10:35 Studio 4: Sport
- 10:44 Poslovne vijesti
- 10:48 Studio 4: Znanost
- 10:57 Bez komentara
- 11:00 Vijesti
- 11:30 Vrijeme RH danas
- 11:31 Vrijeme Europa danas
- 11:33 Vrijeme Svijet danas
- 11:35 Studio 4
- 11:55 Bez komentara
- 12:00 Dnevnik 1
- 12:15 Sport
- 12:18 Vrijeme
- 12:20 Studio 4: Kultura
- 12:30 Studio 4
- 12:50 Bez komentara
- 13:00 Vijesti
- 13:30 Vrijeme RH danas
- 13:31 Vrijeme Europa danas
- 13:33 Vrijeme Svijet danas
- 13:35 Studio 4
- 13:55 Bez komentara
- 14:00 Vijesti
- 14:30 Vrijeme RH danas
- 14:31 Vrijeme Europa danas
- 14:33 Vrijeme Svijet danas
- 14:35 Studio 4
- 14:55 Bez komentara
- 15:00 Vijesti
- 15:30 Vrijeme RH danas
- 15:31 Vrijeme Europa danas
- 15:33 Vrijeme Svijet danas
- 15:35 Studio 4: U fokusu
- 15:55 Bez komentara
- 16:00 Vijesti
- 16:15 Studio 4: Sport
- 16:23 Vrijeme RH danas
- 16:24 Vrijeme Europa danas
- 16:26 Vrijeme Svijet danas
- 16:28 Bez komentara
- 16:30 Potrošački kod
- 16:54 Studio 4: Kultura
- 17:04 Poslovne vijesti
- 17:09 Bez komentara
- 17:10 Globalna Hrvatska
- 17:50 TV student
- 18:20 Bez komentara
- 18:23 Ljudi koji mijenjaju vrijeme: Pogled k nebu (dokumentarna serija)
- 18:54 Vrijeme RH sutra
- 18:56 Vrijeme Europa sutra
- 18:57 Vrijeme svijet sutra
- 19:00 Dnevnik 2
- 19:53 Vrijeme RH sutra
- 19:54 Vrijeme Europa sutra
- 19:56 Vrijeme svijet sutra
- 20:01 HAK - Promet info
- 20:02 #REPORTAŽE: Dan žena (dokumentarna reportaža)
- 20:07 DW: Sutrašnjica danas
- 20:33 Potrošački kod
- 21:00 Pregled dana
- 21:45 Studio 4: Znanost
- 21:55 Regionalni dnevnik
- 22:20 Studio 4: U fokusu
- 22:45 Vitićev muzej u Novom Sadu
- 23:10 Vijesti na engleskom jeziku
- 23:20 Vijesti na španjolskom jeziku
- 23:30 Manjinski mozaik: Zadnja stanica Jasenovac
- 23:45 DW: Shift
- 00:20 Labirint: Iz mirovine na posao, 2. dio
- 00:48 (Re)kreativac: Klizanje
- 01:11 Art a la carte
- 01:41 Studio 4: Sport
- 01:48 Fotografija u Hrvatskoj: Milan Pavić
- 02:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 02:10 Djela hrvatskih velikana u Novom Sadu
- 02:35 Izradi sam: Izrada zvečke i trakice za dude
- 02:40 Dnevnik 2
- 03:32 Sportske minute
- 03:56 Vijesti na engleskom jeziku
- 04:06 Hrvatska moj izbor: Steve i Steve (dokumentarna serija)
- 04:31 Globalna Hrvatska
- 05:11 Normalan život
- 05:46 Manjinski mozaik: Zadnja stanica Jasenovac
- 06:02 Studio 4: Znanost
- 06:11 Studio 4: Kultura
- 06:19 Dolina sunca (29)
- 07:06 Pavao Mašić i Simfonijski orkestar HRT - a pod ravnanjem Pascala Rophéa - V. Lisinski, 2.12.2021.
- 08:28 Peti dan
- 09:28 Studio 4: Sport
- 09:36 Fotografija u Hrvatskoj: Ante Verzotti
- 09:51 Izradi sam: Izrada zvečke i trakice za dude
- 10:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 10:10 Djela hrvatskih velikana u Novom Sadu
- 10:35 Izradi sam: Izrada zvečke i trakice za dude
- 10:40 Dnevnik 2
- 11:32 Sportske minute
- 11:56 Vijesti na engleskom jeziku
- 16:28 Peti dan
- 17:28 Studio 4: Sport
- 17:36 Fotografija u Hrvatskoj: Ante Verzotti
- 17:51 Izradi sam: Izrada zvečke i trakice za dude
- 18:01 Vijesti na španjolskom jeziku
- 18:10 Djela hrvatskih velikana u Novom Sadu
- 18:35 Izradi sam: Izrada zvečke i trakice za dude
- 18:40 Dnevnik 2
- 19:32 Sportske minute
- 19:56 Vijesti na engleskom jeziku
- 00:40 Snowpiercer
- 03:10 Wasabi
- 04:40 Orville: Novi horizonti III (3)
- 05:35 Mr. Bean (humoristična serija)
- 06:00 Pčelica Maja
- 07:30 Turner i Hooch
- 09:30 Prije ponoći
- 11:50 Film za upucavanje
- 13:30 LEGO film
- 17:25 Pakleni val
- 19:55 Čokolada
- 22:30 Surogati
- 00:20 Teorija velikog praska V (Refleksija odbrojavanja)
- 00:45 S.W.A.T. IV (15)
- 01:40 Hawaii Five-0 IX (14)
- 02:25 Šifra zločina V (8)
- 03:15 Castle II (15)
- 04:00 Castle II (kriminalistička serija)
- 04:45 Castle II (kriminalistička serija)
- 05:35 Malcolm u sredini VI (11)
- 06:00 Duhovi (Jayeva sestra)
- 06:25 Duhovi (Trezor)
- 06:50 Navy CIS Havaji (22)
- 07:40 NCIS: Havaji II (1)
- 08:30 NCIS: Havaji II (2)
- 09:25 Kondor II (7)
- 10:20 Kondor II (8)
- 11:15 MacGyver V (14)
- 12:10 Dva i pol muškarca II (1)
- 12:35 Dva i pol muškarca II (2)
- 13:05 Dva i pol muškarca II (3)
- 13:35 Dva i pol muškarca II (4)
- 14:00 Dva i pol muškarca II (5)
- 14:25 Dva i pol muškarca II (6)
- 14:55 Skakač
- 16:40 Moderna obitelj XI (1)
- 17:10 Duhovi (Fantomski pisac)
- 17:40 Duhovi (Thorapy)
- 18:10 NCIS: Havaji II (3)
- 19:05 NCIS: Havaji II (4)
- 20:00 NCIS: Havaji II (5)
- 21:00 Voleći Pabla
- 23:20 Pravednik IV (1)
- 00:55 Mamica VIII (5)
- 01:15 Mamica VIII (6)
- 01:45 Mamica VIII (7)
- 02:10 Mamica VIII (8)
- 02:40 Veze (3)
- 03:35 Zovite me Kat (5)
- 03:55 Zovite me Kat (6)
- 04:20 Zovite me Kat (7)
- 04:45 Zovite me Kat (8)
- 05:10 Veze (3)
- 06:00 Zoeyina glazbena lista (12)
- 06:45 19. postaja V (9)
- 07:35 19. postaja V (10)
- 08:30 19. postaja V (11)
- 09:20 Svi vole Raymonda (11)
- 09:50 Svi vole Raymonda (12)
- 10:15 Svi vole Raymonda (13)
- 10:45 Svi vole Raymonda (14)
- 11:10 Svi vole Raymonda (15)
- 11:40 Svi vole Raymonda (16)
- 12:10 Erin Brockovich
- 16:15 Dobra nevolja V (12)
- 17:10 Zato mi pomogni, Todde! II (4)
- 18:05 Otok Fantazija (6)
- 19:00 Otok Fantazija (7)
- 20:00 Savršena slika
- 22:10 Svi vole Raymonda (17)
- 22:45 Svi vole Raymonda (18)
- 23:10 Svi vole Raymonda (19)
- 23:45 Svi vole Raymonda (20)
- 00:00 Navy CIS XIV (8)
- 00:55 Plava krv III (17)
- 01:50 Plava krv III (18)
- 02:35 Ubojice među nama (50)
- 03:05 Brokenwoodski misteriji VIII (3)
- 04:35 Čikaška policija X (16)
- 05:15 Mentalist II (2)
- 06:00 FBI: Najtraženiji III (18)
- 06:45 FBI: Najtraženiji III (19)
- 07:35 Murdochove misterije VII (1)
- 08:35 Misteriji madame Blanc II (5)
- 09:30 Will Trent (3)
- 12:25 FBI: Najtraženiji III (20)
- 13:20 FBI: Najtraženiji III (21)
- 16:15 Will Trent (4)
- 17:15 Navy CIS: New Orleans IV (15)
- 20:00 Istražiteljica
- 20:55 Smrt u raju XIII (3)
- 00:40 Zločinački um
- 02:30 Do dna
- 04:29 Kolaž program
- 06:30 96 sati
- 08:20 Svemirska avantura
- 10:00 Upoznao sam djevojku
- 12:05 Na kraju duge
- 16:30 96 sati: Istanbul
- 18:15 Samo more zna
- 20:15 Iskupljenje
- 22:10 Iscjelitelj
- 01:10 Master
- 03:28 Kolaž program
- 09:00 Moja otkačena djevojka
- 10:40 Taxi 4
- 12:15 Peti element
- 14:25 Britanski supertalent
- 16:15 Rat struja
- 18:00 Čarobni prolaz
- 19:20 Smisao života jednog psa
- 22:45 Plan za bijeg
- 01:35 Lijevi kroše
- 03:48 Kolaž program
- 08:00 Tajna podmornice K-19
- 10:30 Zaljev Tišine
- 12:15 Pokajnik
- 14:05 Portal smrti
- 16:00 Pakao na horizontu
- 18:00 Non stop
- 20:00 Moonfall
- 22:20 Kuća od karata (serija)
- 23:20 Kuća od karata (serija)
- 00:30 Ratna sjekira
- 02:40 Arthurovo prokletstvo
- 04:04 Kolaž program
- 08:50 Igre gladi: Plamen
- 12:50 Colossal
- 14:50 Lassie
- 18:45 Moj anđeo
- 20:30 Mobitel
- 22:15 Skrivena poruka
- 00:05 Put promjene
- 01:40 Sveta Frances
- 03:16 Kolaž program
- 09:00 Povratak
- 10:40 Tko se boji vuka još
- 12:00 Nevidljivi Griff
- 13:40 Mali genijalac
- 15:30 Mala Italija
- 17:15 Ljubavni jackpot
- 18:55 Muškoženske stvari
- 20:30 Dostavljač
- 22:15 Čuvar zakona
- 23:55 Treba ubiti Bona
- 01:15 Zora živih mrtvaca
- 02:58 Sisu
- 04:26 Badem i morski konjic
- 06:00 Avanture Tintina
- 07:50 Hop
- 09:30 Boja purpura
- 11:51 Zaljubljeni Shakespeare
- 13:55 Rachel se udaje
- 15:51 Kralj Staten Islanda
- 18:06 Meg 2: Put u dubinu
- 20:00 Zaborav
- 22:05 Boja purpura
- 01:21 Velika pljačka
- 02:50 Gamechangers: Inventing The World (3)
- 05:10 R. Kelly: Raskrinkavanje
- 06:00 (Ne)slavni Youssef Salem
- 07:36 Zemlja
- 09:05 Cowboy Bebop: The Movie
- 15:51 Slučajni predsjednik
- 20:47 Ljubav je slatka
- 22:11 Zemlja
- 23:40 Simpatizer (1)